♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

klaudis
7. aug 2010

@elise kazda rada dobra kludne ak mas nejake typy tak rada si ich precitam.pri dcerke som nemala taketo starosti pila len z prska.no tento nas betar nejak vymysla aj kamosky mali tiez podobne problemy.

dadaga
9. aug 2010

cao baby neviete ked by som pre Lucka zohnala decku postel tu v pN alebo okolo co pozeram sa mi nehodi.. chcem taku aby sa dala prisunut k nasej a z 3 stran zabrany.. a aj ulozny priestor...asi si taku idem sama vystruzlikat......

elise
9. aug 2010

😉 ahojte kočenky, všetky na fb?
dani mylsím že máš super nápad vyrobiť si postel sama, môžeš aj nám🙂 ja som taku videla v ikei a v galane ale majú aj dovoz v pn ma tiež nič nezaujalo.
klaudis prečo si siahla po flaške malému? vieš daktoré bábenká ked zachutia flašku iné už potom nechcú zajtra popíšem do ip 😉

dadaga
9. aug 2010

Lindi dik za tip... v tom galan celkom dobre... ikea nist moc... no ozaj tusim taku pojdem vystruzlikat....

sofia222
13. aug 2010

Ahojte babulky,
nechodievam sem pisat, len na bazare pozeram inzeraty, co tu babulky predavaju, co by sa mi siklo, lebo nestiham pri detoch este sem pisat....len teraz mam maleho v nemocnici, vcera dostal z horucky febrilne krce, chcem sa vas spytat, ci dajaka z vas ma s tym skusenosti, velmi sa o maleho bojim, ulozila som ho spat vcera cez obed, mal len do 38 horucku, chodila som ho kontrolovat, a manzel ho nasiel uz v krcoch....ak by ste niekto prezili daco podobne, napiste, poteste, povzbudte.....som z toho uplne na dne....

janka_pn
15. aug 2010

@sofia222 moja dcera ich dostala pred letom, boli sme tri dni v nemocke, kde ju kontrolovali kazdu hodinu, davali aj diazepam, prisla neurologicka, brali krv.... neviem ako silne ich mal tvoj syncek, tak asi podla toho to budu riesit. teraz sa musime objednat na eeg a kontrolu na neurologii. dostali sme taky silnejsi jednorazovy diazepam, ktory budes musiet mat stale pri sebe a pri pripadnych dalsich krcoch dat do ritky malemu a okrem toho mu budes davat normalny diazepam pri teplote cca 38. u nas teda odvtedy, klop, klop nic a to mala aj daku virozu s velmi vysokymi teplotami, ale dala som pri 38 diazepam... tak uvidime co dalej. ak ta este daco zaujima, napis mi ip. 🙂 a neboj sa, u deti je to fakt bezne a u drvivej vacsiny nie zvlast nebezpecne, ak je vcasna pomoc, si myslim.

nika2
16. aug 2010

ahojte kocky,
dlho som tu nebola. A potrebujem radu. Nepoznate dobreho zubara tu v PN?

chichaa
16. aug 2010

@nika2 MUDr. Trojan Róbert, resp. aj jeho mama...mám aj kontakt, keby chceš 🙂

nika2
16. aug 2010

ahoj chichaa, a kde je? a je skuromny ?

chichaa
16. aug 2010

@nika2 áno je súkromný..kruháč pri kruhovke- smerom na most ideš na kruháči vpravo, hneď za tým vysokým prvým činžiakom je taký menší domček a tam má ordináciu, jeho mama oproti nemu...ja som s ním veľmi spokojná...

nika2
16. aug 2010

a ceny ma ake? lebo ja chodim ranostajovej. len ta tam viec neni ako je. a dnes som jej volala, ze ma zub pobolieva, ze idu na dovolenku a maju volne az 22.9. tak som nastvata.

chichaa
16. aug 2010

@nika2 Tak ako súkromný zubár...peňaženku vždy odľahčím 🙂 ale môžem povedať, že čo mi robil blomby pred 5 rokmi, stále sú dobré a sám bol milo prekvapený, aká pekná práca 🙂 najlacnejší nie sú...

dadaga
16. aug 2010

nika2 aj viacej ich tu je sukromnikov.. napr. Moravcikova ta je na chalupkovej.... sice ma tiez ludi dost, ale pekne spravi a dobre a ked si bolestivy pripad tak ta vezme ... inak sa objednas a cakas... tak to jednoducho funguje.....

nika2
19. aug 2010

Ahojte, dadaga ja nemam problem cakat, ale mesiac.to je uz dost. ale asi od zlosti ma ten zub prestal bolet 😀 takze pockam.
inak ,nepoznate niekoho kto by mal na predaj steniatka labradora? to len nahodou.

lucinda7
autor
19. aug 2010

Nika a s papiermi či bez??? 😝

nika2
19. aug 2010

lucka to je jedno.

nika2
19. aug 2010

@lucinda7 :poznas niekoho?

lucinda7
autor
19. aug 2010

Nika IP 😝

katren
19. aug 2010

Ahojte maminky, viem, že je to asi mimo témy, ale mohli by ste mi poradiť s vašimi skúsenosťami s gyn.dr. v PN? Chela by som svoju zmeniť, ale neviem, kam by som išla. Moc ďakujem. Katka

katren
19. aug 2010

@nika2 ja som verna dr. Cechovi na kupelnom ostrove 🙂 sice drahy, ale spravi vsetko co ti na ociach vidi.......ja som mala velky strach zo zubarov, bolest ani nehovorim, ale teraz? paraaaaaaaaaada 😉

elise
20. aug 2010

zdravím vás všetky🙂 ja chodím na liečenie s krčnou chrbticou, všetko sa sype....
katren v pn je najlepší gynekológ a pôrodník podla referencií gleso🙂 ja chodím gynekológovi do tt k ugorovej a k zubárovi tiež do tt bednárikovi je suprový 😎 😉

zuzanamv
25. aug 2010

Ahojte,
prepacte, ze Vam sem skacem. Chcela by som sa len opytat, ci by ste mi nevedeli poradit v Piestanoch taxi sluzbu, ktora ma detske autosedacky. Dakujem!
Zuzana

elise
26. aug 2010

zuzanamv nemám skúsenosti s taxi službou v piešťnoch iba s taxíkom ktorý zabezpečujú kupele a tí majú aj autosedačku, ten taxík stojí pred esplanadou na kúpeľnom ostroje.

nika2
27. aug 2010

ahojte,
ani ja neviem ako je to tu s taxi. mam svoje auto.

zuzanamv
27. aug 2010

Dakujem, uz sme to vyriesili inak 🙂

granado
12. sep 2010

HALOO baby z Piešťan to sem už nikto nechodí? ☹ Ani žiadne nove čo by sem chceli patriť ha ? 😉

nini78
13. sep 2010

@granado ja sem občas pozriem 🙂

granado
13. sep 2010

@nini78 no ešte že tak tak to tu musime neako rozfofrovať 😉 😀

nini78
13. sep 2010

@granado no to ano, a čo máš nové? 😀

granado
13. sep 2010

@nini78 no prave som sa dozvedela že fusak 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre