♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

danca.b
4. mar 2009

keti su 3 bratia a vsetci v Chtelnici 🙂 a zvysok sesty roztrusene kede,tade....ale nie daleko 🙂

keti
4. mar 2009

tak to vám je potom ozaj veselo ked sa všetci stretnú.
MM má ešte 3bratov a to je teda ked prídu. prekrikujú sa jeden cez druhého 😀 😀 😀

blcha
4. mar 2009

danca no sak mne Eliska staci teraz by som druhe nechcela preto ze sa jej chcem naplno venovat a ked by malo byt dalsie tak minimalne tak za 5rokov co uz budem chcet mat svoju pohodicku znova si uzit zivota kym som mlada a nie zasa s plienkami behat no pre mna by bola idealna moznost dvojicky ale bohuzial sa nepodarili 😉

danca.b
4. mar 2009

ja som prave dotlacila 4 krajec chleba s Pali pastekou a cibulkou 😝 budem vonat 😀
a zase budem mat bujne sny ako min. noc...videla som ako na nasom ihrisku pristalo ufo 😀 😀 😀 😀
baby neviete co mi moze byt? 😀

danca.b
4. mar 2009

blcha ved pohodicka moze byt aj s detmi a ty, co si mala ukazkove dite o tom cosi vies 🙂 co som mala hovorit ja?presviedcat ta nebudem,ale o tom potom moja 😉

keti
4. mar 2009

Dani, že 4 krajec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak to ja si nemôžem dovoliť. Šak aká som už teraz a nie ešte po takéjto večery

My budeme chcieť ďaľšie až postavíme. Ale určite chceme druhé. Pri jednom určite neostaneme. Keď má byť veselo nech je poriadne.

danca.b
4. mar 2009

keti my, ked sme oslavovali moje a MM 30 narodky,krstiny sme boli na oslave len moji a M surodenci s rodinami a aj to nas bolo 40 🙂 😀 😉 ale nevadi ved kedy sa takto stretne pokope cela familia 🙂

blcha
4. mar 2009

no jasne ja nehovorim o tom ze by som viac nezvladla Eliska je super dieta kazdemu by som takeho anjelika priala no teraz mam pocit ze jej chcem dat vsetko a to by sa pri dalsom nedalo pretoze ked pride druhe dieta tak to prve musis na chvilu odsunut treba sa vzdy viac venovat mensiemu no ale nebudem to tu riesit kazdy ma svoj nazor mozno aj ja ten svoj neskor zmenim ked mi bude chybat vona babatka 🙂
no a ja som zasa prave spraskala pizzu robila som prvy krat domacu a normalne sa mi to podarilo prvy krat v zivote som pouzila kvasnice na varenie a nie ako pletovu masku 😀 😀
inak ja mam celkom rada tuto temu vzdy najdem neaky dobry typ na varenie kocky navrhujem aby sa dalsie pokracovanie volalo Piestanky alebo typy co varit 😀 😀

danca.b
4. mar 2009

mne najviac chuti vecer....bohuzial to na mne nieje vidiet 😠

keti
4. mar 2009

Danka to neva.Ani nevieš koľko báb by chcelo mať tvoju postavu a ešte k tomu po 3 deťoch.

Ozaj neviete presne kedy bude výstava nábytku v Nitre? Už mi to jedna baba hovorila, ale akosi som si nezapamätala dátum.
Len dúfam, že to nebude vtedy keď MM bude v USA 😠 😠 😠

keti
4. mar 2009

MM už chrní pri futbale 😀 😀 😀 😀 😀
Neviem na čo to chodí pozerať, ked vždy zaspí 😀 😀 😀 😀 😀

danca.b
4. mar 2009

ja veru neviem Katka,ale byva to v marci....som ti pomohla co? 😀

blcha
4. mar 2009

keti vystava je od 16.3 do 22. 3. no teda pre verejnost to byva tusim od stredy 😉

keti
4. mar 2009

jááááááááááááááj som to vedela, že zase pojdem do prd... 😠 😠 😠 😠 😠
Ale možno nedelu stihneme. 😅 😅

keti
4. mar 2009

a zase budem ja posledná ja nechcem.

danca.b
4. mar 2009

vcera som bola ja ☹

danca.b
4. mar 2009

ozaj Katka a ten 4 brat mojho muza by mal byt kto nevies? 😀 😀

keti
4. mar 2009

jáááj tak to som sa preklepla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
som si až teraz uvedomila, že sú traja 😀 😀 😀 😀

danca.b
4. mar 2009

tak dobruuuuu 😔

mimusbe
5. mar 2009

dobre ranko...

prvaaa 🙂 nas drobec je uz od 6 hore...a mne sa chce tak strasne spat 🙂

dnes ideme k tym doktorom...z ockovania mam hrozu...odvcera ma boli brucho...bojim sa ako to mala zvladne...ockovali ju len ked mala 8 dni a to bola malinka a podla mna to tak este nevnimala...odvtedy sme neboli...☹

keti ...nabytok nie je od 16.3. ale od 11.3.

NÁBYTOK A BÝVANIE (11.03.2009 - 15.03.2009)
19. medzinárodný veľtrh nábytku a bytových doplnkov....je to priamo zo stranky agrokomplexu...my sme vzdy chodievali na taketo vystavy

DOMEXPO (16.04.2009 - 19.04.2009)
* výstava orientovaná na koncového zákazníka
* poskytuje prehliadku produktov pre rekonštrukciu domov a bytov a výstavbu nových domov
* súbežné výstavy Gardenia a Bonsai

aj na toto domexpo chodime...ale iba do Nitry...v Blave to byva o nicom...len drahe vstupne a malo tam toho bolo....

lucinda7
autor
5. mar 2009

dobré ránko....
Mimus,aj my chodíme každý rok na Domexpo.... 😝
MM hlavne kvôli bonsajom 😝 snád vyjde počko.... 😵

elise
5. mar 2009

ahojte ja sa hlásim z práce ale zo súkromného compu 😉
minus neboj sa sabínka to zvládne super môj začal plakávať pri očkovaní až po 6 mesiaci dovtedy v pohode ale ja osm si vždy priplatila za bezbolestnú vakcínu 😉 ani reakciu nemal po očkovaní uplne v pohode.idem makať mám toho jak na kostole 😒

milhaus
5. mar 2009

lucka mala reakciu len z tej druhej a to sa jej len trocha zapalilo, ostatne jej nevadili

nika2
5. mar 2009

ahojte,
mima neboj mala to zvladne. kup si preistotu panadol baby alebo nurofen. ja davam panadol . aj sestricka povie, ze preistotu ked prides domov jej daj. moja mala nemavala nastastie nejake reakcie.
inak ja som bola minuly tyzden v piatok sa dat preockovat na tetanus. a nejako ma stalepobolieva zadok 🙂

keti
5. mar 2009

dobré ránko

Mima ďakujem tak to v poho stíhame 😀 😀
my ked sme boli na očkovaní tak som vždy maličkého zabávala, ked mu pichli inekciu. Pustila som mu pesničky na mobile a fungovalo to. Doktorka, že mama bola pripravená 😀 😀 😀 😀
A ani si nevšimol, že sa niečo dialo. My tiež teraz v marci ideme na očkovanie. Tak skúsim zas, ale to už je väčší tak budem zvedavá.
Mima držím palce.Nič sa neboj len ju zabávaj a ničoho si ani nevšimne.

Aešte na tom Domexpe mávaju aj bonsaje, lebo to by som mohla nahovoriť svokra. To je jeho taká záluba. Má veľmi pekné bonsaje a kaktusy.

milhaus
5. mar 2009

bonsaje su pekne ale nemame ani jednu

lucinda7
autor
5. mar 2009

my nejaké máme,ale MM sa už teší ako si raz spraví japonskú záhradu 😀 😀 😀 😀

my sme mali ísť na očkovanie teraz niekedy a kamošky ma upozornili že sa 3 ročné očkovanie zrušilo 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 tak neviem musím dr.zavolať 😒

a u nás sa už varí vo velkom 😵 všetky horáky fičia naplno 😝

dnes budeme mať bryndzové halušky,varím aj na zajtra sviečkovú a ešte ováram bok s cesnkom do rožka na studeno 😝 mali taký fajn chudý....no nevezmi to 😀 😀 😀 😀 😀

keti
5. mar 2009

môj svokor chce niekedy urobiť výstavu.

lucinda ja už dováram 😝 😀 😉

milhaus
5. mar 2009

keti sak nech si to da do picerky von ked bude teplo ked chce vystavu

lucinda7
autor
5. mar 2009

Keti,aj ja už niečo z toho budem mať....
len ja som v sklze lebo som musela ráno so školákom 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre