♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

granado
25. sep 2010

@nini78 😉 pokračujete v spanku?

nini78
25. sep 2010

@granado už bol druhý krát hore 😖 , a ty máš chlapa doma?

granado
25. sep 2010

@nini78 jasnačka že mam ale tuheho jak pelendrek a nie a nie isť do posele tak nech leži na gauči 😠

ejuska79
26. sep 2010

@granado @nini78 ahojte, no ak by vam to nevadilo, tak by som sa rada pridala, len este nemame nejaky rezim, raz ideme von o 9, inokedy o 10, 11..ako sa rano zobudi...aj moja ma take hojdacie kresielko, len jej tam zatial tak cudne pada hlavicka, tak ju tam moc nedavam, este pockam dve-tri tyzdne..inak dobre, ako si vypisujete a byvate vedla seba 😀 😀

nini78
26. sep 2010

@ejuska79 upresnujem, granado býva o poschodie nižšie 😀 , ale veď mi sme inak praštené, miesto toho aby sme spali sme si včera do pol jednej (vlastne až do dneska 😅 ) písali na skype, a to sme spolu skoro každý deň. Budeme sa musieť nejako dohodnúť. A chodíš aj poobede? My sme tento týždeň boli ale 3-4 krát v meste tak okolo 5-6-tej.

ejuska79
26. sep 2010

@nini78 no pekne, ale aspon sa zabavite, nie? poobede chodim, ale len na chvilocku, zvycajne spi 20 min a nechce sa mi ju nosit.. ja ju uz o pol 6 kupem-vacsinou..to tak neskoro chodite von?

nini78
26. sep 2010

@ejuska79 ano, ale občas vylezieme aj doobeda, len mne Maťo väčšinou okolo 10-11 zaspí a spí aj 3 hodiny. On v kočíku nevie tak dlho spať, tak ho nechávam doma, ale občas sa zadarí a ideme aj doobeda.

granado
26. sep 2010

@ejuska79 no všimla som si že tu mam hovorcu takže vlastne všetko už vieš ale dnes tu nini nebude alebo asi až neskoro v noci lebo išla na svojho idola neakého parkinsona 😀 😀 😀 😀 😀 zasa ju naseriem ale ja tak rada 😀 😀 😀 😀 😀 😉

kluara
27. sep 2010

baby, neviete náhodou, po čom sa pohybujú v PN ceny za au-pair?

ejuska79
27. sep 2010

@granado @nini78 my to mame zas opacne, v kociku vonku mi spi dlhsie- lepsi vzduch..tak snad ked trosku povyrastie...lebo poobede uz nespi a v tom koci nebude.....no nic uz je hore, spala 30 min, moze ma porazit, akurat som zacalA varit.... a co bol nejaky koncert???

nini78
27. sep 2010

@granado ty neprovokuj! 😝
@ejuska79 nie koncert, bola som v kone na twilight ságe - eclips, a granado to nevie rozdýchať 😀 . No dnes aj mne spal asi 40 min. Tak snáď poobede 😠 .
@kluara No tak to nemám ani tucha.

jana17
27. sep 2010

Ahojte babulky,
pozeram, ze pisete ako zerave 😀
@granado @nini78 Inak to je super byvat tak v jednom panelaku a mat rovnako stare deticky. Vau, dobre ste naplanovali 😀
Babule, co robite s tym Vigantolom. Ja vobec neviem ako dalej ☹ neviem ci teda davat, ci nie.... Keby som tak vedela, co je mensie zlo...

granado
27. sep 2010

@jana17 ahoj no tak nikto nevie čo je menšie zlo, ale určite by sa niečo davať malo ked mi na každej poradni pripominala dok. že či davam určite vigantol že je to potrebne na kosti proti krivici tak ja som si dala napisať ten od slovakofarmy 😉
@ejuska79 aj mne spava lepšie na vzduchu ked sa prechadzame ale v tom to počku sa mi nechce ani nos vystrčiť ☹ jaj a variť tak to zatial nikto nevymyslel ako na to ked dite reve. 😉
@nini78 čaf ja to viem rozdychať iba ťe musim trochu podpichnuť 😉 a bola si určite v kone? 😀 😉 čo mame dnes v plane?prechadzka na večer sa kona či? 😒

nini78
27. sep 2010

@granado určite pôjdem von, inak kino bolosupééééér, keby si chcela vedieť 😀 , ťažko sa zaspávalo, ešte keď som predtým pozerala Nikitu 😀 .
@jana17 no ja ten vigantol zatial nedávam, doktorka mi kázala čakať, ale kamoško čo mám v Blave, tak tej doktorka kázala dávať ho dalej , len si mala kúpiť iné kvapkátko, takže , fakt netuším ☹
@ejuska79 inak to malo biť že som bola v kine 😀

ejuska79
27. sep 2010

@nini78 pochopila som 😀 😀 ale nevidela som ziadnu cast (tusim ich bolo viac)..to je to, co tam hra nejaky mlady a vsetky nast rocne su z neho paf??sak ja som v kine dobre dlho nebola, predtym sme chodili casto, lebo to je manzelovo hobby - filmy, ja ani tv nekukam...mna to nebavi
@jana17 mne tiez doktorka povedala, ze to nemam davat zatial, ze mozno bude zas davat akesi jednorazove davky ako sa predtym robilo, ze 4 davky sa podali do roka..ale vraj to nebolo dobre, lebo to telicko to nevie naraz spotrebovat ten vitamin... ja idem 6.10. do poradne, tak sa spytam co dalej..
@granado obed si dovaril drahy sam...len som mu musela hovorit presne co ma robit..a to uz robil ale 5 krat, no ved chlap, nevie si zapamatat jeden recept 😀 😀

granado
27. sep 2010

@ejuska79 zlata moja nie iba nasť ročne, že nini 😀 😀 😀 😀 . to čo som dala malej ja to je to jednorazové, a je toho o niečo viac na lyž.ako vigantolu ale určite to obsahuje silne.koncentr. ale ved toho nemusiš dať celu davku .a aj ked to nespotrebuje ved sa to vyluči či?a ku tomu manželovi šak na 10 krat tobude vedieť uplne sam 😀 😀 😀 😀

nini78
27. sep 2010

@granado ty si toho tvojho už vycepovala však? 😀 😀 , A ja to stále hovorím že závidíš, preto rípeš 😝 .
@ejuska79 ano toto je už tretia časť 🙂 , už sa nemôžem dočkať 4.

nini78
30. sep 2010

@granado no kde si?

granado
30. sep 2010

@nini78 ale zlata moja smolim neako pozvanku na zajtra
😉

nini78
30. sep 2010

@granado na tú podpisovačku? To si tu mala vylepiť už ráno.

granado
30. sep 2010

piešťanky z pn a okoli pridite podporiť peticiu za upravu rodičovskeho prispevku na namestie 1.10. od 11.30 - 12.00 😉
no napisala som to od veci ale snad si to tu niekto všimne 😀 😉

granado
30. sep 2010

ja som sa to až teraz dozvedela tak radšej teraz ako nikdy 😉

nini78
30. sep 2010

@granado práveže nie za úpravu, ale proti tomu aby bol znížený nie? Či nepochopila som to?

granado
30. sep 2010

@nini78 ako sa to vezme, lebo niekomu pridaju a niekomu uberu tak je to uprava 🙂

nini78
30. sep 2010

@granado nám uberú čo ? hnusoby!

granado
30. sep 2010

@nini78 nie my im dame na držku 😀 😀 😀 😀 😀

nini78
30. sep 2010

@granado keby to pomohlo 😠 😠 😠

granado
30. sep 2010

@nini78 verime

kkiki
1. okt 2010

@granado to nestiham, nemozem niekedy neskor ?

kkiki
1. okt 2010

@granado uz som to elektronicky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre