♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
25. jan 2009

danca .. aj nas to caka... zial.. jeden skorej druhy neskorej a najlepsie je ze to caka kazdeho to je ta spravodlivost a najhorsie,ze nevies kedy.. ale aj to je spravodlive... co uz.. uf koky ma chytila nejaka filozof. chvilka.. xixi

dadaga
25. jan 2009

peti jaaaaj... hm tak potom nefim....

dadaga
25. jan 2009

no idem ja, lebo napisem aj co nemam ste ma nejak rozcitliveli..xixi

danca.b
25. jan 2009

mili a ktorych susedov myslis,ved tam su vsetci na urovni,nie 🙂

lucinda7
autor
25. jan 2009

Danca,staviame 9 km od PiešťaN 😝
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb... 😝

lucinda7
autor
25. jan 2009

Zuzi,tak ste si to super užili.....a dedka je mi lúto....ale myslím že uctyhodný vek veru 😵

Danca,tak tvoji blízki tak skoro pošli??? ☹
aj môj tatino/mal 42/,ale to pri autonehode ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danca.b
25. jan 2009

luci...to je mi luto,smutne ☹
a kde to staviate ak mozem vediet? 🙂

lucinda7
autor
25. jan 2009

to hej,a s nm aj ročný braček 😒 😒 😒 😒 😒
ale je to už dááávno....vtedy som mala 9 😝

a máš Ip 😵

miruss
25. jan 2009

Elise tak držím palce.
To máte ale smutnú tému. ☹
Peťka to ty máš fakt nespavce. 😝
Ja idem už búvať, tak pa zajtra. 🙂

danca.b
25. jan 2009

luci...aj nasi uz su davno tam,otec 17r. a brat bude 9r. ☹
boze....este aj bracek a taky malinky ☹ moja Barborka ma 9 bude mat sice 10r. no neviem, ako by sa taka mala bytost s tym vysporiadala.Vytrpela si si 😒 najlepsie to asi zahoji cas,vsak?
dobru....

lucinda7
autor
25. jan 2009

Danca,veru,len čas to dá ako tak do kopy....aj ked uplne asi nikdy....
najhoršie to mala ale určite mamina ked jej zostalo 5 detí 😒 ale zvládla 😔

aj ja už idem....dobrúúú noc všetkým 😵

milhaus
26. jan 2009

moji rodičia ešte žiju a prasvokra ma 83 tušim alebo bude mat na jar a babka ma 73

zuzidr
26. jan 2009

ahojte 🙂

môj tatino tiež zomrel ked mal 49,a tento dedko je jeho otec 😒 a to už mám posledného dedka ☹

ale už preč s touto smutnou témou 😅 😒

ja už som v práci 😖 😀

miruss
26. jan 2009

Ahojte.
Ja mám maróda Kubka u babky. Zuzka ešte spí, tak idem žehliť. 😝

milhaus
26. jan 2009

ja dedka nemam odkedy som nastupila na strednu, vtedy umrel posledny ale babky mam obe
čo dneska budete varit?

zuzidr
26. jan 2009

mili ja nemám už ale ani babky 😒

ja mám vytiahnuté kur.štvrťky,večer upečiem s ryžou a kompotom 😀

lucinda7
autor
26. jan 2009

dobré ránko....
ja už mám len jednu babku z tatinovej strany.....ale tiež už má hodne rokov 😒 ale vitálna 😀 😀 😀 😀

ja dnes robím rizoto z pečeného mäska čo mi odvčera ostalo 😝

miruss
26. jan 2009

Ja mám navarené od včera.
Gulášovú polievku a ryžu s pečeným kuraťom. 😝
Idem nakŕmiť Zuzku a pôjdeme vonku. Ju nechám spať u babky na dvore a pôjdem za Kubkom, dám mu obed búvať ho. 🙂

nika2
26. jan 2009

ahojte kocky,

teda dost je tu toho popisaneho 🙂 aj nejake nove tvare pozeram 🙂

dnes som bola z malou rano u dr. lebo stale ma soplik. uz tyzden. ten nasivin nejako nezabral. tak jej dala zarabane pamycon+sanorin . no dufam, ze toto uz zabere. aj vyter jej spravila. a som sa pytala ci to nemoze byt zo zubov. a ze moze byt. lebo uz nam idu horne. jeden je uz aj tžrosku vonku.

inak len sa nanu pozrela sestricka z dr. a mala uz zacala revat a chcela ist kumne. ze to ma teraz take obdobie furt len namne zavesena.

a teraz v nedelu ideme na krst. sestra bude malu krstit. ta je taka podarena. uz bude mat mesiac.

milhaus
26. jan 2009

teda sekla som sa, tatova mama už davno nežije, žije iba mamina mama
tatova zomrela ked som mala 6 ale to už mala cez 80, tato bol najmladši a je ich vela surodencov
tatova sestra ma 80

milhaus
26. jan 2009

tato ma 2 sestry a 2 bratov a mama ma 3 sestry a 3 bratov

milhaus
26. jan 2009

ja mam len brata o 2 roky mladšieho

dadulka19
26. jan 2009

ahojte 😉

tak,ja už nemám ani babky ani dedkov a ani maminu ☹ ☹ ☹ .....

nawarené máme od včera 🙂 ...a práčka je už v plnom kole 😀

zuzidr
26. jan 2009

ja tiež musím dnes prať,a aj žehliť by mi bolo treba,ale nato je expert moja mamina,vždy ked príde,a v piatok príde k nám spať,tak jej to nechám,snád to nepožehlím sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
26. jan 2009

ahojte...

my sme vcera boli v PN u nasich na navsteve...a potom gratulovat ujovi k meninam....a vecer nam strajkoval net 🙄

zuzi....to mi je luto ...s dedkom...ale myslim ze uctyhodny vek....ale kazdopadne smutne... ☹

ja mam este obidve babky....jedneho dedka...jeden zomrel 10 rokov do zadu...rok prednim ujo..a minuly rok v januari tiez zomrel ujo...inak chvalabohu mam vsetkych 🙂

mne sa tocila pracka vcera aj predvcerom...dnes zatial nemusim ...ale na zehlenie tam mam z dvoch susiakov...len ked ja to zehlenie nemusim 🙂 aj mne to zuzi moja mamina vacsinou ked pride pozehli...🙂

keti a danca....my mame chvalabohu zatial dobrych susedov ....z pravej strany dva pozemky prazdne 😀 😀 a z lavej mame paaar ktory ma dve deticky a su uplne vsetci super...nekonfliktni, priatelsky, a mily....🙂 co su oproti to uz sa nevyjadrujem 🙂

luci...krasny domcek 😉 my ked sme zacali stavat sa nam pacili poschodove...tak sme taky postavili... ateraz keby mame ist stavat tak by sme chceli velky bungalov 🙂 takto pofotene od pozemku az po hotovy dom aj zariadene to mame aj my...MM robil kompletnu dokumentaciu 🙂
je to super ked si pocase pozries ako to vsetko vyzeralo...ako sme zacinali....

peti...to ma mrzi ze Kubko je taky nespavec... 😒 dufajme ze mu to prejde....mne mala zatial chvalabohu celu noc prespi...aj ked cez den je to niekedy horsie....teraz napr. spinkala do 6...o pol8 zabuvala...do pol10 a je 11 hodin a buva zase 😕

inak....mozu ist malej uz zuby?zda sa mi to strasne skoro...ale hrozne slinta..jak maly bernardin 🙂 a snazi si pasticky aj prsteky davat do pusiny...niekedy az hysaky chyta...a kazdu hracku ktoru dokaze chytit si dava do pusiny ...neviem ....

petka015
26. jan 2009

mima mozu nas maly mal v styroch mesiacoch dva zuby. ale male dtéti si radi davaju vsetko do ust naš to robí ešte aj teraz. 😝 😀

idem s malym von potom pojde spinkat.

miruss
26. jan 2009

Mima nemusia to byť zuby, deti všetko bežne dávajú do pusy a aj Kubko od 2 mes. slintal a zuby mu vyšli až v 6. mes. Aj Zuzka už začína slintať. 🙂

milhaus
26. jan 2009

chceli sme ist na myjavu volačo zobrat ale rado požičal auto " tatkovi"

zuzidr
26. jan 2009

mili a rado furt nerobí??????????,z čoho žijete?ak chceš napíš ip 😅 🙂

nika2
26. jan 2009

mima presne ako pise miruss. deti davaju vsetko do pusy. aj moja tak strasne slintala a prve zuby vysli az v 6 mesiaci. ale citala som ako pise zase petka tak niektore deti maju zuby aj skor. no je to individualne. ved uvidis.

ja som sa prave vratila z mesta. bola som z malou aj sestra z malou. kupila som si konecne kabat. ale tu v PN obchody nanic. clovek hlavne ked zhana nieco tak to tu nemaju. ale teda kupila som nakoniec 🙂

dnes je ale chladnejsie ako bolo vcera lebo je zamracene.

peta a maly ako znasa tie zuby. teda prerezavanie? moja prve dva spodne v pohode. ale teraz tie vrchne . asi aj ten sopel ma z toho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre