♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
9. mar 2009

mimus cez ulicu Trebichavskej.....

keti dikes za tip.. no vrbove nie je na konci sveta....a na druhej strane ked mozem po PN lietat na aute tak to je v podstate jedno aj vrbove zvladame s Lucikom spolu.....

dadaga
9. mar 2009

mimus ty chodist ondrusovej tu na trajane? aka je? si s nou spokojna?

mimusbe
9. mar 2009

dada...uz si mi to veru spominala a ja som na to zabudla ze chodis trebichavskej...
no ona ma uz tiez svoje roky 🙂 🙂

ondrusova je fajn...sabinka nebola zatial (klop klop) chora....neboli ziadne problemy takze je zatial dobra 🙂 uvidime aka bude ak nastanu nejake problemy..v.tedy sa vacsinou ukaze...

dadaga
9. mar 2009

mima no ved to je aj nas problem... pokial sme problem nemali tak parada...ale teraz je to horsie...

dadaga
9. mar 2009

no uz je skoro devat a to som chcela ist zehlit...no asi to pre dnesok vzdam...aj zajtra je den..xixi

nika2
9. mar 2009

ahojte,
aj ja chodim ondrusovej a zatial som spokojna.

petka015
9. mar 2009

ahojte

dadaga ja chodim rohonovej boli sme aj dva krat chory a nebol problem jej zavolat aj vecer alebo v noci na mobil ona je stale v pohotovosti. dokonca som jej volala a mala dovolenku a poradila po telefone. ja som nadmieru spokojna. 🙂

petka015
9. mar 2009

a zabudla som mirkinmu kubkovi vseetko naj k dvom rocikom ako to leti nedavno sme sa na poste tesili ze si porodila a tod uz dva roky. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
9. mar 2009

Veru letí to. 🙂
Dada ja chodím do NM k Ehsnovej a je super, ako píše Peťka, hocikedy jej môžem zavolať a keď sa Kubko vyhádzal z hrušky, bola v zahraničí, tak nám radila cez SMS-ky. Prosto super doktorka. 🙂

elise
10. mar 2009

😵 😵 dobré ránko, prajem oslávencom všetko najlepšie 😵 😵 😵

zase sa hlásim zo súkromného 😉

ja chodím do tt k rodákovej super doktorka tiež, nedáva zbytočne antibiotiká a má výborný prístup, ja som snou veľmi spokojná 😵 😵 😵

na tú zmenáreň vám dám vedieť ked mi povedia termín vysielania. vraj tam budem celý deň a že to bude pre mna relax mi povedali.🙂 meniť ma budú niekde pri autobusovej stanici nivy.

dnes mám toho kopec tak možno ak sa podarí dnes budem občas kuk 😉

manželovi odpisú že ho nebrú ale to bol zatial iba na 3 pohovoroch ale skúšame dalej. 😒 😒 je to ťažké ale doma mi aspon pomáha s malým, a porobí v domácnosti všetko čo nestihnem tak mi povedal že aspon chce byť zatial takto užitočný. 😉

začína na mna všetko doliehať to že je nezamestnaný ja jediný iviteľ rodiny mám veľkú zodpovednosť ale strašne moc sa bojím, musíme mať robotu, lebo nám zoberú dom, začínam byť z toho všetkého ja veľmi nervozna, tak sme sa rozhodli že pôjdeme na 2 dni do budapešti bez malého, musíme zmeniť miesto a musíme sa dobre porozprávať mať na rozhovor čas lebo na mna toto všetko dolieha ako sinusoida to dno na nej 😒 😒 😒 v lete dovolenku nebudeme mať lebo keby robil tak mu nikto na začiatku nedá a ak nebde robiť tak nebudeme mať peniaze tak aspon trez ideme na 2 dni ale našťastie to máme za bagateľ a v madarsku je vraj kurz na euro 310 v zmenárnach takže aspon to tak draho nevyjde. týmto budeme mať dovolenku za nami. ja si ešte zoberem v lete a pôjdem k našim na chalupu do tt aby sme aspon mali náhradu. uvidíme je to dosť ťažké a je na mna veľký tlak a ja cítim veľkú zodpovednosť. v sobotu som z preťaženia skoro skolabovala takže potrebujem vypnúť. 😒 😒 😒 tak som sa trošku vyžalovala.

zdravím špionov. 😀

lucinda7
autor
10. mar 2009

dobré ránko....

Lindi,neboj,bude lepšie a aj u vás vyjde slniečko 😝

Anikinmu BRANKOVI želáme všetko naj k dnešným meninám 😵
Anika,ako sa máte??? 😝

lucinda7
autor
10. mar 2009

Lindi,a tá Zmenáren....veru celý den....a nezabudni si zobrať so sebou jedlo a pitie lebo oni ťa nepustia ani na krok 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a domov som išla na autobus 21.20 😖

martao
10. mar 2009

My chodíme až do Čachtíc, máme to síce ďaleko, ale je super! Nám pomohla keď mal najstarší hnačky. Infúziu mu dala v ambulancii, tak sme sa vyhli nemocnici. Ešte je v NM Munková. Vraj aj tá je dobrá.

milhaus
10. mar 2009

ja som večer prala a rado mi konečne raz za rok pomohol povešať

mimusbe
10. mar 2009

dobre ranko...

dnes je celkom pekne...aj ked sa mi zda trosku chladnejsie...

elise...aj moj oco je doma odvtedy co TM...neviem ci neboli spolu nahodou aj na rozluckovom vecierku....
a cez vikend sa ma svokor pytal ze ako to moj oco psychycky zvlada a ked som mu povedala ze normalne a dobre tak sa strasne tomu cudoval...lebo on este robotu ma...ale sa boji aby o nu neprisiel lebo stale niekoho prepustaju a ze uz mu ztoho sibe...

a co ma robit?co si to ma hodit?ked zacne takto negativne mysliet...tak je to uz cele v keli....samozrejme ze je to hrozne...aj on je zivitel rodiny...maju auto...byt ktory musia platit atd atd...a mama nezarobi neviem aky ,,majland,,takze tiez je to viac menej na nom...
ale ma rodinu....zenu, dve dcery,. prvu vnucku, rodicov atd....nemoze sa nejako psychycky deptat a polozit...

sused vedla nasich bytovky ... prisiel pred niekolkymi rokmi o pracu a hodil sa pod vlak....strasne nieco...

urcite sa nejaka praca najde...treba mysliet pozitivne..lebo inak jeto potom tazke...

sofi
10. mar 2009

Caute babenky,

tak konecne nam ide intertnet, preto som sa dlho neozvala. Marodom zelam skore uzdravenie oslavencom vsetko naj. My sme chvalabohu uz zdravi a dufam ze nam to vydrzi co najdlhsie.
Ja chodim tiez do Vrboveho Zitnanskej ako Keti a tiez som spokojna nedava hned antibiotika.

elis drzim palce, aby si M nasiel cim skor pracu.

Chystate sa niektore na vystavu nabytku v Nitre? My ideme. Drobca nechame krsnej varovat. 🙂

mimusbe
10. mar 2009

ja by som tiez chcela ist na vystavu nabytku ale asi sa nebude dat...cez tyzden MM pride o 5 z prace a to sa uz neda tam ist...a cez vikend ide tiez do prace... 😖

mozno sa nam podari ist na gardeniu v aprili...aspon budeme mat inspiracie do nasej zahrady 😀

zuzidr
10. mar 2009

ahojte,aj ja by som chcela ísť v piatok na výstavu,ale máme moc roobtya robím uzávierku,tak neviem či dostanem dovolenku 😅 😀

zuzidr
10. mar 2009

a inak ja chodím Rohoňovej odkedy som sa ja narodila a som s nou spokojná aj teraz pri malej,dobre sa s nou poznám a tak ako Peťa písala,aj cez jej dovoelnku nám dávala rady cez mobil 😅 😀

milhaus
10. mar 2009

ahoj sofi
v masne je strasne vela ludi, dlho som tam čakala, ešte dobre že rado bol s malu doma lebo by tam nevydržala
dajte mi číslo na tu dr. vo vrbovom pre pripad potreby

mimusbe
10. mar 2009

poradte mi prosim..kde kupim pre malu nejaku bundicku na jar...v kombineze nemoze byt donekonecna

jett
10. mar 2009

ahojte 🙂
mimus v tescu, v Sandre, v priori.... kde len chceš 😉

jett
10. mar 2009

tak už viem kde jetá ruská kniha, ďakujem 🙂

Miruss, dodatočne želám Kubkovi k 2 rôčkom hodne zdravíčka!šťastíčka a lásky 😵 😵

milhaus
10. mar 2009

moja nosila na jar vždy vestu ale teraz nemám, chodíme zatial v zimnej bunde

keti
10. mar 2009

ahojte

Milka to teda u mäsiara bolo ozaj dosť ľudí. Ešte ked ja som tam prišla o 11.15 tak tam toho bolo. Ja, že nebudem už o takej hodine čakať 😒
Ešte, že som zobrala Rastíka do vnútra, lebo v kočíku by nevydržal. Tak sa tam začal predvádzať, a hneď nás tetule popúšťali. 😀 😀 A samozrejme ujo mäsiar(Jožko) dal Rastíkovi do ručičky plátik šunky tak baštil.

Oslávencom všetko naj, a aj ELIŠKE k prvému rôčku 😉 😉

danca.b
10. mar 2009

ahojte
hlasim sa po kratkej pauzicke 🙂
vsetko naj oslavencom a chorym rychle uzdravenie 🙂
my buvame a chceli by sme ist aj von,ale je tu tak aprilovo...aj krupy padali aj slniecko vykuklo

milhaus
10. mar 2009

to on vždy robí že cukrík tomu hovorí, aj lucke dava ked je tam so mnou

danca.b
10. mar 2009

tento tyzden nas caka oslava...Barborka ma 10r.....minule tu bol nejaky link na torty...poradte kde ich hladat 🙂

keti
10. mar 2009

Dani ja som našla v TT. www.tack.sk
Ešte ked som hľadala inšpiráciu na Rastíkovú tortu.

danca.b
10. mar 2009

Kati,dik,ale ja by som jej chcela upiect sama...jednu upecie babka a jednu by som ja a aj by som si to hned nacvicila malej k roku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre