♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
27. máj 2009

kontrolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

dadulka19
27. máj 2009

trochu som si vás spätne počítala...... 😀 😀 😀 😝 😝 😝..ach jaj 😖 😖 😖

á,zuzanočka je už tiež tu,supeeer 🙂 ..zuzka,tak ako baby?..Naďka sa nechstá do školy v prírode?A nemala z tanečnej vystupko vo štvrtok pod lopúchom?Lebo my áno 😎 ...

a Luci,užite si stretko 🙂

dadulka19
27. máj 2009

inak,náš drobec tiež nechce jesť 😠 ,má dni,keď papá dobre a potom príde niekoľko dní,keď len mlieko chce 🙄

danca.b
27. máj 2009

ahojte
dlhsie som tu nebola...sme stale vonku na dvore a behame kade tade 🙂
v sobotu sme boli u nas Viteku na gulas party a aj ziva hudba nam hrala 🙂 deti sa vyblaznili a aj Paulinke sa lubilo....je to spolocenske dieta 🙂 🙂 😉
v nedelu boli dozvuky...zostalo vela gulasu a aj kapustnice tak sme boli dopapat 🙂 😝
vcera som bola vysadzat hroby...bratovi aj otcovi...kupili sme nejake dreviny v baumaxe tak som sa trochen realizovala 🙂
no som kukala co sa tu deje 😖 najprv som nechcela reagovat,ale neda mi to...Katka je podla mna velmi mila,sktomna a uprimna baba takze mi je luto ,ze tu o nej niekto pise(neviem co tu bolo popisane,kedze som tu nebola,ale dovtipila som sa)
a baculka ci zuzanky sa sem prisla najprv navazat do mili teraz do keti,ale na jej mieste by som cusala,lebo pred casom ked sem prisla prispievat... o sebe hodila take informacie,ktore boli cisty blud...takze by som sa na jej mieste pozrela najprv sama na seba a asi riesila seba a nie druhych
z mojej strany k tomu asi tolko 😉
inak sa mame fajn mala uz lieta po dome aj vonku jak maly sinter 🙂 🙂 😀

kluara
27. máj 2009

dada, servus, nemáš po včerajšku o 2 čísla väčšiu hlavu? 😉

kluara
27. máj 2009

Sofi, gratulka k dievčatku 😉

danka, to už ani nezistíš, lebo príspevky sú od admina vymazané

zuzanky
27. máj 2009

danca.b
Čo máš namysli ten blud?
A do IP som ti napísala pravdu ako väčšine.
A keď máš na mňa niečo píš do IP. 😉

mimusbe
27. máj 2009

asi to iste co ja.... 😖 a vacsina

zuzanocka
27. máj 2009

daduliiiiiiiiiiiiiiiiik! ahoooooooooooooj! dnes som akurat na teba myslela 😉
do skoly v prirode veru ani tento rok nejdu. min. sk.rok nesli, lebo ze bolo najprv malo a potom zas vela deti 😒 ale ja som aj rada...neviem si predstavit hviezdicu, ako sa sama opatruje 😀
nasi budu mat vystupko az 18.6. v DU 😉

doobeda som vybehla s kamoskou a s malou do Kik-u - nasmu buducemu psovi nieco pokupit, no este toho psa zadovazit 😝 😀
ozaj, nemate niekto doma steniatko? stredneho vzrastu, nic s kokrom, ani s jazvecikom 😉

dadulka19
27. máj 2009

maťka ahoj,veru...stiahla som to,aj som sa v tom trochu motkala 😎 ,tak to snáď zvládnem 😀 ..s tvojou pomocou 😉 ...

zuzka,álé naozaj?...Naši idú do ŠvP v pondelok 😝 ..A v DU sa teda stretneme..
A nechceš psíka z útulku?Kamoška od tiaľ má "novorodenca"(teda už teraz má skoro 2 roky)

ja tuším chystám syndróm emily 😀 ..zabudla som vás všetky na začiatku pozdraviť...tak áááhojtéééé 🙂

sofi,super,že dievčetko aj od nás gratulácia 🙂

a emily,budeš pracovať?Supiš,tak nech sa ti darí 😉

dadulka19
27. máj 2009

chystám=chytám 😀 😀 😀

zuzanocka
27. máj 2009

kontrola moze zdravit aj neskor 😉
z utulku pojdeme zobrat, len ak nezozeniem tu po znamych 😉 hrozi totizto riziko, ze z utulku donesiem nie jedneho, ale hned minimalne troch 😅 😔

zuzanocka
27. máj 2009

a co ides studovat, dadul? 😉 ak to nie je tajne 😉

zuzanocka
27. máj 2009

mati,
som sa "fcera" pytala, ci robis, ci si doma? 😉

nika2
27. máj 2009

ahojte,
ani ta moja mala nechce nic jest. len caj .

danca.b
27. máj 2009

aj my sa pripajame k malo papajucim 😒 momentalne tiez toho vela nezjeme ☹

kluara
27. máj 2009

dada, jasné, pomôžem 😉

zuzi, pracujem, pracujem, hoci stále viac a viac rozmýšľam nad živnosťou....... ak mi tu kolega nechá svoj notebook, tak občas urobím mrk 😝

nika2
27. máj 2009

ako citam tak to bude asi ozaj teplom, ze nechce moc jest. lebo uz neviem co uvariit aby to jedla.

keti
27. máj 2009

Ja som to ešte zatiaľ nepostrehla, že by málo papal. rastík sa ľúbi napapať zatiaľ, len to neni na nom vidieť. Postavu bude mať po tatovi, ale veď je stále na nohách. šantí, behá v jednom kuse 😀 😀 😀 😀 😀

kluara
27. máj 2009

a o psíkovi neviem, jedine, keby si chcela toho nášho 😀 😀 😀 😀 ...... ale nie, nedali by sme ho 🙂

kluara
27. máj 2009

keti, aj ja s tým utešujem, že malý má postavu po tatovi, tiež to na ňom nie je vidieť. teraz ho vážili a má ledva-ledva 15kg ......

zuzanocka
27. máj 2009

jasne 😉
a maly ako? zarezava v skolke? v pohode?

nasa mala sa praveze teraz konecne rozpapala 😝 stake nakuka do taniera, ci este ma, ked ju krmim 😀

keti
27. máj 2009

moji svokrovci majú 2 mačičky, keby niekto chcel. mali 3, ale svokor sa o to tretie postaral ☹ . Tak ak má niekto záujem. Darujú jeden je kočurik a druhé je kočička 😉

zuzanocka
27. máj 2009

maťka,
no tak to som si vydychla, ze nie len nasa je taka vychrtlinka- ma ledva 9 kilov! januarove babatka mali v 7 mesiacoch tych 9, aj 10... a toto nase... 9 v 14-tich 😅 ale ona je aj malinka, tak mozno preto 😕

dadulka19
27. máj 2009

maťka,dík 😉

naša jedla-nejedla takto aj v zime,takže to u nás teplom nebude 😎

zuzanocka
27. máj 2009

kočurik 😀 😀 😀 😀 to je zlateeee 😀 😀 😀
my mača nemozme, lebo nam sem chodi susedovic macka, taka zla harpia, zadrhla by nam ho 😠 😠 😠
tak len toho hafana zatial... a k vysvedceniu ma mlada slubeneho zajka, tak musim este chlievik postavit 😉

keti,
dosla ti odo mna ip?

dadulka19
27. máj 2009

zuzi,naša má 9,9kg a 2 rôčky.... 😀 😀 😀

keti,jéj,mačičku by som brala,keby sme mali domčúr 🙂

kluara
27. máj 2009

zarezáva, zarezáva (klop, klop, klop) teraz už častejšie, lebo býval chorý 😖 dnes som ho prihlásila na júl do "letnej" škôlky, nemám inú možnosť, v auguste sa budeme s MM nejako striedať

dadulka19
27. máj 2009

mati a ktorá školka v lete funguje?

kluara
27. máj 2009

no my máme, teda sestra má, 2 mačky - sú to občas riadne potvory 😀 😀 😀 😀 a keď sa stretnú s našim psom, tak amen-tma 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre