♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

stanka26
9. máj 2009

ahojte.ale bol dnes pekný deň.

Danca gratulujeme aj mi k samotnému chodeniu.Tomu nášmu Šimimu sa ešte samému nechce,stále sa drží za jednu ruku.

My dnes mali menšiu oslavu prvého rôčiku tak nebolo kedy písať. 🙂

miruss
9. máj 2009

Ahojte.
Danca blahoželám k prvým krôčkom. 🙂
A ďakujem za typ na výlet, vyzerá to zaujímavo. 🙂
My sme grilovali. Domov sme prišli o pol ôsmej. Decká už vykúpné búvajú. 🙂

mimusbe
9. máj 2009

ahojte...

tak my sme dnes boli v PN u dedka vinsovat k narodkam....mala sa predvadzala a jasila ostosest 😀 ....

potom sme behli k nasim a este do tesca na mensi nakup....

babke a mamine sme dali bombisku ku dnu matiek a ja som tiez dostala 😀 🙂

luci....nie nebola som tam...ale pozrela som na nete a sa mi to zdalo trosku podobne 😝

a v schonbrune som bola aj ja...je tam velmi velmi pekne...aj v zoo sme boli aj v muzeu....aj po obchodoch atd....

danca....gratulujeme Paulinke k prvym krocikom 😉 🙂 🙂

stanka ...a Simonkovi zelame vsetko NAJ k 1. rociku 😉

stanka26
9. máj 2009

mimusbe dakujeme za gratuláciu a gratulujeme aj mi vám k 6-tim mesiačikom.

lucinda7
autor
9. máj 2009

ahojte....
aj od nás všetko naj šimonkovi k 1.rôčiku 😝
ja som dostala od MM ku Dnu matiek krásnu orchideu 😝 predčasne 😀 😀 😀 😀 on myslel že je to dnes 😎

sofia222
9. máj 2009

Ahoj Stanka, i ja sa pridavam ku gratulaciam.....mas doma uz velkeho chlapa...

Vcera sme boli s Lenkou v Galante v aquaparku, bola skoro dve hodiny vo vode a vobec nechcela ist von, chvilku plavala s tatinkom, chvilku s dedom a s babkou, tak som ich fotila a len zavidela, ze su vo vode, kedze ja som to uz nechcela riskovat....tak si takto v bazene zaplavam najskor po lete....to budem potom ako mala, nebudem sa vediet nasytit vody, tak rada si zaplavam.

stanka26
9. máj 2009

ahoj sofi.dakujeme.aj my sme boli prednedávnom v galante veľmi sa nám tam páčilo.
Inak teraz budeme celý týžden v Chtelnici.

mimusbe
10. máj 2009

Dobre ranko....

Vikinke zelame vsetko len to NAJ k dnesnym meninkam, hlavne aby bola zdrava a posluchala maminku a tatinka 😉

http://image037.mylivepage.com/chunk37/716070/5...

keti
10. máj 2009

ahojte babule

Ja som sa tu tiež akosi dlhšie neukázala. Nejako mi nevychádza ani čas. Všelijaké problémy sa vyskytli, ktoré trebalo riešiť, v rodine zdravotné problémy. Akosi sa nám to začala všetko kopiť naraz

Ja už mám navarené. dnes nám manžel na ránom zdrhol zo spáľne. Tak keď som išla variť tak sa ho pýtam čo sa stalo???? No on na to, že Rastík mu strašne chrápe do ucha, a nemôže spať 😀 😀 😀 😀 😀

Pozerám, že ste sa dali na výlety. 😉 Ja som sa vytešovala na dnes, že pôjdeme buď na Červený kameň, alebo niekde do ZOO. Lenže máme chrobátko neterku v nemocnici tak ju ideme pozrieť. A potom ideme do Suchej pozrieť švagrovi na domček. Trošku to bude iný výlet, ale to vôbec neva. 😉 😉

5.mája sme mali výročie sobáša, a ja neviem ani ako som mohla na to zabudnúť 😀 .A keď som volala s manželom, tak som mu ešte aj vynadala, že kde sa túla. A potom keď prišiel domov, tak mi hovorí, že mi bol niečo kúpiť. Ja hneď, že vek ja nemám nič. Tak načo ma klame ☹ . Tak potom mi trochu pripomenul, že čo bolo za deň, tak som sa mu hneď omluvila. Dostala som nááááádhernú orchideu. 😉 nechápem ako sa mi to mohlo stať, že som na to zabudla 😠

Stanka aj mi prajeme Šimimu vetúúúčko naj k 1rôčiku.
A všetkým oslávencom naj 😉 😉

sofia222
10. máj 2009

Ahojte,
no ja akurat robim plnene palacinky so sparglou , sunkou, syrom a zaliate smotanovou omackou, robim to prvykrat, chcem spravit radost nasim, poobede tam ideme, lebo mama ma narodeniny, tak ideme gratulovat a okrem daru donesieme aj obed....
lenka sla von, tak mam troska volnejsie a popri vareni stiham aj sem nakuknut, moj drahy este sladko spinka, tak som tu sama...

keti
10. máj 2009

danka sa ani nepochválila, že sú naši žiaci v telke. Prave sme to prepli na jednotku a je tam gól. 😉

nika2
10. máj 2009

ahojte,
mima daaaakujeme 🙂
vcera bola nadherne . najskor aj sa mracilo ale poobede prestalo aj fukat a ostalo horko. takze bola dobra grilovac. len mna tak zacala vecer bolet hlava. az migrenu som mala. dnes ideme na obed svokrovcom a po obede behneme do ostrova znamej na navstevu.

sofia222
10. máj 2009

babulky, ako vas prekvapili manzelikovia v tento den....mna manzel prekvapil este vcera, rano sme mali ist do Bohunic a este predtym ma vzal do zlatnictva a kupil mi prekrasny prsten, vraj si to ako uz skoro dvojnasobna maminka zasluzim....tak som sa potesila, ze sa to neda ani opisat, tak sa musim pochvalit....

lucinda7
autor
10. máj 2009

dobré ránko...

Keti,aj to sa stáva,že človek v zhone zabudne 😝 hlavne že mužík nezabudol 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a Vikinke aj od nás všetko naj k meninkám 😵
http://img30.glitterfy.com/130/glitterfy0207003...

a všetkým maminám všetko naj k nášmu sviatku 😝
http://img30.glitterfy.com/130/glitterfy0208522...

danca.b
10. máj 2009

caute
dik za gratulacie 🙂 🙂
aj my prajeme vsetko naj Simonkovi...Stanka,ved len nedavno sme sa vymienali v porodnici a uz maju rok 🙂
a Vikinke tiez vsetko naj 🙂 🙂 ....
Sofia...budete mat prirastok? 🙂 🙂 🙂

danca.b
10. máj 2009

Katka,ano dnes bol zase Goool a boli tam nasi...na buducu nedelu budu vysielat to finale....derby Chtelnica:Piestany 🙂 🙂 😉 😀
a zajtra idu znovu do BA nahravat dalsie sutaze 🙂

sofia222
10. máj 2009

Hej, Danka, v juli nam pribudne do rodinky druhe dietatko, Lenicka bude mat surodenca, uz sa velmi tesi, aj ked to este asi velmi nechape, ale uz sa jej to snazime vysvetlovat....

danca.b
10. máj 2009

teda Andrejka to som vobec nevedela a jul je uz zachvilku 🙂 samozrejme gratulujem a nech vam to dopadne OK.Pamätas,ked sme boli spolu u Ládika na chate?Lenka prave zacinala bezkat...strasne to utekaaaa....

sofia222
10. máj 2009

Hej, to si dobre pamatam, u Ladika je vzdy super, tiez sme uz s nimi dlho neboli, odkedy svokrovci prerabaju chatu, tak tam ani nechodime, lebo ked maju vela prace, len by sme im tam zavadzali, ked im teraz nemozem pomoct, aj keby som rada.
Vcera sme boli v Jaslovskych Bohuniciach na strelnici, drzat palce Romankovmu otcovi, trosku som tam pomohla Anke s predajom listkov a nabojov, bolo celkom fajn......len ma tak chytil pravy klb, ledva som dokazala chodit, pri Lenke som to nemala tak hrozne, ako teraz...

sofia222
10. máj 2009

V piatok sme boli v Galante v aquaparku a sli sme okolo Ladika, aj mu svokrovci volali, chcel, aby sme sa zastavili, len sme sa vracali velmi neskoro a to uz mala mala davno spat, tak sme to nechali na druhykrat.....ale aspon som videla, kde byva, kde uci Lubka.....

danca.b
10. máj 2009

my sme u nich tiez este neboli,myslim na novom dome 😒
naposledy som tam bola ked nam isiel robit kuch.linku a to byvali na byte...akosi furt neni cas ,ani na chatu vybehnut, ked su tam 😒
minule sa tu len rychlo stavili pre nejake stromceky a uz frcali prec lebo mlady sa ponahlal za frajerku 😉
dufam,ze sa tam u nich stretneme este do tvojho porodu a pokecame viac 🙂

sofia222
10. máj 2009

no tak to by sme mali este do jula sa stihnut stretnut na chate u Ladika, uz minule sa svokry pytala Lubka, co a ako sa ma lenka, ako rastie....s Lubkou si vzdy dobre pokecam o detoch, kedze uci v skvolke, to vies, pri prvom toho clovek vela nevie, tak ma vela otazok na ktore potrebuje odpoved....

milhaus
10. máj 2009

no tak docitala som vas, rado si na take veci ako je sviatok nikdy nespomenie a neni ani doma este z vychodu

lucinda7
autor
10. máj 2009

ahojte
my sme boli na biofarme na Podkylave poobede.....Maximko sa straaašne tešil z koníkov 😵

stanka26
10. máj 2009

ahojte mamulienky.
Všetko najlepšie k sviatku 🙂 .Ja zatial od manžela nedostala nič bo je v HC, ale na večer som bola s deťmi vonku a išla okolo naša riaditeľka zo školy a kedže boli v KD oslavy dňa matiek a mala vystávajúce hrebíčky tak mi jeden podarovala 😉 a ušiel sa aj druhej mamičke ktorá tiež bola vonku s kočíkom. 🙂

My sme dnes neboli nikde,celé poobedie sme sa motali po záhrade. 🙂

Ako vidím tak dnes je to tu tuším samá chtelničanka. Baby ked budete ešte čítať tak sa stretneme zajtra na ulici. 😎

andy.a
10. máj 2009

ahojte 🙂 😎 😎

všetkým predchádzajúcim oslávencom všetko naj 😵 😵 😵 aj k nášmu sviatku všetko najlepšie 😝 😀 🙂

MM si spomenul/ na také veci on nezabúda 😝 😅 😵 /,dostala som ružičky od neho i detí 😝 😅 ale obaja sú chorí,malá dnes vracala,nechce nič jesť,malý teplotuje ☹ 😒 takže radšej by som mala k sviatku zdravé deti 😒

Luci,kde presne je tá farma ?? to je tá,kde to chovajú zvieratá z Austrálie a Nov.Zélandu ?? 😕 😕 😕 či to je nejaká Lehota/Stará alebo Nová / ?? 😕 😕 😕 toľko toho je,že mám chaos 😖 😝

ale aj tak sa nám nedá nejako zosúladiť a ísť niekam,vždy je niekto chorý..alebo MM v robote /ale skôr tá prvá varianta teraz je aktuálna ☹ 🙄 🙄 😔 /

lucinda7
autor
10. máj 2009

Andy,nie toto je iné....sú tu len kravičky a kone.....toto je smerom na Myjavu
http://flog.pravda.sk/myjavske-kopanice.flog?fo...

ten Nový Zeland je na Modrovej 😝
http://www.modrova.eu.sk/indd.pdf

tvojim drobcom skoré uzdravenie....ved to je moc aj na kona 😖

lucinda7
autor
10. máj 2009

ešte som chcela toto,aký komerčný sviatok zostal ten Dern matiek.....
jedna ruža 7 euro 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to je fakt prehnané 😠 dakedy som za takú sumu mala kúpenú peknú kyticu 😠

lucinda7
autor
10. máj 2009

dern je den...sorááááč 😎

zuzanocka
10. máj 2009

dobry vecer vospolok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre