♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

hannah82
17. mar 2011

@daniela1974 ja som riesila toto iste ako tehotna, bohuzel jedine riesenie bolo ist do galandie. tam je supr voda a celkom postacujuci bazen, cez tyzden pred obedom skoro prazdny 😉

nini78
17. mar 2011

@daniela1974 je to Gleso, a skús sa pozrieť do hotela Park, ževraj celkom fajn, ale otvorené je to len poobede 😒

nini78
17. mar 2011

@lucyka1 u nás ťa gynekolog automaticky posiela na 3 soná do pôrodnice, robí ich Karaba, ale ja som chcela pri pôrode Glesa tak keď som sa s ním dohodla že príde k pôrodu, tak on si aj tie soná robí automaticky sám, a potom aj to ostatné. Takže ja som sa neobjednala na sono ku Karabovi, ale išla som rovno za Glesom. Ale je pravda že treba za ním ísť čo najskôr, okolo 20tt, lebo berie už pomenej mamičiek. Pozri ,za opýtanie nič nedáš, maximálne ti povie ten ktorý doktor, že má toho veľa, hlavu ti neodkusne ani jeden 😉

lucyka1
17. mar 2011

@nini78 to co tam mate za doktorov, ze vas posielaju do pôrodnice na sona? 😀 mna posielal len posledny mesiac... môj si robil ich sam. ale asi naberiem odvahu a skusim, dufam ze nebudem sklamana 😉 vdaka

lucyka1
17. mar 2011

@daniela1974 ahoj. prosim ta ked si chodila do plavarne aj si si davala tampon alebo inak si sa zabezpecovala? 😅 alebo si iba isla a hotovo. len tak... dik

veronikam
17. mar 2011

@daniela1974 Ja chodim plavat do hotela Park. Je to tam ciste, krasne, vyhrievana podlaha, voda ma 29 stupnov. Vstupne 5,50 na hodinu a pol. Velmi sa mi tam paci.

jana17
17. mar 2011

@hannah82 Ked prsi, tak upratujeme, aspon niekedy 😀 A 300tisic krat sa idem pozriet, ci este leje....

daniela1974
17. mar 2011

@lucyka1 nie nedavam si tampon, idem len tak 😎 .

lucyka1
17. mar 2011

@daniela1974 a nevadi ti ten chlor? doktora si sa pytala? aj ja by som chcela totiz chodit, vies preto sa pytam. 😉

daniela1974
17. mar 2011

@lucyka1 vies co, ani som sa nepytala, lebo uz viem, co by mi asi povedal 😉 .
Takze proste ked citim, ze potrebujem vela plavat, co skutocne potrebujem, tak si myslim, ze to moje telo vie najlepsie co potrebuje.
Vlastne som nikdy nebola citliva na chlor ci bakterie a to som vela plavala aj pri prvych tehotenstvach.
A Odent pise, ze skoro vsetky tehotne sa instinktivne tahaju do vody.
To vies, voda nadnasa tie strasne kila

😎 😎 😎 .

daniela1974
17. mar 2011

@veronikam @nini78
dakujem za typ, zajtra uz mam naplanovane kino s dcerou ale cez vikend to vidim opat na plavanie.

Ja som doteraz chodila plavat do hotela Bonbon v Dunajskej Strede, tam som to milovala ale uz mam privelke brusko a je mi to nepohodlne tolko cestovat za bazenom.

jaruska6
17. mar 2011

@hannah82 Aj mňa by veru potešilo,keby sa plávalo s detičkami v PN.Ja som už malého síce nahlásila od apríla do Relaxu v HC.Ale keby bolo v PN,bolo by to super.Možno sa raz dožijeme 🙂).

lucyka1
17. mar 2011

@jaruska6 a nevies ci je v relaxe aj plavanie pre tehotne?

lucyka1
17. mar 2011

@daniela1974 aj ja rozmyslam nad takym plavanim, lebo ma bolievaju dost krize a vraj plavanie je prospesne. 🙂

daniela1974
17. mar 2011

@lucyka1 ja rada plavam, ale nemam rada akcie ako hromadne plavanie tehotnych a tak, radcej idem sama s dcerou.

nini78
17. mar 2011

@lucyka1 to sono v nemocnici je morfologické, ďaleko kvalitnejší prístroj ako býva na ambulancii. A počas tehu by si mala mať 3 takéto soná. Napr. môj doktor robí aj 3D sono, ale aj tak ma pošle do nemocnice. A mám pocit že sa to robí v TN a aj v TT. To neni len neschopnosť doktorov 😉

jaruska6
18. mar 2011

@lucyka1 Neviem,ale zistím ti a dám vedieť,ak ti to ešte chvíľočku počká.

lucyka1
18. mar 2011

@nini78 no ved ja som nechcela nikoho urazit. ja len ze dôverujem svojmu gyndovi a verim ze vie co robi. dik 😉

lucyka1
18. mar 2011

@jaruska6 jasne ze pocka. som vo faze rozhodovania a pripadneho navstevovania 😉 🙂 dakujem pekne zatial...

jaruska6
18. mar 2011

Kočky ,viem,že úplne od veci,ale neviete o nejakom dobrom ušnom lekárovi pre dospelých v PN?

hannah82
18. mar 2011

@jaruska6 MUDr. Mrázik, v Medicentre pri evanjelickom. ale da sa k nemu ist iba na siedmu rano vo stvrtok, treba sa objednat

hannah82
18. mar 2011

@jaruska6 supr odbornik s normalnym ludskym pristupom. sme chodili dlho ku krupovi, ale po tom co mi xkrat vynadal bez dovodu kvoli tomu ako som sa snazila liecit maleho alebo pod, okrem toho ho zle diagnostikoval, sme skusili Mrazika a je to fakt doktor s velkym D, odvtedy nikam inam nejdeme, ci s detmi alebo my dospeli. ordinuje len v to jedno rano lebo stma tolko operacii..

jaruska6
18. mar 2011

Kočky ďakujem za radu,ja som raz už v tom Medicentre bola.Ordinovala akurát nejaká mladá lekárka.Všetko v pohodke o nič vážne nešlo,len som sa pohádala so sestričkou.Brutálne ma vytočila.Prišla som s výmenným lístkom a hne´d vo dverách na mňa nakričala,že sa mám dopredu objednať a teraz sa to všetko kvôli mne poposúva.Tak som jej od srdca povedala,že nabudúce keď si budem myslieť,že ma možno začne bolieť ucho a ohluchnem naň preventívne sa objednám,lebo presne viem kedy to bude,aby som jej nekazila harmonogram pacientov.Nechala ma tam 2,5 hod.čakať a potom mi konečne urobili vyšetrenie ☹

hannah82
18. mar 2011

@jaruska6 viem si predstavit, proste to tam funguje na objednavky a myslia si ze je to predsa kazdemu jasne, a tak ked tam pride niekto neobjednany dopadne takto (akoby sa to nedalo slusne povedat a pripomenut ze nabuduce sa treba objednat)... bohuzel este staaale nemame moznost az tak si vyberat. ta dr. sa vola myslim Buchelova, taka mlada nie? nic proti nej, ale k nej nechodime. boli sme par krat (nechtiac)a nebolo to buhvico.

jemvpm
18. mar 2011

Ahojte Pieštanky! Chcem sa spýtat,poznáte niektorá Mudr.Trojana-zubára?Má mat ordináciu niekde pri kruhovke.... neviete aký má prístup k detičkám?

jana17
18. mar 2011

@jemvpm Ahoj, myslim, ze MUDr. Trojan nema zmluvu s poistovnami, vsetko platis, aspon to tak bolo. Pocula som len samu chvalu, ziadne negativa, ale ohladom deticiek ti neviem poradit. Ordinaciu by mal mat niekde oproti kruhovke cez cestu v tych panelakoch.

zuzanocka
18. mar 2011

@jemvpm ja k nemu chodim s dcerkami, je fajn... prijemny pan, aj zlatu sestricku ma 🙂 a sidli v tej skole na Vajanskeho - neviem kolkatka to je - jednotka tusim?

nini78
18. mar 2011

@lucyka1 to je v pohode, to je super že dôveruješ svojmu doktorovi, len naša nemocnica to tak robí 🙂 , každe sono a všetko čo namerajú ti zapíšu do takého papiera ktorý potom pri pôrode odovzdáš aj s tehu knižkou. Takto ma pôrodnica trošku lepší prehlad o rodičkách.

lucyka1
18. mar 2011

@nini78 vies kolko uz ich mam v knizke, myslim tych merani a papierov....pomaly knizku uz nezavriem... 😀 😀

nini78
18. mar 2011

@lucyka1 to asi každá, ale ja som napríklad chcela, aby ma poznal aj doktor ktorý bol pri pôrode, ono moc mi nepomohlo to že ma pozná aj moje problémy môj gyndoš keď nie je pri pôrode 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre