♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
9. feb 2009

milka ale ked niekde bývaš dlhodobo tak je potrebné prispeť na náklady. ale ked prídeš domou napríklad na týžden na mesiac tak doma je doma.ja som u našich po pôrode v tt bývala mesiac a pol a tiež mi pomáhali a nič nechceli aby som platila. 😉 ale brácho ked tam býval s manželkou a malou 2 roky tak musel platiť.

mimusbe
9. feb 2009

ved to je normalne ze ked niekde byvas tak by si mal trosku aspon prispiet...

keti
9. feb 2009

tak ja som toho istého názoru, že treba prispievať 😉 😉

zuzidr
9. feb 2009

tak som po dobrom obede 🙂

my máme teda všetko samostatne tak si platíme samostatne,ale napr. vodomer sa nedal dať podružný,tak vodu platíme napoly a žumpu platíme jeden mesiac my a jeden mesiac svokrovci 😀

danca.b
9. feb 2009

dadadulka,elise...presne to som isla mili napisat 🙂 moja rec
prave my volal nas Majko....tak v tej sutazi GOL vyhrali nad Zavarom 15:4.....sa tesim 😀 😀 😀

elise
9. feb 2009

danca gratulujeme🙂 😵 😵 😵 máš šikovného futbalistu 😉

dadulka19
9. feb 2009

danca,tak gratulejeme,super 🙂 😵 😉

danca.b
9. feb 2009

dik baby
a dadulka nie dadadulka.....v poslednej dobe zle citam,pisem asi som na stare kolena lapla dislexiu a disgrafiu 😀 😠

milhaus
9. feb 2009

ano ale 6000 mesačne bolo vtedy dost
idem dat lucku spat
a ten notebook, bude sa si hrat a dufa že chyti wifi

elise
9. feb 2009

milka to ste sa tak dohodli platiť so svokrovcami na polovicu? ak ano je to v poriadku ak všetko stálo tolko tak je to veľa neviem akú ste mali spotrebu ale samostatné merače ste iste nemali. ale teraz je iná doba to bolo dávno. takže to späť nevrátiš 😉 brácho ked býval s rodinou u našich platili polovicu zo všetkého.ale chladničku mohli používať s potravinami čo mamina kúpila do mrazu si kupovali sami 😉

lucinda7
autor
9. feb 2009

tiež si myslím že ti mal pc nechať....má pracovať,nie netovať 😀 😀 😀 😀 😀

veru aj ja ked som bývala u maminy ten rok kým sme sa vzali a ja som už bola plnoletá som jej prispievala....myslím 3 tisícky vtedy 😔 ale to sa o mna starala jak v bavlnke-navarené,opraté,ožehlené....to bol život 😀 😀 😀 😀
nie že by som si teraz sťažovala 😀 😀 😀 😀 😀

elise
9. feb 2009

lucka boli to krásne časy ale terza máme krajšie máme našich drobcov a tí stoja za to všetko 😵 niekedy si tak predstavím ako bolo super ked moja výplata šla iba mne 😀 😀 😀 😀 našim 1000 + 2x do mesiaca veľký nákup to bolo radosť žiť. ale teraz mám moje srdiečko tak sa mi žije krajšie 😵 😵

lucinda7
autor
9. feb 2009

ved hej,ja nelutujem.... 😝 nemenila by som za nič na svete 😵
len vtedy to bol také fakt že bezstarostné.....žiadne problémy....len na rande chodiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
9. feb 2009

vtedy som uvažovala či si kúpil časopis elle alebo pôjdem do reštiky na obed 😀 😀 😀

elise
9. feb 2009

ja som vždy našim ked som chodila do školy závidela že si môžu kukať telku a chodiť kade chcú robiť si môžu čo chcú a majú veľa peňzí a ja len dostávam vreckové 😀 😀 😀 😀 teraz viem že to nie je také ružové ako sa mi to javilo v detstve 😀

mimusbe
9. feb 2009

hehe elise....

na to aj ja spominam... 😉 ked vidim ze sestra je slobodna....byva u nasich...chodi na vysku....do prace a vsetky peniaze co zarobi ma preseba 😀 ....tiez prispieva rodicom atd...

ked som vychodila skolu hned som sa zamestnala a na tu dobu som velmi dobre zarabala...to bolo super...nove tricka svetre...hory kozmetiky atd 😀 😀 nasim som prispievala tiez.....

no teraz si tak nevyskakujem...😀 teraz je uver...vsetky platby...auto...potraviny...kozmetika...pre malu ...ale tiez sa nestazujem....na malu som velmi dlho cakala a som rada ze ju mam...zanic na svete by som nevedela byt uz bez nej... 😵 😵 😵

luci...aj moji rodicia sa tak o nas starali...aj sa stale staraju 😀 chovali nas so sestrou ako v bavlnke...aj ked som bola tehu a byvali sme este tam...tak nasi by mi aj modre z neba strhli keby sa dalo 😀

elise
9. feb 2009

mimus teraz sú iné priority ako značkové tričko 😀 radšej malému niečo kupim ako sebe a samozrejme účty, splátky, hypo.... sú priorita po účtoch je malý a potom niekde aj ja bože ja si musím dnes kupiť topánky v piatok mám ples a nič na seba nemám hrôza.

elise
9. feb 2009

ale malému sme kúpili pekné papučky do jalsičiek aj s nimi spinkal 😀 on spinká s každou novou vecou ktorú dostane 😀

mimusbe
9. feb 2009

veru tak elise....my vrazame do domu, pre malu atd...a ja som niekde az uplne na konci a niekedy ani to nie 😀 😀 ale pohoda...ako pises...ine priority...

no my ideme na svadbu a tiez nic nemam ... 😅 😀

elise
9. feb 2009

mimus ja mám jedny šaty ak chceš hodím do albumu požičiam ti ich tie oblečieš v pohode 😉

nika2
9. feb 2009

ahojte kocky,
dobru temu mate 🙂 inak mna uz ani tak nebavy nakupovat pre seba ako volakedy. radsej malej kupim a sebe ozaj len ked musim. a tiez ucty , hypoteka ...
ja tiez este nemam saty na svadbu co ideme v maji. chcem sa ist pozret do obchodov co maju. mala uz saty ma. babka jej kupila. uz jej len topanky potom ja pozrem.

lucinda7
autor
9. feb 2009

no veru teraz sú iné priority 😀 😀 😀 😀 😀
a tiež sa radšej vyživujem v nakupovaní pre chalanov 😝 mne väčšinou všetko kupuje MM....kupi vždy lepšie ako by som si kupila ja 😀 😀 😀 😀

elise
9. feb 2009

lucka manžel ťa má v oku 😀 môj zatial neodhadne ale približuje sa k tomu čo sa mi páči 😀

elise
9. feb 2009

idem pomaly mám jedno stretnutie a potomprášim kuk na tie topánky. 😉

milhaus
9. feb 2009

moje priority su hypoteka, seky a leasing, strava a občas kofola
veci si kupim na seba tak raz dva krat do roka a v poslednom čase su to len nohavičky a podpsenka z vypredaja
nosim ešte niektore veci čo mi kupila mama
rado napriklad som mu kupila tento rok len rifle na myjave u činana a dvoje trenky a jedny spodky na vypredaji
ponošky mi mama doniesla kotnikove v lete a i normalne a lucke objednavam občas z MMb a ma i po sesternici a po mne
teraz ma na sebe nohavičky z MMB, pančuchy a sveter po mne a tričko s dl. rukavom z MMB

zuzidr
9. feb 2009

mili po tebe? 😕

škoda že lucka neni mladšia od emmi ja mám 8velkých modrých mechov vecí,teraz som niečo predala cez MMB a vždy posiela kopu vecí navyše...len to nemám kedy fotiť a hádzať na net 😅 😀

lucinda7
autor
9. feb 2009

ona myslí že po nej ked bola malá 😝 nie že nosí jej tangáče 😀 😀 😀 😀

milhaus
9. feb 2009

jasneže nie taku velkost ako teraz nosím

zuzidr
9. feb 2009

viem že ked bola malá,ale možno je mili v páse len o trošku širšia ako Lucka.... 🙂

lucinda7
autor
9. feb 2009

tak to hej,stačí skrátiť na dlžku 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre