♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
3. nov 2010

gresa ked mas tlacneku tak ta vezme... lebo inak neberie ma moc.. a dobru decku? taka asi v PN nie je iba priemerne....

gresa
3. nov 2010

@dadaga ďakujem 🙂

janka_pn
4. nov 2010

@nini78 a myslis, ze by ma aj s malou vzala? kde sidli? robi aj s poistovnami? mozem poprosit o kontakt? vela otazok 😅 dakujem pekne 😵

nini78
5. nov 2010

@janka_pn ja si myslím že by ťa zobrala, ja som tam bola so synom tento rok v máji, nechodím k nej ani ja , ani muž a bez problémov nás zobrala. S poisťovnou nerobí, ale pre takéto deti sú to minimálne sumy, nie je to také hrozné, čo ja viem tak blomba vyšla na nejakých 10 eur, a zasa takéto deti nemávajú vela kazou, a určite to stojí za to, aby sa nebálo. Ordináciu má keď ideš od vojenského kúpelného ustavu ku knižnici, tak je to odbočka do prava hned za tou ulicou do knižnice, aspoň myslím, ale veď jej zavolaj a ona ti povie ,číslo ti posielam v IP.

janka_pn
5. nov 2010

@nini78 oki 🙂 dakujem 😵

gani
7. nov 2010

Ahojte dievčence z PN 🙂 vedeli by ste mi poradit detskeho dobreho lekara alebo lekarku?najradšej nie moc stareho 😅 chcela by som zmenit dr.Chodim do TO (kedže v ripnanoch to nieje žiadna slava a ked už možem chodiť do TO tak takisto daleko mam aj PN 😀 Dakujem

abbey1
7. nov 2010

@gani Kočky ti potvrdia,že je to v Pn asi prašť či uhoď.Ťažko poradiť,kto je lepší.Ja poznám osobne 3,ale prídu mi rovnakí.

elise
8. nov 2010

@gani ja chodim do tt k rodákovej a som spokojná.

qwen
11. nov 2010

Ahojte baby piešťanky !!! Bývam v PN asi 3 týždne a o chvíľku mám termín. Pôvodne by som mala rodiť na Myjave, ale keď ma to chytí a nebudem stíhať dobre my bude asi zaskočiť aj sem . Aká je tu pôrodnica ??? Viete ma dostať trošku do obrazu ?? Ďakujem

nini78
11. nov 2010

@qwen ahoj, skús tuto https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-v-piestanoch-2/
Tam sa spýtaj čo by si chcela vedieť. Ja som tu rodila 2x a som velmi spokojná 🙂

dadaga
15. nov 2010

qwen ja som tiez bola spokojna minule takze nie to namietat.... v pohodicke.....

kluara
16. nov 2010

@dadaga Danka!!!!!!!!! gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 vidím, že detičky budú mať (možno) rovnaký dátum narodenia 😉 ešte raz gratulujem a držte sa 🙂)))))

dadaga
16. nov 2010

Mati 🙂 mozno? sak uvidime by som sa nenahnevala...xixi dakujem............ 🙂

janka_pn
17. nov 2010

caute dievcata. vcera som spoznala dve male kocky (cca 12 a 9), ale neviem to tak odhadnut, lebo su chudunke a dozvedela som sa, ze su dost chudobne a boli hrozne biedne oblecene ☹ zevraj im zomrel otec a mama predava notabene...som sa dozvedala, ale co ma velmi milo prekvapilo, su velmi slusne, mile, zahrali sa mi s malou, no skratka mi ich je aj luto 😢, tak som sa rozhodla, ze pre ne skusim zohnat dake zimne oblecko, topanky, pripadne skolske potreby. ale fakt take, co by im boli teraz dobre a mohli by to nosit aj do skoly, nie len na von. rozmyslala som, ze kupim, ale najskor sa popytam tu, ci by niekto nemal daco na darovanie po detoch. dakujem velmi pekne, pisnite mi do ip 🤐 , ja mozno uz dnes lepsie vyzistim velkost oblecenia a ci vobec maju zaujem.

ejuska79
17. nov 2010

@janka_pn to je od teba fakt slachetne....my mame v rodine len chlapcov, ale skusim sa popytat v okoli...len napis velkost

nini78
17. nov 2010

@ejuska79 ahoj, čo máte nové? My trošku lepšie spíme 😵 ,a začíname krokovať.

ejuska79
18. nov 2010

@nini78 ahoj, fiha, jaky sikovný 🙂 🙂 uz aj dokrmujes, ze? nasa zacina blabotat, je to velmi smiesne, furt mrmmle, ukecana po tatinovi 😀 , inak aj nasa uz lepsie zaspava, len sa mi budi na papanie 4-5 krat, takze som dost nevyspata a cez den len v kociku, doobeda 1,5 hod, poobede max 1 hod, to je cele.... ale zaspi uz o pol 8 😉 nie ako predtym, ze som ju do 11 musela nosit na rukach a furt plakala.. minula tyzden ju mali ockovat, ale to mala skarede a hnisave, a este to ma trosku take, takze asi buduci tyzden... ty si odkedy davaldeti do tych stoliciek na krmenie? od 6.mesiacov?

nini78
18. nov 2010

@ejuska79 nie, ta moja polohovatelná a asi od 4apol mesiaca, kedy som začala prikrmovať, bol v takej skoro ležiacej polohe, taký nadvihnutý. Mne tiež dneska stráááášne málo spal cez deň. Son zvedavá ako v noci. Ja idem doktorke teraz v útorok, tak som zvedavá 🙂 .

nika2
18. nov 2010

jej dani gratulujem 🙂

gaja
18. nov 2010

@dadaga jéj aj ja gratulujem.. 😉

dadaga
18. nov 2010

nika2, gaja gratulujem....
gaja este kotulas? drzim moc palec nech je to bezproblemov a co najrychlejsie... 😉

ejuska79
18. nov 2010

@nini78 moja, ja som bola tento utorok, lebo mala sopliky a chrcala a cakala som tam s malou skoro hodinu, uz chcela spinkat, bola mrzuta a plakala, a to ma dokonca jedna mamicka, kt. som poprosila pustila, len dr. brala ludi z boku co jej tam klopkali...no hruza... najhorsie tam je to s tymi kocikmi, lez to vytiahnem hore ☹ uz si budem volat babku, nech mi ho dole postrazi.. no mozno sa tam aj stretneme, ja jej idem volat v pondelok, ze kedy mame dojst na to ockovanie, ak teda nebudu uz sopliky a bude mat pekne to tbc ockovanie..

nini78
18. nov 2010

@ejuska79 a nezobrala ta popredu? Mna tam nikdy nenechala čakať. Dokonca aj na očkovanie som klopala z boku. Ale to mi ona kázala. Ja spm kočík nikdy neteperila hore do ambulancie. Ja som ho nechávala a aj nechávam dolu na prvom. To by sa mi nechcelo trepať hore. My sme to tbc očkovanie ani nemali hnisavé, len trocha zapálené.

ejuska79
18. nov 2010

@nini78 no myslim, ze by ma vzala skor, ale nevedela, ze sme tam, lebo tie dvere sa ani raz neotvorili ☹, inak teiz chodim z boku, ale len ked mi povie, lebo jej vzdy predtym volam, ze kedy mame dojst... ja by som sa bala nechat tam ten kocik, kamoske takto ukradli zo vchodu, kde byva a ktory zamykaju, cez obed a aj s fusakom..ako skladala sa cela rodina na novy... tak ho taham hore..

nini78
18. nov 2010

@ejuska79 no našťastie mne ho nešvihli a teraz sú už modernejšie 😀

ejuska79
18. nov 2010

@nini78 modernejsie a male !!! mne uz sa tam pomaly nevlezie, ako davam tomu 2 tyzdne, no max do vianoc, podla toho ako narastie a ide do sportovej casti, esteze sa tam da uplne polahnut.. uz teraz je na celu vanicku a ked je naobliekana no hruza 😠 som mala kupit radsej obycajny kocik... som bola tvrdohlava a tu to mam...prve babo, tak som chcela nech ma vsetko najnovsie.. teraz si nadavam ☹

nini78
18. nov 2010

@ejuska79 to poznám, aj tu na sídlisku jedna baba nadávala, že je strašne maličký, ale neviem čo to mala.

elise
18. nov 2010

@ejuska79 mám na predaj v bazari kočík super velká vanička v zime mi malý vošiel aj sfusakoma j dekou aj športák predávam kuk album 😉

ejuska79
19. nov 2010

@elise dik, ja uz prehodim sportovy, asi o mesiac...kupovat uz dalsi nebudem..

dadaga
25. nov 2010

nikde nikto??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre