♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

kluara
19. apr 2009

ahojte!

Kubkovi všetko naj k rôčiku 😵 😵 😵 , Brankovi všetko naj k zajtrajším 3. rokom 🙂

ja zmenáreň určite nebudem pozerať, pre mňa je to veľmi skoro, to budeme ešte vonku 🙂

dadulka19
19. apr 2009

ahojte 🙂

peti,aj od nás Kubkovi všetko naj naj naj 😵

elis,už sa teším,budeme pozerať 😉 ,teda,ak budeme doma 😎 ,ale net to istí 😉

petka015
19. apr 2009

ahojte

dakujeme pekne Kubko posiela pusinky.
aaaaa Luci boli sme u nich v pondelok to nas bolo tak pocut 😕 😕 😕 😕 ? sak nech vedia aj na Ku... ze sme tam boli. 😀 😀 😀 😀

Kubko mi zaspal sa cudujem lebo uz spava len raz ale v noci moc nespal tak dospava 😝 😀

nika2
19. apr 2009

ahojte,
aj od nas Kubkovi vsetko len to naj. a nech ho rodicia posluchaju 😀
oslava vcera dopadla dobre. mala podostavala kopec hraciek, oblecenie a samozrejme aj nejake tie eurace 😀

petka015
19. apr 2009

nika aj tvojej malej Vikinke vsetko naj k rocku. 🙂 ako to utieklo teraz sme rodili a uz maju rok 😝

nika2
19. apr 2009

dakujem peta. veru uslo to rychlo. dnes som pozerala fotky ked sa mala narodila. to uz ako keby ani ona nebola 🙂
nas tento tyzden cakaju nozicky a este do TT musim zavolat na kontrolu na neurologiu.

danca.b
19. apr 2009

ahojte
mala mi spi...Majko isiel hrat futbal a M s Barbi su v kostole 🙂
ja uz mam navarene...zel.polievku s hribikmi a br.mäsko s vajickom,kyslou uhorkou a horcicou(nieco na sposob span.vtackov) 😉 😉 a uhorkovy salat 🙂
po obede sa chystame do prirody ... este si chceme uzit tatina,kedze nam zajtra zase zduchne 😒
Kubkovi vsetko naj zelame 🙂

andy.a
19. apr 2009

ahojte 🙂 😎 😎

aj od nás Kubkovi všetko naj 😵 😵 😵 veru,letí to 😝 😀 😕 🙄

Danca,pozerala som ten Góool,ale Majka som tam nevidela 😕 😕 😕 bol tam,aj kopal ?? 😕 😅 😝

dúfam,že na tú Zmenáreň nezabudnem,budem určite doma ,s maródom 😒 ☹

tento týždeň sme mali mať EEG s malým,logop...všetko to budem musieť asi zrušiť 😒 ☹ a na to EEg sme čakali mesiac,takže ďalší termín zasa asi tak "skoro" nám dajú 😖 😠

elise
19. apr 2009

ahojte babulky takže dnes je 17.20 zmenáreň na STV 1 😀 😀 😀 som zvedavá na vaše názory ked to skončí 😀
dnes varím zapečené zemiaky a porkovú polievočku. malý mi teraz zaspal a manžel šiel hrať futbalna ihrisko tak mám chvílu na vás čas 😉

danca.b
19. apr 2009

Andy...bol tam v dvoch disciplinach,ale dal si dolu okuliare...tak mozno preto si ho nevidela 😅 😕
chlapci sa nestihali vystriedat...kedze je tam limit 1minuta 😒 ale este sa k cinom dostane...budu hrat este 2x a ako som tu uz pisala...su vitaz skupiny...porazia Piestany 😀 😀 😀

elise
19. apr 2009

danca ráno sme pozerali goool aj s malým velmi a mu to páčilo boli chalani fakt dobrý 😉 😉 😵

keti
19. apr 2009

ahojte

My už sme tiež z kostola doma. stavili sme sa ešte u naších v pizzerií pre Rastíkovú stoličku na papanie. Mali včera akciu, a bolo tam také 11 mesačné bábo, tak sme požičali. Rastík už bol tak unavený, že stihol spapať také4 lyžice polievky. A poďme na kute 🙂 🙂 A my sme už napapaný. Ešte poumývať riad. a môžem mať aj ja leháro. 😀 😀

elis škoda ja si to asi nepozriem, lebo pôjdeme tatíka pozrieť na futbal. Oni hrajú o 16-tej. takže to vôbec nestíham. Ale určite si to pozriem na nete. 😉 😉

Danka ja som skoro na to zabudla. o takej 8-mej som si spomenula, tak som utekala pozrieť program kedy to dávajú. Takže sme stihli 😉 . Ja síce tak útržkovo, lebo som pri tom varila. Drobec chcel variť so mnou, takže si to viete predstaviť. 😀 😀

A včera sme bohužiaľ na stavbe nič nerobili, kedže v piatok pršalo 😠 😠 .Ale aspoň ešte ponosili veci čo sa budú potrebovať. 😉 😉
Tak snáď do stredy to budeme mať spravené.

Prajem vám príjemne strávenú nedelu 😉

milhaus
19. apr 2009

lucka po obede a rado si na obed schrupol tiež

martao
19. apr 2009

Ahojte,
zmenáreň pozerať budeme. Liborka bolí uško. 😢 Leteli sme z MY na pohotovosť do NM. Teplotu mal 39°c, tak uvidíme čo bude zajtra.

milhaus
19. apr 2009

ja už mam zapnute stv1 a rado šiel na futbal, od druhej sme boli vonku

milhaus
19. apr 2009

linda ale tam neukazovali že menia teba, akesi dve baby, jedna je majka a ta druha janka či ako sa vola, neviem

mimusbe
19. apr 2009

aj ja to pozeram a elise...veru nie si tam 😕 😕 😕

elise
19. apr 2009

mili ved aj ja sa čudujem nám povedali že 19.4 budeme my

nika2
19. apr 2009

ja tiez pozeram a ved elise tam neni.

milhaus
19. apr 2009

posli mi to tvoje čislo telefonu do ip, akosi ho nemam
a napis i na ikariam lebo bianca sa čuduje

milhaus
19. apr 2009

teraz som pozerala archiv zmenarne a ešte si nebola

elise
19. apr 2009

ma naštvali aj sme si písali s tou kočkou čo bola snami a tiež je prekvapená z toho

milhaus
19. apr 2009

to aby sme teraz sledovali každy diel

andy.a
19. apr 2009

No,aj ja som sklamamá 😒 😕 dali vám nejaké zlé info z STV,Elis 😖

elise
19. apr 2009

andy som z toho smutná tak som sa tešila ale asi napíšem mail a opýtam sa kedy nás zaradia na stránke stv som pozerala že najblyžšia premiera bude 3.5. tak hádam vtedy 😒

milhaus
19. apr 2009

daj potom vediet ked to zistíš
ja som sa len bala aby som na to nezabudla a nakoniec tam nie si

martao
19. apr 2009

no to je sila. Pozerám a nič. 😠

milhaus
19. apr 2009

ale i tak je akasi kratka ta zmenaren

lucinda7
autor
19. apr 2009

Lindi,aj mne je to lúto,ale neboj,natočenú ťa majú,tak raz to dajú 😀 😀 😀 😀 😀

elise
19. apr 2009

skušam zistiť že kedy ma budeú teda vysielať napísala som mail

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre