♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
18. okt 2009

ahojte 🙂

všetkým "našim"LUKÁŠKOM prajeme krásne meninky 🙂 🙂 🙂

zuzi a emke skoré uzdravenie 😉

andy,no zuzka pracuje a po robote je asi rada,že môže byť s N+N 😉 ,inak Naďku stretávame v ZuŠ-ke 😎 ,baby sa vždy vystískajú,porehocú 🙂 🙂 🙂

tak,my sme včera konečne kúpili čižmičky v Deichmane č.23,ale sú ešte trošku veľké,lenže Lindula ich nechcela vyzuť,tak sme ich zobrali.Predavačka si ju postavila na pult a tak nahadzovala cenu.No ja som najskôr zabudla,že ich nevyzula a keď predavačka otvorila krabicu,tak vytasila oči na gumáčiky,v ktorých Linda prišla 😀 😀 😀

andy.a
18. okt 2009

Dadka,my sme nosili z Deichmannu min.rok č.23 😉 také ružové s kvetinkami na suchých zipsoch 😉 😅

a ja som aj zabudla,že Zuzka už robí 😕 😅 tam ,kde pred MD ?? 😝 😕 😉
to verím,že má toho dosť...batoľa + školopovinné dieťa 😕 😝

keď náš mladý začne chodiť do školy,tiež asi budem na Koňovi tak raz za kvartál 😕 😀 😝 aj keď predpokladám,že Hviezdica je šikovná a Zuzka nad ňou pri učení nejako extra nemusí sedieť 😉 🙂

Dada a Lucke sa tiež v škole dobre darí,nie ?? 😕 🙂

miruss
18. okt 2009

Ahojte.
Všetkým Lukáškom aj ja prajem všetko len to naj k meninám. 🙂

dadaga
18. okt 2009

dakujeme za blahozelania.... moc potesili...snad aj vasi Lukasikovia dobre oslavili ten nas dostal kopu darcekov....no hruza aby bude rozmaznzny...

milhaus
19. okt 2009

dobre rano
mi meniny moc neoslavujeme, väčšinou to vyrieši bud čokolada, apolitanky alebo mandarinky
bodaj by si už ten rado našiel vyplatu a ta meškajuca vyplata prišla

elise
19. okt 2009

ahojte 😉
konkrz nič moc bola som len křoví a to som musela ísť dopráce kde som bola znova a znova psychoterorizovaná pre nič zanič.
a inak zdravím špionov z práce 😀

neskutočne sa citim pod psa...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

milhaus
19. okt 2009

čo tu chodia špiony z prace?
škoda elise, mne sa tiež s pracou nedari, volaju mi len poistovaci a ja im nebudem robit magora a nemat z toho nič len vydaje

elise
19. okt 2009

mili asi ano možno sem niekto chodí a domáša takže zdravím vás špioni nehambite sa napísať nech viem s kým mm do činenia 😀 😠

miruss
19. okt 2009

Ahojte.
Elise tak to je blbé, dúfam, že sa ti podarí nájsť čoskoro nejakú dobrú prácu. 😖
Kubko bol dnes u toho urológa a musia mu to zrastenie pipíka odstrániť operatívne.

Vo štvrtok ideme do Popradu, budeme tam do nedele, MM ide služobne do Sniny, tak sa zvezieme. 🙂

dadaga
19. okt 2009

ahojte.... Miruss to bude riadna zima... uf.....

Lindi no ved uz nas tu pise malo...tak kto spehuje...asi ten kto nepise? hruza... a hamba...

miruss
20. okt 2009

Ahojte.
O chvíľu idem so Zuzkou do poradne a na očkovanie. 😒
Musím pochváliť Zuzku. Včer pravila prvé 3 kroky. A už sa dosť často pustí a vydrží stáť, kým sa poadí. 🙂

mimusbe
20. okt 2009

ahojte

tak po dlhom case sa ozyvame aj my 🙂

oneskorene vsetkym Lukaskom len to NAJ NAJ NAJ...k ich sviatku 😉

chorym skore uzdravenie....nech ste rychlo fit 🙂

skolakom a skolkarom prajeme aby sa im darilo 😉

a Matke srdecne blahozelam k babinku...nech vsetko dobre dopadne 😉 tesime sa 🙂

Miruss...Zuzanke gratulujeme k prvym krocikom...sikovnica je to..🙂 🙂

nasa mala uz sama beha...... v polovici septembra spravila prve kroky a odvtedy ,,lieta ako raketa,, 😀 ani moc nepada...velmi malicko..a ked nahodou spaddne..postavi sa a leti dalej ....celkom jej to dobre ide 🙂 velmi sa tesime...

na macika spravi brmbrm...😀 nejde jej povedat Brum...😀 ....vrana robit TAAATAAA 😀 ...vie aj mysicku napodobnit ako pisti...🙂 pusinku vie dat ked jej povieme...aj poslat...aj moja spravi....a ked jej poviem aby polubila babinu...tak ju vystiiska 🙂.. aj serus da....😀 atd

mame uz 4 zuby vonku...konecne a dalsie 2 sa nam tlacia 🙂....

zaregistrovala som daco o botickach...ja som kupovala hore v kocke...stali okolo 500sk...a velkost mame 22 🙂 tiez sa tam chystam na cizmicky....ale videla som pekne aj v meste ako bol ten pansky obchod..gloria??? teraz su tam vsakovake vecicky...

my sa mame super...dnes sme uz prisli domov od babiny a dedka 🙂 v piatok nam uz pride po 9 tyzdnoch tatino domov z francuzska...🙂

elise...drzim palce aby si si nasla novu pracu lepsie....

milhaus
20. okt 2009

mirrus akosi mi ušlo že šiel preč ak si to pisala
rado bol dneska v NR ale že sa nedohodli na praci a o tyžden mu maju dat vediet či ho vezmu do čiech
zasa bude od nas preč
ta vyplata ešte stale nechodi, to ma byt preplatena augustova faktura a nič, tak žijeme len z toho čo mi ostalo z materskej
v nedelu by som chcela ist k nasim ale uvidim čo povie lord

kluara
20. okt 2009

ahojte!

ďakujeme za gratulácie a dodatočne gratulujeme aj my Lukáškom 🙂 🙂 🙂 🙂

Mirka, držím palce, aby zákrok dopadol v poriadku. my by sme mali ísť teraz, ale ja mám z toho strach, tak to odkladám a odkladám ☹

Mimus, Sabínka je šikovnica 😵 😵 už sa určite neviete dočkať tatina, tak si ho krásne privítajte 😵 a ďakujem 🙂

mne býva všelijako, len nie dobre :( a celé dni prespím. ešteže je Lukáško už riadne samostatný, veľa vecí si urobí sám, zahrá sa a s domácnosťou mi pomáha MM, takže môžem oddychovať.

milhaus
20. okt 2009

mna boli hlava, lucka len kričí a bez tata nikam

dadaga
20. okt 2009

Mati super dalsie junovciatko...

Mimus tak vidis ako ten cas leti konecne tatik pride domov... tak ste to bez neho dajako prezili... Sabinka ho ani nespozna co?....

miruss
20. okt 2009

Ahojte.
Mima tak už sa tešíte na TM a Sabínka je šikovná. 🙂
Zuzka v poradni ok, očkovanie zvládla v pohode. Váži 8900 g a meria 76 cm. 🙂

milhaus
21. okt 2009

dobre ranoa
lord šiel dneska do čiech ale hovori že ho asi zoberu, sak uvidime
tam by bola praca do aprila v hale

zuzidr
21. okt 2009

Ahojte,ja v robote nemôžem na net a po večeroch nestíham,ale ved vidím že o nič neprichádzam 😅

mili držím palce na nájdenie práce 🙂

inak už sme zdravý,teda Emmka,už bola dnes v škôlke 😀

milhaus
22. okt 2009

je to až od 10. 11, ked bude tak dlho doma tak potom bude obdobie do dalšej vyplaty kriticke a bez rezervy sa to tahat nedá

mirkaff
22. okt 2009

Dobry den prajem.

Touto cestou hladame dievcata a zeny z Piestan a okolia,
ktore su ochotne stravit zhruba tri hodinky,v prijemnej,
pohodovej spolocnosti,za ucelom diskusie ohladom uzivania
hormonalnej antikoncepcie.

podmienky ucasti:
vek 18-35 rokov
nesmiete byt v sucastnosti uzivatelkou HA,a Vasim dovodom na to nesmie byt tehotenstvo pripadne kojenie.

blizsie informacie:
cez IP alebo na meilovej adrese: MirkaFF@centrum.sk

Za Vasu ucast Vam bude vyplateny ucastnicky honorar.

adulak
22. okt 2009

ahojte babuchy 🙂 neviete mi poradit nieco o tancovani pre deti od 2 rokov alebo nieco ine. je nieco take v PN?

milhaus
22. okt 2009

a čo baby ti už chcu tancovat?

adulak
23. okt 2009

ee. to ja by som chcela aby uz tancovali 😀
ale nie...ameli by len skakala, tak som chcela ci nieco neni v PN. lebo tu na dzedzine zdochol pes 😝 stale len to iste dokola. uz ani neviem co mam od radosti robit 😅 😒

zuzidr
23. okt 2009

Ahojte,jááj konečne je piatok 😀

zajtra mám doobeda školu,a poobede chceme ísť upraviť hroby
😅

potom zaveziem o 18tej MM na stretávku a večer by som mala ísť s kamoškou na kafe,no ale to ešte uvidím ako malá zaspí a tak....

a v nedelu ideme gratulovať synovcovi 😀 som mu kúpila dnes velkú tatrovku,malé autíčko,tanierik,lyžičku a pohárik a ešte lampu do izby a zajtra možno ešte niečo na oblečko v tescu vyberem

dadaga
23. okt 2009

ahojte... zuzanocka dneska sme mali na seba stastie len z auta.. aj tvoju opatrovnicku sme s Lukom stretli... Nelka sedela v kare v pohode... zlata bola...

inak baby co sa chystate kupovat na vianoce? ja vobec nemam predstavu nikomu...hruza...

milhaus
24. okt 2009

na vianoce je ešte skoro a pri tychto problemoch budeme radi ked budeme mat mini darček pre lucku, lorda a mna
rozmyšlali sme malej rebrik lebo ona rada lozi ale svokra hovori že je to nebezpečne, dovtedy je ešte času dost
videla som aj take manuškove divadielko v dračik katalogu alebo plyšovu figurku noddyho, to ma ona rada tu rozpravku

kluara
24. okt 2009

ahojte

tak my sme sa rozhodli vianoce vyriešiť jednoducho - tento rok kupujeme darčeky iba pre Lukáška. dohodli sme sa tak aj s mojou rodinou, aj s MM rodinou, takže mne vymýšľanie odpadá 😀

petka015
24. okt 2009

ahojte

dadaga neviem ci sme sa nestretli vcera pri tescu v tych obchodikoch isli sme oproti sebe ak si to teda bola ty

milhaus
25. okt 2009

dneska sme boli u našich
môj otec mal menší výstup ale to je u neho normalne len lord nie je na to zvyknuty tak bol rozčarovaný

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre