♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
9. feb 2009

baby neviete ci v kocke hore v sportovom nemaju zlavy na botasky? chcela by som sa tam ist pozret. tam vzdy kupim dobre. teraz by som chcela cierne. a znacka mne je jedno aka. hlavne keby bola dobra cena. vzdy som chcela pumy. a zatial vzdy som kupila adidas 🙂

mimusbe
9. feb 2009

no aj mne nukala svokra po svagrinej vecicky....ktora ma uz 30rokov...a este dalsich surodencov ktori to nosili...akoze dakujem za ochotu ale fakt nechcem mat pre malu vecicky ktore nosilo niekolko deti tolko rokov dozadu... 🙄

my mame pre malu vsetko nove veci...po nikom...sice v rodine koluju tiez take mechy ako uz zuzidr.. 😀 ale tiez uz to je po kopu detoch a som si povedala ze mam prve babino tak nech je pekne oblecene...

ked bude druhe dakedy ....tak bude donasat podaktore vecicky co budu shcopne po Sabinke 🙂 🙂

mozno volakto povie ze som fajnova alebo co...ale jednoducho nechcem prenu vytahane vyprane veci...

mimusbe
9. feb 2009

ja mavam vacsinou nike...a som spokojna...a kupovavam v tosporte alebo v kocke hore...aj MM...a neviem ci budu zlavy...ale mozno hej....tam mavaju dobry tovar...

nika2
9. feb 2009

ja som mala take uplne pre male babo vecicky od kamosky. ale ona ma chlapca teraz bude mat dva roky. takze az take stare to nebolo. a nebolo vsetko v modrom. no nakoniec bola taka malinka mala , ze jej bolo vsetko velke tak som jej pokupila take mrnave vecicky nove. tie som pozicala teraz sestre. tiez by som nechcela vyprate a vytahane veci. este takto po jednom babetku sa to da.
teraz jej vsetko kupujem nove.

nika2
9. feb 2009

v kocke maju toho dost. teda aspon ja si vzdy vyberiem.

zuzidr
9. feb 2009

mimus ale ja mám tých 8 mechov po mojej malej veci značkové z MMB a nové čo sme kupovali,niektoré ešte ani nenosené..... 😀

nika2
9. feb 2009

zuzi ja mam teraz stastie , ze ma sestra malu. aspon nebude luto, ze som tiez pokupila par veci co mala nemala vobec oblecene 🙂 dam sestre.

dadaga
9. feb 2009

ahojte.. konecne sa hlasim aj ja....som docitala co ste popisali...ved mi zase nesiel net....dneska tu bol ujo z tcomu...som zvedava dokedy to pojde?

dadaga
9. feb 2009

no aj ja som Lukaskovi vsetky vecicky kupovala nove... mame sice este po nas.... ale tie uz sa moc pouzit nedali... a navyse pred 30 rokmi boli ine ako teraz...xixi take neprakticke...
a tiez ak by sme mali druhe tak vyuzijeme.... sak su zachovale.. hlavne tie malicke vsetky...vyprate vyzehlene a ulozene v igelitovom mechu tam sa im nic nestane... a pockaju....

mimusbe
9. feb 2009

ahojte...

my sme sa boli trosku prejst...zima mi bola jak slak 🙂 mala este spi chvalabohu...ale ma ,,spinac,,na 3hodiny tak za chvilu je hore 😀 😀

dada...moja rec...ale svokre to nevysvetlis 😀 😀

lucinda7
autor
9. feb 2009

čaute...
aj my kupujeme v Kocke hore...my sme Adidoví 😀 😀 😀 😀
ale MM si tam kupoval v januári čierne NIKE so zlatou fajkou....a veru kooopec bolo v akcii.... 😝

my budeme potrebovať kupiť tam obidvom chalanom na jar... 😵

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adag
9. feb 2009

Ahoj, ja len tak na skok.
Pred hodinkou som prišla s TT, s toho vetriska ma teraz bolí dobre hlava a ešte fičím svokre 😝 . som zvedavá kedy sa dnes zastavím od rána stále niečo.

dadulka19
9. feb 2009

ahojte 😉

pekne si tu píškajte(nie cikajte 😀 ,chápeme sa),aby som mala zajtra,čo čítať......ja vyrážam do kina 😀 papa

elise
9. feb 2009

pekný večer, moje dieťa spinká manžel v práci, teraz ho čakajú ešte 3 nočné po sebe.
dadulka príjemné kino(aj ked už tam asi sedíš 😀 )
u nás bolo bábenko v rodine veľmi dávno tak som musela všetko dokúpiť ale na doma stačí aj také trošku ponosené tie veci mi dala kamoška po jej synovi medzi nim a lukaskom je rok rozdiel ale aj tyk na doma stačí aj vypraté na von k lekárovi a prezentácia návštev máme nové kupené vecičky a takto aspon môžem pokúpiť aj drahšie ak sa mi páčia 😉
adag ako ti ide študium? dufam že som ťa veľmi nezaťažila čítaním 😀

nika2
9. feb 2009

zajtra sa chystame z malou na kontrolu do TT neurologovi. dadaga uz ste boli na kontrole? som zvedava co povie. velmi dufam, ze uz nebudeme musiet cvicit.

keti
9. feb 2009

tak ahojte dievčence

My sme boli vonku prešli sme zas opačnú stranu dediny 😀 😀 😀 .Tak to teda fúkalo.také mám oplišťané pery.
Štípu ma jak šlak.

A tie vecičky.Tak aj my máme niečo zdedené. Mne to vôbec nevadí.Pekne som si to pretriedila ked som bola tehu. MM nosil krabice, že už sa mi krížili oči. Ale samozrejme, že máme aj nové kúpené vecičky.
Na to čo drobec sa vála po zemi stačia aj rok ponosené. Aj tak sú to väčšinou tepláky, bodičká,.....
A samozrejme ked ideme k doktorke, alebo na návštevu tak dám nové 😀 😀 😀 😀 😀

Sa teším na zajtra, ked si pozriem ordináciu, a potom panelák.Teda ak to dajú tak ako predtým.

Dufám, že si tu nebudem zase sama písať. Parťáčka nesklam ma 😀 😀 😀 😀 😀

blcha
9. feb 2009

ahojte dievcence aj ja som bola dnes s malou na kontrole na na neurologii ale my tam chodime asi iba preto aby si doktorka zapisala za nas body lebo Eliska je uplne v poriadku boli sme tam koli zlomenej klucnej kosti pri porode ale tu mala v poriadku uz ked sme isli v porodnici takze teraz tam uz chodime len tak 😉 😉

no a vecicky tak mi mame vela podedene ale vobec to nenosime lebo mame strasne vela noveho babicka nam kupuje vsetko oblecenie takze s tym nemam problem veci mame aj pre susedov 😉

keti
9. feb 2009

blška aspoň ty si ma nesklamala. Ja neviem, či je to náhoda, ale ked sem prídem ja tak tu neni nikdy ani nohy 😀 😀 😀 😀 😀
Hovoríš, že babka má vkus? tak to je dobré 😀 😀 😀 😀

Blška pozerala si tú trojkolku čo tá baba predávala, alebo chceš radšej novúúú??? 😉 😉

danca.b
9. feb 2009

ja len na skok asi 😎 pustila som sa do vyroby masky na karneval pre našu Barborku...a mám toho ešte dosť
aj tento prispevok píše za mna MM.Takže mam dnes večer sekretárku.. 😀
takže môžeme kecať ako obvykle do polnoci ak nevipnú elertrinu 😀

keti
9. feb 2009

no danka som vedela, že ma nesklameš. Pozdravujem sekretárku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak sa pekne usiluj nech Barborka zase vyhrá ako pred rokom. potom, ked už budeme mať najmenších väčších budeme chodiť k tebe po dobré nápady 😀 😀 😀 😀

pán sekretárka
😀 😀 😀 😀 😀
čo máte so zvukom na PC

zuzidr
10. feb 2009

ahojte,vstávať a cvičiť 😀 😀 😀

zuzidr
10. feb 2009

dedko nám zomrel ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

elise
10. feb 2009

dobré ránko 😉
zuzidr uprimnú sústrasť je mi to ľúto ☹ ☹ ☹ ☹

zuzidr
10. feb 2009

dík ☹ ☹ ☹

petka015
10. feb 2009

ahojte zuzi uprimnu susutrast ☹ ☹ ☹

zuzidr
10. feb 2009

prepáčte že som takto začala dnešnú tému 😒

elise
10. feb 2009

zuzi to ok. 😉 patrí to k životu 😉

lucinda7
autor
10. feb 2009

dobré ránko....

dada,tak aké bolo kino????to si bola na niečom českom???

zuzi,aj mne je to úprimne lúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Gabče všetko naj k dnešným meninám 😝

elise
10. feb 2009

lucka pripomenula si mi gabike všetko najlepšie aj od nás 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre