♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadaga
18. feb 2009

ahojte..

mima sak nie nove ojazdene tusim 13 rocne...takze to tak daraho nevyslo ani netusim kolko za to dala, ale vozi sa statocne neustale..xixi asi robi len na benzin...

mimu sa netes moc.. nas tiez pekne prespal celu noc...sice aj teraz ale sa neustale mrvi.... prehadzuje odkopava a tak... cize niekedy je to na nervy... ale papa len 1x za noc... vcera napr. vecer o 19.00 a rano o 5.30 a potom sme potiahli este do 8.15... xixi...

andy ja nepozeram ani na sk...sak to je stale to iste dookola uz mi to ide riadne na nervy... ale ved ine nic tam nie je...

milhaus
18. feb 2009

lucka v noci vykrkika zo sna takmer každý den

dadaga
18. feb 2009

emili no nas je ticho len sa prehadzuje..

lucinda7
autor
18. feb 2009

čaute...
andy krásne fotky....baby sú kočky malé 😀 😀 😀 😀 a Anetka z profilu celá ty 😝

mimusbe
18. feb 2009

dada...sak to ti pekne maly buva.....

ja to beriem tak ze ked buva tak ok./..a ked nebude tak co uuz...nepojdem sa vesat...🙂 nejako zvladneme

13r? tak to je dost stare....😒 ale ved jej to na vozenie asi staci....🙂

no mi nieco hovor...dnes isla okolo nas snad ale 5x
😀 😀 😀

dadulka19
18. feb 2009

ahojte 🙂

andy,zlaté sú babuľky blonďaté 🙂 ...a zuzka,Lindula má také isté gaťuše 😵 ...inak,aj ja mám pre teba jednu fotku Emmku s Lindou,čo ste boli u nás 🙂 ...práve dnes som ich bola vo fote zobrať 😀

petka015
18. feb 2009

no baby budte radi ze vam tak dobre spinkaju ja dufam ze druhe bude spat aj za kubka. 😀 😀 😀 😀 😀

andy krasne su jak herecky emka je uz velka baba a tot to bolo male babo ako to leti vsak? 🙂

dadaga aj nas sa prehadzuje a sem tam mrnka zo sna ale potom vzdy zacne plakat a otvori oci. 😖

andy.a
18. feb 2009

Peťa,mne obaja zle spia 😀 😀 😝

veru,podarené boli tie baby 😀 😀 😝 díky 🙂 😉

petka015
18. feb 2009

andy cim to je? ja si uz nahovaram ze asi tym ze isiel skor z bruska von.

a maly ti ako spaval v noci ked mal jak nas?

keti
18. feb 2009

jej babule som zabudla normálne musím pochváliť môjho Rastíka. Dnes ked obedoval tak sa stále načahoval za lyžičkou, že čo len chce. A drobček zlatý sa začal sám kŕmiť. no samozrejme, že som mu pomáhala, aby sa trafil do hubenky.

A ešte k tomu spravil aj prvé krôčky bez mojej pomoci. tak bol šťastný 😉 😉 😉

no prepáčte mi za pochvaľovanie, ale šak to poznáte 😉 😉 😉

Dnes som si povedala, že si dám pauzu od PC. no nejde to. ale budem to musieť vypnúť. tak sa majte.
dúfam, že zas nebudem poslednááááá

kluara
18. feb 2009

ahojte!

andy, ja už ordináciu nesledujem 😅 takže nie som vôbec v obraze

kočky sú zlatučké, Anetka je celá ty 🙂

a ja mám aj zajtra dovolenku 😝

andy.a
18. feb 2009

keti, blahoželám 🙂 😵

no,moja nepapáčka si lyžičku ešte sama nepýtala do ruky a to má už 2O mesiacov ☹

Peťa,veď som ti opakovane písala,že Aďomsa cca do 2,5 roka budil..pýtal čaj..aj dudel mal dlho v noci..resp.jeden v ústach a v každej ruke ďalší jeden 😝 😀

ale neboj,ešte sa vyspíš 😝 😝 😝

andy.a
18. feb 2009

Maťka,díky 🙂

včera v Ordinaci totiž zomrel Honza-priateľ chirurgičky Pavly..praskla mu zrejme aorta po páde z výšky..ani Pusenský ho nedokázal zresuscitovať ☹ 😒 😢 a to sa zdalo,že má len zlomené rebrá 😒 ☹

kluara
18. feb 2009

Andy, čítala som o tom, to už bolo teraz? on bude teraz hrať v markízackej ordinácii

petka015
18. feb 2009

andy ja viem ale myslela som ze ako to prebiehalo ci si ho musela nanovo uspavat a tak no moj drobec sa zobudil spal dve hodky v kuse idem dobru noc

andy.a
18. feb 2009

to fakt ?? ten herec bude hrať na Markíze ?? 😕 😕 😕
čo sa zbláznil ?? 😀 😝 😝 či pre prachy ?? 😕 😝 😀

andy.a
18. feb 2009

Peťa,to nie..to už som ho neuspávala..ani malú neuspávame ..len MM si k nej ide ľahnúť a zväčša on zaspí prv ako ona 😕 😝 😀 chrápe jak delo 😖 malá sa v noci budí,ale zaspí,nie je to také hrozné ako kedysi 😉 zaspí sama 😉 resp.jej len dám napiť čaju alebo podám dudel..to je len taký nepokojný spánok,nie žeby bola v noci hore 😕
i keď aj to sa občas stane,ale radšej si preventívne zaklopem 😝 😝 😝

kluara
18. feb 2009

andy, vraj dostane viac ako na nove http://www.cas.sk/clanok/106217/martin-trnavsky...

milhaus
19. feb 2009

dobre rano
to som zvedava čo tam bude hrat v tej slov. ordinácii
mama šla teraz na bus do PN, akurat to stihne do kupelov

zuzidr
19. feb 2009

bré ránko 🙂

andy pekné fotečky,len emmka sa tam tvári ako za trest....a ešte len sme vyšli z baráku a už komentovala a kecala.... 😀 😀 😀 😀 zákon schválnosti 🙂

lucinda7
autor
19. feb 2009

dobré ránko...
zlaté su tam obe 😝

ja už mám navarené...robila som ten perkelt 😝
za hodku padáme na imuno 😵

milhaus
19. feb 2009

andy tvoja dcera ma dobre dlhe vlasy
zuzidr moja lucka ma vlasov ako tvoja emka a to sme ju v lete strihali s mašinkou asi v juli prvy raz a odvtedy nie

milhaus
19. feb 2009

ja chcem dneska hranolky a vyprážaný syr

kluara
19. feb 2009

čaute!

ja mám navarené zo včera, ale dnes som dostala chuť na wafle, tak ich idem vyskúšať 😝

milhaus
19. feb 2009

kedy už bude konečne telo

kluara
19. feb 2009

milhaus 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
19. feb 2009

tak toto vám musím napísať.to ste ešte nevideli
dnes, trnava, mc donald, trištvrte na sedem......ideme z parkoviska a moje oči neverili čo vidia...peugeot 206, žltá metalíza trenčianska špz.....žena + 4deti.......dve deti sedia v zadu v aute...či sú v sedačkách netuším nevidno dnu.....ale kde sedia dalšie dve deti? V KUFRI auta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to vážne. keby som to nevidela na vlastné oči, tak neverím!!!!!!!!!!!!!!!!akurát zatvárala kufor, my sme s manželom pozerali a neverili!!!!!! deckám sa to páčilo sa smiali.hra to nebola, kedže som ešte videla ako ona nasadá do auta a chystajú sa odísť........
toto som skopirovala z temy nemyslis, zaplatis z v. d.

zuzidr
19. feb 2009

mili chceš telo??????????????????????????,ved Rado dnes príde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
19. feb 2009

dnes sa zaučam na trošku novú robotu,som sa toho bála ale je to celkom ok,síce musím rozmýýýýýšlať 😀 😀 😀 ale da 🙂 sa

nika2
19. feb 2009

ahojte,
no ja by som aspon jar prijala 🙂
vcera som bola pozret v sandre karicky a rozhodla som sa , ze kupime chicco multiway : http://www.chicco.sk/chicco.php/produkt/na-prec... . nebudem uz rozmyslat lebo je ich vela. a kazda je v niecom dobra. nasla som cez net v TT obchod kde ho maju o 500sk lacnejsi. tak tam zajtra behneme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre