♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

kkiki
1. feb 2011

@nini78 anicka no ked mysli tak nech mysli ... porovnavat nastrih s cisarakom to je ina hlavicka 🙂

nini78
1. feb 2011

@granado no už vidím že si tam pribudla 🙂 , a deti spia? Mne Maťo zaspal zasa až o pol desiatej 😠 som zúfalá.
@kkiki ale veď keď myslí že to je lepšie, nech ho má.

kkiki
1. feb 2011

@nini78 deti spia aspon to maju radi 🙂)) olino od 7 stela od 8 30 🙂))) olino ten prespi celu noc od 1M ... ale ta energia co sa v nich naakumuluje za tu noc achhhhh jaj ... najnovsie im musim pustat blues a behaju dokola a akoze vsetko a stela sa snazi urobit snuru , no co myslis , co ten maly skusa snuru ... ako ked to vidim mna ide urvat 🙂))))))) milujem ich ... ved pol roka ujde velmi rychle a alan sa moze pridat 🙂 dneska sme isli len tak okolo pozemku a skoro sme vyskocili 30m do vzduchu aj so strechou, dalej kopu aj napriek zime ... zevraj v zime na vianoce byvame 🙂))))

nini78
1. feb 2011

@kkiki no energie majú 😀 , ale zasa musia byť podarený 🙂 🙂 🙂 , ako dostaneš malého do postele o siedmej, ja to nechápem, ja ho mám o osmej prichystaného a nič ani náznak spánku 😠
Staviate dom? Kde? až tam sa decká vyblbnú 🙂

granado
1. feb 2011

@kkiki jéééj vy sa mate , pozerala som foto veru.ohladne tej šnury mi prave teraz prišiel jeden vtip pošlem ti ho v ip 😀

nini78
1. feb 2011

@granado dobrý bol, som sa pobavila 😀

kkiki
1. feb 2011

@nini78 heinola ... no staviame, ved preto sme odisli z ba ... teraz sme u nasich, u mna v podkrovi, ale tak uz sme boli zvyknuti sami na seba tak je tu super, ale doma je doma 🙂 naucila som si ho ... ja ho dam do vaku a do 10 min je tvrdy na obed 🙂

nini78
1. feb 2011

@kkiki snaď ho aj ja donútim spávať skôr 😒 😒 😒 , do zimy to vydržíte a ste vo svojom, to je super.

ejuska79
1. feb 2011

@kkiki držím palce nech porod prebehne co najpohodovejsie.... pozeram, ze budes mat maly rozdiel medzi detickami... ja som tiez chcela odstup tak 1,5 roka, no ale teraz pri tomto mojom certovi zvazujem 😉 ved ona vobec nespi, ja neviem z coho je furt taka cula.... aj moj svagor ma postavene v tej oblasti...je to tam fajn 🙂

kkiki
1. feb 2011

@ejuska79 diki 🙂 to poviem ti s olinkom je mnej roboty ako so stelkou 🙂)))

kkiki
1. feb 2011

@ejuska79 vidis tak ako ma tvoja mala som tusim nejak otehotnela 😀 teraz sme tiez na floreate ale na straom tak sa posunieme o 4 ulice 🙂))

dadaga
1. feb 2011

@daniela1974 neboj neukradnem ja som skromna ja nadstandart nechcem mne bolo dobre aj na normalne izbe.. len to jedlo bolo priserne..inak si nestazujem...

dadaga
1. feb 2011

@kkiki drzim palec nech to prebehne rychlo a hladko.... 🙂

kkiki
1. feb 2011

@dadaga dikes 🙂 no ta strava 🙂 si mi ju teraz pripomenula ... 🤐

dadaga
1. feb 2011

@kkiki no 4 dni alebo 6 snad vydrzis pre drobceka co narobis... ☹ mne nosila segra ale uz tam nerobi takze tento krat protekcia nebude... ☹ ale snad manzel ... nevidim to tak cierne...xixi okrem ineho ja som aj alergicka a napr. ryzu alebo maslo nemozem... alebo tu kasu comu oni vravia zemiakove pyre....ale je z prasku.. takze sranda...

kkiki
1. feb 2011

@dadaga tak prve 3 dni ma to netrapi ... potom pride kasa 🙂 ale vies co nejak ma to netrapi , ani sa nechcem rozozrat, teraz sa mi podarilo pribrat 13kil tak mi to vyhovuje ze sa trochen stiahne zaludok 🙂

dadaga
1. feb 2011

jaj dobre si ...ze 13 kg.. parada.. ja som zatim len 4 a to som za polovicou.... 🙂

kkiki
1. feb 2011

@dadaga no a pri tych dvoch opicach som pri kazdom 20kg .. 😀 najviac som teraz posledny 4kg ...

dadaga
1. feb 2011

kkiki ja pri malom 18 a to som si pripadala nemozna.. tak som si povedala,ze teraz polovica staci... tak uvidime ci sa zmestim?

daniela1974
2. feb 2011

@dadaga no dakujem 😉 jedenie mi zaobstara blizka rodina (snad) 😉

kkiki
2. feb 2011

@dadaga ha no tak potom by nam ta nemocnicna strava mala napomoct ako drzat dietku 🙂))

zabkatt
2. feb 2011

baby neblaznite ja som pri malom pribrala 26kg a teraz zatial nejakych 7 😀 no už tu celulitidu vidim vykukať svinoba jedna🙂 a to každy večer ešte stale cvičim a natieram sa gelami🙂

kkiki
2. feb 2011

@zabkatt no teraz som do 6m pribrala kazdy mesiac pol kila a poto to zacalo a najviac teda teraz ... 4 ... ale mam dost po olinovi , takze potom musi ist 15kg dole min ...

zabkatt
2. feb 2011

@kkiki no ano teraz ma to eštelen čaka najväčšie priberanie, aj mne po malom ostalo minimalne 5kg tak neviem ako to dam potom dole. A aj som sa ťa pytala či maš niekoho zajednaneho na cisarak v PN?

kkiki
2. feb 2011

@zabkatt ja mam karabu uz 3x .

zabkatt
2. feb 2011

aha som to asi zabudla už si pisala🙂 a ako si spokojna? ja ked som teraz ležala v nemocnici tak tam jedna bola po cisarskom a na druhy den behala jak srnka, normalne som neverila že je to možne, ja som bola mimo cele dva mesiace☹

daniela1974
2. feb 2011

Piestanky, ktora ste to pisala, ze byvate na Floreate?

kkiki
2. feb 2011

@daniela1974 ja byvam

daniela1974
2. feb 2011

@kkiki lebo sa tam stahujem, tak budeme susedky 🙂

kkiki
2. feb 2011

@daniela1974 a do ktorej casti sa stahujes ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre