♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
30. júl 2009

ahojte

tak my sme dneska navstivili galandiu termal park v galante bolo super. taka som spalena na chrbte 😀 😀 😀

nika ja malemu uz davam vsetko okrem orechov.

nika2
31. júl 2009

dobre ranko.
aj unas bolo v plane ist do tej Galanty. no mozno buduci tyzden. ja malej tiez varim to co aj nam. teda jeme spolu 🙂 . uvidim co povie dnes na tie sulance.

miruss
31. júl 2009

Ahojte.

Luci ja takisto som nedávala len orechy, morské ryby. Med som dávala. 😝
Peťa tak ste si užili.
y sa chystáme 6.8. ráno do Popradu a prídeme až 16.8. MM si berie dovolenku, oslávim tam aj narodky. 🙂 Chystáme sa aj do Tatier, na kupko, do ZOO a pod. 😎

miruss
31. júl 2009

Nikde nikoho? 😕
Musím pochváliť Zuzku. Dnes si lozí po obývačke a zrazu stojí pri nábytku. 😕 🙂

cathushka
31. júl 2009

miruss blahozelame Zuzanke k pokrokom. Bude chodit skor ako nas Martinko. 😉

mimusbe
31. júl 2009

ahojte...

miruss...aj nasa mala sa dnes postavila pri obyvackovej stene....🙂 ale na gauci v postielke a na nasej posteli...to uz stoji davno...vystreli jak raketa...jednou rukou sa drzi a druhou mava 🙂 🙂

no uz to tu nie je take ako v minulosti 😖

miruss
31. júl 2009

Katka, Mima ďakujem. 🙂

elise
1. aug 2009

ahojte babulky 😉
tak luky spinká konečne sme bez teploty 🙂
dnes sme mali na obed párkovo vločkovú polievočku a pečené stehná s ryžou 😝 po obede ideme pozrieť na ihrisko má tam byť turnaj a zajtra ide malý na prázdniny k našim na týžden 😉

milhaus
2. aug 2009

mi by sme chceli ist poobede niekam k vode ale nechcem ist daleko od piatku som v chtelnici do utorka
rado je tu tiež

miruss
2. aug 2009

Ahojte.
Elise to je super, že je Lukáškovi lepšie. 🙂
My ideme vo štvrtok ráno do Popradu a budeme tam až do 16.8. Už a teším. 😎

zuzidr
2. aug 2009

Ahojte,no dobrá neúčasť 😖

my sme prili už včera ráno,bolo super ale krátko,a ja nič nestíham,a zajtra idem do roboty 🙂

pekný týždeň želám 🙂

rora
3. aug 2009

dobry den Piestany 🙂 tu dnes nikto?? 😕

milhaus
3. aug 2009

prazdniny su tak prazdninuju asi

rora
3. aug 2009

tak nabuduce 😒

elise
3. aug 2009

ahojte 😉 pozerá že je pobiedne 😀 zuzidr vitaj doma 😉 dúfam že ste zrelaxovali

nika2
3. aug 2009

ahojte,
dnes som bola u dr. z malou a stretla som tam aj petku a maleho jakubka.
inak peta ako sa mate? uz je malemu lepsie?
zuzka hod foto ked budes mat.
sestra isla do Tucepi, ze je tam teplucko.

nika2
3. aug 2009

a este som zabudla.
vcera som videla Adrianu Bystersku, teda neviem ci sa tak stale vola, a tusim bola tehotna. to je byvala spoluziacka zo ZS.

petka015
3. aug 2009

ahojte

nika ani nie stale teplotujeme cely den sme prelezali v postely a kakame stale nic nechce papat ale dobre je ze aspon pije.

a vy ste ako pochodili????

zuzidr ako bolo na dovce malej sa ako pacilo more????

nika2
3. aug 2009

no dala jej pamycon ci ako sa to vola na soplik. a uvidime ci jej to do stredy prejde. ak nie tak mame prist a spravia vyter. ale uz nema taky soplik tak hadam to prejde.
a nevies ci ta Adriana je ozaj tehotna?

petka015
3. aug 2009

tak to ozaj neviem ci je v tom ja som ju strasne dlho nevidela a ty mas sancu viac ludi postetat ked byvas na AT.

inak ta vasa dokina ma super pristup malemu hned spravila vyter ze ci nema nahodou salmonelu.

petka015
3. aug 2009

to zas bude super noc maly uz bol tri krat hore MM som prestahovala do obyvacky lebo by sa nevyspal. 😝 😝 😝

petka015
3. aug 2009

nika mala ma svoju detsku izbu??? ak ano akej farby si ju vymalovala rozmyslam ze malemu vymalujem na bledo modro len sa mi zda ta farba taka studena.

petka015
3. aug 2009

zase tu nikto nie je????

mima sa zasiva na facebooku.... 🙂 🙂 🙂

mimusbe
3. aug 2009

ahojte...

peti...ja len koli farme 🙂 🙂

no adrianu som veru ani ja dlhooooo nevidela...ani neviem o tom zeby niekoho mala...🙂 🙂

chorym prajeme skore uzdravenie.... 😉

nam idu zubky...uz mame druhy prerezany...ale tolko placu co bolo dnes...☹....cely den plakala a plakala...asi aj to teplo robi svoje...ked ma ist spat tak 2 hodiny sa prehadzuje kym vobec zaspi.... 😖

zuzidr
4. aug 2009

Ahojte,no bolo fakt super,malá si to užívala a my tiež 😀 😀 ona je ako rybička,taKžE more sa jej páčilo 😀 stále sa ponárala,pekne pláva s rukávnikmi,prepláva pekný kus,no šikulka 😀 ale ako som písala,bolo super,ale krátko,na budúce by som išla min. na 12-14dní 😅 😀

a kde je Lucka,Dada,Zuzka??????????čo je s vami? 😕

fotky priebežne popridávam 😉

andy.a
4. aug 2009

hallo 😎 😎 😎

aj my sme už doma 😎 😎 😎 Zuzi,my sme boli 11 dní a stačilo 😝 😀 ale inak bolo fajn 😵 😵 😵 len cesta dlhá 😝

veru,rýchlo som prečítala,čo ste popísali za tých 11 dní 😕 😕 😲

zuzidr
4. aug 2009

andy hod aj foto 😀 a mne sa ten týžden mályl asi tých 12dní je ideál 😀

nika2
4. aug 2009

dobre ranko,
peta mala nema svoju izbu. lebo mame len 2-izbovy. ale taka bledo modra by mohla byt dobra. moj svagor ma modru izbu a nie je to take studene. skus pozriet tuto: http://www.jub.si/sk/poradna/farebna-inspiracia...
tam si daj to studio co je na pravo. a daju sa tam vyberat farby.
a ze ma iny pristup Ondrusova. ja ked som teraz bola u Rohonovej tak mala tam plakala a Rohonka jej nic nepovedala a Ondrusova sa jej prihovara a mala aj plakat prestane.

kluara
4. aug 2009

ahojte!

Zuzi, super fotky 😉

a Lucka sa nám už asi sťahuje, nie? 😕

zuzidr
4. aug 2009

pridala som foto....síce len niektoré,lebo museli dosť preisť cenzúrov,lebo sme si to tam fakt "užívali" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre