♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

miruss
4. sep 2009

Ahojte.
Aj tu prší. 😖
Aspoň som požehlila. 😝
Mili Lucka je zlatá a aká svetlovlasá. 🙂

miruss
4. sep 2009

Pridala som nové fotky do albumov: Jakubko a Zuzka od 6. mes. Ak chcete mrknite. 🙂

milhaus
4. sep 2009

Lucke vytahuje slnko vlasy, ona je asi po lordovi taka spinava blond v lete a v zime bruneta
ja mam tmavohnede vlasy a točia sa mi

milhaus
4. sep 2009

neviem či mam vziat to tesko alebo nie

miruss
4. sep 2009

Mili veď každá koruna dobrá, kým si nájdeš niečo lepšie. 😝

elise
4. sep 2009

ahojte🙂) mili ja by som to na polovičný uvúzok brala aspon budeš mať nejaké peniaze a aj čas byť s luckou. idem vás dočítať 😉

zuzidr
4. sep 2009

Ahojte,aj ja si myslím že by to bol mili pre teba super prac.doba,zarobíš aspom niečo a budeš medzi ludmi 😅

konečne je piatok,hrozne sa cítim unavená....zajtra malujeme kuchynu a potom chceme ísť pozrieť bábo do nemocky 😀

milhaus
4. sep 2009

ranna, poobedna a tri krat do mesiaca nočna a to ma pošlu do roboty ako budu potrebovat
že som na 100 % prijata

petka015
4. sep 2009

ahojtee

zuzi zase sa vam narodilo nejake babo???? 😀 😀 😀 nejako mas toho vela.
nam idu zajtra na kuchyni vymienat okna a potiahnut plyn a este ideme kupit dlazbu na chodbu lebo od pondelka nam davaju na chodbu dlazbu. hruuuza vsetko naraz.

no ja by som do tesca asi nemohla ist robit neviem si to predstavit este aj nocne a pri dietati ja si to neviem predstavit ani na jednu smenu 😖 😝 😝 😝

petka015
4. sep 2009

ale sak mili vyskusaj a ked sa ti nebude pacit tak lahko zostanes doma.

zuzidr
4. sep 2009

peti teraz sa nám narodilo behom mesiaca 5bábetiek čo musíme ísť na opačky 😀 😀 😀 aj radosť aj starosť 😀 😀

dadaga
4. sep 2009

ahojte.. babenky neviete mi poradit kto ste boli v tej zoo zlin? ci je to dobre? som pocula,ze hej ale necham si poradit ci bojnice, alebo zlin?

kluara
4. sep 2009

ahojte,
dadaga ja som za zlin, nam sa tam pacilo viac

milhaus
5. sep 2009

bojnice su už predražene

miruss
5. sep 2009

Ahojte.
Dadaga jednoznačne Zlín, Bojnice boli dosť o ničom, keď sme tam naposledy boli. 😝

milhaus
5. sep 2009

sofi je vraj už s malou Lianou doma

elise
5. sep 2009

ahojte my sme dnes boli na prechádzke a lukasko už buvinká zmorila som ho 😀 manžel príde až po 22 z poobednej tak iden pridávať fotečky🙂))

dadulka19
5. sep 2009

ahojte 😉

elis,krásne fotečky 🙂 ...a tá jasličková je úžasná 🙂 ,to Lukáškovi tak slniečko zmenilo farbu vláskov,či má aj v skutočnosti také ohnivé(inak,ja by som také moooc chcela)?Lebo na iných fotkách sa mi to nezdá 😕

elise
5. sep 2009

dadulka idú lukaskovi vlásky do červena ale nie veľmi, jemu to svedčí 😵 a dakujem za pochvalu 😉

dadaga
5. sep 2009

elise zlaty je chlapisko jeden uz velky....

dadaga
5. sep 2009

a babenky dakujem za rady asi skocime do toho zlina... mangel ma dovolenku nech mame vyletik.... a aj nakupime v cechach mozno daco...

milhaus
6. sep 2009

dobre rano
lukasko ti ale rastie elise

andy.a
6. sep 2009

ahojte 😎 😎 😎

aj ja som pridala fotky a idem pokukať vaše 😉

Miline sú pekné,Lucka je aká opálená 😕 😅 a Milka,ty sa mi tdáš zasa chudšia 😕 😒

Aj Zuzidr-iné škôlkové som videla,Emmka je krásna kočka a super jej to sekne 😵 😵 🙂

idem pokukať aj ostatné 😉

andy.a
6. sep 2009

Mirka,krásne fotky,Zuzanka je už aká veľká a šikulka 😵 😵 😵
aj dovolenkové fotky sú krásne a Kubko tiež už aký veľký 😕 😅 rastú tie decká,ako z vody 😕 😅 😀 😵

Lindi,aj mne sa páčia ryšavé detičky 😵 😵 😵 sekne vám to všetkým na tej dovolenke,vidno,že ste si to užili 😵 😵 🙂

milhaus
6. sep 2009

andy ja važim stale tak isto a Lucka je opalena

dadulka19
6. sep 2009

ahojte 🙂
andy,Anetka je bohovská a má super vlásky 😉 ..,to my máme stále také nijaké ☹ ...A má ešte dudku často?...Aďko je už veľký chlapisko s krásnym jemným pohľadom 😵

mirka,až teraz som si všimla aj tvoje nové fotky 😅 ..ďeťúrence rastú do krásy 😉 a Kubko aký turista 😉

miruss
6. sep 2009

Ahojte.
Andy aj tvoje decká rastú ako z vody. 🙂
Elise Lukáško je zlatučký a dovolenku ste si užívali, vidno. 🙂
Dada Kubko strašne rád chodí na túry, učíme ho od mala. A hlavne že je s tatíkom. 😀

milhaus
7. sep 2009

Lucia by tiež stale iba chodila po terenoch a v kočari nechodi velmi davno

zuzanocka
8. sep 2009

caute,
nejak to tu flakate 😝

andy,
ja teda pozeraaaaaam, ake ma andulka vlasky!!! nadherna je! a z adka aky velky chlapec! vyrastli veru 😉
a obaja su teda po tebe...anetka uplne kopia 😉

ja tiez nestiham prispievat, stale je volaco... lu klasika - cele dni v praci, zacala sa nam skola, u nas aj koncil aj zacina skolsky rok s chorobou, ale dnes uz isla hviezdica do skoly, no este nemaju ani rozvrh 😝

a ja nastupujem 1.10. do prace ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

zuzidr,
ako v skolke? 😵
budem potrebovat od teba (a vlastne aj od andy) instrukcie, ako zvladnut prechod medzi materskou a pracou plus este aj ked svokra varuje... ako ste to zvladli, baby????? 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre