♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
15. jan 2010

ahojte baby nemate niektora na predaj alebo pozicat karnevalovu masku pre nasho kubka?

mimusbe
15. jan 2010

ahojte....

peti....aj my budeme potrebovat masku pre nasho drobca...v piestanoch neni niekde pozicovna?
v tescu som videla pri detskych vecickach kostymi....v celku pekne niektore...cca 10 a vyse E.....

a kedy mate karneval?

kluara
15. jan 2010

peťa,takú malú nemáme, skús pozrieť v dráčikovi, alebo v požičovni pri pošte 😉

milhaus
15. jan 2010

baby byvaju niekde predstavenia babkoveho divadla v pn?

elise
15. jan 2010

ahojte my sme kupili v ikei také kriatko ale len na oči a zobáčik ostatné treba inprovizovať tričkom a gaťami, bola k tomu aj čapička ako hrebienok čapičku musím pohladať.

elise
15. jan 2010

kriatko=kuriatko 😀

milhaus
15. jan 2010

už som našla to babkove divadlo na strankach piesťan ale asi nepojdeme bo to tak vypada že rado pojde zasa robit na vychod po vikende
neteši ma to ale čo už

milhaus
16. jan 2010

dobru chut, ja som prave doobedovala
rado varil zemiakovu kašu a prepdpripravene morčacie mäso pražil

elise
16. jan 2010

ahojte 😉 tak malý spinká, manžel šiel do práce na poobednú, pijem kávičku a mám trochu kludu 😀
varila som kuraciu polievku, ryžu a grilované kuriatko 😝

milhaus
16. jan 2010

mne lucka poobede už davno nespava, chyta ju to o tej tretej a to nie vždy a ked zaspi tak ju necham len pol hodku lebo potom nehce večer spat a v noci nas chodi strašit

dadaga
16. jan 2010

cao...no karneval sa blizi....
Mimus kedy je u nas?
Emili dneska som bola v Chtelnici nejako som ta tam nestretla....

petka015
16. jan 2010

ahojte

diky skusim teda oproti poste ci nemaju take male. v draciku som videla mylsim certa ale dvakrat preobleceny nemusi byt.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima zaciatkom februara byva minuly rok bol 8 feb.

inak maly ma odvcera vysoke teploty 39 niekedy 39,4 ale nic ine mu nie je. ach jo super vikend 😝 😝 😝 😝

zuzidr inak dneska sme sa stretali na nadjazde si soferovala. 😀

milhaus
17. jan 2010

poobede sme boli na prechadzke a potom u svokry do piatej ale doobeda sme boli doma

milhaus
17. jan 2010

zasa akosi malo prispievate

nika2
18. jan 2010

dobre rano,
ale nam zase nasnezilo 🙂

lucinda7
autor
18. jan 2010

dobré ránko....

veru,cez víkend nič a ked začne škola tak navalí 😎

trixi
18. jan 2010

ahojte, a prisli Vianoce 😀 . Tolko snehu, pri odpratavani mi seklo v chrbte ☹ , tak ledva chodim. Maly konecne prekonal fobiu zo snehu, uz sa so snehom skamaratil az tak, ze zacal susedku (1 rok) gulovat 😀 . Po obede som utekala na ORL pre vysledky, ma nejakeho bacila v krcku, tak musi uzivat ATB. Snad mu to pomoze.

skore uzdravenie Jakubkovi 🙂

Kam chodite na karneval?

Uz som prihlasila Matka do tej sukromnej skolky na Zahradnickej. Telefonovala som tam, pani bola velmi prijemna a mila, tak od 01. februara zacneme. Zatial len 3 x do tyzdna na hodinku-dve. Zatial to staci, hlavne aby bol maly s detmi a zvykol si na ne. Som zvedava, ako to bude znasat.

milhaus
18. jan 2010

a kolko beru na hodinu? to len tak informativne sa pytam

kluara
18. jan 2010

..... veru nasnežilo 🙂

trixi, peťa - chlapcom skoré uzdravenie 🙂

milhaus
18. jan 2010

ta blba agentura mi meska s vyplatou a ked som tam volala dneska, že sa to určite vyrieši
tak by mi tie peniaze teraz bodly
a pridavky na lucku mi neprišli este

lucinda7
autor
18. jan 2010

Mili komu by NEBODLY? 😝

ani MM ešte nenabehli rodinné 😒 neviem čo s tým robia 😒

mimusbe
18. jan 2010

ahojte

nam uz dosiel aj rodicovsky aj rodinne pridavky... 😉 🙂

chorym prajeme skore uzdravenie...🙂

trixi....aj ja som dnes makala ako fredka 😀 😀 ....3 x som odhrnala sneh....a to mame riadne letiste pred domom...🙂

my sme este na karnevale neboli...tento rok by malo byt prvy krat...ale nevieme ci pojdeme lebo sa nam to tu moc nepaci....hudba nahlas ako keby tie deti boli hluche...a len bezhlavo lietaju ...ziadne sutaze ani nic....aspon ked sme tam davnejsie boli tak to tak prebiehalo... 😒 😒

milhaus
18. jan 2010

už mi to prišlo a aj linde, volali sme spolu

dadaga
18. jan 2010

Mimus a kedy je?

mimusbe
18. jan 2010

dada....neviem

trixi
18. jan 2010

milhaus 6,6 na 4 hodiny.

mimusbe, ked sa pozriem von z okna tak ma ide porazit, rano ma caka lopata, chlapov mam na nic. Otec lezi chory, drahy je na cestach a Matko odmieta pomahat pri odpratavani snehu. Radsej sa len pozera.
A ja sa ledva hybem, co ma tak boli chrbat. Vobec neviem ako prezijem buduci tyzden lyzovacku. Dufam, ze mi to prejde. Asi to chce masaz 🙂 .

Dnes som este varila a zavarala jedla na lyzovacku. Tam sa mi nechce varit, tak vsetko varim doma, potom to zavaram-sterilizujem a na lyzovacke len zohrievam. Uz mam zavarenu polievku, havajske zavitky s brusnicami, gulas a este idem zajtra varit curysske ragu a kacacie prsia na pomarancoch. Moji chlapi uz teraz slintaju, neviem ci chodime lyzovat kvoli lyzovacke, alebo kvoli papaniu 😀 .

milhaus
19. jan 2010

trixi neboj neako to zvladnes

zuzanocka
19. jan 2010

dobre ranko 🙂

lucinda7
autor
19. jan 2010

ahojte....

no náš tatik chuda ráno odhrnal kym šiel do práce,si privstal 😀 😀 😀 😀

trixi teda dobré papaníčko berieš....a v poho ti to vydrží????nepokazí sa to????aj ked to sterilizuješ..... 😎
a kde idete lyžovať?????
ja obzerám nejaké Tatry na jarné prázdniny.....túto zimu sme neboli ešte....ale možno to necháme až na teplejšie na jar 😵

Zuzi,vitaj,čo tak krátko???? 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanocka
19. jan 2010

luc,
vitam 🙂
nejak nemam naladu 😝
a moc roboty 😝

aj nas lu poctivo odhrna kazde rano, ked ide z domu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre