♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
23. jan 2009

chytaj 😀 😀

dadulka19
23. jan 2009

ani ja nespím 😀

dadulka19
23. jan 2009

ááááááááááu eliiis,riadne vedľa 😀 ,mňa si trafila 😎 😀

keti
23. jan 2009

jéééj no srandaa koľko nás tu je. 😀 😀 😀

blcha
23. jan 2009

heeej aj ja som tu len nestiham vsetko pisem kade tade 😀 😀
keti tak vam sa tiez celkom rychlo podarilo babatko po svadbe 😉

keti
23. jan 2009

babenky vám sa drobci vnoci nebudia??dajte radu.
Môj bol vzorové bábätko do 7 mesiacov celé noci a teraz sa stále budi.Ale neni to hrozne pocucká a spinká ďalej. 😀 😀 😀

elise
23. jan 2009

ja mám dnes celkom dobrú náladu asi preto že je piatok 😀
dadulka mohla si chytiť 😀 hod keti 😉

elise
23. jan 2009

keti okolo roka sa spánok upravuje aj moje malé prespinkalo celú noc, potom mal také obdobie že bol hore v noci aj 2 x ale býva nervoznejší ked ide spln a ked má veľa zážitkov. keti o olkej naposledy kojíš?

blcha
23. jan 2009

mne mala spava celu noc od dvoch mesiacov len sem tam ma obdobie ze raz papa ale potom spi dalej takze to mi ani nevadi ale ja nekojim takze to je ine ako u kojenych 😉

keti
23. jan 2009

blška vcelku áno.išli sme na dovolenku v júli a prišli sme so špiónom domov.
ale nešlo to tak ľahko.brala som aj také tabletky aby som mohla otehotnieť. 😒

elise
23. jan 2009

ja ešte kojím občas si malý v noci cucne spinká s nami v posteli takže nemusím vstávať 😀
keti pekne sa vám to zadarilo nám to trvalo 6 rokov

blcha
23. jan 2009

keti nam sa podarilo na prvy krat ani do snaziliek som nestihla napisat 😀 😀

keti
23. jan 2009

kojim ako kedy. teraz napr.o pól deviatej a už aj hneď zaspal. to sa málo kedy stane. väčšinou o desiatej ešte vystrája.

blcha
23. jan 2009

elise fuha ze 6rokov ale hlavne ze sa podarilo 😉 na mna staci asi len pozriet a hned som tehu 😀

elise
23. jan 2009

okolo roka si detičky upravujú aj denné spánky aj nočné. musíš to prekonať ale kede chceš aby spinkal celú noc tak papaj medík alebo pi medovkocý čajík dostane sa mu to do mliečka a bude lepšie spinkať trochu to aplikujeme aj u nás.

keti
23. jan 2009

a teraz už bol 3x hore,ale nepapal, len som mu chrbátik pošúchala a spinká.
skúšam mu dávať večer také sýtejšie jedlo.No nefunguje to.

mimusbe
23. jan 2009

ahojte...

keti...ano viem...MM mi spominal ze si mu gratulovala k sabinke....🙂
diky...🙂

idete stavat dom?juuuuj...ja uz by som do toho nesla...my sme sa minuly rok v auguste stahovali do noveho ale teda sme si riadne nervy atd. uzili...

elise
23. jan 2009

blška ved to je hlavné že sa zadarilo, ale ten náš nezbedníček ( a po dnešku v jasličkách aj frajer 😀 ) vedel kedy má prísť že má počkať kým postavíme dom aby sme sa mohli venovať len jemu 😀

elise
23. jan 2009

keti na noc sa nemá veľa jesť aj to malého môže budiť ked papá sýtejšie jedlá.

keti
23. jan 2009

mima to ti verím.len tie papiere 🙄 🙄 hrôza
stavali ste tiež svojpomocne???a nebrali ste si náhorou ŠFRB???

danca.b
23. jan 2009

dobry vecer....
ahoj keti 🙂 🙂 som rada,ze si tu aj ty 🙂
a inak blcha a keti mate deticky narodene presne po mesiaci...10.3 a 10.4 🙂
andy ja som zhanala v bizuterii take kamienky,mam nimi vykladany opasok na satach a 1 som stratila 😠 take iste kamene nasiva aj Ferko Mikloslko na svoje modely,ze by mi poslal? 😀
keti s tym odstavovanim zatim 0 bodov 😒 no neviem ako zvladneme ten ples...idete aj vy?

mimusbe
23. jan 2009

elise....fakt to zabera?jest med? no ja med neznasam 😖 ale zase mala spi cca od 9/10 do 5/6 a nepapa celu noc az rano ked sa zobudi takze ja to asi praktizovat nemusim 🙂

elise
23. jan 2009

mimus tak to je super ked ti takto spinká nech vám to tak aj zostane 😉

keti
23. jan 2009

no zatial sa mi nikto na lístky nehlási tak pôjdeme aj my.Trošku sa bojkám, čo drobec, ale svokrovci to zvládnu.zrejme od pondelka budem odstriekavať mlieko. 😀 😀 😀 nech ho je dosť 😀 😀
ozaj koľko môže byť v chladničke.
Danka a kde máte stôl???

mimusbe
23. jan 2009

keti....to mi nieco hovor o tych papieroch...mne sa z prace nedalo moc uvolnit kedze som vtedy nastupila do novej...a MM chudatko...vsetko obehaval ...skoro ho trafilo 🙂

nie nebrali sme si zo SFRB...MMmu povedali zevraj ma dobry prijem... ze to nemozeme dostat 😅

tam je to nejak vyratane ..nejaka hranica...nemal by si zarabat menej ani viac ako maju stanovene...neviem co je to za blbost ale je to tak...my sme sa na to vtedy pytali...

ano ...stavali sme aj svojpomocne...ale aj firmami...takze tak pol na pol...🙂

keti
23. jan 2009

mima my sme to preratávali tak uvidíme.už sme sa boli pytať aj takej tety v Šterusiach čo to schvaľuje.Tak som zvedavá

elise
23. jan 2009

v chladničke môže byť odstriekané mlieko max 24 hodín ale nesmieš miešať jednotlivé odstriekané mlieka 😉 inak my sme boli na plese išli sme na 21 hodinu ako malý zaspával - uspala som ho a naši mu dali v noci čajík raz sa zobudil, potom ráno okolo tretej sme prišli a to som mu dala cucať až o 6 takže v pohode deti to zvládnu lepšie ako si myslýme 😉 inak pridaj ryžový odvar do mliečka ktoré odstrekneš potom stačí len jedna dávka prípadne odstrekovať ani nemusíč ryžovým odvarol s lyžičkou glukopuru je to na nerozoznanie od materkského (1 lyžica ryže a pol litra vody nechať rozvariť ryžu a potom precediť)
kam idete na ples?

danca.b
23. jan 2009

nam tu mala este džavoce...boli sme v PN a sa jej posunulo spanie vstala pred 8mou vecer tak teraz vystraja,ale uz ju idem ulozit 😔 😔 dufam,ze to bude rychle 🙂

keti
23. jan 2009

kokso to môžem ždímať celý deň 😀 😀 😀
čo keď ho už toľko neni.
chvaľa bohu, že nebývame ďaleko, šak keď niečo tak zavolajú.
na ples ideme tu v Chtelnici- rodičovský škola robí.na budúcu sobotu 😀 😀 😀 😀

elise
23. jan 2009

halooo ste ešte tu? 😕 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre