♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
4. aug 2009

ahojte...

zuzi...pekne fotky...vidiet ze vam bolo naozaj super 😉

peti...my mame pre malu oranzovu izbu a ak naaahodou bude dakedy chlapcek ...tak mame aj modru...a vobec nie je studena...iba zo zaciatku ked sa to namalovalo to posobilo tak....kym si clovek zvykne na taku sytu farbu...ale teraz je uplne super ...pre nas 🙂 😉 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mimusbe
4. aug 2009

nika...nasa mala zacne plakat este len ju posadim na tu ,,lavicu,,...a nepomaha nic 😅 ani prihovaranie doktorky 🙂 🙂 daako sa zacala bat doktorov 😖
dufam ze ju to prejde....

milhaus
4. aug 2009

aj moja sa boji doktorov, najmä tejto chtelnickej, ani sa k nej dobrovolne nepribliži ale už sme tam davno neboli, aj pol roka

miruss
4. aug 2009

Ahojte.

Zuzi pekné fotky. Vidno že a Vám tam páčilo. 🙂
Aj Kubko sa veľmi bojí doktorky, zato Zuzka sa na ňu stále usmieva. 🙂
Lucka sa asi sťahuje, hádam sa potom ozve. 😝

andy.a
4. aug 2009

Aj ja som dala fotooooos 😀 😝 😅

moji obaja sa boja lekárov,je to normálne u detí 😒 zvlášť keď sú tam tak často ako tí moji ☹

Mili,že pol roka...to ti môžem len v dobrom závidieť 😉 😕 😝

dodatočne všetko naj meninovým oslávencom- Mirkinmu Kubkovi 😵 😵 😵 ,Anike 😵 😵 😵 ,Martule 😵 😵 😵 /ktorá sa tu už nejako neukazuje 😕 😕 😕 /...aj Ľubkinej Aničke 😵 😵 😵 -neviete,čo je s Ľubkou ?? 😕 ,nebola tu tuším od Vianoc alebo Veľkej noci 😕 😕 😕

aj narodeninovým všetko naj -tuším Mirka 😵 😵 😵 ,Lucka ešte dávnejšie 😵 😵 😵 /sťahujú sa ?? 😕 😕 ../

andy.a
4. aug 2009

..ešte pre Danku : Dani,ja som dávala malú očkovať,keď mala 15 mesiacov,4-vakcínou,kde bola okrem MMR aj vakcína proti ovčím kiahňam 😝 volalo sa to tuším Priorix tetra 😉

je ešte aj Varilrix-myslím tak sa to volá,to je monovalentná vakcína/len proti ovčím kiahňam/,skôr asi pre väčšie deti 😝 je tu aj diskusia na Koňovi o tomto 😝 😕

dadaga
4. aug 2009

ahojte... andy dakujem za odpoved... a mali nejaku reakciu ci ako? lebo nasa lekarka to este neockovala a ja som prva co to chce... ze vsetci o tom len tocia a nikto si to nakoniec neda...
ano priorix tetra sa to vola...

dadaga
4. aug 2009

ja sa inak dobrovolne priznavam som vas zanedbavala mame nove okna tak nebolo casu na net a mali sme ho odpojeny... ale konecne to ide a ja uz som total hotova tak frcim do postele dobru..

andy.a
4. aug 2009

Dani,očkovanie v pohode,žiadna reakcia 😕 😝
aj my sme boli prví 😉 ale pritom nám to Dr.odporúčala /keďže obaja krpci sú každú chvíľu chorí 😔 ../,len som dosť platila,nejako okolo 2.700,- Sk,bolo to takto pred rokom 😝
neviem,aká je cena teraz 😕

miruss
4. aug 2009

Ahojte.
Andy ďakujem za gratulácie. 🙂
Idem pozrieť foto.

miruss
4. aug 2009

Andy pekné fotky a drobci nevyzerajú, že by im nechutilo jesť. 🙂

zuzidr
5. aug 2009

ahojte,po 24hod. prvý človek????????asi prázdninujete však? 😅 😀

petka015
5. aug 2009

caute

zuzi super komentare k fotkam som sa nasmiala.

andy a malu tam na foot nemas??? 😕 😕 ta nebola???

lucinda7
autor
6. aug 2009

čaute herečky 😝
vela ste toho nepopísali....

ja sa vám ozývam aspon z net kaviarne.....narýchlo....
sme o.k.,zdraví,a od piatku odstahovaní 😝 len ešte nie v domčeku...to cca o mesiac 😵

ale trávime tam vela času tak na net mi už ani čas neostáva/a ani ho momentálne nemáme 😀 😀 😀 /

fotečky mrknem niekedy nabudúce.....nestíhačka....

ale vítam Zuzidr.super že ste si to spolu užili....

držte sa....niekedy sa zas ozvem....ajojte

milhaus
6. aug 2009

lucinda a byt ste už predali?

anika
6. aug 2009

cavte dovolenkari a prázdninari 🙂

milhaus
6. aug 2009

aj ja by som šla na dovču keby bolo za čo a s kym

elise
6. aug 2009

ahojte babulky.
ja mám zajtra dovolenku, malého sme včera zobrali od našich (má v dlahe ruku zlomené zápästie od pondelka ale dozvedeli sme sa to až ked sme nečakane prišli ☹ ) mám sa tá smola lepí na päty stále.

milka ved máš lucku chodte vy dve na dovolenku niekam 😉

zuzidr
6. aug 2009

Ahojte,veru bieda tu je 😅 my sme boli v kauflande na nákup,potom sm si farbila vlasy.... 😉

elise a to vám vai nedali vedieť?a čo lukino robil?bolí ho to? 😕

zuzidr
7. aug 2009

Dobré ránko,konečne piatok 😀 zajtra sa teším na upratovaciu sobotu,už som takú nemala ani nepamätám 😀 vždy len priebežne upracem cez týždeň,tak sa už teším 😀 😀 pekný víkend 😀

nika2
7. aug 2009

dobre ranko,
nas zajtra caka oslava a v nedelu ideme do Jana. dnes musim teda vsetko zbalit.

elise
7. aug 2009

pekné popoludnie, lukasko spinká ja mám dnes dovolenku 😉
zuzidr práveže nedali nič vedieť a to sme v pondelok hodinu potom čo sa to stalo-podla lekárskej správy o 18:30 sme o 19.30 volali a všetko je vraj ok a hned zložili, čo nie je ich štýl. ale mysleli sme že je všetko v poriadku. potom sme druhý den dostali sms že mi na stretávku malého varovať nebudú že idú na oslavu(dozvedeli sa o nej v utorok poobede) pritom varovku kedy budem mať stretávku som snimi bola dohodnutá už vyše mesiaca ☹ (manžel je v skúšobnej dobe a má poobednu na druhý den rannú takže nemôže a nikoho iného nemám) nejako začínajú mať také čudné názory (inak malého nedávam varovať stále občas, aj to max na 3 dni teraz to malo byť dlhšie až na týžden ale aj tak tam bol len do stredy a odniesli sme ho domou) naši sa ani neunúvali vysvetliť ako padol a tak... ☹

milhaus
7. aug 2009

elise divné
a kedy budes mat tu stretavku? možno by sa ti ho dalo povarovat len neviem kedy

dadulka19
8. aug 2009

krásny dník 🙂

no,nejak to tu nefrčí 😝 ...

zuzi,andy pekné fotečky 😉 ,tak ste si super užili dovolenku 😉 ...nás ešte len čaká 😎

elis,tak to je fakt divné 😠 ...ale keby si chcela,pred pár dňami som stretla starú známu susedu,ktorá sa dala na opatrovanie detí(kedysi,ako decko, som jej tiež brávala von mimčo)...,tak ti môžem dať t.č.

milhaus
8. aug 2009

ja som u luckinej prababky a mala este chrni a bolia ma ruky a som doprhlena od trhania buriny zo zemiakov

dadaga
8. aug 2009

ahojte.. Andy ponukla? no ta moja kukala na mna jak puk,ze co to zase od nej chcem co som si to vymyslela, si pripadam dakedy ako z marsu,ze chce daco nadstandard?
neviem cenu, ale ze je do konca roka akcia...tak uvidime by malo to balenie vyjst na 700 sk tusim... som dala recept do lekarne mi zistia.,...kamoska..

dneska sme videli Sabinku aka je krasna take zubadielko.. a ta sukienka.. normalne kocka.. zlata je....

zuzidr
9. aug 2009

Ahojte,dnes nikoho?

my sme si cez obed pospali a potom sme išli do mesta na prechádzku a na kafe,dnes nebolo až tak horúco 😕

teraz sme sa navečerali,ideme sa okpať a nachystať veci do roboty....a zajtra zase tá robota 😝 😒

kluara
9. aug 2009

ahojte!

Zuzi, my sme skončili nakoniec na Čachtickom hrade 🙂

.... a veru, zajtra aj ja do roboty... po týždne voľna...

milhaus
9. aug 2009

mi sme boli s mamou na prechadzke a potom na džus

dadaga
9. aug 2009

ahojte.. iha nejako je tu mrtvo... co to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre