♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
23. apr 2009

elise odpis mi do ip čo si o tom myslis, je to pre mna dôležité, to o tej práci čo som ti písala

zuzidr
23. apr 2009

tak som sa teraz nasmiala,volala som Ludovi že čo robia,že sa oíbliekajú,ešte idú na firmu a potom k dr. pre paier a pre mna....a hovorím malej daj na uši čelenku a sprav jej copíky.....a ona že skúšal som to-ale vôôôbec mi to nejde a vypadávajú mi tie vlasy z gumičky 😀 😀 😀 😀 😀 taký bol zlatý 😀

a hovorí,zobereme aj hreben aj gumičky ty jej v robote copíky spravíš 🙂

mimusbe
23. apr 2009

zuzi.... 😀 😀 😀 to je zlate....

aj moj ujo nevedel segranke urobit copiky....ked isli do skolky tak do mikrotenoveho sacika nabral gumicky a sponky a poprosil ucitelky aby jej ich spravili....lebo mamina chodila skor do prace ako on... 😀 😀

no neni su ti chlapi podareni? 😀 😀

milhaus
23. apr 2009

ja neviem ale tak rychlo ho nepredame i keby sme chceli a mame zaplatene len tri roky z 25, teda ešte 22 je treba zaplatit

milhaus
23. apr 2009

na obed som vytiahla zabijačkovu kašu z mrazaku, rado nie je od rana zasa doma, ani neviem kde lieta

kluara
23. apr 2009

ahojte!

my sme boli včera na otočku v TN v Laugaríciu a v Baumaxe, ale zistila som, že na 2 hodinky tam ísť je málo 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mne dnes ráno začal Lukáš znova sopliť, mňa už porazí ☹

milhaus, aj mne sa malý x krát za deň zašpiní a neriešim to.... tiež sme si s MM za posledné mesiace toho veľa preskákali, takže kvôli "prkotine" sa fakt neoplatí hádať.....

elise, aj mne by si mohla hodiť IP, občas som strašne zvedavá 😅 🤐 🤐

mimusbe
23. apr 2009

kluara....my sme tam boli od pol 12 do 4....a veru sme vsetko nepochodili 😅 😀 😀

elise...ak chces tak hod IP aj mne 😅 ...ja som tiez velmi zvedava 😅 😅

danca.b
23. apr 2009

ahojte
na mna nejako dolahol smutok ☹ ...už aby bolo zajta a M bol doma 🙂
obdivujem tie pary,čo dokažu žit od seba...my ten pripad rozhodne niesme
včera som bola na rodičku a potom som bola trochu vonku s Keti a ešte jednou kamoškou čo ma 7m. synčeka 🙂 tak mi trocha prešiel čas 🙂

stanka26
23. apr 2009

čaute mamičky.tak tie moje detúrence sa už vyspali.škoda že je vonku taký škaredý čas.Vôbec sa mi do tej zimy nechce ísť.

lucinda7
autor
23. apr 2009

ahojte....

my sme dnes rozlietaní... 😝
doobeda sme boli tiež na imuno,Zuzi 😝 ale celkom rýchlo nás na to že sme neboli objednaní vzali 😵
potom sme boli labuťky krmiť,potom rýchlo zbúchať obed,napapali sme sa a mrne už spinká.... 😵

Mili a kde pôjdete????k svokre??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 a máš kupcu na byt????v dnešnej dobe neni lahké predať byt a to viem o čom hovorím.....ešte k tomu ked je založený 😕

Idora,dúfam že dnes už vyšlo slniečko a ste si to s kolegynkou vydiskutovali k spokojnosti oboch strán 😵

Lindi aj po mne hod Ip-čkou 😵 ozi,už ti odpísali na ten mail kedy budeš v tej Tv??? 😝

lucinda7
autor
23. apr 2009

jáááj,Mili vy ste fakt jak malé deti 😖 pre také kraviny sa vadiť.....či sa mi decko zašpiní....preboha ved ju neobliekaš u Armaniho 😠 😠 😠 😠 😠 😠
čo má doma také nobl že sa nemôže zašpiniť????ved na to sú tepláčky a tričko 😖 aj ja prezliekam x krát denne.....a hlavu si s tým nelámem teda 😒

zuzidr
23. apr 2009

Ahojte,tak na imuno v pohode,že uvidíme čo s nou spraví kolektív v škôlke ale inak fajn 😀 tziež sme za 10min.išli dovnútra 🙂

potom som si kúpila obed,malá v aute už driemala tak si ani nejako neuvedomila že ma vyložili v robote,a išli domov s tatom spinkať 😀

stanka26
23. apr 2009

no hotová katastrofa, tí moji drobci sa mi tu bijú o fľašku.asi budeme musieť ísť von,ale moc sa mi tam nechce ísť.

Keti si tu? tak svokra s nami na dovolenku nejde, dúfam že si to ešte nerozmyslí.

keti
23. apr 2009

ahojte

Ach ja som začala byť v jednom kole. 😉 M má od útorka dovolenku, takže makajú aj zo svokrom na pozemku.
Tak keď sa ráno zobudíme rýchlo dať variť, aby mali čo na obed jesť. To do takej 9-tej musím mať uvarené, lebo drobec už cupká a štrajkuje pri dverách, že von. 😅
Potom ideme von. samozrejme nikde ani nohy, iba keď príde Stanka k rodičom. 😉Takže Stanka šup-šup do Chtelnice nech je nám veselšie 😉 .

Ideme sa poprechádzať, pozrieť tatina na stavbu. Drobec sa pohrajká. Poťažká krompáč, lopatu......a všetko to náradie. môžme ísť spokojný a unavený domov. 😀
Rastíkovi dám papať, samozrejme šerblíková povinosť 😀 , a môžme ísť na kute. Keď už spinká tak utekám zaniesť jedlo, rýchlo spraviť kávu, a už aj utekám domov.
Pokiaľ drobec spinká ešte trochu poupratujem, ale aj tak je to zbytočné, lebo keď sa zobudí tak je to všetko na novo. 🙂

Poobede ideme zase von, a samozrejme aj na stavbu poumývať riad a popratať to tam tróchen 😀
Ideme svokru pozrieť, ešte poprechádzať a zase unavený dobre vyšťavený domov.
Večer drobca okúpať, napapať a hajdy na kute.
a už keď spinká tak si nachystám čo budem variť na ďalší deň, aby to ráno len hodím na oheň 😀

a to sme ešte len začali 😀 😀 😀

danka ešte prídi.

A milka vás už neriešim, lebo to je úúúúúúúúúúúúúúúplne zbytočnééééééééééééééééééééé.
A každý máme svoje problémy, a sami si ich riešime. 🤐

stanka26
23. apr 2009

no nazdárek.prídeme v sobotu a pár dní zase ostanem lebo už mi to tu lezie na nervy.deti sa už vyspali ani kávu som nestihla vypiť.Šimon je nervózny sa pýta von,ale neviem kam pôjdeme lebo fúka jak besné a na piesok sa nedá.
MM je v robote,takže príde až o 18:0ha svokra tiež v robote-chvalabohu.

keti
23. apr 2009

Stanka tak to je dobre, že si to tá miláááááááá svokra rozmyslela. A ked si to rozmyslí na späť, tak ju naplaš, že nebereš malého a je to 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stanka26
23. apr 2009

no veď som jej povedala že Šimon pôjde k našim a povedala že nejde preto lebo jej ho bude ľúto že neni s nami.ale aspoň ju tam nebudem počúvať

nika2
23. apr 2009

ahojte kocky,
chcem sa spytat. Lasab byva v piatok od osmej ci od kolkej? lebo zajtra tam ideme a MM ide potom do roboty tak hned rano chcem behnut.

lucinda7
autor
23. apr 2009

ja mám dojem že tam je na nožičky od 8 do 10 😵

mimusbe
23. apr 2009

nika....mne sa zda tiez ze od 8 do 10....aj MM ma tu presviedca ze urcite od 8 😅 😀

klaudis
23. apr 2009

cauko baby kukla som do temy ze co pisete. Ze Lasaba spominate ja som z neho nemala bohvie aky pocit velmi neprijemny clovek.Ked sme tam boli na klbiky s dcerkou som sa bala este daco aj opytat, bo vybehol na mna ze asi co otravujem.Asi miluje svoj job.
Dost sa tu na Sk stretavam s neochotou nieco od lekarou vysvetlit, alebo odpovedat na kratku otazku.
Aj tod som sa rozculila u Komarikovej koznej obycajna krava.Naco chceli byt lekarmi ked nemaju pristup k ludom.
mate podobne skusenosti?

mimusbe
23. apr 2009

klaudis....ja mam s lasabom podobnu skusenost.....MM bol po kazdy raz ako sme tam boli taky vytoceny ze som cakala kedy na neho vybehne 😅

prvykrat som bola s malou v ordinacii len ja a aj napriek tomu ze som sa pytala tak mi ledva nieco odpovedal a potom uz chodil aj MM a ten razne kladol otazky 😀 😀 😀 😀 ....ale tiez ... ,,strasna ochota,,vysvetlit rodicom co vlastne jeho dietatu je ....

malu chytal jak macku...ani trosku citlivosti s malym dietatom...

idora
23. apr 2009

Ahojte, tak ja som dnes uz trocha spokojnejsia, s kolegynou je to lepsie, aj ked este nie celkom, ale je to na lepsej ceste.

Klaudis, s Tvojim nazorom na Mudr. Komarkovu, koznu lekarku? 😝 sa uplne stotoznujem! Pristup: chladiaca veza, odbornost: aj ked nie som zdravotnik, dovolim si povedat, ze nic moc, pretoze sme k nej s dcerou chodili dlhsi cas a problem pretrvaval, dokonca sa zväcsoval. nakoniec, ked uz nevedela, ze co, vynadala mi, ze nespravne osetrujem a zanedbavam liecbu, co nebola absolutne pravda. No a poslala nas na chirurgicky zakrok. V nemocnici ma sice lekar upozornil, ze zrejme je to zbytocne, pretoze je velka pravdepodobnost, ze problem sa obnovi, ale uz sme boli zufali, chceli sme to skusit. Samozrejme lekar v nemocnici mal pravdu, ale zrovna v tom case som pochopila, ze liecba u p. Mudr. nema zmysel, navstivili sme lekarku na banke a predstavte si po dvoch navstevach a naslednej liecbe sme mali po probleme a doteraz to je v poriadku. 🙂
U tej Komarkovej sa neskutocne dlho caka, nikdy neprisla nacas do prace, prvotriadna motana. A s tou sestrickou sa asi hladali s lampasom! 😀 Taka ista! Odporucam: nechodit tam! 😉 V kuloaroch sa povrava, ze je "ciganska" doktorka. Ak mate tmavsiu pokozku a hrubu retaz na krku a eurace Vam trcia z krku, mate u nej zelenu! 😀

Sorry za dlhy prispevok, chodim sem pomenej, tak dohanam! 😀 😀 😀

idora
23. apr 2009

banka- Banka 🙂

martao
23. apr 2009

Ahojte,
hovorí vám niečo mená lekárov: Šalgovič Ľudovít a chirurg Ján Ranostaj?

Malý Natko mal v školke úraz, rozbil si hlavu, teda jeden chlapčisko o radiátor. Zobrali ho zo školky do PN na ošetrenie. Ja tie mená nepoznám, lebo my chodíme do NM.

lucinda7
autor
23. apr 2009

s tou K.plne súhlasím.....je to dr.na dve veci 😠 mne pohlad na nu stačí a mám dosť 😀 😀 😀 😀

Marti,hej,sú to chirurgovia tu v nemocnici.....šalgovič bol primár.....neviem či ešte je 😵

chuda Natko....ešte že je v poriadku 😖

idora
23. apr 2009

Martao, poznam obidvoch, z osobnej skusenosti viem, ze su to velmi mili ludia a uznavani odbornici, vyborni operateri, Mudr. Ranostaj je primar. Maly bol v dobrych rukach! Prajem skore zhojenie!

idora
23. apr 2009

Mudr. Š 😉 algovic je mlady chalan, mozno jeho otec bol kedysi primarom, neviem, teraz je Mudr. Ranostaj.

idora
23. apr 2009

Ten smajlik mi do toho mena skocil nechtiac! Mal byt nakonci 😀 😀 😀

martao
23. apr 2009

Vďaka, aspoň viem, že bol v dobrých rukách. Teraz má na zadu vyholené koliečko, museli mu to šiť, len jeden štich.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre