♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

ejuska79
9. jan 2013

@alena76 moja, to je za velkou bilou, za pazickym mostom v takej zastrcenej ulicke, ani som netusila ze existuje, ul. Považská..ale nejde tam, skusime na Dubceka, ked nie, bude s nami doma, ale jej uz to aj chyba..

alena76
9. jan 2013

@ejuska79 no tak ja tam kde mi chodili starsi...alebo tam kde Adamko No neviem. stanislava je spokojna??

alena76
9. jan 2013

@ejuska79 na tej povazskej uci moja kamoska a mam aj kamosky co im tam chodia deti..Chvalia si. Len ja si myslim, ze to ani nie je o skolke, ale skor o konkretnych ucitelkach, ktore vyjdu. Ja som bola max spokojna v tej vysokej na 8.maja pri starsich a potom pri esterke nie.. Tak ja vobec neviem..a hlavne ked je Jonas mierne mimo a nie taky bezproblemovy ako ti traja 😒 😕

abbey1
9. jan 2013

@ejuska79
@alena76 Ahojte. My sme sa rozhodli skúsiť Ružovú a ak tam nie, tak Sunny Day-súkromnú. Na tieto 2 mám veľmi dobré referencie a skúsenosti.
Mne Sabi tiež chodlila na Juh do tej vysokej. Celkom v pohode, ale nič extra, len čo bolo nutné a ja by som d škôlky čakala trošičku viac. Tak uvidíme, ale asi skončíme len na pár hodín týždenne v tej súkromnej.
Ako vraví Alenka, je to vždy o učiteľkách a tie sa vždy nájdu také i také.
Držím vám päste, aby ste vybrali správne. 😉

kiya
14. jan 2013

caute baby.. vidim, ze riesite skolky, ja som z toho zuuuufala... hlavne sa bojim, ci mi ju vezmu.. som myslela, ze to nebude problem az do konca decembra, ked som dostala vypoved :( a este neviem kam, najblizsie mam zavrety kut, ale ziadne referencie, potom stanicna, ale vraj tam bude naval, ale referencie celkom dobre a srdcu najblizie mi je orvisky kut, chodil tam krpaty, aj kamosky tam chodia s detickami...

elinor
19. jan 2013

ahojte baby,
chcela by som sa este spytat na skolku Sunny day - neda sa mi citat vsetky stranky na diskusii dozadu, takze je to jednoduchsie priamo sa opytat - chcela by som tam zapisat dcerku (ma 2,5roka)-= ako je to so stravou v tejto skolke, preco sa uctuje zvlast, strava je k dispozicii hocikedy pocas dna alebo ako to prebieha - z vasich vlastnych skusenosti? chystame sa tam osobne pozriet, aj co sa tyka principu vyucby, ako to tam prebieha, organizacia dna atd.. aj tak mam stale strach, ze mala bude plakat, zda sa mi to hrozne taku malicku ju dat do skolky, ale musiim ist do prace tak nemam inu moznost.. dakujem za rady

abbey1
19. jan 2013

@elinor Ja mám na ňu super referencie. Len moje známe si nosili vlastnú stravu, tak neporadím, ako to tam je so stravou bežne. U nás asi zvíťazí práve táto škôlka. 😉 Našťastie až od septembra. Tie detičky sú ozaj malinké, ale keď sa inak nedá. Mne zatiaľ stíha varovať manžel a zvyšok rodinky, keď som v práci. (ja len pár hodín týždenne).

elinor
19. jan 2013

@abbey1 dakujem za info.. uvidime sami , asi najlepsie vidiet osobne, citala som vela dobrych hodnoteni na tuto skolku, tak sa tam pojdeme aj sami popytat co ako, necham tam malu samu nech sa hra, a uvidim ako rychle sa tam zapoji. len som stale nechapala preco tam nemozu mat aj tu stravu v cene, resp. pocas celeho dna nieco male na zobnutie keby boli hladni, ale najlepsie opytat sa uciteliek osobne na mieste. dakujem este raz za radu.

abbey1
19. jan 2013

@elinor Neter tam nosila malej aj nakrájané ovocie a to zobkala počas pobytu. Tak naše deti možno budú "spolužiaci". 😉

elinor
19. jan 2013

mozno ano 🙂 ja som chcela tuto skolku iba na par dni do tyzdna, par dni moze povarovat aj babka.. uvidime, urcite sa tam pojdeme osobne pozriet v najblizsej dobe, aby som sa vedela rozhodnut. nie sme z piestan, mala by som to len cestou do prace a z prace, a prisla mi to ako jedina moznost, kedze to je sukromna skolka a beru aj 2rocne deti a je tam volnejsia dochadzka v pripade potreby. urcite dam vediet, ake sme mali dojmy z navstevy, ako to mala prezivala.

siskasdetmi
24. jan 2013

Ahojte mamicky, prosim Vas neviete v Piestnoch doporucit dobru pediatricku?
Siska

nika2
28. jan 2013

ahojte, poznate dobru kadernicku v PN? som uz nebola ale dva roky a teraz by som chcela behnut. trochu zmenu.

tatiana7777
28. jan 2013

@nika2 kamoska robi v Pn jak je Loloco chodi aj k nam domov a je sikovna.

nika2
31. jan 2013

ahojky, chcem sa spytat ci niektora chodite endokrinologicke? kde je dobry lekar? a skory vysledok?

lucinda7
autor
31. jan 2013

@nika2 ja nechodím,ale myslím že v PN na výber moc okrem Držíkovej pri SPšE nemáš 😝

nika2
31. jan 2013

@lucinda7 ahojky Lucka, ano to viem. uz som tam volala. tak tam behnem.

bonaqua111
4. feb 2013

ahojte, citam, ze sa sem do PN stahuje alebo prave nastahovalo kopec mamiciek, ja tu byvam dva roky a nemam fakt ziadnu partacku na kocikovanie.

Lebo @abbey1 ma zanedbava, nema na mna cas 😉 , ze?

abbey1
5. feb 2013

@bonaqua111 Tak takto ty na mňa? Ja sa rada stretnem , len u nás to kočíkovanie veľmi nejde. 😀 😀 😀 Ale ak by ste sa niekedy nudili napr v noci, rady vás uvítame. Zara mi teraz ešte len zaspala. 😉
Sľubujem, že čoskoro zavolám. 😉 😉 😉

klaudis
5. feb 2013

Ahojte neviete mi prosim poradit hladam agenturi, ktore robia kurzy tu v PN. Chcela by som si spravit kurz jednoducheho uctovnictva, PC a vylepsit anglicky jazyk. Nasla som agent. Jaspis /uctovnictvo + PC/ a agent. IJaV / PC + uctovnoctvo + anglictina/ nemate skusenosti s nimi alebo nepoznate ine so sidlom tu v PN. Dakujem

turistka
6. feb 2013

nevie niektora z vas aka je ta gynekologicka kolkova? 😉

dadulka19
7. feb 2013

@klaudis Jaspis odporúčam,robila som si u nich pred rokom jednoduché účtovníctvo 🙂

klaudis
8. feb 2013

@dadulka19 dakujem za odpoved

kalianka
11. feb 2013

ahojte maminy, kam chodite s detickami k lekárke? My sme volili cestu - čo najbližšie k domu, ale nie som spokojná... chodíme na hotelku a doktorka ordinuje len niektoré dni a nedá sa tam pravidelne ani dovolat o výsledky... viete mi poradit nejaku dr, ktora by nas vzala?

zuzidr
11. feb 2013

my chodime k dr. Rohoňovej, som spokojná. Je to na trajane, a vedla ordinuje dr. Ondrusová, tiež fajn 😉
@kalianka

kalianka
11. feb 2013

@zuzidr my byvame na valovej. Trajan mame od ruky... ale rohonova je podla viacerych super 🙂

elise
11. feb 2013

@kalianka my chodime až do trnavy a bývame v orvišti🙂 za dobrou doktorkou nie je nikdy daleká cesta

kalianka
12. feb 2013

@elise no to ano, ja potom este zvazujem doktorku Blazejovú vo Vrbovom...

kalianka
12. feb 2013

maminy a doktorka Talpašová?

rora
12. feb 2013

@kalianka ja chodim s malou k dr Gabrielovej,oproti auparku vchod kusok vedla od polotovarov tam kde langose predavaju, chodi k nej aj moja mladsia sestra (14r) a chodila som k nej od detstva aj ja 😅 je fajn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre