♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

hannahmontana
3. júl 2009

ahoj nadka dakujem a mame sa dobre a vy sa mate ako? nie nejdem do tabora a naozaj by sme sa mali stretnut 🙂 a nase maminy sa dohodnu kedy sa stretneme 😀 😀 😉 🙂 hannah montana 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😵 😀 🙂 😉

dadulka19
3. júl 2009

ahojte 🙂

peti,aj ja som vás zahliadla,len ste sa mi potom stratili 😖

hviezdica
3. júl 2009

ahoj hannahmontana 🙂 mame sa dobre 😵 pomaham mamine v zahrade zajtra budeme oberat ribezle 😀 mamina bude robit ribezlove vino 🙂 😉 😎 😀 😀 😅 😵

lucinda7
autor
3. júl 2009

Hviezdica,nie že budeš ochutnávať 😀 😀 😀 😀

my sme dnes mali jedno príjemné stretnutie so Siskou s detmi na ihrisku... 😝 baby nehodíme zas nejaké stretko??? 😝 aj ked nás sem už chodí pomenej 😒

hviezdica
3. júl 2009

nahovorim na stretnutie aj maminu 😎
a teraz uz dobru 😉 noc

dadulka19
3. júl 2009

ahoj hviezdička,dobre sa vyspinkaj 🙂 ..Lucka si ešte upratuje 😀 .Pomáhala mi robiť tortu 😎 ...tááák sa mi nedarila 😠 😠 😠

luci,že stretko 😀 ,veď ani len my dve sa nevieme stretnúť 😀 😀 😀

nika2
3. júl 2009

ahojte,
peta mala spala. ona ked sme doma tak zabuva okolo jednej. a spava po obede tak hodinku .
a len ta eva je taka , ze vonku.
dnes nebola nakoniec burka. dufam, ze ani zajtra nebude. chceme ist MM babke na dvor. dame tam malej bazen a ja sa trocha poopalujem 😀

petka015
3. júl 2009

no ja som sa rozhodla ze zajtra idem s malym na evu sa okupkat ak nebude prsat.

nika a maly ti spi este dva razy? nasho davam uz len raz ale dneska zalomil o pol osmej co bol zniceny z toho slnka.

lucinda7
autor
3. júl 2009

Dadulka,hod foto tortičky....aká bola HannahMontana??? 😀 😀 😀 😀

my máme tento víkend v Rakoviciach hody 😀 😀 😀 😀

petka015
3. júl 2009

a na stretko by som aj ja prisla. 🙂

dadulka19
3. júl 2009

luci,no moc sa nemám čím chváliť,ale na chvíľu ju sem teda šupnem 😖

andy.a
3. júl 2009

ahojte 😎 😎 😎

Dadka,dík za SMS 🙂 😉 volala som tam 🙄 🙄 🙄

a fakt inde sa nedá v PN kúpať vonku iba na Eve ?? 😕 😕 😕 myslím bazén vonku 😝 😝 😝

staré zlaté časy,keď Sĺňava fungovala ☹ 😒 😕

tá Diana,to je tam pri vás,Luci,že ?? a tam sa dá len vnútri kúpať tuším 😕 😖

dadulka19
3. júl 2009

andy,nemáš zač 😉

bazén v Diane je vonku 🙂

lucinda7
autor
3. júl 2009

v Diane je aj vnútorný aj vonkajší,nie??? 😝

DAda,tortička pekná...a hlavne že chutila 😎

milhaus
3. júl 2009

aj ja sa chcem ist kupat ale odtialto jedine na Staru MYjavu alebo Staru Turu a to su vodne nadrže

milhaus
3. júl 2009

mame tu na myjave aj kryte i vonkajšie kupalisko ale na tom vonkajsom som bola naposledy asi pred 20 - rokmi

dadulka19
3. júl 2009

ja viem len o vonkajšom bazéne 😀

a tortička sa ešte nejedla,až zajtra 😀 ...a dík

lucinda7
autor
4. júl 2009

čaute...
my vyrážame na opekačku....snád nás nechytí burka poobede 😠

Mili a na Dubník nechodíš???tam sme raz boli v jednej chatovej osade a veeelmi sa nám tam páčilo 😵

bubinko83
4. júl 2009

baby ake su u vas kupaliska? Chodite s detičkamy? Rozmyšlame čo dnes robit,že by sme si vyrazili niekde.

elise
4. júl 2009

ahojte my po obede 😉 lukasko buvinká manžel sa chystá na poobednú a ked sa luky zobudí pôjdeme von do 10 budeme sami takže manžela uvidí až zajtra poobede lebo zajtra má manžel rannú. celkom si zvykáme na túto smennosť. idem vás dočítať 😉

elise
4. júl 2009

lucka príjemnú opekačku 😉

miruss
4. júl 2009

Ahojte.
Ja som dnes mala upratovací deň, ešte povysávam kuchyňu a deckú, keď sa Kubko zobudí. 😝
Kubko s MM chystajú bazén. MM včera kúpil, tak sa dúfam neochladí. 😎
Dnes sa chystáme opekať. 🙂

milhaus
4. júl 2009

minuly rok som bola na dubniku s malou, mojim tatom a kamoškou, to bola jedina priležitost za rok plavat vonku
boli sme cely den u luckinej prababky ako každu sobotu ked som tu
je mi horko a chcela by som sa ist okupat ale mala sa kupe a zachvilu mame s kamoskou zraz

lucinda7
autor
4. júl 2009

Mili,vyrážaš do ulic??? 😝 a Rado je doma či kde dáš Lucku???

my sme strávili opekačku na drahovských jazerách...suprovo bolo...aj počasie vyšlo....keby to aspon takto pár dní vydržalo 😔

petka015
4. júl 2009

ahojte

tak my sme dneska boli na Eve sa okupat ja s malym a neter bola s nami MM mal pracu v garazi 😝 niekto musi aj korunky zarabat 🙂

Kubkovi sa pacilo prvy karat bol atkto v bazene a vo velkom tak sa rehotal a uz spi od osmej odpadol. 😀 😀 😀

nika2
4. júl 2009

ahojte,
dnes bolo fajn. zajtra hlasia, ze prsat ☹ chcem sa ist pozret do toho noveho zelandu.
peta mala svava este dva krat. lebo ona stava rano o pol siestej. takze rano okolo pol deviatej zaspava a potom po obede. a bolo dnes vela na eve?

milhaus
5. júl 2009

ja som ešte na myjave, rado ešte neni doma a nakoniec som nikde nešla, ta dotyčna mala vypnuty telefon
teraz som sa kupala a mala ešte spi

lucinda7
autor
5. júl 2009

ahojte
my sme už naobedovaní a ešte dopečiem štrudle a pôjdeme si trochu oddýchnuť 😵

ak počko vydrží pôjdeme potom na zmrzku 😝

klaudis
5. júl 2009

caute baby potrebovala by som poradit.dcerka bude mat buduci tyzden v sobotu oslavu 1.rocik a chcem dat spravit peknu marcipanovu torticku. co poznam tak pecu celkom fajn vo velkopeku tu v PN(len sa mi zda ze marcipan je trochu viac cukrovy). torta vychadza okolo 30- 40 euro. nemate nejaky iny overeny kontakt kde pecu dobre torty za rozumne ceny? dakujem. klaudia

lucinda7
autor
5. júl 2009

Klaudia,čo ja viem,v Pn pečú torty len vo Velkopeku,na Banke a v Korze 😝

ked tak skús u nejakej baby z artmamy čo to robí doma.... 😝 ale to je skôr okolo HC a TT 😵
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/trnavsky-kraj
tam ale musíš rátať u jednej torty cca 60 euro a viac 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre