♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
12. apr 2010

nika celkom dobry cas....

marodikom skore uzdravenie prajeme...

mimusbe
13. apr 2010

Dobre rano prajem vsetkym 🙂 🙂

to pocasie je teda veru na maslu.....hruza....hlavne pre tie deticky......☹

my mame stale kaslik ale uz len trosku, akurat ze nostek este mame upchaty.....ja tiez stale kycham....nadchu mam.... 😠

chorym prajeme skore uzdravenie

dada.....veru ked nas drobec trosku vyzdravie a bude lepsi cas mozme sa dohodnut a behnut 🙂

viem ze to sem nepatri .... 😅 ...ale.... neviete mi niektora poradit ako odstranit zmolky z veci?resp. preco sa to tam tvori.....malej som kupila pancusky...mala ich 2x na sebe a su tak neskutocne ozmolkovane ako keby ich nosime rok ☹ ☹ je to zlym pranim alebo cim?
dakujem 🙂 🙂

nika2
13. apr 2010

ahojte,
mima aj moja ma zmolkove pancuchy. ja si myslim, ze je to aj preto, ze ich nosi pod nohavicami. a tusim to ma na takych teplejsich.

nika2
13. apr 2010

inak dnes som chcela malej kupit gumaky v protetike. na nete maju letak a tam ich maju. no a samozreje, ze tu ich nemaju. bieda je to tu v PN. tak som ich objednala cez internet.

lucinda7
autor
13. apr 2010

ja som zistila že nám su gumačky malé 😠 a to ich mal na jesen raz obuté.... 😒 musím predať na MMB 😀 😀 😀 😀

elise
13. apr 2010

ahojte🙂
mne sa nežmolkuje nič mám špeci prášok a som maximálne 1000000% spokojná🙂 my sme tiež kupovali gumáčiky v tescu mali akciu prednedávnom.
v práci des.....škoda rečí.....

mimusbe
13. apr 2010

ahojte

elise a aky speci prasok? 🙂 🙂 ja mam persil a pre malu lovelu...a niektore veci sa mi teda hrozne ozmolkovali...☹ ☹
na gumaciky sa veru chystame aj my 🙂

dadulka19
14. apr 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂

aj nám sú už gumáčiky malé,takže musíme kúpiť nové 😀 .Ale zase,my ich dosť využijeme 😎

zuzidr
15. apr 2010

Ahojte, nejako tu je pusto 😅 ja mám pol dna dovolenky,lebo Emmka je dosť chorá aj oči má zapálené a svokrovci prerábajú ,tak aby nebola v tom prachu...a aj tak ma bolí hrdlo a hlava,a aj zajtra by som chcela prísť na obed z roboty.a a o sa tešili že začneme chodiť plávať min. 1x do týždna,a hned sme chorý... 😠 😢

ale ved také počasie hrozné...až mala byť pekné jar...a tá tu bola ledva dva týždne... 😠

teraz Emmka spinká,ja idem spraviť strapaté rezne a zemiaky a budem asi tiež oddychovať, hoci robty by sa našlooo kopu 😀

dadaga
15. apr 2010

veru Zuzi ozaj mrtvo...vsetci asi spia...ked je na prd pocasie....

zuzidr
15. apr 2010

ani Mili nechodí,ozaj tu je nuda.... 😕 😅

lucinda7
autor
15. apr 2010

ahojte....

veru hlavná hrdinka nám tu chýba 😝 😝 😝 😝
počko je otras....fakt len knihu do ruky a do postele 😀 😀 😀 😀

kluara
15. apr 2010

čaute!
možno ju to tu nebaví prispievať.... a možno niekde robí....

lucinda7
autor
16. apr 2010

ahojte......
myslím že nerobí.....ale na net chodí.... 😝

nika2
16. apr 2010

Ahojte,
chcem sa spytat ci neviete kde by sa tu naokolo dalo jazdit na ponikoch. alebo ci je tu niekde ta hipoterapia?

dadulka19
16. apr 2010

ahojte 🙂

nika,na Podkylavu sa chodí "voziť"na koňoch,poníky neviem,skús vygoogliť 🙂

zuzidr
16. apr 2010

Ahojte, no Milka chodí na FCB a tu nás zanedbáva.....škoda 😕

aj dnes mám pol dňa dovolenky,malá sa ak tešila ked som prišla....zastavila som sa v KIK a kúpila somsi ten mop, čo tu vychvalujete a vyzerá fakt super 😀 aj kôš na bielizeň som si kúpila a malej takú krásnu kolísku pre bábiky,čo chcela od ježiška a teraz ju mali zo 16,99 zlacnenú na 5,49€ 😀 😀 😀 takúúú mala radosť 😀

teraz som spravila rajčinovú domácu plievočku,a od včera mám strapaté rezne naložené 😀

inak v stredu som mala poslednú skúšku,už "len" štátnice 8.6 😀 😀

snád sa na víkend vyčasí

milhaus
17. apr 2010

dobry den
a čo budem pisat ked ma vždy sprdnete?
na zbierany vajičok som bola a stretla som len elise
nemam nič nove, na tu recepciu do auparku ma nevybrali ale dneska som na to miesto našla znova inzerat tak neviem čo to ma znamenat, pisala som na tu poziciu znova
boli sme trocha vonku, nie je zima teraz rado šiel svokrovi, opravuju vonku odpad lebo potkany im to zničili a hlina sa tam potom sypala, planuje tam byt dlho i ked ja som mu povedala aby prišiel za dve hodiny že neni ich jediny syn a už tam ani nebyva
v pondelok by mal ist lord do čiech ale či pojde je otazka a kedy sa vrati je tiež otazka, už tam bol tento rok dva krat a vždy sa vratil za den

milhaus
18. apr 2010

dobre rano
sak sem i tak nikto nechodi a neni tu ani nič zaujimaveho

zuzidr
18. apr 2010

ahojte,mili a čo zaujímavého,ved sem chodíme kecať o bežných denných veciach a nie rozprávať sa o zaujímavých pikoškách 😅

včera sme boli s kamošmi na pivo v Ostrove a na pizzu,Emmka zaspala ešte pred ôsmov,tak babka pri nej pozerala poštu pre teba a varovali sa,ale už okolo jedenástej sme boli doma.Stretli sme tam aj elis s manželom a Lukáškom,tiž boli na večeri 😀

dnes vyzerá že bude pekne,a Emmka nemá už ani oči moc hnisavé,ale ešte hrozne kašl,e ale poobede asi vybehneme aspom sem na futbal,lebo už je doma unudená 😖

inak bola tu dva dni zavretá škôlka,čo bolo málo detí,všetky sú choré aj s učiteľkami,včera som sa stretla s riaditeľkou.malú necháme asi ešte celý týždne doma..

milhaus
18. apr 2010

ja mam teraz problemy veľké vďaka veciam ktore lord kedysi zanedbal a už som tu viac krat pisala
nechcem to tu všetko rozpisovat aby ste ma zasa za všetko nespdli, dve baby odtialto o tom vedia a to stači

milhaus
18. apr 2010

potrebujem zajtra postražit Lucku v Piešťanoch, kto by bol ochotny? žeby dadulka?
budem mat dost dlhe vybavovačky asi zrejme

milhaus
19. apr 2010

už som si našla, dakujem

dadaga
19. apr 2010

ahojte.. my ideme zajtra na divadielko do kniznice.. snad to bude Lucika bavit???

dadulka19
19. apr 2010

ahojte 🙂

dani a kedy je??

emily,také veci sa musíš pýtať skôr 😎

nika2
20. apr 2010

ahojte,
tak uz aj mala je chora. Kasle a ma soplik. Ked sa konecne otepluje .

dadulka19
20. apr 2010

Nika,to je blbé ☹ ,snáď budete skoro fit 😉

dani,stretávam tu jednu babu,strášne sa na teba podobá 😀 😀 😀 a má malého chlapčeka 😝 😎 😎

inak,ahojte 🙂

vonku je super,2 hodky sme sa motali po meste a parku 😝

petka015
20. apr 2010

ahojte

nika som ta dneska videla si bola z malou u dokiny akurat ste vychadzali z dveri, my sme cakali u nasej dokiny stale mame hancky a este aj dneska vracal uz sme taky vychudnuty. ☹ ☹ ☹ ☹

robili nam vyter tak uvidime ci nejaky bacil ci co. 😝 😝 😝

nika2
20. apr 2010

ahojte,
dadulka aj ja som asi uz stretla tu babu co sa podoba na danku.
petka tak dufam,ze to co najskor zistia. a nepozrela som sa tam. a nepocula si krik? lebo mala akosi furt nema rada doktorov.

zuzidr
21. apr 2010

Ahojte, tie čo chodíte k dr. Zelenayovej-alergologičke,aká je? dlho sa čaká v čakárni,alebo bwerie na hodinu?aká je k deťom?dakujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre