♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
16. feb 2009

zuzanocka ahoj este nemate net doma?

aj my sme marodi sak sme sa stretli s dadou u dokiny. a vy ste zdravy?

nika2
16. feb 2009

skore uzdravenie marodom.
mala ma dnes zase asi vrtulu v zadku 😀 spala pred obedom pol hodinu. teraz som ju pol hodinu na balkone cicikala ale nechcela zaspat. tak som ju dala dovnutra a tu sa hra a mrmle si.

petka015
16. feb 2009

nika dikes

no to ja mam stale maly spi len pol hodku a tiez niekedy sa jeduje ze nechce spat ale uz ideme si lazkat lebo ma teplotku a uz mrnka. ppapa

zuzanocka
16. feb 2009

ahoj, peti, nie, este nemame a...... ani mi moc nechyba... 😅 nemala by som kedy si sadnut k PC 😀

no, citala som dve posledne strany, emily zas exceluje 😒 aj s manzelom... my na tom nic nezmenime a kolko je takych, aj horsich a nevidno to... no... su aj horsie rodiny...
vcera som revala pri spravach, ked ukazovali z vychodu rocne babo, co ohryzli potkany a 4-mesacne co umrelo na podchladenie... 😢

keti
16. feb 2009

ahojteeee

no to ale pozerám Milka si robíš dobrúúú reklamu. 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 Nechcela by som 😅 😅 😅

Ja a drobček sme včera išli na jednu návštevu, lebo MM bol vybavovať ohľadom strechy. drobcovi sa páčilo, že bol stredobodom pozornosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
A keď sme išli domov, tak ešte ani nesedel v kočíku a už spal 😀 😀 😀 😀 😀 .

Peťka tvoj maličký náhodou nemá také dni, že sa čertí a jeduje. náš ako keby sa chcel už hádzať o zem.
Tak to ho potom nechám tak a robím sa, že si to vôbec nevšímam.

Rastík je tiež trošku nachladnutý.Tak veselo odsávame soplík, ale neni to také zlééé.

Vak neni ani čudo toto neskutočné počasie. Tu od rána snežííí. A to sme sa strojili ísť von doobeda
Ale keď sa zobudí tak pojdeme 😉 😉 😉 😉

idora
16. feb 2009

zuzanocka, ja viem, ze je vela inych rodin, ktore maju vaznejsie problemy, ale ked si uvedomis, ze tí ludia na vychode ziju uz v patologickom socialnom prostredi, vtedy uz len tazko si dokazu sami pomoct, ale Milhaus tu sancu este ma, ma moznost vytvorit pre malu podnetne prostredie, len sa jej asi nechce, alebo to nevie, ale na Vasich prispespevkoch by sa mohla poucit a nieco si obkukat ako na to. Ved musi citit, ze tadial cesta nevedie.

lucinda7
autor
16. feb 2009

čAUTE...

choručkým želáme skoré uzdravenie.....dada,to kde ste si chorobu objednali na prázdniny????

no a jáááj,no obohratá pesnička sa tu zas rieši.....
😒 😒 😒 😒 😒 😒

zdravím Idoru a dávam plný súhlas s jej príspevkom...... hmmm....presne si to vystihla...Emily sa nechce...to je to správne slovo...... 😝

sťažovať sa a vyplakávať na to aký je Rado....ale urobiť niečo pre nápravu to nie....ale to je stále dokola.... 😔

jáááj,aj zuzanočku dušu stratenú zdravím...... 😵 ☹ ☹

zuzanocka
16. feb 2009

idora,
ale v prvom rade by musela predsa chciet... a to ona nechce 😒
a vitaj medzi nami 😉

mimusbe
16. feb 2009

ahojte...

idora... vpohode....kludne sem pridi kedy chces... 😉 budeme radi ked tu bude nova tvar...

a to je hrach na stenu hadzat...mili si z toho nic nevezme....

tak marodikom vsetkym prajem skore uzdravenie 😉 😉

ahoj zuzanocka....no super ze si sa ukazala 🙂 🙂

aj tu veru od rana snezi jak slahnute...ale boli sme s malou hodinku a pol vonku a teraz buva....

zuzanocka
16. feb 2009

luci,
naraz 😵
cau, moja 🙂
no ked stale prsi a snezi a neda sa ist na strchu robit antena 😉 ... si nevezmem na zodpovednost dolamanych ludi 😕 😅 😝 😀

lucinda7
autor
16. feb 2009

my sme boli doobeda v meste na nákupoch a veru nás zasnežilo riadne...poobede ešte chceme do Tesca a Family centra behnúť 😵

zuzanocka
16. feb 2009

milotka,
no ved aspon na chvilu 😉
ja behnem domov pre prsiplast na kocik a tiez pojdeme aspon chlieb kupit, nech mame nejaky ciel na prechadzke
😉
vcera sme boli 3 a pol hodiny vonku, dosli sme vymrznuti, vyvetrani, spokojni 😉

lucinda7
autor
16. feb 2009

ajoj Zuzi....

no furt čakám že sa objavíš a teba nikde 😝
zdravíme princezničky 😎

zuzidr
16. feb 2009

zuizi vitáááj,každučký den chodím okolo teba do roboty az roboty 🙂 prídi častejšie. 😀

a mili sa tu do večera minimálen neukáže 😕 😅 nechce sa jej vyjadrovať 😒

lucinda7
autor
16. feb 2009

nie,hodí nahnevaného smajlika 😝 😀 😝 😀 alebo bodky 😀 😀 😀 😀

idora
16. feb 2009

Dakujem Vam za privitanie, ste zlate! Prepacte, ze nenapisem nieco viac o sebe, ale mam na to svoje dovody, pre mna dolezite!
Dakujem za pochopenie. 😉 😉 😉

lucinda7
autor
16. feb 2009

Idora,myslíme na tvoju bezpečnosť 😀 😀 😀 😀 😀

elise
16. feb 2009

ahojte🙂
ahoj idora a koľko má rokov tvoje bábeno alebo bábena 😉

ten projekt je super ale nejako to u nás viazne takže čakám 😒 😒 😒 😒

zuzanocka
16. feb 2009

idora,
to na stu je viac, co maju svoje dovody 😉 takze chapeme 🙂

zuzik,
sak cinkni, zastav sa na kafe, ked nebudes ponahlat 😉
ja obcas vidim tvoje premiestnovadlo pri priori odparkovane 😉

lucinda7
autor
16. feb 2009

ale sa tu zbiehame 😀 😀 😀 😀 jak na domovú schôdzu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
16. feb 2009

ahoj zuzanocka 😉 ako sa býva v novom?

elise
16. feb 2009

lucka myslím že je tu väčšia účasť ako na domových schôdzach 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. feb 2009

Lindi,ale tajných členov určite 😝 😀 😝 😀

idora
16. feb 2009

Elise, moje babenka 😀 su uz pubertaci, takze som asi o nieco "skusenejsia" ( nehodi sa napisat starsia 😀 ) ako Vy! Dufam, ze ma zato nedate na pranier! 😀

zuzanocka
16. feb 2009

lindi,
dobre 😉 upratane uz je, pomaly uz aj dvor davame dopucu, zahradu... rohodujeme, co kde bude, ako bude zahrada vyzerat, co vypilit, co zasadit, co presadit a taaaaaaaak 😀

ale ja vas uz opustim... idem nakrmit skriatka a pojdeme von trocha, kym dojde lu z robotky 😉

elise
16. feb 2009

to ano 😀 😀 ked budem mať foto z plesu hodím do albumu ale zatial čakám. my digi foťák nemáme tak sme sa priživovali 😀 😀 😀

zuzidr
16. feb 2009

zuzi nové premiestnovadlo?lebo na zelenom šípovi chodí švagor,a do prioru chodí podávať tiikety 😀 😀 😀 ja som nebola vv priori ani nepamätám 🙂

a ráno o siedmej by bolo asi skoro na kafe a večer ked idem domov ponáhlam domov za malú 😅 🙂

zuzanocka
16. feb 2009

a ozaj, uz mame 8 zubakov 😀 😀 (kazdy jeden si odhnackujeme, odteplotujeme ☹ ) - este, ze jej idu po 2 naraz 😒

zuzanocka
16. feb 2009

jaaaaaj, zuzi, mne unikla kupa noveho aftta 😉 ake mate teraz, ak to nie je tajomstvo, lebo to zelene som registrovala ako som pisala 😉

a emili-ovci tiez kupili? 😕

lucinda7
autor
16. feb 2009

no jasné,kupili,nové 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre