♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
23. jan 2009

🙄 🙄 🙄

adag
23. jan 2009

No idem sa pochváliť obrysy fifi sú na stene už aj obtiahnuté s čiernou, ale urobila som ju na skúšku len takú 35cm a bolí ma stoho riadne ruka. Celkom dobre sa mi to na stenu odtlačilo, tak idem vymalovávať

lucinda7
autor
23. jan 2009

emily čo sa pajedíš??? 😝
Mirka drobcom skoré uzdravenie 😎

a kresliacom uspšené obrázky 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
23. jan 2009

ada,no vidíš,máš skrytý talent ani si o tom nevedela 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
23. jan 2009

Lindi,tak ste sa dúfam uspešne dostali domov do teplúčka 😵

milhaus
23. jan 2009

pajedim sa asi vies na koho
nemôže byt ten dotyčny taky ludomil aky je, musi hladet viac na seba a niektore veci nekecat ale tajit

lucinda7
autor
23. jan 2009

mili ty píšeš v inotajoch 😀 😀 😀 😀 😀

adag
23. jan 2009

píše asi o svojom milovanom manželovi Radovi

danca.b
23. jan 2009

ahojte...normalne ste sa rozpisali 🙂
lucinda...dik za radu...tie bižu poznam obydve aj som tam dnes bola,ale taketo vecicky tam nemaju ake som ja zhanala...nevadi poradili mi textilnu galanteriu 🙂
pytala si sa na dom,ano mame poschodovy,teda podkrovny 🙂
elise..tak rovesnicka budem asi s tebou 😀

dadaga
23. jan 2009

ahojte... jeeeeej uz 10 stran a to nejak nestiham vas citat...

miruss aj zuzanocka chorucka.. chudiatko malicke.. hm ale teraz je ta otrasna chripka vsade tak asi nas to vsetkych neminie.. co uz....

tak skore uzdravenie prajeme vsetkym choruckym....

mimus a tu v pn tusim nebola taka zima...ale my sme boli doobeda autom....v meste a tam sme vybavovali veci a kocikovali asi hodku a pol.... a poobede sme uz nestihli takze pohoda...aspon nam zimka nebolo, lebo dajako fuuukalo...
mozno zajtra ideme do D.L.

milhaus
23. jan 2009

čo je D. L

lucinda7
autor
23. jan 2009

dedina pred Chtelnicou 😵

andy.a
23. jan 2009

Danca,krásnu bižutku majú va Takku 🙂 😵
kúpila som si tam náušky aj náhrdelník 😝 🙂 a čo vlastne zháňaš ?? 😕 😅

maródom skoré uzdravenie 😔

dadaga
23. jan 2009

luci dikes...xxi mili nevies? co si z marsu?
andy v takku nic nekupim ani psovi...seeecko pusta farby aj taky supacky obchod.... ☹

milhaus
23. jan 2009

nenapadlo ma to 😀 😀 😀

dadaga
23. jan 2009

hmmmm blondinka...... 😀 😀 😀 😀

elise
23. jan 2009

pekný večer práve mi dieťa zaspalo 😉 😉 idem si vás prečítať

kluara
23. jan 2009

ahojte!

dadaga, nesúhlasim. ja mám z takka koooooopec vecí a ani jedna mi nepustila, či už moje, manželove alebo Lukáškove. ja som veľmi spokojná

elise
23. jan 2009

miruss zuzanke blahoželáme k druhému mesiačiku 😵 😵 😵 😵

lucinda7
autor
23. jan 2009

aj my sme obaja aj decká dosť Takkový a ešte nikdy nič nepustilo.....preto som sa čudovala 😕
ja bižu nenosím 😵
ja môžem aj tak len zlato 😀 😀 😀 😀 na všetko ostatné som alegická....dneska dávali v správach že budem asi aj na euro alergická,kedže som na nikel 😖

elise
23. jan 2009

tak sme sa nakoniec dostali do domu manžel chcel lisť cez stechu a zánahl rebrík čo som mu zatrhlaže nech uvažuje a pre istotu som skontrolovala okolie domu a okná a zistila som že sme mali nezaistené terasové dvere tak sme išli do domu zadom ešte že zabudol zaistiť terasové dvere a samozrejme potom sa smial ale zbytočne som nepanikárila tak sme nemuseli rozberať strechu 😀 😀 😀

blcha
23. jan 2009

pekny vecer kocky tak ako citam tak aj tu sa kresli skuste kuk sem www.predlohy.sk ja prave kreslim v kupelke rybicky na stenu mame este staru kupelku a v lete budeme robit novu tak ak sa mi to nepodari tak to tam bude len do leta 😀 uz mam dve velryby a dvoch delfinov 😀 😀

dadaga
23. jan 2009

tak co to bola nahoda 3 veci somt am kupila a vsetky pustali.. lebo ja poctivka vsetko nove periem v rukach 1x.... ☹

dadulka19
23. jan 2009

ahojte 🙂

ááále ste sa rozpísali 🙂 ..čo ste zas naspeedované veveričky?? 😀 😀 😀

dadulka19
23. jan 2009

mirka,tak ste na kompletku,ako my ☹ ,ale nám už je fajn 😉 ...tak aj vám skoré uzdravenie 😵

adag,mne raz doki povedal,že deti neodporúča očkovať proti chrípke,treba ich zdravo stravovať a hlavne otužovať 😉

elise
23. jan 2009

lukasko bol v jasličkách rád len sa nezapojil do tancovania iba sa pozeral - to si inak mapuje situáciu čo a a ko 😀 😀 😀 a a ni sa mu z jasličiek nechcelo ešte ideme adaptovať budúci týžden a potom ideme naplno 😀

petka015
23. jan 2009

miruss zuzke gratulujeme k 2 mesiacikom a prajeme skore uzdravenie.

nas kubko isiel o osmej spat a uz bol tri krat hore ja neviem uz som z toho zufala dufam ze po roku sa to zmeni.
dneska som objednavala kubkovi medovnikovu tortu z jalsoveho na teho prvy rocik som zvedava ako bude vyzerat

dadulka19
23. jan 2009

elis,no šikulko,rýchlo si zvykol 😉 ...a v poho,keď sa nechce do niečoho zapojiť,proste sa mu asi nechcelo 🙂

dadulka19
23. jan 2009

peti,moc sa nespoliehaj,že to po roku prejde 😖 ..ale dúfať môžeš 😀 ........Linda bude mať čochvíľa 2 roky a celú noc som doteraz neprespala 😀

elise
23. jan 2009

dokoca rozprával že mu dievčatko dalo pusinku 😀 😀 😀 asi tam má nejaku obdivovateľku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre