♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
8. júl 2009

keti...IP

lucinda7
autor
9. júl 2009

dobré rááánko.....

nemôžem spaaaaať 😖 teda MM vstával do práce a ja s ním 😀 😀 😀 😀
alexika máme na prázdninách tak sme jednodetní 3 dni 😵

Keti,tak super že vám dali šfrb....nám by to nevychádzalo veru.... 😝

hej chlapi "fachčia"ked počasie dovolí...aj včera sme boli o 18 a ešte makali 😝 zateplujú zvnútra aj zvonka....
už včera doviezli aj moju vysnívanúúúú škridlu,tak dnes budú pokladať 😵
a zajtra snád už budú aj tie okná a dvere namontované 😎
zariadiť sme a rozhodli od jednej firmy a naraz tak tí čo nám budú robiť kuchynu na mieru dodajú aj všetok nábytok.....lebo dodacie doby v ASKU a pod.ma vytáčajú 😠

hod mi do IP tvoje meno na FB 😝

zuzidr
9. júl 2009

Ahojte 🙂

keti
9. júl 2009

no hálóóóó

ahojteééééé

zas tak poriedko??? ☹ ale asi všetky prázdninujete, tak neni čudo, že aj detičky máte doma. 😉

aj my sme dnes boli už hore o pol šiestej. Drobec si začal rozprávať, a nie a nie zaspinkať. tak sme tata vyprevadili, a išli sa napapať, no a samozrejme navariť. Tak sme po ôsmej klusali von. 😀 😀 😀

teraz chúdiatko moje malé odkvaclo aj bez obeda. Stihli sme len jednu lyžičku. 😀 😀

drobca skúšam cez deň dávať bez plienky. no tak snáď sa neučíme. Už vieme aj po stojačky cikať.

ako ste učili vaše detičky, aby povedali, že chcú cikať. lebo ja sa ho to stále pýtam, tak potom povie že áno. a koľko krát stojíme a stojíme a nič. no keď nemá slipi, tak si pustí fontánku hoci kedy. Ale keď mu dám tak to nestihneme a je to tam 😔
ale to nevadí. Nejako sa to naučiť musíme 🙂 🙂

miruss
9. júl 2009

Ahojte.
Keti ja som Kubka začla učiť na nočník až keď mal 22 mes., lebo doktorka vravela, že predtým je to náhodné, nedokážu ovplyvňovať vylučovanie. Začala som ho posádzať na nočník a časom sa začal ám pýtať. Teraz sa už pekne pýta, aj keď sem-tam sa ešte nehoda pritrafí. Na spanie má ešte plienku aj keď dnes po spaní ju mal suchú. 😝

keti
9. júl 2009

miruss ja ho hned ráno ako sa zobudí, tak aj utekáme cikať. a aj ked sme vonku tak sa podarí. len sa nejako nevie pýtať.
len je blbé na tom to, že on občas aj po 5minutách ciká zas.

ale vie dobre čo od neho chcem. občas povie nejde 😀 😀 😀 😀

nika2
9. júl 2009

ahojte,
keti myslim,ze je este skoro aby si od neho chcela sa pytat. aj ja malu davam ked vstane na nocnik a obcas sa podari. ale ze az okolo 18-teho mesiaca uz vedia co robia do nocnika 🙂 teda citala som to 🙂

danca.b
9. júl 2009

ahojteeee
ja vas vobec nestiham 😒 stale len robota a robota
v utorok som zavarala marhule a este aj doniesol MM viac ako 200 dubakov tak sme cistili o stosest 😀 😀 ani davat kam sme ich nemali 😒
este sme aj zavarali mäso do poharov a vcera sme zavarili 40 poharov uhoriek...v pivnici sme makali do pol noci 😒 😉
dnes varim kapustnicu...tiez do poharov a este ma caka pranie a pomaly idem balit,lebo v sobotu odchadzame na dovolenku do Habovky na Orave 🙂 🙂 tam si konecne oddychneme...snad 🙂
Mima vcera sme isli okolo vas na hriby...som ta videla 🙂 my sme isli na M lesnom fare...skodovecke cervenej 🙂
Katka,ze si sa tu aj ukazala 🙂 v piatok si nebola na ihrisku?

lucinda7
autor
9. júl 2009

ahojte,,,,
u nás bol optimálny vek na učenie až v 2 rokoch....vtedy už vedeli o čom sa točí 😀 😀 😀 😀 dovtedy mááárna moja snaha 😒

Danca,kamoška má v ROháčoch v Habovke ubytko.... 😵 tiež sa tam niekedy vychystáme dúfam.... 😵len MM nemá dovolenku terraz,si šetrí na sťahovku a zabývanie 😝

zuzidr
9. júl 2009

a zase búrka 😠 😠 😠 😠 😠

danca.b
9. júl 2009

ozaj zabudla som....moje starsie deti sedeli na serbliku 😀 az ako 20 mesacne,dovtedy sa mi nepodarilo ich tam udrzat 😅 😕 ale ked sa v tom veku do toho cuda vycikali odvtedy sa pytali 🙂 🙂 ked sa im to tam podarilo 1x urobit,zatlieskali sme im a uz to islo ako po masle 🙂 😀
takze s malou to zatiali na nocnik neskusam,ale babka jej uz kupila taky tron ruzovy 🙂
Luci...my sme boli v Habovke uz pred 2 rokmi....je tam krasne

dadaga
9. júl 2009

ahojte... k tomu nocniku.. moja mama hovori,ze ja som od roka plienku nemala,ze ma drilovala ... no moj tam sedel asi 2x aj to obleceny on si ten kryt zo zerblika rad dava na hlavu a nie na nom sedi.. nuz co..snad chytro pochopi na co to sluzi? xixi

milhaus
9. júl 2009

moja madam už vyše tyždne je uplne bez plienky i v noci a zatial bez nehody

kluara
10. júl 2009

ahojte!

prišla som vás po dlhšej dobe pozdraviť, nejako nestíham.

zuzka, za tebou sa už musím zastaviť, už mi je to až trápne 😅

a ozaj, dala som sa konečne na to moje podnikanie 😀 😝

nika2
10. júl 2009

ahojte,
kluara a v com podnikas?

miruss
10. júl 2009

Ahojte.
Mily to je Lucka šikovná. 🙂
V Habovke sme aj my boli, je tam nádherne. 😎
Kluara a v čom podnikáš? 😕

andy.a
10. júl 2009

čaute 😎 😎 😎

poraďte,kočky,kde sa dajú kúpiť detské gumáčiky/nie Čína 🙄 /...aj v Deichmanne,alebo aj v Priore majú ?? 😕 😅
chodíme tam každú chvíľu,ale na gumáčiky som sa nikdy nezamerala 😕 😅 🙂

to počasie je otras 🙄 🙄 toto je leto ?? 😕 😕 😠 😠

naša malá,keď ju dám na nočník,tak často tam urobí niečo,ale sama sa nepýta ☹ 😒 mala obdobie-už dávno,že sa pýtala cikať aj kakať,ale trvalo to krátko,potom ochorela a teraz ju to už vôbec netrápi,že stále valíme kopu prachov za plienky 😝 😀 😀 nohavičiek máme plný šuflík,aj sme skúšali,ale jej je to jedno,aj keď sa pocikala do gatiek,nevadilo jej ani,že si ocikala frajera/Mickeyho / 😀 😀 😝 a myslím,že mu kľudne naložila aj niečo iné do nohavičiek 😀 😀 😝 😝
a teraz zasa nie je vhodný čas na odplienkovanie,chladno tu máme 🙄 😝 😕

lucinda7
autor
10. júl 2009

ahojte....

maťka,tak držím palce....
na MMA som videla že fičíte na spidermanovi 😀 😀 😀 😀 😀

Andy ja som gumáčiky kupila v tom obchode oproti kaplnke 😝 ale majú myslím v každej obuvi 😝
a frajer Mickey je cooooooool 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
10. júl 2009

Fakt na leto je otras počasie. 🙄

petka015
10. júl 2009

ahojte

andy ja som kupila gumaky v deichmane

andy.a
10. júl 2009

Peťa,čauko a aké tam mali ?? 😕 😅
neboli ťažké,lebo niektoré bývajú masívne 😝
zajtra tam asi s oboma malými skočíme 😉

petka015
10. júl 2009

andy neviem lebo som kazala svokre aby ich kupila ale vravela ze mali peknucke a myslim ze 10euro stali. 🙂

a su uplne super nie su tazke

granado
10. júl 2009

Ahojte babule ako a tu mávate? Pozerám že je neaké obdobie prerábok. My tiež prerábame kuchyňu od piky a zrovna mám obdobie žalúdka na vode, takže trošíčka posedávam, potom niečo málo pomôžem a tak. Aspoň ja sa teraz nebudem sťažovať na počasie, na prácu v dome ako stvorené 😉 , len chúdence deti sú na tom dosť biedne. Tak vám držím palce, aby prerábky boli ok a konečne sa aj počko umúdrilo. 😎

miruss
10. júl 2009

Granado vitaj. 🙂

granado
10. júl 2009

Vitám, vitám Miruss podlhej dobe zasa na domovskej stránke. Páli ma žáha čo mám robiť, poradíte niečo?

andy.a
10. júl 2009

Granado,ahoj,ako sa máte,Maťko chodí do škôlky,či si ho nechala doma cez prázdnińy ?? 😕 😅

Peťa,díky 😉

som hrozne naštvaná na našu úžasnú úpoštu 🙄 🙄 🙄
od 29.6.čakám doporuč.list z KE a 2.7.nám bola poslaná malého prepúšťačka zo Smokovca 😔 😠 a stále nič..... 🙄 🙄 🙄 dnes je 10.júla,to už nie je normálne 😠 😠 😠

a do mesta vzdial.20 km šiel balíček 8 dní 🙄 🙄 🙄 to možno potom z tých Košíc dostanem za 2 mesiace,že ?? 😔 😝 😕 🙄 🙄

hlavne ako to všetko nenormálne podraželo.. 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠

granado
10. júl 2009

Ahojček Andy. Maťa som mala dopredu prihláseného do školky, tak som ho nezrušila, ale nie je tam spokojný tak ho všeliako odhlasujem a tak. Ale keď je v školke, tak ja prespím cely deň, neako ma toto druhé tehu unavuje a nechutí mi maso ale sladkosti, čo poviete bude to baba?

andy.a
10. júl 2009

Granado,na tú žáhu sa mi čosi marí,že kočky jedli mandle 😕 😅 😝 ale nie som si istá,ja som také problémy nemala 😉

druhé tehot.som mala úplne super,robila som až do MD,ani nevoľnosti nejaké extra 😉
a mala som druhú babu 😉

prvé tehot.príšerné,na PN som bola a chalan 😝 😀 ale zasa prvý pôrod som mala skvelý a druhý príšerný a dlhý,to asi aby sa to vyrovnalo 😀 😀 😝 😅 😕

miruss
10. júl 2009

Granado mne pri Zuzke strašne chutilo sladké, tak to možno bude dievčatko. 🙂

granado
10. júl 2009

No tak zatiaľ je to podla vás 1/1. Ja som ale teraz naozaj presvedčená že je to dievčatko aj keď Maťo by chcel brata. A to som si vravela že pri druhom si nedám zistiť pohlavie ale asi moja zvedavosť bude vačšia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre