♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

martao
26. apr 2009

No my sme si s MM robili naraz vodičák pred 10 rokmi, ale šoférujem asi rok.

miruss, ja tiež kojím občas si pivko dám, mňa pálieva hrozne žáha, a to je jediné čo mi zaberie. 😒

lucinda7
autor
27. apr 2009

dobré ránko....
ten vetrisko je desný 😠 😠 😠 😠 som sa v noci na to budila 😒

a aj kosa....a to sme chceli dnes opekať....MM mal mať volno....tak nakoniec išiel do práce a ostane doma v stredu.....dúfam že to zas nebude pršať 😠

my sme boli včera v tom Podolí,ale slabota to tam bola 😒 ešte ani kolotoče nešli lebo nebola elektrina 😠

späť sme išli cez Hornú Stredu hádzať kamienky....ale veru fúkalo nepríjemne 😒

zuzidr
27. apr 2009

ahojte,tak víkend bol zase kráááátky 😠 😠 😠 😠 už som v práci 😒

v sobotu sme robili po vonku a o piatej som mala tú ťažkú skúšku,výsledky budú až v piatok 😖 keby to bol hoci aký iný profesor,tak viem že som spravila,ale u neho je to otázne,skôr nie ako áno 😢 😅 😕

včera sme do pol desiatej spali,potom som trošku žehlila,naobedovali sme sa,a zalahli, okolo 16tej sme išli do kúpelov pozreť rybičky,pávov a veeelka prechádzka 😕 😅

a stretli smne sa so známimi že idú z Podolia a že nejdú kolotoče,lebo nemajú elektriku 😀 😀 😀 😀

nika2
27. apr 2009

dobre ranko,
nebolo o tych miniaturach pisana aj v AB? tusim MM to tam pozeral len neviem ci tam bolo napisane , ze kde to je.

zajtra nas caka kontrola u toho neurologa. a v sobotu ideme na svadbu.

milhaus
27. apr 2009

sak i ja som bola vonku do siestej, potom som sa šla ja kupat a potom Lucka

milhaus
27. apr 2009

myslim že dneska je to počasie horšie ako bolo včera, je to tak na dážd
radovi som kazala kupit chleba a mlieko ale som zvedava kedy s tym pride

nika2
27. apr 2009

vonku je veru hnusne. ten vetrisko fuka. asi budeme dnes len doma ☹

miruss
27. apr 2009

Ahojte.
Von je fkt otras. 🙄
Ja som vstala s MM už o šiestej. Kubko spal do siedmej a Zuzka do štvrť na deväť. 😝
Už som stihla navariť polievku a požehliť. 🙂
Kubka vzal pred chvíľou von dedko. 🙂

dadulka19
27. apr 2009

ahojte 😉

to počko je fakt horšie,ako včera 😠 ...a my o hodku vyrážame ku kamoške 😵 ,snáď nás neodfúkne 😀

a ráno sme my hore už o 5.30 😀 😀 😀 ,Lili nás budí že"mliečkooo" 😀

milhaus
27. apr 2009

tu začali prave vymienať ríni
som zvedava kto to zasa zaplati, milionar pritržsky si volačo zmyslí a hned to musí mat

zuzidr
27. apr 2009

m,ilil to ako na bytovke?ak ano,ved ste s tým museli súhlasiť a mať nejakú schôdzu a dopredu riešiť finančnú stránku,či sa to bude platiť z nejakého spoločného fondu,alebo sa budete skladať,či nie???????

už to tak nefunguje? 😕

lucinda7
autor
27. apr 2009

aj ja si myslím že na to je fond opráv,tak čo sa vzrušuješ 😝

petka015
27. apr 2009

ahojte tak vcera bolo super malemu sme pokupili v CandA tricks rifle kratasy mali super zlavy.

lucinda7
autor
27. apr 2009

aj mne sa najviac zo všetkých obchodov tam páči C and A-čko 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
27. apr 2009

lenže mi nemame fond oprav a žiadne schôdze nebyvaju

zuzidr
27. apr 2009

mili ale on predsa nemôže dať spraviť rímsy za niekolko sto tisíc(ved to nieje lacná záležitosť a hlavne z akého materiálu) a potom to rozrátať na obyvateľov bytovky ap ýtať od vás peniaze,to nám zase nehovor 😅 😕 🤐

milhaus
27. apr 2009

to vypadaju na klasicke rimsy ake sa bežne použivaju
oni to takto robia bežne tu na bytovke, ten dotyčny ma penazi dost

milhaus
27. apr 2009

sme tu len 4 rodiny a 2 su bohate a su to bratia

lucinda7
autor
27. apr 2009

...a neni povinnosť vlastníkov bytov viesť fond opráv zo zákona??? 😝

milhaus
27. apr 2009

neviem ale tu žiadny nie je a nie je zriadene ani spoločenstvo vlastníkov bytov i ked to by malo byt

miruss
27. apr 2009

To je divné, že fungujete bez spoločenstva vlast. bytov. 😕
My sme po obede a drobci spia. 🙂

milhaus
27. apr 2009

všetko sa da kym na to nik nepríde

keti
27. apr 2009

ahojte babule

môj drobáčik už zaspinkal. Dnes mal menší úraz vonku.Spadol na obrubník 😢. Má pri pusinke trošku oškreté. ☹
Drobátko moje tak si poplakal ☹. To nám ten deň, ale začína 😔

Včera sme boli v Leopoldove švagrinke vinšovať. 😉 Bolo nám fajn. Rastík sa tam tak vybláznil, že keď sme išli domov tak nám v aute zaspal. 🙂

V sobotu M+svokor a môj brat makali na stavbe. Dnes už išiel M do práce.Ale keď príde tak pôjdu zase niečo porobiť. Lebo v sobotu máme mať veľkú brigádu. Bude sa betónovať pivnica.

Dnes som sa niečo dozvedela, a strašne ma to nahnevalo a sklamalo ☹ ☹.Teda hlavne sklamalo. Prečo, keď má niekto niečo, tak to nepovie do očí, ale sa to človek musí dozvedieť od niekoho iného. Takéto veci ma stráááááááááášne hnevajú 😠 😠 😠
Čo je na tom také strašné si povedať, keď niečo nechcem robiť.😠 😠 😠 😠 Ale budem sa radšej tváriť, že všetko je o.k 😠 😠 😠

milhaus
27. apr 2009

keti tu sa strašne vela ľudí pretvaruje a často sú to tí najbližší

stanka26
27. apr 2009

ahoj keti.

Rastíka mi je ľúto.chúdatko malý. mi dnes vonnku neboli. nechcelo sa mi ísť do tej zimy.
šimon mi spal na dvore a Sabínka bola s našimi v pn no a ja doma varila bo sme všetko zjedli. a teraz na chvíľu sadla k pc lebo Pato išiel do roboty.

danca.b
27. apr 2009

ahojte
aj my sme zatial doma...sme si schrupli a teraz cakame skolakov 🙂
Barborka ide za chvilu na ockovanie ako 10 r. a mozno potom pojdeme aspon na chvilu von 🙂

miruss
27. apr 2009

Keti chudák Rastík. 😢
Ľudia sú často pokrytci. 😠

dadulka19
27. apr 2009

tak,my sme už doma(riaaaadne nás prefúkalo) 🙂 ,bolo fajn,drobec už spinká 🙂

keti,jáj,tak toto aj mňa vie naštvať a za tie roky som si stále nezvykla 😖 ,ja poviem do očí,čo si myslím 😀 ,hoci som potom tá najhoršia 😀 😀 😀 ...a Rastíkovi fúkame boľačku 🙂

keti
27. apr 2009

milka veď to, že najbližší 😢

Stanka to nič, budú ešte aj horšie pády. No čo už.
Som sa zľakla, že ste išli do HC. 😕 😕 Lebo sme najskôr išli na trojkolke. Urobili kolečko, a nikoho. Tak sme zobrali kočík a išli zagratulovať oslávencom,lebo dnes je Jaroslava. A máme hneď dvoch 😉 😉 Malému sme potriasli pravicou, len veľkému ešte nie, lebo kosil trávnik. Tak ešte pôjdeme raz.

Potom sme išli od naších, že pred bytovku, a zase vás nebolo. tak sme išli do pekárne si kúpiť na zajtra raňajky.

stanka26
27. apr 2009

no ja som vás videla ako ste išli s trojkolkou a myslele si že keď máš tašku tak idete do ringu.potom som malého uspala na dvore.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre