♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
2. feb 2010

Zuzi nakoniec sme neboli saaaankovat tak sme nesli okolo ... boli sme len u svokry a nic viac... fuuuuu

elise
2. feb 2010

ahojte 😉
babulky nezabudnite podpísať u zamestnávatela papier že chcete aby vám robil danové priznanie je skrátený termín aj na zdravotné poistenie-zučkovanie aj na dane z príjmu.treba zamestnávatela požiadať do 15.2.2010 a bybulky ktoré ste na md dlhodobo nech si vaši manželia uplatnujú na vás plnu sumu-nezdanitelnu.vráti sa vám pár desiatok euráčov 😉

milhaus
2. feb 2010

rado je vygumovany, on nevie kde je v tt socialna poistovna a to tam už bol viac krat

nika2
3. feb 2010

ahojte,
teda ale je pocasie. som len zvedava ako bude v sobotu. to ideme na svadbu. ak by bolo takto tak ani kadernicku nebudem mat. lebo je z radosiny ☹

milhaus
3. feb 2010

no cez ten kopčisko sa tažko pojde ked stale sneži, najmä takto husto
ja mam odtial svagrinu, dlhe roky tam byvala s rodičmi

granado
3. feb 2010

jej babky vy ste si aj na moje narodky spomenuli, ste zlatíčka. Ja som sa vrátila včera z nemocky, bola som si tam týždeň poležať, ale stále som 2v1. puchnú mi nohy a v pečeni my neaký enzým vyskočil zvýšený. Je úplne plno v porodke takže teraz si musim doma oddýchnuť a nabrať silu a potom sa tam vrátim po Nelku.

petka015
3. feb 2010

ahojte

granado nech to mas coskoro zasebou a kedze je v porodke plno aj ta skorej zrejme pustia.

boze ale je snehu uz nech nepada lebo ja chodim pesi a nai po chodnikoch sa neda normalne ist dneska som sa dva krat skoro vykotila.

inak dneska moj synator este nespal ked som dosla z roboty tak isiel az o druhej a to este spi som zvedava kedy pojde vecer spat. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😔 😔

dneska musim ist na plienky moc sa minechce po tych cestach ale musim ach jo. 😝 😝 😝

jej nika to sa ti fakt neopati kadernicku volat v tomto pocasi. a inak pekna foto v pase ste zlatunke jedna ako druha... vajce k vajcu.... 😀 😀 😀 😀

jej lindi uz som manzelovi vcera davala papiere pre ekonomku a kedy to budu vracat v marci????

lucinda7
autor
3. feb 2010

tá suma čo vracajú je pekná 😎 teda aspon minulý rok bola 😀 😀 😀 😀

mimusbe
3. feb 2010

ahojte...

my to uz mame vybavene...som zvedava kolko vratia 🙂 🙂

nika....pekna foto v pase....😉

no veru vali ho a vali ....my uz ani nemame kam sneh davat...take kopiska tu mame 🙂 🙂

ozik....neviete ako je otvorena ta pozicovna karnevalovych masiek oproti poste?aj cez vikend?

elise
3. feb 2010

ahojte🙂
peťka mám pol balíka č4 plienok ak by boli dobre nemusela si do mesta🙂
štve ma smeh musela som sa vykopávať 😠
v práci rovnako ale kašlem na to začínam mať imunitu aspon dufam. 😉

dadaga
3. feb 2010

ahojte...no ale toho dneska napadalo.. odhrnam jak sprosta a debil traktorisa odhrna tiez a vsetko na moj odhrnuty chodnik... nie som skodoradostna ale ze mu obrubnik tu radlicu nechytil debil jeden skoro ma trafil slak..
maly na kare uz pisti a on si to jednoducho sinie rovno cez moj odhrabany chodnik... som tresla lopatu a kaslem na to nech si odhrnaju ked chcu chodit...

dadaga
3. feb 2010

Granado drzime palceky nech to dobre dopadne..

nika2
4. feb 2010

ahojte,
dakujem za pochvalu fotky. aj ja uz mam pre muza to potvrdenie. uz to len zanese do prace. tak som zvedava kolko vratia.

milhaus
4. feb 2010

ahojte
tatino povedal že za hodinu pride domu ale ako vždy nema ponatie o čase
vycikat lucku a ide sa do lekarne pre HAk, minut posledne prachy a do obchodu za stravenku od tata

lucinda7
autor
4. feb 2010

Mili,ty si na Myjave??? 😝
jáj,no hlavne že bude HAK čo to že na jedlo nebude 😠

zuzanocka
4. feb 2010

cafte hviezdy!

luci,
no radsej HAK ako v takej situacii prist k "urazu" 😝 alebo je este jedna moznost: skrizit nohy... to je najlepsia HAK 😅

lucinda7
autor
4. feb 2010

pri tej fin.situácii by asi stačili tie nohy 😎

zuzanocka
4. feb 2010

alebo dať zašiť 😅 😕 😝 😝 😝 no tééda zuzka! 🤐 🤐

milhaus
4. feb 2010

ale no

andy.a
4. feb 2010

alebo vykastrovať 😝 😝 😝 😲 😀 😀 😀
alebo kondóm 😝 😝 😝 😝
či jednoducho nedať mu 😝 😝 😝 😨 😨 🤐 🤐 😀
sorry,Milka 😎 😎 🙂 😵

inak čaute 🙂 😎 😎 ale ste dnes veselé 😀 😀 😀 😀

kluara
4. feb 2010

tuším sršíte dnes humorom 😀 😝 😀 😀 😀

mimusbe
4. feb 2010

ahojte

nika....tak aj tu 🙂 vsetko len to NAJ k tvojim meninam....hlavne vela zdravia, stastia, lasky a nech slniecko Vikinka posluska a je zdravucka 😉 🙂

tu karicku sme nakoniec kupili Chicco multiway...pozerala som v albume ze ju mas aj ty...my mame tu tyrkysovu....je uplne super....🙂 🙂

zuzanocka
4. feb 2010

😀
co nam uz ine zostava, ze ano? 😝

taaak ja idem pozerat ordinaciu 🙂

elise
4. feb 2010

ahojte 😉
ja by som tiež šetrila a radšej radovi na milkynom mieste nedala 😉

petka015
4. feb 2010

ahojte

mima ja som chcela ist tiez do tej pozicovne ale mama aj svagrina ma odhovorili za to je hnusne a oprat to nemozes takze takemu malemu dietatu by som to nedala. ved jej volaco vymysli nejaku princeznciku lienocku alebo take daco...

no konecne zajtra piatok sa tesim asi pojdeme v sobotu na bezovec ide niekto??? ak ano potom do man hodte gulu. 😀 😀 😀 😀

milka ved da sa to aj bez HaK 😝 😝 😝

mimusbe
4. feb 2010

peti....uz som o tom pocula...no des....ani sme tam radsej nesli 🙂 🙂

pojdeme jej daco kupit....nemame doma nic take z coho by som jej mohla vymysliet peknu masku 😖 a zase to nestoji hory doly...😉

zuzanocka
4. feb 2010

ja som tiez bola vlani u tej baby jagy pozerat... ale zostalo len pri tom pozerani 😅 😝
ja by som mala princeznovske saty a korunku, ale to mala nasa hviezdica v skolke ked mala 3 roky, tak to by bolo asi sabinke velke...

nika2
4. feb 2010

ahojte,
takze mima aj tu dikes 🙂
a kde si ju kupovala? sestra ma tu modru pasikovu.

nika2
4. feb 2010

mima inak aj v tescu maju masky. su sice az od 3rokov. ale pozerala som tam taku lienku a ta bola taka mensia. stoja okolo 500korun.

sofia222
4. feb 2010

Ahojte babeny,
chcems a len spytat, ci niektora z vas neuvazuje studovat vysku dialkovo, ja do toho idem, a hladam este dajaku kamosku, dvom by sa aj cestovalo a studovalo lepsie....dajte vediet...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre