♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
24. mar 2009

miruss aj moja mala nemala v 4.mes. jadierka vyvinute. balila som do piateho mesiaca. a teraz je to ok. este mame ist na kontrolu ked bude mat rok. uz sa aj sama stava takze ok.

lucinda7
autor
24. mar 2009

Neboj,Mirka,jadierka budú o.k. 😝

Zuzi,chodí myslím 3x denne ten PINGUI 😵
mrkni program 😝 napr.zajtra ide takto:
http://www.minimaxtv.cz/program.php?d=2009-03-25

miruss
24. mar 2009

Ja si tiež myslím, že to bude ok. 😔

keti
25. mar 2009

dobré rááánko

konečne prvá 😀 😀 😀

To počasie sa muselo zblázniť. ☹ ☹ ☹ Včera nás skoro ufúklo 😒

Musíme sa pochváliť. Už zase sme začali bežkať. 🙂 🙂
drobcovi sa nejako nechce spinkať. už je od šiestej hore.To zas budeme mať deň, lebo bude nevyspatý. Aj som ho uspala. Zatiaľ som si išla vlasy umyť, a keď som vyšla y kúpeľne, už som ho počula ako si tam šteboce 😕

milhaus
25. mar 2009

akosi je vonku na autach sneh, čo sa to porobilo v noci

lucinda7
autor
25. mar 2009

Mili,to je námraza 😝 😝 😝 😝
ale kosa je riadna... 😎 že koniec marca 😕 😕 😕 😕 😕

milhaus
25. mar 2009

myslim že to je viac ako namraza
ale do obeda to zmizne
kedy už bude konečne ta prava jar?
sak mam od soboty v zemi hrach a redkovku ale nemalo by sa tomu nič stat len je strasne mokro

zuzidr
25. mar 2009

ahjte,veru poriadna je zima 😒 😠 už mi to lezie na nervy ☹

a dnes idem do t-mobilu robiť poriadky...prišla mi faktúra 70€ a normálne platím 43 aj internetom a to mám dokonca ešte jeden kreditový telefon z ktorého píšem SMSky už mi lezú na nervy sa to stupňuje.....zachvílu mi pošlú 100€????????? 😠 😠 😠

lucinda7
autor
25. mar 2009

Zuzi,aj MM došla riadna pálka....pritom si prevolané minúty sleduje a naučtovali mu raz tolko 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a nech nezabudnem Zuzanočka vás pozdravuje....sme ráno spolu volali 😝

milhaus
25. mar 2009

aj mi pozdravujeme ju
ja som platila do 10€, mam O2 pre mna 70 a prevolam len do 30 min. a to mam i telefon od nich

keti
25. mar 2009

lindula, Milka má pravdu. u nás je smrteľne vážne sneh. Ale už sa topí. U vás neni? To čo kde bývame 😀 😀 😀 .
Ale ešte, že svieti slnko 😝

zuzidr
25. mar 2009

mili a O2 dáva k paušálom aj telefony napr. za 1€????????alebo si musíš v hotovosti kúpiť telefon?neviem či po skončení paušálu(čo je až za 3/4roka 😠 😠 ) neprejdem do O2 ☹

aj u nás bol ráno poprašok snehu 😖

ja som bola so Zuzkou včera 🙂

lucinda7
autor
25. mar 2009

hej,hovorila že na chvílku si sa zastavila pri nej 😝

aj MM zvažuje že si nechá číslo a prejde do O2 😒

milhaus
25. mar 2009

ja už neviem ako to bolo, v septembri mi konči paušal
Lucka večer vracala ale to bola radova vina
hovorila som mu že jedla obed pred 10 min. a on jej dal ešte, prejedla sa a už to bolo

zuzidr
25. mar 2009

mili ako sa môže dieta prejesť????????ved ked nechce tak neje,teda aspom moja...a niekedy sa naje svoj obed a hned nato ide jesť Ludo a ide jesť s ním a nikdy nevracia 😅 😅 😕

to jej asi niečo nesadlo......teda aspom ja si myslím,,,,alebo je to z nerovov 🤐

mimusbe
25. mar 2009

ahojte....

aj u nas snezilo....este vcera v noci ale o 11 poriadne snezilo....ale uz sa to roztopilo....

mili....na tvoje prispevky sa jednoducho neda nereagovat lebo ma to dviha z gauca....sa mi pri tom rozum zastavuje co pises.....

presne ako pise zuzka...bud dieta papa alebo nie...

ze ta to aj stale bavi hadzat vsetku vinu na tvojho muza....sak to uz je fakt smiesne....stale moze za vsetko len on ...a ty sa len stazujes.....

nika2
25. mar 2009

ahojte,
aj tu rano na autach bolo trosku snehu.
a MM presiel do O2 . telefon nedavaju ako inde v akcii. musis si ho kupit za hotove. ale zase platis len tolko co prevolas a cena je rovnaka do vsetkych sieti.

mimusbe
25. mar 2009

ja som si nikdy takto mobil nekupovala ze za korunu alebo tak na pausal...vzdy som si k upila fungl novy a mam easy kartu...dobijam si cez bankomat...kde mam aj kredit navyse ...mne to tak vyhovuje...

aj teraz mam asi cca 2 tyzdne novy mobil 🙂 🙂 ale aj mna MM nahovaral aby som presla z t/mobilu do O2....

lucinda7
autor
25. mar 2009

Mimus,aj ja som Easy 😝 😝 😝 😝 😝

nika2
25. mar 2009

ja mam orange a tiez rozmyslam , ze prejdem do O2. telefon mam tiez novy. dostala som od MM na meniny 🙂

mimusbe
25. mar 2009

nika...aky mobilos mas? 🙂 🙂

nika2
25. mar 2009

mam sony ericsson W900i cerveny. aj pred tym som mala ericsson a bol dobry. aj tento je. ved aj tak na to telefonovanie a sms-ky to staci.

nika2
25. mar 2009

a ozaj mima nakoniec si zohnala nieco na tu svadbu?

mimusbe
25. mar 2009

veru ano...na volanie a sms staci....len ja som uz mala ozaj staru sunku a baterka mi vydrzala asi tak 2 dni a aj to som moc nevolala takze uz to pytalo na novy 🙂

kupila som si z nudze taku hnedu lesklu suknu dlhu...na spodu taku volanovu...a taky zlatisty korzet k tomu...a na vrchu som mala sako...nic extra...ale tak lepsie ako sa mackat v tesnych satach 😀

nika2
25. mar 2009

to v tom obchde oproti ruskej knihe? ja mam taku suknu ale po kolena. tiez som rozmyslala, ze by som si ju mohla dat. len zas by som musela zohnat nieco navrch.

nika2
25. mar 2009

pozerate na stv damsky magazin.prave tam davaju o materskej.

martao
25. mar 2009

My tiež asi prejdeme k O2. Telofóny oni nedávajú, musíš si ho kúpiť. Nedávajú ani žiadne zľavy.

milhaus
25. mar 2009

ona je taka že je a niekedy to dobre nepožuve a je to a je pokial niečo vidí
z nervov, zasa mate blbe reči?

miruss
25. mar 2009

Ahojte. Aj u nás bolo ráno nasnežené, ja chcem jar. 😒
Ja mám orange paušál Klasic 70 s XXL hovormi, mne to vyhovuje, lebo ja veľa volám domov a so segrami. 😝
Ja som dnes slamenná vdova, lebo MM išiel na školenie do LM a príde až zajtra. ☹

mimusbe
25. mar 2009

miruss.na stvcke vtom damskom magazine davaju o plienockach ktore si ty tusim detickam kupila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre