♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucyka1
18. mar 2011

@nini78 no ano to uz je ina vec. aj ja som tak chodila pri matkovi, posledny mesiac na poradne do nemocky, aby ma poznali ti co mi budu pri pôrode. preto chcem ist do tych PN, ale davam si nacas 😅

jemvpm
18. mar 2011

Dakujem baby za odpovede ....a zuzanočka prosím Ta,platíš si všetko alebo má aj zmluvy s niektorými poistovnami?

ejuska79
18. mar 2011

@lucyka1 ahoj, ja chodim s malou plavat do hc a myslim ze nieco pre tehotne tam je, aspon co som len tak letmo kukla na plagatiky... mozem sa ti pozriet a v utorok dam vediet... ja som chodila plavat do hotela park, je tam super bazen, voda 30 stupnov, co mne vyhovovalo, vyhrievana podlaha (chodila som v zime) a platis 5 eur na 1,5 hodiny... a nie je tam moc ludi..su tam aj take trysky a bublinky....

ejuska79
18. mar 2011

@lucyka1 a teraz ma napadlo, ze plavanie to asi nebude...ten bazen je dost maly, tak 3 x 3... preto je skupine max 6 mamiciek s babom, inak aj to je dost, ja by som povedala, ze 4 su akurat...zrejme to bude nejake cvicenie pre tehotne, ale pozriem to..

lucyka1
19. mar 2011

@ejuska79 vdaka zatial 😉

milhaus
19. mar 2011

ahojte

zuzanocka
19. mar 2011

@jemvpm zatial som u neho nic neplatila, ale v podstate nic nerobil-len preventivky 🙂 To si radsej over, ale myslim, ze ma vsetky poistovne. len pozor, lebo oni su dvaja-otec a syn a syn je sukromny a pekne drahy 😉

zuzanocka
19. mar 2011

@jana17 to bude asi ten jeho syn, lebo tento co som ja pisala, sidli zboku v skole na vajanskeho

jaruska6
19. mar 2011

Kočky, asi úplne od veci,aké máte poistky,pre vaše bábätká? Mám v tých produktoch taký chaos.A pri každej ponuke mám pocit,že keby naozaj k niečomu došlo,aj tak žiadne peniaze vyplatené nebudú,lebo toto a ešte toto .... ☹(

jana17
21. mar 2011

@jaruska6 my nemame, malej sme radsej zalozili knizku a tam jej prispievame

nini78
21. mar 2011

@jaruska6 ja som to riešila cez finančného poradcu 😉

ejuska79
22. mar 2011

@lucyka1 ahoj, nie je tam nic take.... ja som to vtedy len tak letmo preletela tu nastenku, a to bolo cvicenie mamiciek s detmi..

lucyka1
24. mar 2011

@ejuska79 aj tak vdaka 😉

monuli1985
4. apr 2011

baby kolko stoji 3(4)D sono v PN?

nini78
4. apr 2011

@monuli1985 ja som platila 30 eur.

nini78
4. apr 2011

@monuli1985 ale to som bola ešte v decembri 2009 🙂

nini78
5. apr 2011

@jaruska6
@jana17 ahojte baby, vy máte podobné staré deti ako je moj Maťko, kolko krát za deň Vám spávajú? Mne to už nejako nevychádza 😒 , keď ho dám spať raz väčšinou je už večer strašne zlý, a keď 2x tak poobede mi spí dlho aj do pol siedmej 😖 , no na hlavu 😅

jana17
6. apr 2011

@nini78 ahojcek, no my uz spime iba 1x, vzdy o takej 13.00 nastane ten spravny cas pre maminkin oddych 😀 Ale my takto fungujeme uz cca 2 mesiace. Pretoze spavala mi pol hod doobeda a pol hod poobede a to nehrozi. Zrusila som to a mame iba jeden spanok poobedny a to v trvani cca od 1 hod do 3 hod. Ako kedy sa jej chce.

jana17
6. apr 2011

@nini78 som si nevsimla, ze do pol siedmej... nam ked sa priblizi spanok k pol piatej, tak budim 😒 ... vsak to by sme vecer chodili spavat aj o pol noci... hnusna som, co? 😒

nini78
6. apr 2011

@jana17 aj ja skúšam budiť, ale on sa nedá, vtedy môžu aj traktory padať, ale ak pri nom zašuchocem okolo pol noci, keď idem spať, to je bleskovo hore 😠 . Budem to museť aj ja nejako urobiť, aby spal iba raz, ale keď on je už okolo pol jedenástej hotový, potom spí asi do dvanásť a to do večera nevydrží, začarovaný kruh 😒

ejuska79
6. apr 2011

@nini78 tak ho nechaj, nech spinka...nas adamko spaval dva krat denne do dvoch rokov...teraz spi len 1 x a to aj 3 hodiny..on je riadny spachtos, sestre ticho zavidim...radsej ho poobede zobud o nieco skor, ako to robi janka...inak mne tiez spi doobeda polhodinu a poobede tiez a niekedy da aj hodinu, ale len vonku v koci...

ejuska79
6. apr 2011

@jaruska6 ahoj, uz ste zacali plavat? ako sa vam paci a o kolkej chodite?

nini78
6. apr 2011

@ejuska79 ja sa ho snažím zobudiť, ale aj dneska, zobudil ho Jakub a Maťo ešte vyše hodiny bol uplakaný.

jaruska6
7. apr 2011

@nini78 Ahoj,my sme spávali od 10.00 - 11.00 a potom od 14.30 do 15.00,prípadne 15.30.Ako sa menil čas,tak sa nám to nejak pomotkalo a teraz spíme len raz za deň cca od 11.00 príp.11.30 a to štandardne 1.5hod.alebo maximálne 2 hodky.Viac nechce spať.Opýtam sa ťa papáte na obed polievku aj hlavné jedlo?

jaruska6
7. apr 2011

@ejuska79 Ahojky,už sme začali,tento týždeň v utorok a chodievame o 15.00.Ide ma však poraziť,malý celý čas prilepený na mne,ani sa pohnúť a pol lekcie preplače.Pritom doma skáče vo vode ako rybka.Neviem,či mu vadí prostredie,deti,voda,alebo všetko.Normálne netuším,či pokračovať,alebo to ukončiť.Spolupráca nulová,efekt žiadny ,no neviem.

nini78
8. apr 2011

@jaruska6 a to ti od pol druhej vydrží do večera? Na obed ma buď polievku alebo druhé, ale obydva chody nie. Keď mu dám polievku, tak takú hustú, aby sa z nej napapal. 😉 Vy papáte aj, aj?

jaruska6
8. apr 2011

Vydrží,ja ti mám takého nezmara doma,myslela som si,že apoň skôr bude chodiť spať,ale kdeže stále zaspáva o 20.00 a aj to sa mu nechce 😒 .Obidva chody sme nezvládali,tak som mu to rozvrhla polievku dávam pred spaním a keď sa zobudí tak hlavný chod a olovrant len kúsok ovocia.On je aj ak taký slížik pribrať by mu nezaškodilo. 😅

ejuska79
8. apr 2011

@jaruska6 ahoj, my sme chodili o 3, ale ostali sme len dve, tak nas prehodila na 13 hodinu k inej skupine, kt. chodia o mesiac skor.... no ako som pisala, moja prvu hodinu plakala, co plakala, revala jak tur...tiez som uvazovala ze skoncim, ale druhu hodinu uz bola o.k. a tak je dodnes, jej sa tam ocividne paci, hlavne hracky, tie lopticky a zvieratka, ktore okusuje...ponaranie jej vobec nevadi.... zrejme je to prostredim, kopec novych tvari, zrazu nieco od neho chcu....ja by som skusila dalej a uvidis, mozno sa osmeli, ak nie, dalsi kurz by som uz nepokracovala, naco ho zas zbytocne stresovat... ak sa tam nema tesit, nema to vyznam... podla mna.....

ejuska79
8. apr 2011

@nini78 ahoj, som si pozela svoju zdravotnu kartu a tiez som mala 11 kg, ked som mala rok...teraz mam ledva 53 kg....tak by som si priala aspon 2 kila, aspon trosku do tvare pribrat.....

nini78
8. apr 2011

@ejuska79 juj, ani nevieš ako Ti závidím, že 53...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre