♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
10. mar 2009

aha. a skúšala si robiť bránsku tortu??? ked chceš pošlem ti recept. Ešte som ju neskúšala, aspoň by si mi povedala, aká bola.

Ja chcem malému upiecť maca. Forma už je kúpená. Tak budem skúšať. Keď budeš chcieť môžem ti formu požičať.
😉

mimusbe
10. mar 2009

danca skus pozret tuto...ja odtial semtam cerpam na varenie napady🙂

http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

mimusbe
10. mar 2009

ups...daj si tam do vyhladavaca torty...hodilo mi to na varenie

danca.b
10. mar 2009

inak ja som si dala piect torty k svadbe v Niznej u jednej pani....pecie krasne aj chutovo su vyborne(aj ked ja torty nemusim)
pecie aj pre deti,ale to su tortiska velke... my chceme len nieco mensie a asi ovocne. 🙂
my lubime radsej take osviezujuce, ovocne...nie moc plnkove

nika2
10. mar 2009

mima inak tu v obchodoch maju predrazene veci a vyber nic moc. ja tiez chcem malej kupit jarnu bundu, ale asi jej objednam cez net.

miruss
10. mar 2009

Ahojte.
Elise držím plce, aby i TM nšiel čo najskôr prácu a oddýchnite si v Maďarsku. 😉
Mne Zuzka zaspala včer o 21:30 a vstala až o 09:45. Kubko vtal o 07:00, tak som sa super vyspala. 🙂
Kubko už chodí bez plienky a pekne a pýta cikať aj kakať, ale po návšteve škôlky musíme chodiť na WC, nie na nočník. 😀
Doobeda bol s dedom von, mal pre istotu plienku, ale vypýtal sa cikať, takže prišiel so suchou. Teraz búva, tak som zvedavá, či a v spánku pociká. 😝
Ja som ráno 2 hodiny žehlila. 😒 A keď som nakŕmila Zuzku, tak sme išli za Kubkom von. 🙂

mimusbe
10. mar 2009

nika..ja viem..drahe su tu veci..a mala mi ztoho za chvilu vyrastie..je skoda davat neviem ake peniaze za bundicku...

danca.b
10. mar 2009

keti,mima dik 🙂
Katka toho maca mozno Paulinke,Barborke asi len srdiecko alebo gulatu s kvietkami 🙂

danca.b
10. mar 2009

ozaj... peknu tortu mala Eliska...Kitty

milhaus
10. mar 2009

lapkova tu v chtelnici tiež pečie torty, mam ich aj na foto
robi na pošte

blcha
10. mar 2009

ahojte babulky tak som po dlhsom case nakukla aj sem a tusim spominate Elisku dakujeme ku gratulaciam prave si spominam na porod ale to rychlo ubehlo zachvilu pojde aj do skoly 😀
danca pozri torty tuto su tam paradne ale to mas tak na tyzden pozerat http://www.tortyodmamy.sk/
keti Rastikovy vsetko naj k 11 mesiacikom 😉 inak mne sa Eliska presne v den 11 mes zacala sama pustat chodit a od vcera bezka uz uplne sama tak sa tesim len ma caka reorganizacia bytu lebo dnes behala so savom a zachodovou kefou 😒

keti
10. mar 2009

Blška, Rastík sa už asi tak pred dvoma týždňami púšťal sám behať. No teraz sa nejako zasekol, a bojí sa postiť. hned hľadá prst, alebo niečo čoho by sa chytil.
Svokrovci sa ma pýtali či náhodou nepadol. no nevidela som ho že by padol. Tak neviem.
Dnes, ked sme išli von, tak nechcel ani v kočíku sedieť. Čo sa pýtal von behať. A kedže sme išli nakúpiť, tak musel sedieť. Veď to by sme prišli asi až zajtra z nákupov 😀 😀

miruss
10. mar 2009

Eliške prajem všetko najlepšie k prvému rôčku. 🙂

danca.b
10. mar 2009

dikes blcha...aj som to otvorila,ale hned aj zavrela...pozriem si to ked budem mat viac casu 🙂
takze v noci 😀
mala je uz hore...cakame tatina,aby sme mu dali obed a pojdeme von.

blcha
10. mar 2009

keti mne Eliska tiez tak najsokr sa zacala sama pustat ale potom spadla a dlho nic kym sa znova osmelila no a teraz uz pekne bezka po byte len ked sa moc rozbehne tak este sem tam spadne 😉 no idem lebo uz sa tusim zobudza 😉

mimusbe
10. mar 2009

aj by som veru zabudla...rastikovi vsetko naj k 11.mesiacikom a eliske k 1.rociku ...hlavne vela zdravicka a stasticka a nech ich rodicia posluchaju 😀

mala akurat zaspala...tak sa idem obliect a ideme za tatinom do PN a potom pozret babinu 🙂

anika
10. mar 2009

ahojte baby, uz som tu strasne davno nebola, ani si trosku precitat.
Luci, dakujeme 🙂
celkom dobre sa mame, ideme od aprila do skolky, ale hrotilo nam, ze z toho nic nebude, ale predsa sa podarilo, ja zase do roboty, mala som prakticke statnice, na konci mesiaca mam odovzdat pracu, uz zase zacnu skusky a potom statnice a obhajoba.
zdravotne sa drzime

a vy? idem si par stran dozadu pozriet
andy, tie knihy ti musim vratit, dohodneme sa, ok!papa

lucinda7
autor
10. mar 2009

ahojte....

tak dodatočne nech nezabudneme aj Eliške všetko naj k 1.rôčiku želáme,hlavne aby bola zdravučká a rodičia poslúchali 😀 😀 😀 😀 😀

Danca,tu sú krásne torty:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=image/tid/7

Anika,tak držíme palce na štátnice....neboj,zvládneš,ty si šikulka 😵

lucinda7
autor
10. mar 2009

až teraz som dočítala a zistila že link už tu bol....neva 😀 😀 😀 😀

milhaus
10. mar 2009

mi sme boli pol hodku vonku a začalo pršat tak sme sa museli vratit, vypravali sme sa so stanou slamkovou

lucinda7
autor
10. mar 2009

aj tu sa pustila riadna leja... 😒 😒 😒 😒 😒
dnes je inak happ day,máme preplatok za elektrinu a vrátili nám super daneeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
10. mar 2009

nam preplatky chodia až v auguste

lucinda7
autor
10. mar 2009

nám vyučtovanie elektriny vždy v marci 😝

milhaus
10. mar 2009

aj plyn chodi v auguste

milhaus
10. mar 2009

voda sa plati každe tri mesiace a spoločne priestory raz za rok

danca.b
10. mar 2009

Milka ja som sa ta uz davnejsie chcela spytat,ze kam si chodila do skoly, ked mas zdruzenu polnohospodarsku?

dadaga
10. mar 2009

baby dakujem za tip lekarky.... no musime zvazit....

a blahozelame vsetkym oslavencom...moc zdravicka a nech robia rodicom radost...

Lindi ved jasne,ze to ide na mozog ked ma na krku uver a ziadnu vyliadku prace...no hlavne rychlo do banky a nejako sa dohodnut na odklade splatok uveru... ved ho snad mate poisteny nie???

blcha
10. mar 2009

dobry vecer dievcence tak misia ukoncena dieta uz spi 😉
este raz vam dakujem za gratulacie ste zlate na nas aj ked sem chodim len tak malo 🙂
piestanky chcela by som sa vas spytat ze kde presne je predajna obuvy protetika malo by to byt niekde pod parovcami asi to bude neaka vydajna zdravotnych pomocok alebo lekaren len neviem kde to tam je mam odtial vyhliadnute pre Elisku jarne topanocky krasne nech ma na prve kroky kvalitne ortopedicke 😉

elise
10. mar 2009

www.tack.sk sme mali my danca.b kuk môj album 😉

andy.a
10. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=10144 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre