♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
27. máj 2009

dadul ....nasa ma 6 mesaicov a takmer 8kg 😅 😀 😀

kazde babino je ine....

kluara
27. máj 2009

dada, zavretý kút

zuzanocka
27. máj 2009

dadul,
ved aj ja by som brala, len ako pisem... asi by maciatko ta macka skantrila 😠
no a ked pises o tej VASEJ vahe, tak som si vydychla, ze nemam len ja sama podvyzivene dieta 😀 😀 😀 😀

a prave sa chrustik zobudil a docupital zo spalne za mnou do obyvky 🙂 este, ze uz vie zliezt z postelennm xvbnhnnnnbnmbbbmbbbbbbbbbbbbbb a uz mi berie klavesnicmk.-↓ mmm nmn nnnnnnnnnnn bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb 😀 😀 😀 😀

elise
27. máj 2009

ahojte, ja aj manžel sme chorí, kačleme ja som zachrípnut, mám nádchu, v očiach sa robia karpiny a bolia ma plúca, to isté aj manžel. dnes sme boli obaja u doktorky a máme antibiotiká plnú kabelu 😀
mobbing sa neviriešila ale stále hladám niečo nové na práci tak uvidíme.idem vás prečítať 😉

kluara
27. máj 2009

zlatý chrústik 😵 😵 😵 😵 😵 posielame božtek 🙂

zuzanocka
27. máj 2009

dakuejm, odovzdam a musim uz frcat 🙂

kluara
27. máj 2009

elise, skoré uzdravenie obom

dadulka19
27. máj 2009

jéj,Nelka,ako nám pekne popísala 🙂 🙂 🙂 ...zuzi,tak frč 😀

elis,tak sa rýchlo uzdravte a nech to malý nechytí 😉

keti
27. máj 2009

zuzanočka dnes ešte nie 😀 😀 😀 , ale predtým áno 😉 😉 ďakujem

to my chodíme k svokrovcom pozerať zvieratká, lebo toho majú. Taraz majú malé kuriatká, sliepočky, zajkov, zebričky.....len už prasiatka nechovajúúú 😀 😀 😀
len neviem zas aby sa niekto nenahneval, že to sem nepatrí 😀 😀 😀

elise
27. máj 2009

dakujeme babulky 😉 my tiež patríme do klubu slabých jedákov lukaso má 12,5 kg a má 2,5 roka 😒
a máme aj kocúrika 😀 už 8 rokov 😀 takého lenivca domáceho 😀 (je vo vnútri-zaočkovaný zdravý spokojný) ak by som sa mala narodiť ako mačka tak rozhodne u nás 😀 😀 😎 😎

dadulka19
27. máj 2009

keti nebooj,kľudne píš 😉 ..a to fakt majú zebričky??

tak,ja frčím tiež,snáď ten dážď ešte 2 hodky vydrží,kým sa rozprší 😒

ahojte,krásny dník 😵

keti
27. máj 2009

dadulka majú zebričky - vtáčikov. Keď chceš tak kľudne prídi, lebo majú mladé 😉 A už kladú nové vajíčka.

ja už mám drobca hore. dnes si dlho nepospal. Tak už utekám, lebo už začal upratovať 😀 😀 😀 😀 . Musím dávať veľký pozor, lebo napr. včera večer po kúpaní sa dostal k octu, a samozrejme že ho aj vylial, a ešte k tomu si aj do neho sadol 😀 😀 😀 chvíľková nepozornosť, lebo som mu pripravovala kakao.

A už mi stihol aj internet vypnúť 😀 😀

lucinda7
autor
27. máj 2009

aaaahojte.....

tak my už sme doma z BA....cestou sme sa stavili ešte vTT v Baumaxe a Decodome.... 😝

a ktože nás to prišiel skontrolovaaaaať???? 😝 😝 😝 😝 😝sa tu ani neukážeš.....
a aspon takto oneskorene LINDULE všetko naj k 2.rôčikom 😵

Lindi,tebe aj TM skoré uzdravenie....Lukáško sa drží????

a u nás svitlo na lepšie časy.... 😝 😝 😝 😝 koncom augusta sa dúfam sťahujemeeeeeeeeeeeee 😎

mimusbe
27. máj 2009

aj my oneskorene VSETKO NAJ...

luci....tak super...gratulujeme a tesime sa s vami.... 😉 😉

danca.b
27. máj 2009

Zuzanocka nasa najmensia vazila ako rocna 9300gr. 🙂 no a prostredna 7850gr tiez ako rocna 😅 😕 🙂 ale ona sa aj ako chrustik narodila 🙂 vazila 2250 a merala 44cm 😉
teraz ma 10 r. a asi 21kg...a to jej chuti jest a je tusim kazde 3h. 🙂 chodime aj na endokrinologiu,ale my tu stihlost mame v genoch, tak to moc neriesim 🙂 verim,ze casom podrastie a aj priberie 🙂
ale som rada,ze nemam sama takych drobcov 😉
Elise aj my mame kocura...ma 3 roky je vykastrovany,ockovany atd.tiez ho mame aj doma, co mi momentalne dost vadi,ale ked bol malicky, tak sme ho mali vnutri a on si nato velice rychlo zvykol 😉 takze teraz,ked sa otvoria dvere uz aj sa napaskuje dovnutra 😖 ja ho potom supnem do pivnice 🙂 mala ho totiz furt nahana...najprv v choditku a teraz uz sama,tak sa bojim aby jej neublizil
inak je to riadny kocurisko ma asi 6 kg 🙂 😉

sofia222
27. máj 2009

Ahojte babulky,
tak aj ja sa pridavam k nepapajucim detickam, lenka toho za cely den vela nepopapa , odkedy zacali tieto tepla, tak len pije na litre, ale ved ona si rozumie, do jedla ju nenutim, ked je hladna, vypyta si sama.
inak v pondelok som bola na sone, budeme mat chlapceka, som taka stastna, a hlavne MM, ten uz sa nevie dockat, kedy sa nam narodi a bude ho moct drzat v naruci. takze vysiel parik, som stasna, lebo dalsie deticky uz neplanujeme. inak pekny zbytok dnicka.

idora
27. máj 2009

Ahojte Piestanky!
Tak ja pridam opacnu skusenost s jedenim s mojim synatorom! Momentalne by zjedol mimimalne vola, pretoze ma pocitat priklady z matematiky, tak je v kuse hladny, potom smädny, potom treba aj na WC, potom este jogurt, zase pit, este by si dal aj puding... No na porazenie. A vsetko mu samozrejme trvaaa a trvaaa, ale ked by mal ist von na bicykel, to je najedeny za sekundu! 😀
Tak aj taketo vyvojove stadia ma jedenie nasich deti. 😉

Elise skore uzdravenie!

Ako znasate taketo brutalne zmeny pocasia? Ja dost zle. Hlava boli, zima mi je.. Vcera bolo super, take pocko mam rada!
Tak sa majte, idem skontrolovat tie priklady! Pekny vecer 🙂

andy.a
27. máj 2009

ahojte 🙂 😎 😎

blahoželám všetkým tehuľkám,ktorým sa podarili páriky 😵 😵 🙂 držte sa,baby 😝 😅

Lindi,skoré uzdravenie 🙂 😉 mačky sme mali aj my v byte-čistokrovného perzského kocúra čierneho a britské modré mačky 😵 😵 ja aj MM kočky milujeme 😝 ale ešte keď bol malý bábätko,museli sme ich predať,nedalo sa fungovať v byte s malým deckom a mačkami,i keďboli čistotné 😒 😖

ja som dostala mačiatko-britského modrého kocúra ako darček k 1.tehot.od MM 😀 😝 on totiž nikdy nepočul o toxoplazmóze 😝 😔 kocúr mal potom ako dospelý tiež okolo 6 kg 😝 😅 😕

a samozrejme,do klubu nejedákov patríme aj my 😕 😉 😒 to nie je žiadna,novinka,že ?? 😝 😀 😕

milhaus
27. máj 2009

andy u teba teda nie
lucke chuti hlavne večer najviac ale ja jej nechcem davat tesne pred spaním
už som zasa na MY ale pondelok by som mala už byt v Cht., ked nie nedelu navečer

milhaus
27. máj 2009

to by mal i rado byt doma
elise skore uzdravenie, to vas teda drapla ta choroba riadne a čo maly? ešte to nechyta od vas?

andy.a
27. máj 2009

Mili,u teba je zasa divné,že ako dieťa si bola bacuľka 😝 😀 😀 nejako mi to k tebe nepasuje 😝 🙂 😕
nejako dosť pendluješ medzi MY a CHt 😕 😅 😝

inak,aký preklep,že čistokrovný kocúr 😕 😀 😔

Dada a Zuzka,videla som nie tak dávno vaše bambuľky ..a teda 9 kg sa mi nezdala ani jedna 😕 😅 asi chodíte k jednej Dr.,nie ?? 😕 😅 k tej Dadinej 😝 😅 /tá má zlú váhu 😝 😅 😀/
malá má teraz 12,7 kg a mladý 22 kg 😕 😕 😕 nevie ale z čoho 😕 😕 😕 ale obaja sú dosť vysokí 😝 a váhy im kolíšu dosť výrazne,keďže často bývajú chorí/to tiež nie je novinka 😒 / a vždy dosť schudnú 😒 ☹

nika2
27. máj 2009

no ked je tu rec o tej vahe. tak moja mala ma teraz 10kg ako 13.mesacna. a ked sa narodila mala 2190g. takze dohnala. aj ked sice neviem z coho pribera. sice rozok a detsku sunku zje vzdy.
luci a kam sa budete stahovat?

milhaus
27. máj 2009

tak andy vies maal som dedka čo mi daval všetko po vôli, možno to bolo i tym
kebys om nevidela fotky tiež by som neverila
lucka ma do 13 kg, zda sa mi že schudla ale ma sa dobre, je zdrava a beha ako sinter a dneska už neplače nad kolienkami
andy ja pendlujem ale busom a to idem i s luckou ako vlastne jedna dospela osoba, od januara do teraz som mala na karte nabite, ešte jedna cesta a budem musiet dobyt kartu

lucinda7
autor
27. máj 2009

moji majú 16 a 32 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nika,do nového domčeka 😝 konečneeee 😎

milhaus
27. máj 2009

to sa vam neako rychlo stavia

dadulka19
27. máj 2009

ahojte 🙂

jáj keti,vtáčikov?takých ani nepoznám 😝 a keby sme mali auto,tak by sme určite dofrngli 🙂

luci,no vraj to tu iskrilo,tak som musela nakuknúť 😀 😀 😀 ...a super,tak už sa budete na záhrade vyvalovať 😉

..a ďakujeme za gratulejšn 😎

andy,to sme nevážili u dokiny,ale doma 😀 A Lucka má 21,8 😀 😀 😀 ...jedna jej spolužiačka má 16kg 😕 😕 😕

miruss
27. máj 2009

Ahojte.
Ja som prišla dnes zo stretka z MK, bolo super. 🙂
Zajtra dočítam, pa. 🙂

petka015
27. máj 2009

ahojte

mimuss ved na stretko mozes aj ty. Nepises si v teme spolocny termin s mamickami ktorym sa dieta narodilo v ten isty mesiac ako tebe? 🙂

tak nas ma 13mesiacov a 9,5kg tiez taky maly chrustik.

no nic idem buvat majte sa papa

mimusbe
27. máj 2009

peti....eee...nepisem.... 😒

aj ja uz asi pomaly pojdem...este sa musim ozmyvat...zajtra idem kadernicke....a budeme cely den u maminy v piestanoch....

milhaus
28. máj 2009

dobre ranko
zebričky sme chovali kedysi tu na myjave ale tato ich vypustil, on by teraz rad i tohoto papagaja
hlavne že on mohol kedysi chovat straky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre