♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

daniela1974
27. jan 2011

@ejuska79 viac ako byt pri nej si urobit nemohla, je to len dobre. Ale tiez je to len moj pohlad.

dadaga
28. jan 2011

daniela1974 zase bude natresk v juni...? sa tam mozno stretneme?

a to 5 mesacne dieta ozaj potrebuje maminu cely den....lebo hrat sa same no ja si to osobne neviem predstavit... same si len ked spinka....

ejuska79
29. jan 2011

akosi to vyznelo, ze ma obtazuje byt mojou dcerou cely den ☹ samozrejme som s malou cely den a som s nou rada a som stastna ze ju mam..... len som chcela vediet, co robite s detmi cez den, lebo mne uz dochadzaju napady (pesnicky, basnicky, ukazovanie hraciek, veci okolo seba), kedze sa este sama nezahra..teda chvilu vydrzi 🙂 mozno som tom zle sformulovala...

kkiki
29. jan 2011

@ejuska79 juj ty sa netrap 🙂 zachvilku sa to uplne zmeni, zacne sa sama hrat , spoznavat nove veci ... a nemoze byt zase na tebe stale nacapena 🙂 zachvilku pride jar a najepsie je vonku 🙂 vidis moj ma sice len rok a nieco a vies ze si vobec nespominam uz ze co sme robili ? 😀

ejuska79
30. jan 2011

@kkiki no ved, aby uz bolo teplejsie... tato zima je fakt dlha... hlavne to obliekanie a natrepavanie do kocika, fuuuj 🙂 a tie revy pri tom ....

jana17
31. jan 2011

@ejuska79 Veru, veru a neboj sa, ze ju to prejde 😀 my neznasame obliekanie od narodenia a drzi ju to stale 😀 takze si vypocujem kazdy den tu istu pesnicku 😀 ibaze teraz sa to uz trosku zmenilo, lebo uz plackanie nahradilo: ne-ne-ne a vyzliekanie a vyzuvanie a popri tom sa straaaaasne jeduje 😀 No nepomoze jej nic, ale vydrz dobra 😀

jana17
31. jan 2011

Babulky neviete poradit nejaky dobry spaci vak na zimu? Taky super teply, lebo ten nas je nam uz maly 🙂

ejuska79
31. jan 2011

@jana17 ahoj, ja som kupila v ikee a jeden v tescu...ale aj tak som ju este zakryvala spanielskou deckou...teraz mi spi len na boku a v tom vaku sa nevedela otocit, tak spi uz pod perinkou ako velkacka 🙂

kkiki
31. jan 2011

@jana17 ja som minule natrafila v kik a poviem ze super ...

nini78
31. jan 2011

@jana17 ja mám z HM- ka, ale malý v tom nevie spať 😠 , lepšie povedané on neznáša keď je zakrytý. Potom je studený jak žaba.

nini78
31. jan 2011

@kkiki kedy ideš? Už máš termín?

kkiki
1. feb 2011

@nini78 no oficialne v piatok ... ak sa nepusti sam 🙂 ale to moc nechcem v strese cisarak ...

zabkatt
1. feb 2011

@kkiki aj maš niekoho zajednaneho? Ja mam zatial Glesa ale budem mať cisarsky a tiež som nebola nadšena☹

kkiki
1. feb 2011

@zabkatt ja mam karabu uz po 3x ineho by som ani nechcela uz 🙂

nini78
1. feb 2011

@kkiki to v piatok prídeš do pôrodnice a rovno sekcia? Tak sa drž, nech už máš po tom 😉 .

kkiki
1. feb 2011

@nini78 zajtra mam posledne sono a vo stvrtok vecer by som mala nastupit a rano zakrok a ked nie piatok tak tak isto pondelok, ale to asi uz ne lebo teraz ledva drzim 🙂))))

nini78
1. feb 2011

@kkiki jáj tak ideš už vo štvrtok, ja som si myslela že ráno prídeš a rovno na sál 😀

kkiki
1. feb 2011

@nini78 no minule som nastupila vecer, a rano o 8 cup cup ... a vies co ja budem len rada, lebo nemam sancu si oddychnut vobec ...

nini78
1. feb 2011

@kkiki juj to ano, ono v konečnom dôsledku si v tej pôrodnici oddýchneš, mne tam malý veľmi pekne spal, až na prvú noc, tú sme sa prenosili na rukách, ale potom prespával až do rána a aj cez deň, takže ja som si tam velmi dobre oddýchla 😀 😀 😀

kkiki
1. feb 2011

@nini78 tak ked mas doma to co ja tak nech aj reve, on moze, ale tie dve opice co uz vrestia lebo vedia preco .... no na par dni achhhhhhhhhhh ... to budem cely cas rozmyslat, ako tohto maleho chrustika budem chranit pred torpedami 🙂

nini78
1. feb 2011

@kkiki ale veď Stella je už veľká slečna, tá ti už bude s malým pomáhať a Oliver , ten bude asi zvedavý 😀 , čo si to priniesla za malí uzliček, 🙂 .

kkiki
1. feb 2011

@nini78 jaaaaaaaaaaaj ty nepoznas moje deti, zoznamim ta v parku na jar 🙂)))))))))) teraz mam zjezene vlasy co robi stela s oliverom a nie s babatkom ... a co robi stela obi aj oliver 🙂))) takze alan bude byvat asi zamrezovany 🙂

granado
1. feb 2011

alebo sa Alan prida do svatej trojice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom vlasy už nebudeš mat žiadne 😉 😀

garonka
1. feb 2011

@granado 😠 😠 😠 aha kde som ťa našla

nini78
1. feb 2011

@kkiki jáj, no tak to by si mala zohnať takú tú postielku čo je uzavretá aj zvrchu 😀 😀 😀
ale snáď to nebude také zlé 😉 . Ale pozerala som do temy cisarsky a ta anička tam to je iná diagnoza 😅 , neverím že toto chodí po zemi.

daniela1974
1. feb 2011

@dadaga jej ja som az teraz objavila Tvoju odpoved, si nedala zavinac.
A vidim ze budeme rodit rovnako, tak nie ze mi ukradnes nadstandard 😀 😀 😀

nini78
1. feb 2011

@granado a ty nespíš? 😀 😀 😀 šak si sa chystala keď si od nás odchádzala 😀 😀 😀

granado
1. feb 2011

joj moja to u vas je neaka uspavacia zona asi, dobehla som domov našla som v schranke výmer a hned som ožila o 20€ viac chcu odo mna no ty ba si zaspala? 😠

nini78
1. feb 2011

@granado no odmna chcú menej, asi moc vykuruješ doma 😀 😀 😀 , ale zasa ber to tak , aspoň si sa prebrala 😵 😵 😵 . A kde si bola doteraz? Na FB som ťa nevideľa 😀

granado
1. feb 2011

@nini78 zabudla som ho naštartovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre