♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
4. máj 2009

mima kupila som si ich cez net. pridala som foto.

mimusbe
4. máj 2009

nika ....nadherne fotky 😉 mala je tam zlatunka....

a ty si bola tiez pekna....krasne saty.... 😉 a vasi tiez super vyzerali....velmi pekne ste boli vyobliekani 😉 🙂 🙂 🙂

a to je sestrina malaa? 😕 😕 aka je uz slecna ....ako to uz leti....

lucinda7
autor
4. máj 2009

ahojte....

tak my sme sa už stihli pobicyklovať na Lodenici.... 😝
Nika,pekné fotky,pekne si bola nahodená,vyčesaná aj namalovaná 😝 😀 😀 😀 😀no kočky ste s Viki boli 😝

zuzidr
4. máj 2009

nika bola si nádherná 🙂

milhaus
4. máj 2009

pekne šaty
ja som akasi mechom praštena
budem robit vypražany karfiol na obed a čo ostane si rado vezme so sebou

stanka26
4. máj 2009

ahojte

ja som dnes ako mechom ovalená.od rána ma bolí hlava,soplím s tých hnusných topolov 😠 MM sa musel dnes postarať o dieťa.
už mi j trochu lepšie to asi spravil tan panadol.

loryana
4. máj 2009

ahojte

my mame dnes uplakany dnicek ... 😢 drobcovi idu zubky.

Zuzidr.
no kto uz by len nasho Romana v PN nepoznal 😀 .Ale po pravde ,ja si ta nejako nemozem vybavit,asi to uz bolo davno,co si tam pracovala.

stanka26
4. máj 2009

ahoj lory aj nám idú asi ďalšie zúbky v každej plienke si nájdem malé prekvapenie. 😀
IP si prečítala?

loryana
4. máj 2009

presne to iste aj my....stale je nervozny a uplakany nic ho nebavi....a nestacim menit plienocky 🙂
uz je ti lepsie??

stanka26
4. máj 2009

no trochu.

zuzidr
4. máj 2009

loryana chvílu som robila u Katky v predu,ale to je 7rokov dozadu a potom som robila na trhu u Lojza 😀 😀 ale to len chvílu 🙂

a Romana poznám tiež dllho ale najviac cez Zuzanu B. 😀

a v podstate vás z videnia poznám odmalička,tvoj ocino ked prišiel na SR tak robil na pozemných stavbách s mojim ocinom 😀 😀 😀 ak sa nemýlim 🙂

loryana
4. máj 2009

zuzidr.
myslim ze sa nemylis.So Zuzkou ste kamaratky ?? Su spolu s Romanom krsnymi rodicmi Timka.

Stani a co ti bolo??? alergia ???alebo len unava .

stanka26
4. máj 2009

neviem asi som už vyčerpaná,lebo šimon je celé dni na mne nalepení a nepohne sa odo mna ani na krok.

loryana
4. máj 2009

aspon vidis ako ta simonko velmi lubi ☹

zuzidr
4. máj 2009

lory Zuzku poznám zo školy,chodili sme spolu na strednú,.ale ona je o ork mladšia....tak oni sú krstný?to je super...ako im to klape?svadbu nebudú mať? 😅

loryana
4. máj 2009

zuzidr :klape im to dobre,,sú peknučký pár,ale svadbu zatiaľ nechystajú,vravia že majú ešte čas.

nika2
4. máj 2009

dakujem kocky za pochvalu 🙂
mima ano to je sestrina mala. uz bude mat 5 mesiacov. strasne to uteka.
prave som prisla z vonku a zacalo prsat. mala pol cesty vonku preplakala lebo nechcela byt v karicke. tak sme aj isli domov. ale aspon nas to nelaplo vonku 🙂 ten dazd.

lucinda7
autor
4. máj 2009

aj my sme došli LTT....

boli sme pre školáka v tej sekunde ako sme vošli do vchodu sa spustila tá strašná leja 😝

milhaus
4. máj 2009

tu nepršalo

stanka26
4. máj 2009

tak už dnes mi moja potvorka príde. nani u nás v hc nepršalo.

miruss
4. máj 2009

Ahojte.
Nika kočka si bola na svadbe.
🙂
Ja som mala hrčky v prsníku a je aj začervenaný, tak obkladám, odsávam, kojím dookola, ale vyzerá to tak, že Zuzka to vytiahla, tak to hádam neprepukne do zápalu. 😒
U nás nepršalo, ale mohlo by, lebo musím sústavne polievať. 🙄

mimusbe
4. máj 2009

tu neprsalo...len sa velmi mracilo ale teraz tu tak slnko prazi....

sme boli od 1 vonku az doteraz...sme kocarovali s Dadagou...Lukasko je uz raidny chlapisko a je kraasnucky 🙂🙂🙂

nika....no veru uteka to strasne rychlo...nasa ma uz pol roka tento tyzden 😀 😀 😀

lucinda7
autor
4. máj 2009

tu bola riadna leja asi 10 minút...hned je vzduch lepši 😵

milhaus
4. máj 2009

tu leje už asi 20 min.

stanka26
4. máj 2009

a tu v hc stále nič. Sabínku mám už doma.

milhaus
4. máj 2009

čitala som tu temu o prasačej chripke
tie media by to nemali tak zveličovať
mne je dneska zima a tečie mi sopel ale to ma asi moja mama nakazila na Myjave

petka015
4. máj 2009

ahojte

tak drobec mi uz hodku spi dneska ma spavy den. zajtra ideme k tej dokine pretahovat toho pisulacika chudatko moje male. taketo veci by nemali existovat to je hrozne len zle tym detom robia. 😒 😒

mimusbe
4. máj 2009

peti....tak drzim palce na zajtrajsok...snad to Kubko nejak zvladne.... ☹ a ze ho to nebude dlho boliet...chudatenko....

veru ...take veci by nemali existovat.... 😒

idora
4. máj 2009

Petka drzim zajtra palce, a prajem co najmenej bolestivy zakrok, ber to tak, ze je to pre dobro maleho, aby v dospelosti nemal problemy. 😝
aj my sme to absolvovali, po zakroku sme cikali len vo vani- v teplej vode, aby ho to co najmenej bolelo.

miruss
4. máj 2009

Peťa aj ja držím palce, chudák Kubko. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre