♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
10. aug 2009

čaute...
stratená sa hlási 😝 😝 😝 😝 😝

Mili hej byt sme predali ešte v juni 😝

Lindi no sila s tými vašimi...tiež by som asi hladala varovku inde 😒

no fičím a polepšite sa nech mám čo dočítavať ked ma chytí absťak za netom 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
10. aug 2009

a Zuzkam zajtra všetko naj 😝

dadulka19
11. aug 2009

ahojte 🙂

ZUZKÁM všetko najlepšie k meninkám prajeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusbe
11. aug 2009

ahojte

vsetkym Zuzkam k dnesnym meninam vela zdravia stastia lasky a kopec peniazkov....🙂 🙂

milhaus
11. aug 2009

dneska je upršaný den

kluara
11. aug 2009

Zuzkám všetko najlepšie k meninám 🙂

zuzidr
11. aug 2009

Dakujem..... 😀 dnes aký upršaný deň 😅

niak ahojte,mili ty si aká stručná 😅

v piatok mám pol dňa volna,idem kaderníčke a potom ešte poupratovať a doumývať okná,lebo máme hodýýýýýýýý 😀 😀 😀

danca.b
11. aug 2009

ahojte
ja sem vobec nestiham chodit...stale mame kopec akcii a aj roboty 😉 🙂
v sobotu sme boli na opekacke,v nedelu na krste malej neterky Alzbetky 🙂 z MM strany
dnes umyvam okna a zaluzie(nastastie mi na ne neprsi) 🙂 umyla som si ich asi pred mesiacom,ale uz som sa na ne nemohla pozerat v akom su stave,tak som ich umyla a aj objednala sietky proti hmyz....,lebo ma rachne, ako ich muchy stale osieraju 😠 😠
kusok od nas jeden pan chova kravicky 😠 😠 tak ich tu mame pozehnane 😖
my mame tiez tento vikend hody 🙂
a vsetko naj Zuzkam zelam 🙂

andy.a
11. aug 2009

ahojte 😎 😎 😎

akosi nie je čo čítať 😕 🙄 😒

Zuzkám všetko dobré k sviatku 😵 😵 😵

a zajtra tuším Dada oslavuje,tak želáme tiež všetko naj 🙂 😵 😵 😵

a píšte viac 😝 😀 ani Mili nič nepíše o lordovi,to fakt sa človek nudí,keď sem zablúdi 😕 😀 😀

corasone
11. aug 2009

ahojte baby, vie mi niekto z Vas poradit ci tu niekde najdem zoznam veci do porodnice? dakujem

milhaus
11. aug 2009

lord mi nestoji ani za jedno slovo len sa zbytočne rozčulim kôli nemu

dadulka19
11. aug 2009

ahojte 🙂

žeby sa to tu už rozbiehalo 😕 ??...

andy,pravdu máš a ďakujem 😉

corasone,zoznam bude asi v tejto téme https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... ,skús pozrieť 😎

corasone
12. aug 2009

dadulka dakujem nasla som to tam.

kluara
12. aug 2009

ahojte!

Dada, všetko najlepšie k meninám 😵 😵

lucinda7
autor
12. aug 2009

čaute duše stratené 😝

aj od nás DADULKE všetko naj k dnešným meninkám 😝 😝 😝 😝

andy.a
12. aug 2009

Luci,kde teraz bývate ?? 😕 😅 🙂

inak čauteeeeeee 😎 😎 😝

zuzidr
12. aug 2009

Ahojte,Dadke všetko naj naj k meninkám 😀

ja som s malou doma ☹ do rána mala 39,8 teploty,stále jej neklesala,tak sme ráno išli k dr.malá sa nich nesťažovala že jej je len hovorila že ju boli ručičky a nožičky ale ani sopel,kašel nič 😅 tak jej dr. dala penbene a že má angínu malá 😕

tak som išla do roboty a zobrala si do konca týždna dovolenku 😅 🤐

a inak od rána malá stále má teplotudo tých 38 😔 celý deň leží v obyvke a pozerá DVD a 3hod.spala ☹

elise
12. aug 2009

ahojte prajem všetko najlepšie k meninkám aj včerajším zuzkám aj dnešnej dadulke 😵 😵 😵 😵

zuzidr je mi to luto s emkou, nech sa vám podarí čo najskôr znížiť teplotu

včera sme boli s malým na chirugii, má to už relatívne v poriadku ale na noc mu mám dávať elestický obvaz ešte a čo najmenej zaťažovať ručičku. dne je ocko na poobednej tak som bola pre malého v jasličkách a vyrazili sme do bašoviec k rybníku, tam sa pošmýkal na šmyklavke, pohúpkal a najviac ho nadchla tá lanovka, stále sa spúšťal,ale pustil aj iné detičky 😉 išli sme potom na zmrzlinu do ostrova a potom domou ešte behal v záhrade a teraz buvinká.

lucka nech sa vám super býva v novučičkom domčeku 😵 😵 😵

dadulka19
12. aug 2009

ahojte 🙂

babuľky ďakujeeeem 😉 😵 😵

zuzi,snáď je Emmke už lepšie 😵 ,ešte že nie sú horúčavy,to na tú teplotu nie je nič moc 😖

dadulka19
12. aug 2009

corasone,niet zač 😉

milhaus
12. aug 2009

lord mal prist v sobotu na hody ale vraj pride o tyžden neskorej a neozyva sa mi takmer vôbec iba ked niečo potrebuje čo nie je často a mysli si že niekoho mam čo nie je pravda

mimusbe
12. aug 2009

ahojte...

chorym prajeme skore uzdravenie... 😉

dadulke vsetko NAJ k sviatku 😉 🙂 🙂

zuzidr
13. aug 2009

Ahojte,ja točím práčku,umývam dlážky a okno v kuchyni 😅 Emmka pozerá DVD,teplotu už nemá,na nič sa nesťažuje,ale je krotká a leží 😅 😕

dadulka19
13. aug 2009

ahojte 🙂

mimus,ďakujem 😉

aj ja by som práčku točila,keby mi hnusoba vodu ohrievala 😠 😠 😠 😠 ,ma porazí 😠 😠 😠

milhaus
13. aug 2009

môj otec spí, brat je vonku a Lucka vykrikuje aby už vstával a mama je na poobednej

milhaus
13. aug 2009

nikto nič, nemam čo čítat
lord zavolal že čo som jeho mame vynadala a pritom to nebol až taky rozhovor

elise
14. aug 2009

😕 dobré ráno všetkým 😉
ja mám zajtra tu stretávku tak sa poobede s malým vyfešákujeme a pôjdeme, spolužiaci nemali nič proti tomu že beriem malého kled nemám inú možnosť varovania. Uvidím ako vydrží a ked bude unavený pôjdeme domou. 😉 zajtra ešte pôjdeme do jalšového pre kurence doobeda, takže budem mať o zbavu postarané. ale na stretávku po 16 rokoch sa neskutočne teším 😵

mili a čo sa stalo s lordovou mamou? nejako mi to uniklo 😅

milhaus
14. aug 2009

elise nemalo ti čo uniknut lebo som to tu nepisala
bol to normalny rozhovor len som mala trocha zvyseny hlas, nebolo to až take ako to ona zreme povedala lordovi

danca.b
14. aug 2009

ahojte tak ja uz finisujem s upratovanim...takze hody mozu prist 🙂
zajtra navarim hodovu klasiku-kacicu,knedlu, kapustu , rezne a zemiakovy salat a v nedelu budem uz len hodovat 🙂 🙂
este na cucoriedkovy zakusok som zabudla a zmrzlinovu tortu...ta je na zelanie od MM a deti 🙂
Elise uzisi stretavku 🙂 🙂
majte sa pekne

nika2
15. aug 2009

ahojte,
teda ale to tu flakate 😀
dnes som prisla domov z dovolenky. bolo super. pocasie bolo vselijake. aj prsalo aj teplo bolo. mala sa nachodila. ale vydela Kosice aj Strbske pleso 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre