♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
6. mar 2009

keti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
6. mar 2009

mama mi dala čokoladu na MDŽ

keti
6. mar 2009

čo ste všetky išli spať 😕 😕

jett
7. mar 2009

Ahojte, dobré ránko.

Baby, od včera som nečítala vaše príspevky, ak ste to spomínali, prepáčte, ale chcem sa opýtať, idete niektorá na ten výpredaj a predaj a nákup 😀 vecí čo je v gympláckej telocvični (starej) dnes? resp. boli ste tam niektorá včera? oplatí sa tam ísť??

lucinda7
autor
7. mar 2009

dobré ránko... 😝

jett myslíš tú burzu kresťanského materského centra???ja som nikdy nebola....iba v "oby"MC....aj tam sa chystá 😵

mimusbe
7. mar 2009

dobre ranko....

neviete kto by kupil ciapocku pre dievcatko? objednala som pre malu...ale objednavala som to podla mesiacov..zabudla som odmerat hlavicku a ciapocka nam je tesna...

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3937176

: č.2....38-40cm (od 3 mesiacov)

jett
7. mar 2009

luci a tá "oby" je kde a kedy?? 😕 ďakujeem

mimus, no takých čiapočiek mám doma.. to môj MM rád kupuje malej veci a vždy kúpi malé 😀

lucinda7
autor
7. mar 2009

Mariett,tá bude od 16. do 30.marec....
Materské centrum je pri stanici.....kde je Alset/bývaLý tUZEX/ako je práčovna miva.... 😵

mimusbe
7. mar 2009

jett....ja som prvykrat objednala z netu a hned sa takto ,,vydarilo,, 😀 😀 inak co kupujeme vecicky tak vzdy dobree 🙂 🙂
len som nechcela aby mi ostala doma...

lucinda7
autor
7. mar 2009

Jeeej,SABINKA má dnes už 4 mesiačiky 😕 😕 😕 😕 😕 všetko naj želáme.....letíííí to 😵

dadulka19
7. mar 2009

ahojte 🙂

ani my nechodíme na tie burzy... 😎 ..a v MC si už každá mamina predáva svoje,nie? 😕 ...

mimus,aj od nás Sabínke všetko naj k 4-ke 🙂 🙂 🙂 ...a čiapočka je krásna 🙂 ...skús ju predať tu na MK.Aj by som ju dohodila kamoške,ale má chlapčeka 😀 ....

dadulka19
7. mar 2009

doobeda sme pobehali po obchodoch 🙂 ,Lucke som musela kúpiť čiapku na plávanie.Od budúceho týždňa budú chodiť na plaváreň miesto korčulka 😀 ......a v Tescu sme boli zistiť,ako dopadla naša reklamácia hrncov a vrátili nám za ne peniaze 🙂 ...tak som bola rada,lebo sme si medzitým kúpili nové,veď by som nemala mesiac v čom variť.Tie staré sme hneď zaniesli do Domunu 😀

lucinda7
autor
7. mar 2009

Dada,ja som myslela že sa plávať chodí až od 3.ročníka 😕 😕 😕 😕
naši včera na korčulku neboli lebo pršalo....ani vaši?? 😒

a aké si mala hrnce???tescoma???ja som si jedny také teraz vyhliadla 😵

petka015
7. mar 2009

ahojte

baby najlepsie hrnce su od ametist ale su hrooozne drahe 😒 😝 nepotrebujes tam ani olej usetris 😀 😀 😀

my ideme dneska s tatikom na horucu cokoladu sem do restiky nas pozval sa tesim 😀 😀 😀 😀

petka015
7. mar 2009

dada my sme tak reklamovali rychlovarnu konvicu v tescu a vratili nam peniazky 🙂 v tomto je tesco suúper vecsinou vracaju peniaze za reklamovany tovar.

Kubko buvka bol s denou-neterou a babkou vonku je tam hnusne pocasie ale aspon ze tak moc neprsi len sem tam mrholi.

mima nikto ma nenapada kto by chcel ciapocku nechaj si pre druhe 😀 😀 😀

dadulka19
7. mar 2009

luci nie,od druhého 🙂 .A na korčulku tiež neboli 😝,veď by boli mokrí jak myši,kým by tam prišli 😖

Značku hrncov si už nepamätám,mali sme ich cca 8 dní 😀 ..,teraz máme Tescomu 🙂 🙂 🙂

peti,to je pravda 😎 .

miruss
7. mar 2009

Ahojte.
Keti. 😀
My sme dnes upratovali. Boli vonku. A poobede som upiekla aj kysnuté koláče, jeden smotankový a jeden s cesnakom a slaninkou. Už sú skoro minuté. 🙂
Zajtra tiež nebudem stíhať chystáme oslavu nášmu Kubíčkovi. 🙂
Mima ja mám čiapok veľa. 😝

nika2
8. mar 2009

dobre ranko,
mima inak taketo ciapky maju v obchode co je novy vedla ruskej knihy.

lucinda7
autor
8. mar 2009

dobré ránko....
veru v tom obchodíku majú kooopec nádherných vecičiek 😝

mimusbe
8. mar 2009

dobre ranko...

dakujeme za blahozelania 😀 😀 veru luci...leti to ako hrom....

ja viem nika...videla som ich tam...malej som tam kupila krasne pancusky...su tam nadherne vecicky...vzdy tam vsetko obdivujem...ale je to vsetko o dost drahe...

ja som zbadala tuto ciapku na nete na mimibazare...a sa mi pacila tak ze jej ju objednam ale akosik som neodhadla velkost...ale sak neva 🙂 🙂

my uz mame od 9 navarene...klasika slizikova polievka ....a druhe mame dobre chlpate rezne s ryzou...

lucinda7
autor
8. mar 2009

my máme naložené morčacie prsíčka,ryža,hranolky a zeleninka 😵

miruss
8. mar 2009

Ahojte.
My sme už po obede. MM varil hovädziu polievku, knedľu, hovädzie mäso a kôprovú omáčku. Drobci spia. 🙂
Ja som bola s nimi doobeda vonku a vyvesila som von 2 práčky. 🙂

jett
8. mar 2009

Ahojte a kde je tá ruská kniha? 😕

lucinda7
autor
8. mar 2009

Jett,na Rázuske....ako ideš od Jahodovej smerom k Satelitu....

miruss
8. mar 2009

Tak mi už máme po oslave, fotky dodám neskôr. Kubkovi sa najviac páčilo sfukovanie sviečok. 🙂

mimusbe
8. mar 2009

ahojte...

tak my sme dnes mali celkom ok den...hned po obede sme isli svokrovcom...svagrovej frajerovi vinsovat...potom sme boli po nakupoch a odtial sme isli knasim a k tete...

miruss.vsetko najlepsie Kubkovi k 2.rociku 😉 😉

lucinda7
autor
8. mar 2009

jeeeej,Mirka,ved ja som zabudla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

KUBKOVI všetko naj naj naj k 2.rôčikom,hlavne zdravíčko a aby ho rodičia poslúchali 😀 😀 😀 😀

miruss
8. mar 2009

Ďkujeme. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre