♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
11. feb 2009

mas ju urcite predvolenu?

andy.a
11. feb 2009

Mimuš,áno..už som si preklikla aj to nastavenie klávesnice na SK,aj potvrdila. 😕 😕 😕 ale stále je to tu ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀

keď píšem maily,mám na klávesnici,kde je toto u s háčikom, naše slovenské o s okáňom 😝 😝 😝 ako je to možné ?? 🙄

milhaus
11. feb 2009

to som už prešla tie ponuky
aj na profesii aj na uprsvar

andy.a
11. feb 2009

Mimuš,zatiaľ díky,teraz už nemám čas sa s tým babrať..MM ešte nedošiel z domovej schôdze..no,sranda,teraz mi to ide..ako je to zasa možné ?? 😀 😀 😀 schôôôôôôôôôôôôdza 😀 😀 😀

čo to mám nejaké počarované,či čo ?? 😕 😕 😀 😀

tak zatím,idem cvičiť a malej dať jesť 😝 😝 😝 díkes 🙂 😉

milhaus
11. feb 2009

ja idem dat malu spat

elise
11. feb 2009

ahojte malý už buvinká ja ešte niečo do práce idem pripraviť. 😉 pre malého som kupila papučky ale pre seba stále nič ale videla som celkom pekné spoločenské čaty v prepočte výjdu na 1600 sk je to vela? nemám totiž prehľad.

dadulka19
11. feb 2009

ahojte 🙂

andy,ja som mala včera tiež problém s klávesnicou 😖 ,Lindula sa mi tu hrala a prepla mi to.Ale ja som to prestavila tak,že na spodnej lište mám skratku SK alebo EN,na to kliknem a potvrdím,čo potrebujem 🙂

kukuk do albumu,na chvíľu som nahodila fotky z dnešného karnevalu 😀 😀 😀

elise
11. feb 2009

dadulka krásne fotečky rozkošné a dufam že aspon vyhrali ako najkrajšie masky 😀 😉 😵 😵 😵 😵

nika2
11. feb 2009

ahojte,
luci a kde hore v priori je spodne pradlo? ja viem len o tom spodnom.
elise nezabudla si na mna? poprosim ta o popis tej masaze. skusim to.

dadulka19
11. feb 2009

elis,vďaka 😉 ..tam nesúťažia o najkrajšiu masku 😎 ,ale súťaže sa robili za cukríky a potom rozdali omaľovánky 😉 ..

elise
11. feb 2009

nika nezabudla som napíšem ti to popíšem ti ako to máš robiť. 😉 idem to spísať aby to bolo zrozumiteľné 😉 zoberem si to na klúč a v práci ti to skopírujem do ip 😉

nika2
11. feb 2009

ok elise.
idem pozerat panelak. 🙂

elise
11. feb 2009

ktoré ste pred panelákom dobre sa oblečte aby ste neprechladli 😀

petka015
11. feb 2009

ahojte

mili aj si nieco nasla? a co vlaste si vyucena?

nika nas sa sam stava na nozicky a dokonca hit tyzdna je stavanie sa pomocou stola v obyvke. 😀 😀 😀 😀

zuzi skore uzdravenie aj mna nejak pobolieva hrdlo striekam stopangin dufam ze maly to nechyti. 😒

luci ozik dik za dvdcko uz ti ho miska vratila? a zhanam film Helboy nemate ho niektora?
😕

dadaga
11. feb 2009

Lindi..xixi veeeru tolko snehu a pred panelakom..xixi

Mati tu kosielku na krst mozno kupis aj v tej ulicke ako je stara trznica....teda bola... tam su knihy prestahovane a to masiarstvo zbrojniky...tak skoro oproti tym kniham je taky obchod so svatymi vecami.... kriziky a sviedcky a tak a ja som tam kupovala tiez kosielku, ale uz bola vysita, ale mali aj ciste..... takze ak nezozenies tak pozri tam....

a dneska doobeda nesiel kono? teda mne nie...ale uz 2 den mi ide net....klop klop..som zvedava do kedy

petka015
11. feb 2009

a este som zabudla andy cipky nejak prestali ucinovat maly sa pri uspavani jeduje az pisti 😠 ☹

dufam ze sa po roku zmeni ze zacne v noci spavat 😝

petka015
11. feb 2009

dada mne isiel kono doobeda a ten obchod je z tusim zruseny 😝

dadaga
11. feb 2009

peti netusim som tam davno nebola

mimusbe
11. feb 2009

peti..a ked bol male babino...spinkaval?

keti
11. feb 2009

Ahojte 😀 😀

Lucinda my nebývame pri rieke 😕 😕 A ani neviem, že by tadiaľto nejaká pretekala.
Neviem čo Milka myslela. AAAA ozaj Milka si počula dnes rozhlas???? Zajtra je maškarák v kulturáku. Pôjdeš? Len pod pekne Lucka sa zase vyšantí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milka a akú chceš robotu???Lebo vo Vrbovom budú otvárať LÍDL. Skús možno budeš mať šťastie.

andy.a
11. feb 2009

Dada,pekné fotky 🙂 😵 babám to tam sekne 🙂 😉 😝 a kde ste boli na karnevale ?? 😕 😅

Nika,v Priore hore je spodné prádlo pri Knihe,cca oproti býv.Dráčiku 😝 😝 😝 len chlapské 😀 😝

Peťa,vydrž tak do 2-3 rokov..to už hádam malý prespí 😀 😀 😀 😝 ale neboj,robím si srandu 😀 😝

andy.a
11. feb 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4155545..kuk 🙂 😉

tu mám jedny šaty,mala som ich raz na plese,vtedy som nosila veľk.okolo 40..sú pekné,natiahnu sa,sexi 😝 😀 😅
keď tu zháňate niektorá tie spoločenské šaty 😝 😝 😝

petka015
11. feb 2009

mima nespaval ani kao male babino to bol este viac hore a vrestal.

andy a tebe drobci spavaju uz dobre celu noc? a nestras ma po roku sa musi zmenit je chcem od januara ist do prace a ked nebude spavat tak mozem zabudnut

petka015
11. feb 2009

inka do lidla urcite beru lebo mamine dosla ponuka prace z UP. ale ona uz pracuje takze nic ked nemala tak nic sa nevyskitlo a ked uz ma tak ju volaju aj traja to je zakon schvalnosti

andy.a
11. feb 2009

Peťa,no Aďo má 5 rokov,ten už prespí..cca od 2 rokov prespal celú noc myslím 🙂 😉
malá sa ešte budí občas,ale zaspí..napije sa čaju,vezme si dudel a pod.. 😉
teraz ale veľmi zle spáva cez deň 😖

a ja som pri oboch šla do práce po roku 😝 😝 😀 dá sa to,zvykneš si 😀 😀 😀

a Lucka,ozaj,ty ideš v lete do roboty ?? 😕 😉 😝

petka015
11. feb 2009

andy a mala ma kolko? cez den mi to nevadi len v nocuí nech spi lebo ja som hrozne rano nevyspanaaaa 😝

andy.a
11. feb 2009

Peťa,dnes má 20 mesiacov 😀 😀 😀 😝

petka015
11. feb 2009

tak gratulujeme k 20 mesiacikom 😀 😀 😀 😀

andy.a
11. feb 2009

díky 😀 😀 😀 všetkým nám to neuveriteľne letí,že ?? 😝 😀 😀 😀

dadulka19
11. feb 2009

á,tak Anetka gratulejšn k 20-ke 😀 ... 🙂

andy,dík,boli sme v materskom centre 😉

peti,mne sa Linda stále budí každú noc 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre