♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzanocka
21. jan 2010

aaaale tie paprcky do huspeniny berem 😀 😀 😀 😀 ale aj s pripravou... 😝 nedavno som robila a aka fajnaaa sa podarila... nato, ze som ju robila po prvy krat 😉

granado
21. jan 2010

no to dufam. Ty už asi aj končíš v robotke či?

zuzanocka
21. jan 2010

o pol... a este musim daco dorobit... idem trocha"na vzduch" (chybas mi tu 😉) a pomaly budem balit...

zuzanocka
21. jan 2010

fuuuha, aku zimu este hlasia... ze -14 na noc zasa... chudak pes nas vonku 😔 ale ma kozusinku, aj slaninku trosku 😀

granado
21. jan 2010

jaj aspoň niekomu chýbam 😀 Ale veĎ skús opáčiť susedov ha ha ha 😀 Ja idem pre mojho opatrovatela do školky, ten sa tak o mna pekne stará zlatko moje a keď si ku mne lahne tá malá bosorka v bruchu ho tak začne kopkať, no hovorím je to malá vodnárka 😀

andy.a
21. jan 2010

čaute 😎 😎 😎

Granado,ja mám obe deti problematické,takže jedno,či dievča alebo chalan 😝 😝 😀 😀
ale s malou som mala aspoň tehot.skvelé,aj keď pôrod zasa otras...a pri malom presne naopak 😀 😀 😀 😝

Zuzka,IP 😉

Trixi,hej,spoznala som ťa podľa fotiek tuná na MK,len ma prekvapila tvoja výška trocha 😕 😅 😉

a kde je Zuzidr,má skúšky ?? 😕 😕 😕

no,huspeninu milujem aj ja 😵 😵 😝 😝 😝

Zuzka a vy do tretice chalana nebudete skúšať ?? aj s Dadkou ?? 😕 😅 😀 😀 😀 😝 😅

zuzanocka
21. jan 2010

andy,
odpisala som ti na ip a mas tam v podstate aj medzi riadkami odpoved na tvoju otazku 😉

cafte!

trixi
21. jan 2010

ahojte,

andy, co som sa Ti zdala mala??? 😲 😲 😲 Skor siroka 😀 😀 😀
To vies na tych fotkach vacsinou cupim pri malom 😀 , alebo su fotky zmensene 😀

mnam, huspeninka, moj otec minule robil, taka bola dobra a tooolko maska v nej bolo 😉

My sme sa dnes s malym vybrali na obed do restiky. Vcera vecer som robila gulas a nejako sa mi zdal velmi pikantny, a dnes som nestihala nic varit, finisujem v robote, uzavierky, koniec roka, koniec mesiaca a este dovolenka k tomu.

Ja som zatial na MMB len predavala, kupila som len par krat, pri prvom nakupe ma predavajuca podviedla na vecickach Next, nastastie som vybojovala peniaze spat, potom som objednavala Gap a to predavajuca nejako neracila dodat, strasne dlho to trvalo. Ale co som dobre nakupila, tak lego od Andreja z PN. Bol to rychly obchod, rano som objednala, zaplatila a vecer mi to jeho manzelka doniesla domov. To bol super obchod.

granado
21. jan 2010

No supiš a už mám aj ja chuť na huspeninu 😠

lucinda7
autor
21. jan 2010

Trixi,andrej a silvia sú moji kamošovci 😝 sú v pohode....a silvia sa tu tiež mihla raz myslím.... 😵

...a nerobte tu chute s huspeninou 😝 😝 😝 😝

elise
21. jan 2010

ahojte 😉
ja zíram tolko zapísané 😀 sa nezdáte 😀
ja som dnes mala hovoriť po mesiaci so šefom a nič z toho , nie že by mi chýbal ale patrilo by sa 😀 😀 😉 a zdravím špiónov ak by dačo 😉 😎
nycanka aj kamarátka z trnavy chodí v trnave s malým do bazému plávať, bola som sa tam pozreť je to suprové, len mne sa nechcelo dochádzať a ešte som chodila aj do práce.
tak my dúfame že sa malé zadarí (druhé) 😀 a ešte plánujeme tretie aj keby sme mali pár 😉

granado
21. jan 2010

joj nenahovorím niekoho na tu huspeninu, mne by stačilo iba pre chuť 😉 No ak nie asi cez vikend má moj mangel o zábavu postarané 😀

elise
21. jan 2010

nepokúšajte s huspeninou 😝 😀

granado
21. jan 2010

joj, nespravíme neakú huspenina párty? 🙂

elise
21. jan 2010

raz sa robila segedín párty všetky sme varili doma segedín 😀 ale huspeninová párty by nebola zlá 🙂

granado
21. jan 2010

asi sa zbláznim akú mám chuť, predávajú niekde hotovú, neviete poradiť? ☹

dadulka19
21. jan 2010

huspeniná 🙂 ,práve včera som nad ňou rozmýšľala,že kedy asi urobím 😀 😀 😀 😀 😀 a toť sa o nej točí 😀 😀 😀

andy,ja už si netrúfam na ďalšie 😒

dadulka19
21. jan 2010

granado,niekde určite predávajú hotovú 🙂 ,kedysi sme na ňu chodievali aj na Havran 😀 ...,aj v bufete pri pošte mávali 😀 😀 😀 ,inak,ak by ti stačil klasický aspik so šunkou,vajíčkom a tak,tak to majú aj v Kaufáči.Ale nie je nad riadnu domácu 🙂 🙂 🙂

granado
21. jan 2010

asi bude musieť chúďa moj mangel keď dofrčí z práce ísť na výpravu po nákup.centrách. 🙂

kluara
21. jan 2010

tak ja na tú vaši párty neprídem 😀 😀 😀 neznášam huspeninu 😔

granado
21. jan 2010

ani ja som ju moc nemusela ale teraz by som za ňu vraždila 😉

kluara
21. jan 2010

tak mňa chute našťastie obchádzajú 😝

granado
21. jan 2010

ja som nemala vôbec chute a nejedávala som skoro nič, lebo všetko išlo von ale tento posl.týždeň by som jedla také hovädiny 😝

kluara
21. jan 2010

že by to bolo u teba už na spadnutie? 🙂

granado
21. jan 2010

no to si stále namýšlam ale Zuzu aj s lekárom sú stále proti mne a presviedčaju ma že ešte mesiac 😠

trixi
21. jan 2010

granado, celkom dobra huspenina s udenym maskom a cibulkou je od Simonovej, mavaju ju v PTcku, nie je sice domaca, ale je dobra, mne tiez v tehotenstve velmi chutila 😀 . Ja mam aj teraz chute, a tehotna nie som ☹ .

kluara
21. jan 2010

keď bude ten správny čas, tak sa bábika vypýta aj sama 🙂

granado
21. jan 2010

trixi díkes, ešte teraz dočkať sa rána 😉 kluara ja viem, to ja iba tak stresujem 😉

elise
21. jan 2010

granado a matúško čo ako ? teší sa na sestričku?

granado
21. jan 2010

ano teší sa velmi ako ju bude voziť a ako sa budú na buducí rok sánkovať 🙂 Akurát teraz moje zlatko v postielke s manželom sčítava a odčítava, príprava do školy. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre