♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
25. máj 2009

Ahojte,my sme mali zase krááásny víkendík 😀 😀 😀 ale už som v robote 😖

lucinda7
autor
25. máj 2009

stanka,zahlasované 😝

stanka26
25. máj 2009

dakujeme 🙂

zuzidr
25. máj 2009

stanka "nezahlasovali"? 😅

ale už je zahlasované 😀 😀

nika2
25. máj 2009

ahojte,
tak vikend aj u nas bol dobry. v sobotu sme boli u krsnej v BA na dome a vcera na opekacke u MM babky. take horko bolo.
a chcem sa Vas este spytat. deturence dobre papaju? lebo ta moja navarene na obed teraz nejako moc nechce jedavat. ale rozok a sunku to ano. neviem co jej uz navarit ked nic nechce. hadam je to take obdobie a prejde to. lebo obcas uz to tak mala , ze nic nechcela jest a inokedy zjedla vsetko navarene.

mimusbe
25. máj 2009

dobre ranko..

aj u nas bol pekny vikend...vcerajsok utiekol ako voda....

nika...moja tiez moc nechce teraz varene...a to som si myslela nedavno ze ako pekne uz zacala papat...a ja tiez neviem ze co jej mam uz davat lebo by jedla len vyzivy ovocne v kuse...a to jej nechcem stale davat...ale to sa zatym neskutocne trha...

teda....cely vikend nikto nic a baculka to tu raidne rozvyrila...akurat ze nespravnym smerom.... 🙄 🙄

kluara
25. máj 2009

ahojte!

tuším sa nám tu rozvírili hladiny......ja do toho nevidím, takže nemôžem reagovať......nech sa to urovná tým správnym smerom

my sme mali tiež fajn víkend, konečne sme mali tatinka celý víkend doma, tak sme si to užili.....

Lucka, ako si dopadla s dr.?

tento týždeň by sme mali mať naše nové autíčko, tak sa vytešujeme.

pekný deň

kluara
25. máj 2009

stanka, aj od nás zahlasované 😉

zuzidr
25. máj 2009

mati vy ste dali staré šrotovať?a aké budete mať? 😅 😀

kluara
25. máj 2009

zuzi, nedali 😝 budeme mať peugeota 307 kombi. ono je nové pre nás, inak je to 2004 a je z autobazáru

zuzidr
25. máj 2009

mati to je super,a hlavne aBY SLúžILO 😀

zuzanocka
25. máj 2009

ahojte!

koho to tu nevidim? nati, ahoooooj!

zuzanocka
25. máj 2009

nati... ☹ maťka, veď sa hádam spoznáš 😉

dadaga
25. máj 2009

ahojte....teeeda ja tu nie som a o mojom Lucikovi hovorite...xiixixixi...

inak stale beha za jednu ruku sa ho nejako bojim pustit...takze asi este chvilku bude....sak svet sa nezruti.....

Zuzi inak dobry napad dnes...mozete aj castejsie...xixi mi to dobre padlo....

kluara
25. máj 2009

zuzka 😀 😀 😀 jasné, že som sa spoznala 😝

kluara
25. máj 2009

zuzi, díky 😵 😵

lucinda7
autor
25. máj 2009

ahojte...
my máme tatika doma celý týžden 😝 doobeda sme boli pri vode kamienky hádzať.... 😝 jáááj,pohodička 😵

mati,u dr.nijako....kedže to do piatku nemala,teraz mi je to nanič....ani som pre to nebola 😠

a gratulation k novému autíčku 😝 nech dobre slúži 😎

kluara
25. máj 2009

Lucka, a čo teraz? inak, to je na porazenie, fakt zostala dôležitá 😠 😠 😠 😠 😠 😠

baculka11
25. máj 2009

lucinda7
no viem o keti viac ako ty a vien, že nepísal kto to bol kto zklamal, ale ja to viem ,vieš dedina je mala a nesklamala náhodou keti jeho? 😝

Nech píse pravdu. 😠
Prekvapené, že viem kto to bol čoo?

zuzanocka
25. máj 2009

maťka,
ako u vas? pracujes?

dani,
no ked mam navarene, vybehneme vacsinou na bicykli, tak sa mozme zastavit, alebo mozme ist spolu trocha pobicyklovat, hm? uz mas namontovanu sedanku? 😉

zuzanocka
25. máj 2009

inak...je straaaasne teplo vonku... chcela som sa ist opalovat, ale dosla kamoska, tak sme sa zakecali, o chvilu uz asi mrne bude vstavat, tak spapa druhe a mozno pojdeme clup k nasim do bazenu a potom po hviezdicu do skoly a na zmrzkuuuuu 🙂

loryana
25. máj 2009

Staniiii ...aj my s Timuskom sme poslali Sabinke hlas.Budeme drzkat palceky v sutazi.

Nechodim sem casto,ale este som tu nezazila osobne konflikty,myslim ze nech to bolo akokolvek,nemalo by sa to riesit prave tu.
My sa ideme s drobcom trosku poprechadzat,aby videdl svet 😀
vsetkym maminkam prajem pekny dnicek 😉

stanka26
25. máj 2009

ahoj lory.no konečne si sa ukázala a dakujeme za hlasík aj ked to už moc asi nepomôže. 🙂

zuzanocka
25. máj 2009

ja myslim, ze ked budeme dotycnu osobu ignorovat, da pokoj 😝 😀

lory,
ziadne osobne konflikty...my sa tu mame radi 😵 😵

loryana
25. máj 2009

ako to ze ti nas hlas nepomoze??Sutaz sa uz bude koncit ???

zuzanocka:
ja viem ze sa tu mate radi 🙂

mimusbe
25. máj 2009

lory....ako pise zuzka...ziadne osobne konflikty....len podaktori ludia sa nevedia asi zmestit do koze... 🙄 🙄

baculka...myslim ze nikto nie je prekvapeny ze vies alebo si myslis ze vies o koho islo...podla mna je to kazdemu jedno pretoze toto je forum o detoch a ich mamickach a ked nieco mas tak si to vyjasni s dotycnou osobou osobne alebo ipckami a neries to tu..... 😖

akosik to tu poslednu dobu straca vyznam....necudujem sa ze niektore baby sem prispievaju minimalne alebo vobec... 🙄

prepacte ze tak zhurta....ale dost ma takyto ludia vytacaju a hneva ma to 😅 🙄 😔

mimusbe
25. máj 2009

ideme aj my von na prechadzku ....potom pockat tatina a mozno na zmrzku behneme 🙂

prijemny den 😉 😉

stanka26
25. máj 2009

vtuším to končí v auguste.ale tolko hlasov nenazbierame.

lucinda7
autor
25. máj 2009

stanka,nehádž flintu do žita 😝

Zuzi,s bicyklom sa k vám niekedy radi pridáme aj my 😝

Mati,no nič,tá tetula na úrade má už aj tak dovolenku....pošlem zajtra pre to MM....a v stredu jej to tam nechám/ak to už bude vyplnené všakže/ 😒

milhaus
25. máj 2009

ja som ti teraz dala hlas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre