♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzanocka
9. feb 2010

tá patrí k tej výške 😉
aha... tajomstvo pomalého netu je odhalené... lu nezaplatil faktúru za internet, tak nám spomalili rýchlosť 😀 😀 😠 😠

elise
9. feb 2010

aj mne to lezie pomaly, kým čosi napíšem trvá to večnosť, tak sorry za chyby 😉
môj manžel si nevie vynachváliť že bol pri pôrode aj mne bolo lepšie ked tam somnou bol 😉

zuzanocka
9. feb 2010

my sme vecer pred tym, nez sa narodila mala, boli pekne na prechadzka (naposledy len my traja), dali sme si nakladany hermelin, do polnoci sme kukali telku a o pol druhej presne (tak isto, ako pri hviezdici) mi praskla voda... 😉

tak dobru noc... prave dosiel lu a ze ho mam opeknit, ze on za to nemoze, ze i-net pomaly, ze to vietor nam antenu pootocil 😝 ha-ha... ale to nic nemeni na fakte, ze fakt. je nezaplatena 😀
tak cafte!

granado
9. feb 2010

zuzka a to iba z ničoho nič ti praskla alebo si jej pomohla? 😉

zuzanocka
10. feb 2010

dobré ránko!

zasa sneží 🙄

denka,
sama, samučičká 😉

lucinda7
autor
10. feb 2010

aaahojte....

tak mne sa páči jednoducho Nela 😝 aj k priezvisku ti to Deni pasuje 😵 a dúfam že už vzdycháš aspon na čakačke a nie pri compe 😀 😀 😀 😀

Zuzi,aj Lexika vybrali na Hollého pamätník 😎

...aj tu sniežik poletuje 😎

milhaus
10. feb 2010

dobre rano
no rado bol vtedy v nemecku v robote a prišiel ked mala Lucka tri týždne
a ako ho poznam tiež by mu nebolo všetko jedno, je citlivka

dadulka19
10. feb 2010

krásny dník 🙂 🙂 🙂 🙂

vonku je teda fakt super 😠 😠 😠 všade ľad 😒

a ja som tiež za NELU 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanocka
10. feb 2010

aale je odmak, tak trocha toho snehu zasa ubudne, konecne 🙂

elise
10. feb 2010

ahojte 😉 tak ako denka 2 v 1 eľte či už nelka na svete?
inak gratulácia recitátorom a držím palce aby vyhrali 😉

elise
10. feb 2010

eľte=ešte 😀

granado
10. feb 2010

joj baby ja som stale doma a už ma predbiehjú baby ktoré majú termín po mne. Dnes ale pojdem znova hodiť teplú vaňu a uvidíme. Inak včera v noci myy strašne narážala celú dobu dole ale velmi ma to bolelo a pichalo tak som už myslela ale ništ. Ja vlastne ani neviem ako to má začať, Maťa mi vyvolávali. Ok tak to bude Nela, teda ak jej nenarástol pipík

mimusbe
10. feb 2010

ahojte

moj muz bol tiez pri porode a vsetko uplne v pohode...a ja som tiez rada ze tam bol somnou 🙂

granado....aj mne sa velmi paci Nela...ak by sme dakedy rozmyslali o druhom babinku a malo by to byt dievcatko...chcem Nelu 😉 😵 😵
drzim palce aby si to uz mala za sebou a dopadlo vsetko na 1* 😉

granado
10. feb 2010

ďakujem, už aby to bolo 😉

nika2
11. feb 2010

dobre ranko,
inak bratrancova zena rodila teraz v Leviciach. mala ma zltacku tak ju previezli do Nitry. a zevraj je tam plna porodnica, ze zeny tam cakaju na chodbach.

lucinda7
autor
11. feb 2010

ahojte....
ale nám zas chumelíííí 😝

tak asi bude silný ročník ked je tolko tehuliek 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
11. feb 2010

dobre rano.

zasa snezi 🙄

nam doma praskla voda. parada. mrne som musela dat k mamine, lebo sa neda ist ani na wecko, ani nic... 😠

tu nelu som si mala dat tusim patentovat 😝

lucinda7
autor
11. feb 2010

zuzi to poteší 😠 😠 😠 😠

snád vám to velké škody nenarobilo 😒

zuzanocka
11. feb 2010

nie, len sme stvrt roka o tom nevedeli, cudovali sme sa len, preco mame taku vysoku spotrebu vody. vcera vecer isla uplne cierna voda, tak lu patral a vypatral, ze to prdlo vonku v sachte 😠
tak sme bez vody, ale uz je objednany vodar

dadulka19
11. feb 2010

ahojte 🙂

no zuzi,toľko radosti 😠 😠 😠 ,tak nech to dajú skoro do poriadku 😉

zuzanocka
11. feb 2010

no dufam, ze to dnes spravia 😒

dadul,
ako sa ma marod? teploty jej uz presli? aj ma nejake lieky?

luci a lexik co recituje na HP?

lucinda7
autor
11. feb 2010

Zuzi,on má prozu Ako šlo vajce na vandrovku 😝 to mu vybral pán učitel 😎

zuzanocka
11. feb 2010

aha, vidis, to ma nenapadlo... a teraz nedavno sme malej citali o vajci 😉 to je pekne... nasa ma maleho princa 😉

co ste dnes varili? ja som vcera spravila perkelt s hlauskami, dnes musim aj nejaku polievku a mam na plane luovu vytuzenu svieckovu 😝 snad sa podari... este som ju nerobila 😕 😝

jaj, snad nam tu vodu dnes spravili, lebo inak asi budeme chodit na wc k nasim 😀 este, ze to nemame daleko 😲
horsie by bolo, ze by som zajtra musela dat malu k svokre na trajan... do jednoizbaku... neviem si predstavit, aku paseku tam to nase decko narobi 😀 😀 😀 😀 minule jej ponahryzala sviecky 😠 😠 😠

mimusbe
11. feb 2010

ahojte...

zuzi....to je blbe... 😖 no dufam ze vam to rychlo spravia 😉 🙂

😀 😀 sviecky obhryza aj nase mrne... 😅 😅 zoberie maly kahanec a povie on (ohen) a kuse do nej... 😅
a vcera sme mali taku usmevnu prihodu....vypytala sa ciiiiik a tahala ma na wcko ...tak som ju tam posadila, cakali sme a nic..🙂.tak som ju dala dolu a vzapeti vseetko ocikala...😀 ...ale aspon ze sa sem tam vypyta 🙂

baby ale mate sikovnych drobcov recitatorov 😉 🙂

mne to pocasie lezie uz totalne na nervy 😖 😖 uz aby bolo slniecko a teplejsie...🙂

zuzanocka
11. feb 2010

mimus, 🙂

no nasa mala take obdobie, ze ked som ju vecer povyzliekala, ze sa ide umyvat, rychlo mi utiekla do detskej, tam sa vyzkriabala na gauc a tam sa vycikala 😠 😅 🙂 🙂
potom sme ju uz vyzliekali v zatvorenej kupelke, ze nech nezdrhne, tak chodila cikat do kuta medzi skrinku a pracku 😅 😅 tam su aspon kachlicky nastastie... 😲
no a potom uz nam zaviedli vodu, tak chodime na WC 😀 😀 😀 (hm... a teraz tato havaria, tak by veru latrina bodla 😝 😝 😝 )
inak sa pytat cikat vobec nechce... aj sa po... a nevadi jej to, aj povie, ze smrdi, ale neda sa prebalit 😠 ja neviem, kedy sa oduci od tych plienok... ani rozpravat nechce,... co to je za dieta???

granado
11. feb 2010

Zuzi to čarovanie si neako poplietla, tá voda mala prasknúť mne a nie u vás doma 😀 😀 😀 😀

granado
11. feb 2010

jaj inak slušnosť káže najskôr pozdraviť tak teda čaute zmrzliny, aj vám je taká kosa? 😠

dadulka19
11. feb 2010

Deni,veru je 😀

zuzi,no maród už dobre,aj úlohy začala písať,má čo doháňať.Od včera sa jej už nové netvoria a je úplne bez teploty.Potierame Tanno-Hermalom,aby sa to rýchlejšie sušilo a nesvrbelo.Ten Fenistil jej nejak nezaberal.Ale má to úúúplne všade 😠 ...

zuzidr
11. feb 2010

ahojte,zdravím vás 😀

emmka už zarezáva v škôlke,tak je kludnejšia a je to super,ja mám všetkého vyše hlavy,hlavne školy.iak sa máme fajn,a dúfam,že emmka nedovlečie zas nejakú chorobu zo šklky 😅

chorým rýchle uzdravenie prajeme 😀

a aj mne sa páči Nela,teiž sme nad týmto menom premýšlali 😀

milhaus
11. feb 2010

rado mi zožral všetku ryžu a to som robila z pol kila, strašne sa prejeda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre