♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

miruss
31. mar 2009

Andy IP. 🙂
Tie psie a mačacie výkaly ani ja neznášam. 😠
Dadaga Lukáško má dnes 10 mes., ale to letí. 🙂

andy.a
31. mar 2009

Mirka,nemám žiadnu IP od teba 😕 ☹

lucinda7
autor
1. apr 2009

dobré ránko....
Peti,dík 😝 včera mi dala Deniska to DVD.... 😎
a Martinku pozdravuj....dlho som ju nevidela 😝

martao
1. apr 2009

Dobré ránko, ranné vtáčatka,

Dnes vyzerá super. Ešte vydržať dnes a od zajtra mám 2 deťúrence u našich na MY. V sobotu je MM na voľbách. Tak konečne si možno niečo porobím.

elise
1. apr 2009

pekné ránko 😉
my sme v noci točili pračku malý mal 39 teplotu a vracal, ale toho napínalo z kašlu, má ho taký zahlienený až ho napína 😒 😢 celúú noc som spala ia dve hodiny 🙄 🙄 dnes ráno som vyslala manžela do tt k doktorke aj s mojou maminou som sa dohodla že pôjde k doktorke spolu snimi ja si v práci teraz volno nemôžem zobrať tak dufam že to bude ok. ešte som im nakázala aby dali spraaviť výter z hrdla, tak uvidím dufam že to bude dobre...... ☹ ☹ 😒 😒

zuzidr
1. apr 2009

bré ránko 😀

elis Lukimu skoré uzdravenie 🙂

mimusbe
1. apr 2009

dobre ranko...

elis....lukaskovi zelame skore uzdravenie 🙂

my sme tiez stale nachrchlani....grckanie nam sice preslo ale teraz ma soplik a bolave hrdielko...aj kasleme ☹
zase sa nam zvysila teplota.... 😖

tak hadam nam to cim skor prejde....

ozik....viete mi poradit ktora mliecna kasa/prikrm je najvhodnejsia? lebo je ich strasne vela a neviem si poriadne vybrat 😅 🙂 sunarka, nutrilon, hammi, hipp a tak dalej....

vase deticky ktore papkali? ale to zalezi asi od kazdeho dietatka...aku si oblubi, ktora mu bude chutit...ved kazde je ine....

miruss
1. apr 2009

Ahojte.
Maródom prajem skoré uzdravenie. ☹
Ja som požehlila hordu prádla, Kubko je von s babkou a Zuzku som pred chvíľou zobudila, nech ide papať, lebo mi prasknú prsia. 😀
Mima a už chceš prikrmovať, veď keď kojíš tak netreba do 6 mes. ja som dávala najskôr nutrilon a neskôr aj hipp aj sunarku, jemu chutili všetky. 🙂

lucinda7
autor
1. apr 2009

aj od nás marodom skoré uzdravenie....

Mima ale prikrmuje myslím.....tak už môže podla mna na noc dávať....my sme boli Sunarkoví 😵

nika2
1. apr 2009

ahojte,
mima presne ako pises, ze ich je vela. ja som si tiez nevedela vybrat. zacala som nutrilon lebo mlieko tiez papa od nutrilon. potom som skusila hami aj hipp aj sunarku. chutia vsetky. tak teraz striedam 🙂

mimusbe
1. apr 2009

miruss....uz nekojim....mala mi stale plakala aj ked som jej davala casto papat........tak sme zacali davat nutrilon....a este som ju k tomu kojila rano, vecer pred buvanim a ak sa vnoci zobudila tak aj v noci...ale to bolo uz len trosku
lenze uz sa potom naucila na flasku a nechcela papat z ceciku... 😖 😖

a doktorka mi vcera povedala ze jej kludne uz mozem zacat pomaly davat nejake kasicky a tak...

petka015
1. apr 2009

caute

tak martinka dorazila pozdravuje vas postarky. 😀 😀 😀 😀

mima ja som tiez uz davala kasicku do flase zacala som sunarkou ryzovou to moc nechcel ale potom som davala sunarku na dobru noc krupica s medom ale ta je az od 6 mesiacov.

s misky mi to moc nechcel papat. a teraz kasu nelubi vobec-krupicnu. davam chlebik s pastekou alebo maslom alebo syrom a mlieko s jahodovym grankom. 😀 😀 😀 😀 😝

keti
1. apr 2009

ahojte

a už je konečne pekne. Som myslela, že sa toho ani nedočkáme 🙂

Dnes už konečne sme boli pred bytovkou, a nemuseli sme sa flákať kade - tade 😉
Aj mamičky s detičkami to povyháňalo von. A už bolo hneď vonku veselšie.

Milka kľudne prídi medzi nás. Lucke sa bude určite páčiť. Doobeda okolo tej 10-tej sme už aj vonku pred našou bytovkou. A je nás tu dosť mamičiek. 😉 😉

Mima ja som tiež dávala sunárku. Ale raz som mu kúpila nestle, a tá mu moc eee. Ja som mu robievala také husté kašičky. Papával to z lyžičky.

marodom prajeme skoré uzdravenie 😉 😉

zuzidr
1. apr 2009

keti kde je pekne???????????????

tu je pod mrakom a taký blbý tlak,síce je 11stup.ale o ničom 😅

keti
1. apr 2009

zuzi to neva, že je pod mrakom, ale aspoň nesneží a neprší. A za to včera bolo nádherne. 😉 😀

zuzidr
1. apr 2009

tu ani včera nebolo pekne 😠 ☹ a mne chýba slniečko 🙂 😎

dadulka19
1. apr 2009

čafte 😉

my sme tiež boli 2 hodky doobeda vonku,ale všade je blato 😖 ...to slniečko by už fakt mohlo vykuknúť 😉

márodikom skoré uzdravenie 🙂

keti
1. apr 2009

ahaaaa, tak to ste mali prísť do chtelnice 😀 😀 tu bolo včera náááááramne slnečno 😉 😉, a teplúčko.

dadulka19
1. apr 2009

keti,to dva krát nehovor 😎 ,lebo sa ti tam všetky dovalíme 😀 😀 😀

zuzidr
1. apr 2009

a pôjdeme aj k mili na kávu.... 😀 😀 😀

dadulka19
1. apr 2009

a spraví nám aj šišky 😀 😀 😀

hanculka
1. apr 2009

ajojte, nemá niekto doma noví časopis dieta? ak ano povedzte mi kto postupil do Miss Mamička vďaka

mimusbe
1. apr 2009

a kde ste boli vcera? 🙂 🙂

ved v PN svietilo okolo 3,4 paradne slniecko....a bolo prijemne teplucko...super pocasie...keby take bolo stale...

ale ani teraz nie je skaredo...je sice pod mrakom ako pise zuzka...ale aspon neprsi...nesnezi...nefuuka...a nie je zima...je tam velmi prijemne...

mimusbe
1. apr 2009

ideme? 😀 😀 😀

http://sluzby.slando.sk/bratislava/missis_slove...

no stou mojou postavou asi na mis niecoho ineho 😀 😀

milhaus
1. apr 2009

ahjte
nedostala som sa sem skorej
včera mi volali z agenturi, mohla som mat pracu ale na 3 smeny a to sa neda pri malej
rado šiel teraz do novych zamkov pre certifikaty a zajtra ide zavarit kružok do kolína, do čiech tak uvidime čo s toho bude
s robotou je to teraz tažke
a mne volal dneska v piatok navečer sa mam stretnut v tt s jednym, že praca s tvorbou majetku, to bude určite asi finančne poradenstvo alebo čo, rado slubil že ma tam odveze tak uvdime
teraz pôjdem s luckou do obchodu do ringu

miruss
1. apr 2009

Mima ja som si myslela že ešte kojíš, tak potom v pohode už môžeš dávať kašičky. 🙂
Aj u nás je pod mrakom, ale teplo. Ja chcem tiež slnko. 🙄
Hanculka ja ten časák nemám.
A u nás tiež včera nesvietilo slnko. 😝
Dnes mi Kubko hodil čiapku do blata. 😖
A Zuzka si zo mňa urobila 1. apríl. Po 1,5 mes. sa zobuduila v noci o 1:30 a musela som ju nakojiť. Dúfam, že to bol len 1. apríl. Ale potom zaspala a o 10:20 som ju musela zobudiť, aby mi prsia nepraskli. 😀
Peťa pozdrav Martinu. 🙂

nika2
1. apr 2009

vcera
tu ozaj svietilo slnko. lebo to som akurat isla von a musela som si ist prezliect bundu co bolo tak teplo.

mimusbe
1. apr 2009

miruss...to mas super ked zuzanku este kojis....ja by som bola tiez radsej keby mala papa materske mliecko...ved doteraz vobec nebola chora kym papala take mliecko....ale bohuzial jej to uz nestacilo....

no ty mas teda spinkavu princeznu 😉 moja mala sa zobudila o 4 a do 6 sme sa museli hrat... si dzavotala...hrala sa s MM hodinkami...to je jej najnovsia hracka...MM jej ich drzi a ona po nich tapka s rukami a smeje sa tomu 😀 😀

miruss
1. apr 2009

Mima nič si z toho nerob, ja som Kubka kojila len 3 mesiace. Niekedy sa nedá aj keď sa veľmi snažíme. 😒

petka015
1. apr 2009

aj u nas v O... svietilo vcera slniecko 🙂 🙂 🙂 🙂 v orvisti nie 😕 😕 😕

M... vas pozdravuje uz isla domov mylsela som ze sa zdrzi dlhsie.

mili co si nezobrala tu pracu mohla si aspon vyskusat ved za to by si nic nedala nejak by si to s malou vyriesila. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre