♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

janka_pn
2. máj 2013

@elise a on ma aj dake prejavy? lebo stellka velmi nie, len ma nizky hemoglobin a trosku cervene lica

janka_pn
2. máj 2013

@elise fuuuha, to je asi velmi vela, ja sa v tom este vobec neorientujem

elise
2. máj 2013

@janka_pn jani ani nemá priznaky ln je vychudnutý kosť a koža odmieta jesť ale nmáme ani bruško nafuknut občas ho boli občas preženie ale držim sa vdaka mlieku a mliečnym výrobkom. je trochu chudokrvný

janka_pn
2. máj 2013

@elise no sak sa ozvem ako som dopadla, snad budem mat stastie 🙂 mne ella rastie az moc a az tak chuda zas tiez nie je. no uvidime.

elise
2. máj 2013

@janka_pn ok držim palce 🙂

klaudis
9. máj 2013

ahojte piestanky.chcela by som sa vas spytat ci niektora z vas pracovala v piestanskych kupeloch. chcem sa tam uchadzat o veducu poziciu.neviete aka tam je teraz situacia, kto vlastni kupele ako tam platia a ine. dakujem za kazdu reakciu.klaudia

siskasdetmi
10. máj 2013

@klaudis Ahoj klaudis nasla si nejaku agenturu ja rozmyslam tiez nad takym kurzom...

nika2
17. jún 2013

ahojte, neviete kde vysetruju sluch dietata? ci dobre pocuje? okrem teda orl. tam uz chodime.

nini78
17. jún 2013

@nika2 nám to robil Mrázik

nika2
18. jún 2013

@nini78 audiometriu ci inac? a plati sa tam? lebo je to tusim sukromne.

nika2
20. jún 2013

ahojte,este sa spytam. na logopediu co je na scherera chodil niekto? ze ake to tam je?

elise
20. jún 2013

@nika2
@nika2 kto tam je aký looped my chodim k turzákovej na polikliniku je v pohode

elise
20. jún 2013

@janka_pn jani ako ste dopadli u kabátovej?

nika2
20. jún 2013

@elise to neviem presne , len je tam psychologicke centrum.

janka_pn
20. jún 2013

@elise ideme buducu stredu. a co vy??

elise
20. jún 2013

@janka_pn jani my už máo bipsii v trnav rožnáková objdnala za 3 týždne vyšetrenie odbry z krvy a stolicu a o týždn sme šli na biopsiu čakám na istoloiu ale celiakiu máme len čakáme aký stupen

janka_pn
20. jún 2013

@elise takze ked ste tam boli prvy krat, tak mu brala krv a doniesla si stolicu a o tyzden na to mu robila biopsiu? aj ho uspali? to mu aj bez vysledku z biopsie povedali, ze ma? kedy boli vysledky zo stolice krvi??

elise
20. jún 2013

@janka_pn prišli sme tam brala mu 4 ampulky krvi a moč stolicu sme zbierali 2 dni o týždn na to sme šli do nemocnice bol uspaný a robili mu biopsiu ono to je vidieť len stupen urči histologia. uspatie je celkom dobre lebo by mal väčšiu traumu keby mu tu hadičku dávali do ust v bdelom stave. výsldky krvi boli o týždn stolica o 2

elise
22. jún 2013

prosim kto našiel dna 22.6.2013 v poobedných hodinách detsku modru šiltovku vo veľkom orvišti so srdiečkom, aby ju vrátil (stači prehodiť cez plot rodinného domu č 401), môj syn za nou plače, je to pamiatka na škôlku, je z tej straty nešťastný, dakujem

zuzidr
24. jún 2013

@elise skús si dať vyhlásiť do rozhlasu, snád sa nájde niekto kto ho našiel....z Orvišta sú tu na koni asi 2-3mamičky ak vôbec 🙂

elise
24. jún 2013

@zuzidr už mi to dnes vyhlasovali zuzi

zuzidr
24. jún 2013

@elise aha my sme neboli celé doobedie doma, tak sa snád nájde dobrá duša, čo to vráti :!

elise
24. jún 2013

@zuzidr viš ono v sobotu bolo pekne tak aj dáky piešťanci moli isť na bicykloch. ja dufam že sa najde luky je z toho nešťastný. váš filipko má taku čiapku modru so srdičkom.chodia spolu do škôlky.

deborah87
15. júl 2013

Ktora je tu prvorodicka a caka chlapca a bude mat termin na oktober a bude rodit v piestanskej porodnici 🙂 ?Ja mam 4.10.

deborah87
15. júl 2013

Ktora je tu prvorodicka a caka chlapca a bude mat termin na oktober a bude rodit v piestanskej porodnici 🙂 ?Ja mam 4.10.Kto mi poradi,co vsetko budem potrebovat do porodnice pre seba a maleho?

nika2
26. júl 2013

ahojte,nechodite niektora dr.Sivackovej na polikliniku?

elise
27. júl 2013

@nika2 ja som bola raz ale neodporučam robi problemy nepamatá so objednaných pacientov je arogantná.

nika2
29. júl 2013

@elise dakujem uz som tam bola a je to pravda co si pisala. nic nove malej nezistila. bola som tam raz a staci. a neviete ako ma ordinacne hodiny doktorka Chebenova v medicentrum?

marianna1985
30. júl 2013

Ahojte piestanky, koho by ste mi doporucili ako pediatra v Piestanoch. Dakujem

lubkam
8. aug 2013

ahojte, chcem sa spýtať - nechodí niekoho dieťa do športovej základnej školy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre