♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

martao
29. mar 2009

Dobré ránko!

Ja som si nepospala cez deň ani nepamätám. Okná si umývam, vždy sama. MM by mi aj pomohol, ale ja mu to ofrflem, že to nieje O.K.. Ale najväčší zažitok som mala, keď som musela týždeň po cisáraku utekať pre decká do školky, ešte to je do dobrého kopca. MM ležal doma s horúčkou. Ale ja beriem všetko, tak ako je. Nesťažujem sa! Keby mala Mili viac detí, tak ju asi klepne alebo by si konečne uvedomila čo má.

keti
29. mar 2009

dobré ránko 😉

martao si mi pripomenula, ja tiež keď som bola po cisáraku, tak 2týždne na to som doma tepovala koberec 😅
som mu nevedela odolať 😀 😀

Babule vás obdivujem, ako často umývate okná. Jáááá teda eeee. Keď si len spomenieň na to šróbovanie, aj ma chuť prechádza. Ešte, že sú už umyté 😕

Dnes si spravíme výlet. MM hrá futbal vo Veselom. Tak pôjdeme s ním, teda nie na futbal, ale pôjdeme k tete na návštevu. A bude tam aj sesternica s maličkou. tak sa tešíme.
Do kostola dnes nepôjdeme, lebo dám drobca spinkať o 11-tej, aby sme to stihli. A hlavne aby na nás nemusel M čakať.

Takže vám prajem príjemne strávenú nedelu 😉 😉

martao
29. mar 2009

ket,
Ja by som tiež neodolala. po prvom som ani nevedela, že nejaký cisarák bol, ale po treťom so sa cítila akosi horšie.

mimusbe
29. mar 2009

dobre ranko...

som sa tesila ze dnes bude slnecno a zatial nic 😖

keti do veseleho?tam mam babku a tetu so sesternicou a bratrancom 😀 😀 ...aj som tam byvala s nasimi do 5 rokov 🙂

my uz mame navarene...dnes mame knedlo vepro zelo...tak sa tesime lebo to veeelmi lubime...hlavne ja 😀 😀

mne tiez MM so vsetkym pomaha...a som za to velmi vdacna...🙂

mimusbe
29. mar 2009

jaaaj...chvalabohu ze mi nemame koberce...som sa daco natepovala doma aj u svokrovcov.... 🙂 🙂

lucinda7
autor
29. mar 2009

hehe Veselé aj my už dôverne poznáme..... 😝

tiež nemáme koberce a ani neplánujeme mať 😵 plávajúca je na udržbu uplne super podla mna....aj ked ma tie chuchvalce prachu po dni-dvoch v rohoch vytáčajú 😎

mimusbe
29. mar 2009

no luci....to mi nieco hovor....ja povysavam a za dva dni mame v rohoch take chumace ...ako keby sme mesiac neupratovali.... 😠 😠 😠

ja si myslim tiez ze je to super na udrzbu...pretres s mokrou handrou a je to...ziadne tepovacky atd... 😀
ani my veru neplanujeme nikde koberce....maximalne malej potom do izby ked bude lozit ...nejaky maly na hranie

danca.b
29. mar 2009

cafte...
my mame dnes klasiku...slepaciu polievku,pecene kura a ryzu...takze stiham sem aj nakuknut,ved to sa vari samo 🙂 😀 este sa chystam aj strudlu upiect...makovo-jablkovu 🙂
dnes mozno pride svokra 😉
jaj dievcence vidim,ze aj vas vytaca to co mna...chuchvalce na plavajucej a u mna este aj tapky ked nahodou niekto ide bosy 😠
a tiez som rada,ze nemusim umyvat okna co sa musia rozsrobovat....som si ich uzila.8 rokov sme byvali na lesnej sprave a tam boli este vyklapacky ako na skolach...uplne sa rosypavali.V tom tyzdni,ked sme sa stahovali do noveho domu ich prisli povymienat 😠 😠 😠 este sme aj bordel museli spratavat,ale uz sme si ich neuzili 😀
a tiez umyvam okna asi kazde 3 mesiace 😉 🙂
martao...u mna co cisarsky to lepsia kondicka...teraz to bolo uplne v pohodicke 🙂
Mili si ma asi fakt nevsimla...boli sme dost daleko,ale ja mam dobry zrak 😉 😀
a mam dalsieho maroda...Barborka ma teplotu 39 a hrdielko ju boli 😖

milhaus
29. mar 2009

idora ty si tu tušim len ked mas čo ofrflat

milhaus
29. mar 2009

keti včera ste čo kopali na pozemku?

keti
29. mar 2009

to aby ste si nemysleli, že máme všade koberce. 😀 😀 To len v obývačke pod konf. stolíkom, aby nebola na nohy zima.
ale na tepovanie stačí. ani my nebudeme mať na dome koberce, a ani záclony. Takže mi odbudnú záclony 😀 😀

tak mi prislo strašne zle, že keby neni M doma, tak siahnem po tabletkách ☹. Kedže ešte kojím tak nemôžem. A to doktor povedal, že ked budeme mať bábätko tak to prejde. 😠 😠 😠 😠 Ale akosi nič. Takže fasa ☹ ☹
ale chvala bohu mi to prešlo.

Milka, keby si pozorne čítala, tak som písala, že M+svokor kopú prípojku. 😉 😉

miruss
29. mar 2009

Ahojte.
Aj mne MM veľa pomáha, ale okná umývam ja tiež každé 3 mesiace. 😝
Ja som doobeda žehlila a MM s Kubkom varili obed. Kuraciu polievku, bravčové soté a ryžu. 🙂
U nás leje, tak sme doobeda okúpali drobcov, lebo poobede ideme na návštevu, aby sme potom nemali fofry. 😝

blcha
29. mar 2009

danca kuk IP 🙂

milhaus
29. mar 2009

aj tu prší

lucinda7
autor
29. mar 2009

tu tiež rpší od rána.... 😒

my sme mali na obed pečeného pangasiusa na zemaičikom a so strúhaným syrom.....ste ma tu niektorá/andy??? 😕 /na to navnadili,ja som to ešte nikdy nekupila....
ale bolo tu super....bez kostí....mäkkučké....fakt vyborné 😵

milhaus
29. mar 2009

robila som sisky, lucia sa najedla na prasknutie i s radom a teraz sa tu nahanaju okolo stola 😀

lucinda7
autor
29. mar 2009

Milka,si šikulka ked sa pustíš aj do šišiek 😵

miruss
29. mar 2009

Luci pangasius je dobrý aj ja ho robievam. 🙂
My sme boli poobede u svokrovcov. Som sa napráskala zákuskami. 😝

idora
29. mar 2009

frfli, frfli, frfli! 😀 😀 😀 😀
To je pre Milhaus!

sssimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy.a
29. mar 2009

😀 😀 😀 😀

ahojte 😎 😎 😎

Mili a Mirka,vy si môžte dovoliť si nparískať sa zákuskami a šiškami 😝 😀 😀 😕 😅

Idora,áno,okná máme nové,je to úplne iné ako tie staré 😝 záclony nebudem dávať 😅 už ich máme všetky aj čerstvo oťapkané od deciek,takže pred V.Nocou môžem umývať zasa 😝

Luci,ja som toho pangasiusa spomínala,hej 😝 super je že je to bez kostí 😝 😅

my máme plávajúcu len na chodbe + kuchyni,ale chumáče prachu mi tiež vadia 🙄 🙄 🙄 ráno povysávam a naobed v kútoch už tie kúdole prachu 😖 asi je to tými Mlynmi 🙄 🙄 🙄

idora
29. mar 2009

Inak pekny vecer pre vsetky!
My mavame pangasia casto a velmi ho lubime. Najcastejsie ho robim na olivovom oleji s korenim na ryby, alebo aj vysmazam, ale aj zapekam. Je jemny a chutny.
Ja som dnes sadila muskaty, ale zatial len polovicku- 20ks a 20ks este mienim. Zatial ich mam v pivnici, ked sa otepli pojdu von. 🙂
Aj u nas prsi, cely den. 😒 Tak snad zajtra uz bude krajsie pocko! 🙂

andy.a
29. mar 2009

Mili a Mirka-bolo myslené napráskať sa 😝 😝 😝 zasa preklep 😒

trochu som pozerala Zámenu manželiek 😝 😅 nabudúce tam má byť lesbický pár 😝 😕 😅
a to čo bolo dnes,bude zajtra na Markíze 🙂

idora
29. mar 2009

Andy tak sa vytesujete z okien, to je fain.
Inak Milhaus, aby si nepovedala, ze len frflem, klobuk dolu za tie sisky. Ked chces, vies byt aj sikovna gazdinka, to kvitujem! 😉 Tak chci castejsie. 😀

miruss
29. mar 2009

Andy aj ty si môžeš dovoliť sa napráskať zákuskami. 🙂
A ako sa máte, už ste zdraví?
Simi ja budem niečo predávať, len neviem kedy sa dostanem k foteniu. 😝 a obchod neporadím ja dosť nakupujem cez MMB a v Poprade(odtiaľ pochádzam). 🙂

elise
30. mar 2009

ahojte my sme boli včera gatulovať ocinovi k meninám, malý sa u babiny a deda jašil 😀 ale večer zaspinkal celkom dobre, dnes ráno som mu nasadila tusin lebo zase kašle 😒 nenávidim toto otras počasie 😠 😠 stále len prší a prší a je dosť zima....ja cheeeeeem jaaaaaar. 😠 😀 😀 😀
pangaiusa robievami aj my je to jediná ryba ktorú malý spapaá a nevracia z nej. 😀
sssimi IP 😉

elise
30. mar 2009

ja sa nad oknami nevzrušujem umývam ich max 2x do roka občas ma chytí nutkanie umyť okná aj vl ete niekedy aj každý týžden 😀 😀 😀 plastové su super a my máme jednodielne a nemáme ich tak veľa takže sa to dá ale večer sú obchytané od malého takže vyzerá ako keby sme ich neumli véééééľmi dlho 😀 😀 plávajúcu mám všade okrem kúpelky ale chumáče prachu sa robia vždy.

milhaus
30. mar 2009

dobre rano
mi mame plavajucu v kuchyni a chodbe a v obyvačke, detskej a spalni mame parkety a tam sa robia tiež chumače prachu, koberce mame take staršie zdedené
idora ja pečem aj častejšie ale nechvalim sa tym tu

miruss
30. mar 2009

Ahojte.
Aj ja chcem jar.
Dnes v noci som sa zobudila o 01:30 a nemohla som zaspať do 04:30. Cítim sa ja mechom ocapená. 😒 Ale vstával som až o 07:30. 😝
Zuzka sa zobudil v noci o druhej, zistila som že je pokakaná, lebo ona sa nebudí v noci, bolo mi to hneď divné. Prebalila som ju a bola som si istá, že nezaspí bez kojenia, keď sa zobudila. Išla som vyhodiť plienku a na WC a keď som prišla už spala. 😕
Aj Kubko spal celú noc až do 07:15, takže super. 🙂

zuzidr
30. mar 2009

Ahojte,ja som mala pekný víkend ale rýchlo to ubehlo 😒 😀 v sobotu skúšku za Bčko,potom sme išli gratulovať bratrancovi 🙂

a v nedelu som robila slanú tortu(potom hodím foto) a poobede mi boli gratulovať naši 😀 😀 robila som aj kysnuté buchty a škoricové osie hniezda...tak sa všetci nadlábli 😀 😀

a dnes už som v práci ☹ 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre