♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
2. feb 2009

dobre ranko...

luci mne sa ta pesnicka tiez paci...a ukazky z filmu vyzeraju byt tiez v celku dobre....

to som pocula ze v bathorycke ta pesnicka nakoniec nebola vobec...

zuzidr
2. feb 2009

ale teším sa na film NESTYDA to si nenechám ujsť 😅 😀

elise
2. feb 2009

Utorok 24.2. Filmové predstavenie
18.00 h Pokoj v duši
Súčasný príbeh o priateľstve a zrade
Scenár: Jiří Křižan , Réžia: Vladimír Balko
Hrajú: Attila Mokos, Roman Luknár, Robert Więckiewicz, Jan Vondráček, Helena Krajčová, Jaromír Hanzlík, Ľubomír Paulovič,
Ľubo Roman ....a ďalší
Dráma SR 2009
Slovenské znenie, MP-15 95 min.

2,50 € / 75,31 Sk
tuná mi prišla ponuka z domu umenia na pokoj na duši 😉 občas chodí aj za cenu jedného lístka dvaja. 😉

zuzidr
2. feb 2009

včera bola cena lístka 2,30 🙂

dadulka19
2. feb 2009

ahojte 😉

tak na Pokoj v duši a Nestydu sa teším aj ja 😉 ...a tá pesnička od Kirschnerky je fakt super,hoci ja Janu moc nemusím,ale toto je fakt skvost 🙂

milhaus
2. feb 2009

Bathoričku mame už stiahnutu aj z netu, brat mi to včera dal a Pokoj v duši ta pesnička je dobra
dorobila som cezne, polku v cestičku a polku na prirodno, Rado ide s Luckou jest

dadulka19
2. feb 2009

emily,snáď ideš aj ty jesť 😖 ...

miruss
2. feb 2009

Ahojte.
Tá pesnička sa aj mne páči. 🙂
Zuzi, dúfam že vám čo najskôr začnú kúriť. 😝
Elise aj ja idem začínať bojovať s Kubkom a nočníkom, dnes prišli tie plienkové nohavičky, čo som objednala Kubkovi, tak ich operiem a ideme na to. 😀
Kubko je teraz vonku s babkou, Zuzka spí na dvore v kočiari. Ja mám navarené od včera, tak som žehlila. 😝

elise
2. feb 2009

zuzidr ale toto je v dome umenia nie v kine 😉

zuzidr
2. feb 2009

v dome umenia premietajú kino??????????? 😅

elise
2. feb 2009

ano tam premietajú 😉

nika2
2. feb 2009

ahojte kocky,
tak vcera bol ten krst. bolo dobre. domov sme prisli ale o piatej. ale bola som taka ustata. mala spala za cely den asi hodku.vecer sa najedla a hned zaspala. ale bola dobrucka. v kostole ani len nemrnkla celu pol hodinu.

teraz tu bola mama. isla domov po schodoch , a ze z vytahu akurat vyniesli mrtvolu ☹ ☹ ☹ . a ja som pozerala , ze preco rano su tu dve sanitky a teraz aj policajtske auta. takze asi nejaky nas sused ma uz potom. no uvidime kto. je tu viacej starsich.

milhaus
2. feb 2009

ešte som nejedla dneska, došli svagrovci a lucka spi

nika2
2. feb 2009

tak ,ze to zomrel jeden sused nad nami. a iba 40 rocny.

elise
2. feb 2009

mili a ty si prečo nesadneš k stolu a neješ s radom a luckou? 😕 😅 😅

mimusbe
2. feb 2009

mili....a preco sa nenajes?

ahoj nika....tak super ze vikinka bola dobrucka 🙂

no to je smutne 😒 ozik...a v ktorom baraku vlastne byvas ked si ma minule videla?niekde tam pri doktorke?

nika2
2. feb 2009

mima v tom vedla lekarne.

zuzidr
2. feb 2009

ahojter som poobede 🙂

nika napíš do IP kto to zomrel poznám tam dosť ludí 😅 ☹ bože takí maldí ludia mrú 😠

mimusbe
2. feb 2009

veru zuzi....mladi ludia mru...je to hrozne 😖

nika2
2. feb 2009

to ano mladi.

no zmenme temu. zevraj je tolko ludi tu na trajane u doktorov. aj v lekarne az vonku stoja. no asi chripka uraduje.

miruss
2. feb 2009

No chorých je veru dosť. 😝
Ale ja mám super náladu, lebo Zuzka už nekašle a aj Jakubkovi je už dobre. A k tomu ešte svieti slnko, keď a Kubko zobudí, pôjdeme zasa vonku. 🙂

zuzidr
2. feb 2009

baby čo chystáte polovičkám na valentína? 😅

nika2
2. feb 2009

ja prave rozmyslam, ze co.

zuzi mas tusim kocik moon? ja by som chcela malej kupit nejaku karicku na taky sposob. si spokojna s nim?

keti
2. feb 2009

Ahojte babenky
TAk ja som sa už konečne dospala.Na plese bolo fááááántasticky.Už som potrebovala sa tróóšku vyskotačiť. 😀 😀 😀 😀
drobčeka sme na fľašu nedostali.Povedal si, že já vam dám fľaše. Maminka poď pekne domov.tak mi svokra volala,
aby som prišla lebo odmieta fľašu.tak som išla asi o pól jednej domov, ale potom už vydržal až do piatej keď sme prišli.Takže to bolo v celku o.k

danka tie obrazi čo si aranžovala boli peknučké 🙂 🙂 🙂

adag
2. feb 2009

Ahoj
No my sme konečne doma. Boli sme navštíviť doktorku, tak malá ma znova ATB a zápal priedušiek, ako super 😠 .

zuzidr
2. feb 2009

nika hej mám ten moon ja som s ním max. spokojná,ale až teraz začali trošku koliečka vrzgať,ale MM to naolejuje a bude to ok 😅 😀

ada Sarke skoré uzdravenie prajem,predsa jej to neprešlo? 😖

mimusbe
2. feb 2009

zuzi...to mas podobny kocik ako my...som ho pozerala...len par drobnosti je inych...🙂

my sme chceli najskor uplne iny ale sak potom sme usudili ze tento staci..🙂

ideme my trosku von sa vyvetrat....

adag...sarke skore uzdravenie prajeme....

petka015
2. feb 2009

ahojteee

ada sarinke skore uzdravenie. 😀 maly zaspinkal ja si davam do nosa banan v cokolade so slahackou 😀 😀 😀

navecer ideme malemu kupit papucky lebo mi chodi za ruky a mame len take jedny a v tych sa mu vykruca nozicka.

petka015
2. feb 2009

mimu myslim ze zuzi to ma cisto len karicku 🙂

zuzidr
2. feb 2009

peti ked ti stačia aj staršie mám 16tky červené menžestrové klasické papučky,požičiam-dám ti ich 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre