♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzanocka
12. máj 2009

tak bude prsat, ci nie?

lucinda7
autor
12. máj 2009

nieeee 😝

stanka26
12. máj 2009

ahojte. 🙂
No ako vidím Katka už písala,prádlo má vyvešané a ja idem povešať tiež. Kuk sem na Vás čo tu píšete. A musím utekať bo sa mi zobudil synátor,dlho veru nespal.Sabínka nespala vobec,to zas bude do večera trápenia. ☹

milhaus
12. máj 2009

nam by sa to asi ani do kuchyne nezmestilo ale ja nad tym teraz ani neuvazujem, do konca roka by som chcela rada donutit aby vratil neake peniaze a tak dlhy zmensil
lebo sa s nim uz nechcu kolky vypravat ale zato si moze sam lebo nemal vodit svojho otca a este ist pytat

mimusbe
12. máj 2009

keti....vobec to nie je zbytocnost...a urcite ju naplnis....

ja tam velke hrnce alebo misy nedavam...tie umyjem rucne lebo by mi to v ela miesta zabralo ale mensie veci hrnce....taniere pohare salky pribory misky, tacky, pekaciky atd atd atd...to tam vsetko supnem a je...

my ju niekedy pustame aj dva krat za den ked je vela riadu ze sa napr. pecie alebo vari a ked nie tak raz za dva tri dni...

nemusis to oplachovat ani stym nic robit...ale samozrejme ze velke kusy jedla tam nemozu zostat...a ak predsa nieco trosku zostane...naspodu umyvacky je sitko ktore ti to zachyti a potom ho jednoducho vyberies, umyjes a das spet....

jasne...aj hrnce... 😉

zuzanocka
12. máj 2009

keti,
ja neoplachujem, nasi oplachuju 😉
kazdy den ale cistim filter (len vytiahnem, oplachnem pod tecucou vodou a dam naspat)
daju sa tam dat aj hrnce, dokonca aj starsie hrnce - zvonka cierne od plamena sa ti po case pekne zacnu ligotat, jenske misy zapecene, varesky... to vsetko vychadza ako nove... na hrnce je speci program na vyssej teplote a co sa tyka cakania na 2 pohare... hocikedy pocas umyvania mozes umyvacku otvorit a vybrat si, co potrebujes, zavries a ona pokracuje v umyvani...

umyvacky su aj polovicnej velkosti, alebo su aj take, ktore maju funciu polovicneho umyvania - ze das riad napriklad len dole (alebo hore?) a umyva s polovicou vody, casu...ako pracka - polovicna napln... ja si myslim, ze vyuzijete, aj ked ste len traja, ved mozno vas casom bude viac 😉

u nas umyvacka bezi asi tak 2x za 3 dni

zuzanocka
12. máj 2009

mimus - narovnako 😉

keti
12. máj 2009

stanka jasné. som ťa predbehla 😀 😀 😀 😀
Keď som vešala, tak som videla ako tvoja mamina vozí Šimiho. A čo Sabínka veď mi hovorila, že ona pôjde buvať.
to je ,ale potvorka 😀 😀

Milka uteká ti u vaších rýchlejšie čas.

keti
12. máj 2009

no babule tak začnem uvažovať 😀 😀 😀 😉
som rada, že som počula aj takéto názory, lebo zatiaľ som počula len nevyužitééééé

stanka26
12. máj 2009

tak prádlo zavesené.dieťa vybuvané,som zvedavá či do večera vydrží alebo pôjde ešte raz buvať.Idem ho strčiť do piesku nech má chvílku zábavku. 🙂

nika2
12. máj 2009

dakujem kocky ste zlate 🙂
malu som dala spat doma lebo v karicke by ju dobre prefuklo. pojdeme von ked stane.

miruss
12. máj 2009

Kubko spal 2,5 hodiny. Teraz kojím Zuzku a pôjdeme von. 🙂
Ja tiež pílim MM uši kvôli umývačke, tak dúfam že ju v dohľdnej dobe kúpime. 😝

elika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinda7
autor
12. máj 2009

Elika,zrovna som to niekde videla v telke pár dní dozadu 😝 zaujímavé 😵

sofia222
12. máj 2009

Ahojte,
zdravim vsetky mamicky,
manzel mi vzal Lenicku von na prechadzku, tak mam troska casu pre seba, tak som si vas sla precitat.

ak sa este mozem vratiti k tej susicke pradla, moja mamina ju ma, nevie si ju vynachvalit, hned ako vyperie pradlo, hodi tam, pulovre su ako nove, makucke, vela veci netreba zehlit, je to take nadychanejsie, ako ked sa vyvesi pradlo von, sestra si ku nej doniesla vybavicku pre babo oprat a vysusit v susicke, vecicky su ovela krajsie, jemnejsie, ako ked ja dam susit na balkon. ak by som ju mala ja kde dat do bytu, urcite by som si ju zadovazila, len pre nedostatok miesta to nie je mozne.....

ahoj Milka, prides na jarmok v sobotu...my sa chystame s lenkou a s kamoskou rano zbehnut pozriet, potom ma este caka upratovanie, varenie, pecenie, ako kazdu sobotu.

milhaus
12. máj 2009

mala by som prist uz piatok navecer a ostat do nedele do obeda

keti
13. máj 2009

dobré ránko dievčence 😀

prvá je je paráda 😀 😀

my sme si dnes pospinkali do 8-mej, tak super.
máme trochu pod mrakom. Dufam, že nám pršať v sobotu nebude.Nech si trochu pojarmočíme.

dnes poobede keď sa drobec zobudí pôjdeme na bazu. Svokra bude robiť sirup. Stanka už boli.

čo máte dnes na pláne???my klasika 😀 😀 😀

mimusbe
13. máj 2009

ahojte....

druhaa 😀 😀

my pojdeme spinkat teraz....resp. sabinka 🙂

ja idem do obchodu...potom spravim spenatovu polievocku ....trosku poupratujem....potom pridu poobede nasi a potom ideme na pohreb.... 😒

na bazu sme u babky dakedy chodievali aj my... 🙂

keti....TM bol s Lubom spoluziak?

na jarmok sa v sobotu chystame aj my..na chvilu vybehnut....ale ci nam to vyjde...to je otazne 🙂

lucinda7
autor
13. máj 2009

ahojte....

tretia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vonku je kosaaaaaa 😝

Kati,aj ja som včera MM povedala že ideme cez víkend na bazu 😵

zuzidr
13. máj 2009

Ahojte,ja som dnes išla do roboty v tričku s KR 😅 😀 skoro som zamrzla 😒 a to ešte cez obed musím ísť do Domossu opravára objednať 😀

ale snád víkend bude fajn,ideme na stretko 😀

lucinda7
autor
13. máj 2009

Zuzi,už sa vám to kráti.....j ked tentoraz idete blízučko....aj peši by ste tam došli 😀 😀 😀 😀

my ideme o 2 týždne....tešíííím.....snád počko vydrží 😝

zuzidr
13. máj 2009

no len v sobotu ráno musím ísť na otoč do PN na skúšku 😠 😠 😠

keti
13. máj 2009

Danka malej Paulínke prajeme všééétučko len to naj k jej prvému rôčiku. Veľa zdravíčka, šťastíčka, a nech vám robí len a len radosť.
A nesmiem zabudnúť, že Rastík posiela pusinku 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
13. máj 2009

cafte 😀

dnes rano sme nezaspali 😀 hviezdica sa zobudila o pol 7, poobliekala, poumyvala, zapla si rozpravku a potom ma prisla budit...zlata...
mamina dosla povarovat drobca, ja som odviezla do skoly, bola na urade, v bille, potom s malou vonku na bajku kamosku pozriet, napapali sme sa uz sa spi o dusu... len sa mi zda, ze je malinka nejaka horuca... snad ju nieco neobchadza ☹ ☹ ☹

a uz zajtra nam pride tatiiiiiiiiik 😵 😵 😵 😵

zuzanocka
13. máj 2009

kto je danka? 😕

milhaus
13. máj 2009

danca.b

zuzanocka
13. máj 2009

ako...nie, ze by sa ma to nejak osobne dotykalo, len ma to tak zaujima: emily, preco nezdravis? 😀 ked prides niekam, hadam pozdravis, nie? to ucime deticky od mala-malicka 😉

keti
13. máj 2009

mima ešte som ti zabudla odpovedať na Hornákov. Nie neboli spolužiaci, ale Gabikina mama a moja spolu pracovali v trikote. A chodili sa navštevovať takže sa poznáme. A ja som ich aj nejeden krát obsluhovala v pizzérií. Aj sme boli u jej brata pozreť ten ích domček. Takže sa poznáme. Jej mamina mi hovorila, že boli v nemocke pred krstom. Sa jej stalo to isté čo aj mne, že pri kojení prestala maličká dýchať ☹ ☹ .

zuzanocka asi Milka zase zabudla 😅

my sme boli dnes zase u Stanky na dvore v piesku. Nášmu sa tam náramne páči. 😀 😉 piesok je piesok, čo už 😀

stanka26
13. máj 2009

ahojte mamulienky.

Tak aj mi prajeme Paulínke všetko naj naj k rôčiku, nech je stále zdravučka a nech robí rodičom radosť.

detičky mi už spia,Sabínka od obeda a Šimiho som uspala teraz v záhrade.Katka idem ty poslať ten recept na tie placky.

keti
13. máj 2009

o.k možno ich hneď aj zajtra urobím 😀 😀 😀 , lebo občas dochádzajú nápady 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre