♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
18. apr 2009

dobre ranko vsetkym ,

nikoho? 😕 😕 😕

ja som myslela ze tu uz bude koopec ludi 😀 😀

este len teraz som vstala 😅 😅 ....mala bola hore uz od 6...ale napapala sa...pol hodinku si podzavotala a vsetci aj s tatinom sme zaspali....oni este spia ale mne sa uz nechcelo 😀 😀

dnes vyzera byt pekny slnieckovy den....snad to vydrzi cely den... 🙂

danicapn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elise
18. apr 2009

ahojte babulky, tak mne sa točí druhá práčka je krásne počasie, lukasko spinká tak mám chvílu na vás 😉 na obed máme kuriatko s ryžou. 😝
takže zajtra budem v tej telke normálne som sama zvedavá ako tam budem, ja som sa videla len v poslednom oblečení pred zrkadlom na záver 😀 😀 😀 😀 😀
idem vás dočítať ste toho vela popísali 😉
ahoj danica čo takto osebe čo to prezradiť myslím kolko máš detičiek, kolko majú rôčkov atak 😉 😉 😉

elise
18. apr 2009

andynmu manželovi všetko naj prajem a ešte všetkým oslávencom na ktorých som zabudla prajem všetko naj 😵 😵 😵 😵

mimusbe
18. apr 2009

danica...tak hod do IP ak chces...

elise...caves....skoro som na to zabudla...esteze si to pripomenula...musim to mrknut 😉

elise
18. apr 2009

mimus 😀 😉
bože ako ten čas letí pozerala som si lukyho fotečky ked bol bábeno až som skoro plakala čo už ani pravda neni, teraz je velkný chlap normálka super spoločník a začína mudrovať a vyjednávať 😀 😀

milhaus
18. apr 2009

lucia sa so mnou hada, ked ju vyhreším mi povie : nie ja, ty

milhaus
18. apr 2009

danica a koho osobne poznaš?

zuzidr
18. apr 2009

Ahojte,vitaj danica,a tiež si myslím že si mohla napísať koho poznáš nech vieme ktorá z nás je zase a opäť falošná 😀 😀 😀 totižto takých ako si ty,sem chodilo už neúrekom 😀 😀

alebo rovno napíš dotyčnej IP nech vie že tu má špióna,aby nerozoberala veci ktoré nemá 😅 😠

dnes je fakt pekne,doobeda som varila(tiež kura a ryžu a hl.šalát) 😀 😀 ,prala som,teraz som to vyvešala,Emmka spí a navečer pôjdeme na futbal 🙂

mimusbe
18. apr 2009

mili....myslim ze nam urcite nepovie...

milhaus
18. apr 2009

ja som prala postelne pradlo a ešte mi zo včera na balkone všetko neuschlo

andy.a
18. apr 2009

čaute 😎 😎 😎

MM je v robote-ďakujeme za gratulácie 😵

Zuzi,vy ako budete oslavovať ?? 😕 😉 a čo si kúpila Ľudovi ?? 😕 😝 😅

ja periem tretiu práčku a ešte minim.jednu budem 😝 a asi ešte MM pracovné,ale to možno až zajtra večer,podľa toho,či bude aj zajtra robiť 😝
.. neplánovane žiaľ je o jedno pranie viac-malá sa mi naobed hrozne povracala 😒 ☹ a neviem z čoho..mala kura na zelenine,čo už jedla veľakrát..dala von aj raňajky -jogurt 😔 😖 desiatu sme dnes nestihli,lebo my baby sme spali do 9.hod. 😀 😝 teda hlavne ja,lebo som včera do jednej čítala Fieldingovú a MM pozeral na JOJke tých Templárov 😝

a vyzerá to tak,že škôlkara budem mať zasa chorého ☹ 😒 veľmi kašle a už má aj nádchu ☹

andy.a
18. apr 2009

Elis,zajtra by si mala tú zmenáreň ešte pripomenúť 😝 😅 mám to síce v diári poznačené.. 😅 😕 ale aj tak 😉

tak sa majte,idem aspoň chlebíčky MM nachystať 😝 😅 som zvedává,či budú dneska makať až do večera či dokedy 😝 😔 ale aspoň že majú robotu 🙂 😉

lucinda7
autor
18. apr 2009

čaute...

my sme boli doobeda v meste na nákupoch.....kopec euráčov zas v keli 😝

Lindi,tak zajtra budeme nalepené na telke....dúfam že nezabudnem 😔

jáááj,novoregistrovaná rýpačka....že by myslela mna??? 😀 😀 😀 😀 aj tak zdravím 😵 a píš častejšie 😀 😀 😀 😀 😀

Andy na vás sa to zas lepí.....no a so škôlkarom to asi lepšie nebude.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

andy.a
18. apr 2009

ozaj,kto včera vyhral Miss ?? 😅 ja som len chvíľkami prepínala 😝 ,ale páčila sa mi tá 3-ka.. 🙂 😅 😝

lucinda7
autor
18. apr 2009

...také ja nesledujem vôbec 😒 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja mrkla Panelák a išla spať 😝 MM pozeral tiež tých Templárov 😎

andy.a
18. apr 2009

http://www.topky.sk/cl/15/442448/Nova-Miss-Slov... 😕 😝 😀
tak tá trojka aj vyhrala 😀 😀 😀 😝 ale tiež to nejak nesledujem,len na začiatku sme to s malou pozerali,keď som ju pritom kŕmila 😀 😀 😝 jej sa hrozne páčila aj reklama na Miss,lebo tam bolo aj auto..takže stále reči typu" Misska má auto" u nás boli 😀 😀 😀 😀 😀

danca.b
18. apr 2009

ahojte
ja som prave dopiekla makove,orechove a tvarohove rozteky 🙂
elis tak zajtra si to pozriem...rano vysielaju aj ten GOOOl,kde bol nas futbalista 🙂
a vitam menovkynu 😉

milhaus
18. apr 2009

andy to ti až tak dobre vyprava už?
lucka by povedala teta ma ato, ja som videla z tej miss asi 10 min. a šla som spat radšej
niektore šaty boli pekne ale dve sa mi tam nepačili, nikdy by som si ich nedala

mimusbe
18. apr 2009

ahojte...

my sme boli vonku na prechadzke s malou ....aj na kofolke 🙂 sa tam teraz nejako ochladilo...

o chvilu k nam pride svagrina s muzom na navstevu....

ja take blbiny ako je Miss ani nepozeravam....ani nikto z nasej rodiny....neznasame to totiz 😅 😅 😀

martao
18. apr 2009

asi som toho veľa zmeškala. Sme u našich na MY, tak sa k PC nedostanem. Čo mala Danica na sdci.

Malému idú zúbky, tak teplotujeme, sme zlí.

Miss bola super, výborne sa pri nej spalo. 😅 😅 😅

MM zaspali s Natkom. Tak sa nudím. Potom len jem a priberám. Tieto návštevy nemám rada.

milhaus
18. apr 2009

malal sa pojde kupat len ju musi svokra doviest a rado šiel za kamošom

mimusbe
18. apr 2009

martao...ktovie co mala na srdci danica....mohla to dotycnej osobe napisat a nie sa tu zjavit ako na myjave tacky, ofrflat a hned zmiznut.... 🙄 🙄

no ja nemusim chodit ani na navstevy a pribrata som aj tak 😅 kila nie a nie dolu ....🙂

my uz mame po navsteve....teraz sa mala okupka...napapa a sup do postielky 🙂

dadulka19
18. apr 2009

ahojte 🙂

tuším je u zase viac maródov ☹ ,tak skoré uzdravenie všetkým 😉

dnes bol krásny dník 🙂 ,len ten studený vietor to trochu kazil 😖 ....

petka015
18. apr 2009

ahojtee

som tu akosi dlho nebola nestihma maly my zacal sam chodit a dneska sme oslavovali Kubkov PRVY rocik ako to leti uz ma rok navsteva uz odisla a zajtra cakame dalsich gratulantov dominiku jej M a malu natalku. 😀 😀 😀

my mame soplik a kaslik stale nejak sa nas nechce pustit. v utoro ideme na poradnu budu nas aj ockovat som zvedava na reakciu maleho 😝 😝

maly podostaval kopu hraciek najlepsi je domcek s gulickami stale sa nam schovaval 😀 😀 😀

lindi dufam ze zajtra nezabudnem pozerat kociccu v telke 😀 😀 😀

mimusbe
18. apr 2009

ahoj petus....

vsetko len to NAJ Kubkovi k 1. rociku...aby posluchal maminu a tatina 😉

a chorym skore uzdravenie 🙂 🙂

milhaus
19. apr 2009

o kolkej to ide dneska?

mimusbe
19. apr 2009

dobre rano...

mili....17:20 na STV1..... 😉

lucinda7
autor
19. apr 2009

dobré rááánko....

dnes to vyzerá zase na pekné slniečko 😝

Peti,Kubkovi všetko naj k rôčiku želáme.... 😵
http://img30.glitterfy.com/109/glitterfy0240292...
neboli ste v pondelok tu u nás u Denisky???taký detský krik sa od nich ozýval 😀 😀 😀 😀

Lindi,dúfam že dnes nezabudnem mrk 😝

zuzidr
19. apr 2009

Kubkovi všeeeetko všetko naj k 1.rôčiku 😀 😀

ahojte,ja už pečem ananásovo-čoko muffiny,umyla som kúpelku a wc ,naobedujeme sa a vyrážame do Tn na nákupy 😀 😀 😀

ak nestihnem zmenáreň tak si to pozrem cez net 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre