♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
29. jan 2009

tvojka=dvojka 😀 mám ju ešte zabalenú darujem🙂 😉

zuzidr
29. jan 2009

zase ste ticho?

ja musím ísť cez obed do mesta,pokúpiť nejaké veci,robila som synovcovi plienkovú tortu,celkom sa podarila,tak potrebujem pár drobností na to....a musím zohnať potravinárske farby na ten marcipán 🙂

hrotka
29. jan 2009

Ahojte, ste niekto na príjme? 😉 Luci IP

lucinda7
autor
29. jan 2009

hrotka IP 😝 😝 😝 😝
ja odbieham z kuchyne 😀 😀 😀 😀 😀

do tej chumelice ma dnes nikto nedostane 😠 😠 😠 😠 😠 😠

hrotka
29. jan 2009

Luci IP - odbehni z tej kuchyne 😉

elise
29. jan 2009

za chvílu pôjdem pre lukaska dúfam že bude ok lebo to zachripnutie sa mi nepáči asi pôjdem do lekárne pre kalcium chloridum. 😒

petka015
29. jan 2009

ahojte

vonku hrooozne pocko dnes nejndeme asi ani z malym von sak nas odfukne.

lindi ja by som neisla ani do prace neni som nejak nutena myslim financne mangel slusne zaraba ale ta pani zrejme bude odchadzat ak sa nerozhodne inak. no este mam rok na rozmyslenie 😀

elise
29. jan 2009

petka za rok sa zmení toho veľa 😉 😀

milhaus
29. jan 2009

lucinda tu tortu ste davali robit., že
elise mi už dvojku nebudeme potrebovat

petka015
29. jan 2009

luci IP

petka015
29. jan 2009

lindi a z coho je ta dvojka je nejaka trvacna ci to ke len sviecka?

elise
29. jan 2009

je sviečka ale dlllllho horí 😉 mám ju novú zabalenú ak chceš môžem ti ju priniesť 😉

petka015
29. jan 2009

lindi ved emka bude mat dva rocky tento rok zuzidr ty ju nechces?

elise
29. jan 2009

kuk album narodeniny 😉

dadulka19
29. jan 2009

ahojte 😉

no ,my či chceme alebo nie,von musíme 😒

peti,pokiaľ pôjdeš na vašu poštu do roboty,tak to budeš mať aj domov na skok 😉

milhaus
29. jan 2009

ja som robila včera zeleninovu polievku a rado polku s luckou zjedol

lucinda7
autor
29. jan 2009

my už sme naobedovaní 😝
o chvílku mi MM dovezie prváka s vysvedčkom 😵 😀 😀

Peti,podla mna je to dobrá ponuka 😵

hrotka
29. jan 2009

Lucinda, to bude vaša premiera s vysvečkom tak si ju super užite. Aj máte neaký darček?

danca.b
29. jan 2009

ahojte...
vcera som sa sem uz nedostala v normalnu hodinu 🙂 do pol 11 som robila vyzdobu na ples,tak dufam,ze sa bude pacit 🙂
mima ...dik za info o tych orchideach...myslela som si,ze je to tam platovo slabe,ale ked nebude ina moznost....
ja som pred MD robila vo firme,kde sme mali tiez minimalnu mzdu na zaciatku a ta bola vtedy nizsia ako teraz... a jednalo sa o rucnu pracu,uplne piplavu a bola na normu...a norma bola taka vysoka,za ked som ju chcela mat, bravala som si robotu domov 😖 😠
potom sa to,ale zlepsilo 🙂

danca.b
29. jan 2009

aj my dnes ocakavame vysvedcenia a som zvedava ci sa bude mama 🙂 🙂 alebo 😠 😠

keti
29. jan 2009

Danka tak ty si sa dala na výzdobu .tak to bude určite pekné.

baby čo mne dnes urobil MM.Ráno išiel do práce zobral svoje kľúče a ešte aj moje a ktomu nás ešte aj zamkol. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ešte šťastie,že sme si nechali u svokrovcov náhradné. Tak nás prišli odomknúť, aby som mohla aspoň do obchodu si ísť nakúpiť.

ten MM sa asi o nás bojí, že nás niekto ukradne. 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
29. jan 2009

ahojte,tááák ja som si v meste všetko pokúpila,samozrejme že pomínala 😠 😀 a stihla som si ísť do prioru aj obed kúpiť 😀

a zajtra mám aspom pol dna volna,aby som stihla upeicť tortu kedže kmotrovci prídu už zajtra emmke gratulovať 😅 😀

danca.b
29. jan 2009

Katka...co keby ste mu nahodou chceli utiect... 🙂
no ta vyzdoba...jedna sa o 6 obrazov na steny(ram a vnutri je naaranzovane)mala som malo materialu,tak som to nejako pozliepala 🙂 ved uvidis

elise
29. jan 2009

v jasličkách super dnes spapal celý obedík aj polievočku aj druhé tak sa teším a ešte sa teším že neprídem o rodičovský a malý sa zdokonalý kým pôjde od septembra do škôlky 😵 v pondelok už skúsime spinkať 😀

lucinda7
autor
29. jan 2009

Hrotka,my ho zajtra vezmeme do Dráčika a vyberie si čo chce 😵 určite niečo s Indiana Jonesa....to má teraz takú mániu/ a krpatý po nom 😀 😀 😀 😀 😀 /

Danca,šikulka si teda.....že výzdobu 😕 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😝 😝

a to s tými klučami sa raz stalo aj nám....len pre zmenu som vzala ja mužove 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to je riadne dáááávno a myslím že ani mobily sme ešte vtedy nemali 😔

nika2
29. jan 2009

ahojte,
dnes teda bolo pocko. ani som nesla von z malou. dala som ju na balkon. len oproti zatepluju barak a vrtaju tam. ale zatial spi. dnes som volala dr. na vysledok z vyteru nosteka a je to ok. asi ten soplik ma z toho zuba. ale uz jej prechadza. este dobereme kvapky do nosa a potom len vincentka.

petka015
29. jan 2009

zuzi a ty dokedy robis? myslim pracovnu dobu.

luci dada myslim ze by to bolo lepsie len musim to zobrat ked odode lebo potom ma tam nikto nepusti.

keti 😀 😀 😀

elise super tesim s tebou a ked niekto varuje doma tak rodicovsky dostava ci ako to je?

milhaus
29. jan 2009

elise ako si to vyriešila že neprides o rodičovsky?

miruss
29. jan 2009

Ahojte.
Môj miláčik Kubko je už s nami, nie u babky. 🙂
Zajtra ideme s Kubkom na KO, s malou do poradne a ja na KO po 6N. To bude deň. 😖
Ja som doobeda varila špenátovú polievku, zemiaky a zapekaný karfiol.
Malú som o 11 dala spať vonku do kočiara. Bola tam hodinku, kým sa napapal Kubko a zaspal. A teraz Zuzka ešte búva v spálni. 🙂
Ináč vonku desne fúka. 😠
Elise to je supoer, že sa Lukáškovi tak páči v jasličkách. My chceme dať Kubka v septembri do škôlky, už teraz sa bojím ako to zvládne. 😝
Elise, keď nikto nebude chcieť, tak ja by som tú dvojku chcela, lebo Kubko bude mať 8.3. dva roky. 🙂
Mily, Rado chce 2. dieťa, keď ani s Luckou nemá trpezlivosť sa hrať? Pri 2 deťoch je partnerova pomoc veľmi dôležitá, viem o čom hovorím. 😀 Je mi ťa aj ľúto, ale už by si sa konečne mala rozhýbať a nejako vašu situáciu vyriešiť. ☹
Danca, ty si taký talent?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre