♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
21. apr 2010

čafte 🙂

zuzka,je veľmi milá.Môžeš sa objednať presne na hodinu,vtedy si samoška platíš,alebo ťa objednajú len na určitý deň a čakáš,kým príde na teba rada.Inak čakáreň som ešte nezažila nejak preplnenú,točí sa to tam fajn.Akurát naštve,keď už si na rade a v tom príde niekto objednaný,tak má samozrejme prednosť.Ale má tam detský kútik,tak deti sa pohrajú a aj v ambulancii si môžu deti kresliť,kým doki píše a atď.Potrebuješ ísť s Emmkou?

zuzidr
21. apr 2010

ano dadi,chcem odísť s alegrologie čo je v nemocnici,vypýtať si kartu a hladám inú alternatívu 😅

klaudis
21. apr 2010

ahojte baby chcem sa spytat ci tu je niektora z vas ktora pracovala v UK a potom mala babo?Mam otazky ohladom uradov.Dakujem za odpoved.Klaudia

nika2
23. apr 2010

ahojte

dadaga
23. apr 2010

dadul a kde je to tu? mozno som to aj ja..? ja teba nepoznam.. hamba co>?
a priznajte sa kto nam poslal tu anginu? kurnik dneska malo moje dieta nad 38 cely den a nie a nie to zrazit.. mame aj atb..snad noc bude v pohode????

nika2
24. apr 2010

ahojte,
dadaga skore uzdravenie.
ja beriem tiez atb. a nejako ma stale skrabe v hrdle. malej je uz nastastie dobre. ta ma len sirup na kasel a kvapky do nosa.
no a dnes ma byt , ze 21 stupnov?

dadaga
25. apr 2010

nika dik.... uz je Lukovi lepsie.. chudiatko mal az 39.4 uz som premyslala co s nim budem robit.. kedze zabaly som ho sokovat nechcela.. ale keby bolo najhorsie tak aj to zial..
tak sa skoro uzdrav.....
dneska sme boli aj v meste na vecer no co tam bolo ludiiiii neskutocne mnozstvo...

ktora sa chystate na otvorenie tej velkej budy v nasom meste?

dadaga
25. apr 2010

nazov velka buda kvoli reklame neuvadzam.... ☹

elise
25. apr 2010

ahojte my sme dnes boli s lukym na sĺňave prevetrať vianočný darček -lukyho kolieskové korčule, tak sa vytešoval, aj na preliezkach sme boli aj u dina... 😉
dadaga ja sa chystám ale až po jej otvorení 😀 to vieš nahrnu sa ludia a budú si myslueť že zadara dávaju 😀
mne na horučku zabral paralenčipok, alebo nurofen to som striedala zábal tiež ale ten sa môže dávať iba 3x ale môže stačiť len zábal na zápastie(mokré uteráky na zápestie. želám skoré uzdravenie. 😉

dadulka19
26. apr 2010

ahojte 🙂

dani,Lukáškovi skoré uzdravenie 😉 ...a tá tvoja dvojníčka chodí po Trajane 😀 😀 😀 s ruksakom na chrbte a malým chlapčekom 😎 😎 😎

nika2
26. apr 2010

ahojte,
ja mozno behnem pozret co tam maju. ved hadam doobeda tam nebude tolko naroda. program je tusim az poobede.

petka015
26. apr 2010

ahojte

tak my sa hlasime doma z nemocnice stvrtok nas hospitalizovali maly my vracal ani vodu v sebe neudrzal tak sme boli do nedele na infuziach taky je slabucky ked sa postavil z postele ani chodit nevedel.

ale od vcera papame skoro stale taky je vyhladovany.
tak som do konca tyzdna s nim na OCR, lebo dedko zas chodi o palicke nieco ma z nohou len lezi a babka beha po doktoroch. 😝 😝

mimusbe
26. apr 2010

ahojte

chorym skore uzdravenie prajeme....aj my sme chori...mala mi dnes dva krat vracala...☹ ☹ mame stale soplik.....
ja som nakapata ledva chrcim.....

dadaga...my pojdeme asi az v piatok.....

dadul...ma ta baba aj okuliare? lebo ak ano tak poznam taku co hcodi po trajane s ruksakom....a to male nie je chlapcek ale dievcatko Katka 🙂 🙂

lucinda7
autor
27. apr 2010

ahojte....

všetkym chorôbkam skoré uzdravenie.....už sa aj počasie konečne umudrilo tak šup šup sa vyzdravieť 😝

aj ja myslím že ten prvý den bude v A.riadny nával.... 😝

dadaga
28. apr 2010

xixi Dari a ja,ze tu v PN.. inak jedna baba taka ked som chodila do skoly sa mi podobala a bola z Katloviec... ako keby mi z oka vypadla.. ale nikdy som sa jej neprihovorila.. teraz by som to inak riesila.. xixi

no a moj marodik samoska teplota uz nie je, len neskutocny kasel chudiatko moje.. a aby nam malo nebolo tak som to od neho chytila aj ja.. moje nervy tak kasleme obaja.. na cely svet...
preto sme ta Mati ani dneska blizsie nekontaktovali, ale sekne ti to..... drzim paleceky...

dadaga
28. apr 2010

my ideme zajtra na imuno tak ked tam budeme...tak skocime mrk..ked tam bude moc tak to vzdam, ale Lucka uz som nablaznila...tak uvidime?

dadulka19
28. apr 2010

ahojte 😉akosi sa tu maródi ☹,tak šup,šup vyliečiť sa!!

mimus,nie,nemá 😎 .Zo začiatku som si fakt myslela,že je to toť naša Danka 😀 ,ale reku,veď nikdy nespomínala,že chodí do týchto končín 😝 ...

Dani,žeby som sa jej opýtala,či nie je z Kátloviec??Inak,aj ja som mala spolužiačku z Kátloviec 😀 😀 😀

nika2
29. apr 2010

ahojte,
tak bola som pozret v tom nasom novom velkom obchode. este tam nebolo tolko ludi ,ale po obede bude urcite naval. no a bratislava to neni ani naaaaaahodou.

lucinda7
autor
29. apr 2010

ahojte,tak ani my sme neodolali a večer zbehli pozrieť 😝 😝 😝 😝 ale ako som očakávala,slabý odvar 😝

elise
29. apr 2010

ahojte, ja som nakulka po práci do toho nákupného centra a to som šla na nákup do bily tašku dali zadara a celkom fajn ceny toho čo som potrebovala.inak s malým sa chystám v sobotu, ale to iba ten detský kutik a ten obchod zo zvieratkami 😀

nika2
3. máj 2010

ahojte

dadaga
3. máj 2010

no ved co ste cakali na PN...klasika vsetko odflaknu....

Dari sak sa opytaj skade je? ja do tych koncin nechodim...

Mati uz je Luka lepsie? aka stretavka co? ale preco zrovna na takom blbom mieste...fuuu...drzim vam palcek..nech je ok...

dadaga
5. máj 2010

nikde nikto????

milhaus
7. máj 2010

ahojte
ako vidite nikto sem nechodi, ja som tu po dlhej dobe len kuk
nemame nič noveho, len problemy ako vždy

kluara
7. máj 2010

ahojte!

Dada, no Lukášovi to v ten deň prešlo, ale od pondelka je na antibiotikách 😖 a čo je "lepšie" tak som aj ja, aj MM chorí 😖

no nechodí, ja som viacej na FB a keď tak si píšem cez SS

zuzidr
7. máj 2010

Ahojte,ja som dnes skôr doma z roboty,lebo nám robia nový nábytok tak nás pustili 😅 vybavili som si aspom dr.,a behla do obchodu 😅

robím roštenku s ryžou a pôjdem za chvílu pre malú do škôlky,bude sa tešiť 😀 aspom víkend by mohol byť pekný,aby som si vyvetrala periny a poobede by sme niekam vybehli 😀 v nedelu má Emmka vystúpenie v kulturáku k dňu matiek 😀

milhaus
8. máj 2010

Lucka chodi rada do školky, je spokojna že je s detmi lebo Nina a Pato, jej bratranec a sesternica sa s nou moc nechcu hrat
dneska je celkom fajn, boli sme dlho na detskom ihrisku a zajtra čo ja viem čo ešte bude

petka015
8. máj 2010

ahojte

tak mi sme dneska navstivili zoo v bojniciach kubkovi sa strasne pacilo 😀 😀 😀 a neviem ci som tam npostehla aj mimu so sabinkou 😵 😵 😵 😵

mimusbe
8. máj 2010

ahojte

peti ....ano boli sme aj my v bojniciach....ale vas sme tam nevideli ☹ ...bolo tam strasne kvantum ludi....
aj Sabinke sa hrozne pacilo....cely den behala a behala...jasila sa....super bolo 🙂 🙂 🙂

lucinda7
autor
9. máj 2010

ahojte....
ja som zas včera na tej akcoške Domossu zdravila Niku 😝 ale asi si ma nevšimla 😀 😀 😀 😀 máte peknu karu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre