♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
14. máj 2010

ahojte,
no kala pekne ako pekne. skus sa prejst z trajana do mesta kocikom a neviem ci budu take pekne.

mimusbe
14. máj 2010

ahojte

nika.....tak aj tu....vsetko NAJ k narodeninam, hlavne to zdravie, stastie, lasku aj peniazky 😵 a aby vas Vikinka posluskala 😉 🙂

piestany su v celku pekne.....len tam treba kopec veci zlepsit......

nika2
14. máj 2010

tak este raz mima dakujem 🙂

milhaus
15. máj 2010

potraviny je dobre tesko a lidl, elektronika domoss a OK elektro, ostatne moc nemam prehlad

elise
15. máj 2010

ahojte 😉 volako rozoberáte piešťany 😀 ono to nie je zle ale pred 11 rokmi ked som sem prišla bývať som ich videla krajšie 😀 😀 😀 😀 😀 inak v pohode po 5 rokoch som si zvykla 😎 ja nakupujem v lidli a v bile ale to iba niektoré druhy, ešte na údeniny mám kaufland a na cicové (náš kocúrik ak by ste zabudli 😀 😀 ) jedlo chodím do dmky. 😉
dnes sme boli v smoleniciach. lukyho škôlka tam mala súťaže hry, guláš a darček pre meminky 😵 dostala som krásny malovaný kamienok ktorý robil luky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 len sa mu spievať nechcelo 😀 ina poviem vám srandu luky má spolužiačku v škôlke ktorej otec je môj bývalý frajer a dokonca sa narodil v rovnaký den ako luky 😀 😀 😀 😀 😀 aj on tam bol zo ženou trošku bolo videť že je prekvapený a niečo v nom ešte žiarilo aj jeho pohlad pozeral sa tak vystrašene na svoju ženu ale pokecali sme trochu 😀 bolo to v pohode 😉

elise
15. máj 2010

meminky=maminky 😀
ina=inak

lucinda7
autor
15. máj 2010

no Lindi,vidíš aký je ten svet malý 😀 😀 😀 😀 😀

elise
15. máj 2010

lucka to ano ani vo sne by ma to nenapadlo 😀

milhaus
16. máj 2010

aj svagrinej syn zo zakladnej školy mal dneska recital na deň matiek ale ked chceli matky kvetinku tak si ju vraj museli najprv zaplatit

bejda
17. máj 2010

Ahojte Piešťanky,
mám prosbu. Hľadám dobrú a osvedčenú vizážistku z Piešťan, resp. okolia, ktorá je ochotná prísť nalíčiť domov.
Ďalej zháňam kontakt na kaderníčku a vizážistku Marcelu a Zuzanu Kochanové z Radošiny.
Ďakujem
B.

nika2
17. máj 2010

bejda inak ak mozem poradit, tak zuzana a marcela su uplne super. pozname sa uz strasne dlho a zatial ked bola u nas nejaka oslava , tak zuzana nas cesala a marcela malovala. a urcite pridu aj domov ked sa dohodnete.

dadaga
17. máj 2010

ahojte... zijete nezaplavilo vas? hruza pocasie... jaaaaj nech uz je jar...

lucinda7
autor
18. máj 2010

ahojte...
no Dani už bude asi len leto 😀 😀 😀 😀

elise
18. máj 2010

ahojte 😉
ja hlásim že v orvišti pri závlahovom kanály je zatial vody akurát, protipovodňové opatrenia nechystáme ani nenaplňame vrecia pieskom 😀 😀 😀 inak váh je stašne špinaý divoký a vylieva sa 😒
vyzerá to ako na neskoru jeseň ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ hadam nebude snežiť aj u nás? 😕 dufam že v sobotu bude konečne pekne chysáme oslavu tak aby sa dalo sedieť konečne vonku

dadex
19. máj 2010

Ahojte. Mam na vas otazocku. Chcem ist do Piestan na dovolenku a preto ma zaujima, ci je uz kupalisko Eva otvorene a zrekonstruovane. Dakujem.

milhaus
19. máj 2010

dobry deň
teraz je vody všade až moc, už to ani pôda nechce piť

kluara
19. máj 2010

Dadex - Eva bude otvorená, zrekonštruovaná asi ťažko

dadex
19. máj 2010

je tam aj nieco pre deticky? dakujem.

kluara
19. máj 2010

ani by som nepovedala. my keď sme chodili, brávali sme malému bazénik, alebo si požičali vaničku, a keď bol väčší, tak išiel do malého bazéniku, kde smú len deti (tuším od 3 rokov). ak bolo veľa detí, bola som pri zábradlí, ak bolo menej, tak som tam bola s ním

dadex
19. máj 2010

dakujem za odpovede.

nika2
19. máj 2010

ahojte,
klaura a neni uz ten maly bazen pre deti zruseny? teda, tusim je teraz bazen na sedenie s teplou vodou. a moze tam aj dospela osoba.

elise
19. máj 2010

babulky ahojte 😉
ja od zdroja by som vám na evu neodporučala ta voda (výsledky otras) a videla som statcku správu ...... 😒 😒 😒 😒 😒 neriskovala by som. inak viem že pre piešťany je eva svätá. inak na kupelnom ostrove sa platí drahé parkovné ak tam nie ste ubytované dadex. ale inak hlavnavec že sme všetci zdraví 😀 v esplanede je bazén drahý a môj muž aj ja sme tam nachytali plucne chlamídie takže poteší.... a zdravím špionov 😀 😀 😀

dadaga
19. máj 2010

dadex si sa zblaznila tu na dovolenku? no na prechadzku po poludni odporucam, ale ako dovolenkovu destinaciu asi tazko.. sa tu za 2 dni unudis... a ani sa nikde nenamocis...zial to je realita Piestan..
radsej ak ti mozem poradit chod do Rajeckych teplic... to je ina kava...

dadaga
19. máj 2010

Luci myslis,ze vobec leto bude.. mozno vdaka tej islandskej sopke ani slnko neuvidime? a leto bude studene ako naposledy ked si zmyslela,ze nam zaprasi povrch... zial..

lucinda7
autor
20. máj 2010

ahojte....Dani a možno leto nebude a začne aj snežiť 😀 😀 😀 😀 😀 celá príroda je hore nohami 😒

dadaga
20. máj 2010

Luci veru.. hruza naco mame ten decky bazenik?> Luka by sa uz kupal...xixixi

elise
20. máj 2010

ahojte kočenky 😉
dani ved dajte bazenik do obyvačky 😀 zakúrite a bude romantika ešte chýba piesok a palmy 😀 😀 😀 inak my sme teraz zložili konečne stan čo sme mali rozložený 3 rok 😀 😀 😀
ja dufam že bude už konečne slniečko v sobotu oslavujem tak musí byť pekne 😎
inak naša milka konečne pracuje, tak sa im hádam polepší 😉

milhaus
21. máj 2010

elise načo prezradzas? pracujem v senici v delphi tam kde mama od pondelka
cez tyžden som na myjave a s radom len cez vikendy, teda zajtra kedže mam poobednu
to ale robim cez agenturu a mama dohodu len na tri mesiace, potom sa uvidi
elise a nabuduce neprezdrazaj

lucinda7
autor
21. máj 2010

Jeej,Mili,tak gratulujem k robote....a čo Luckina škôlka ked si na MYjave???? 😕 😕 😕 😕 😕

a Lindi,neprezrádzaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
21. máj 2010

odhlasena zo stravy samozrejme je v chtelnici a od pondelka nastup do školky na myjave
pondelok mam rannu a hned utorok aby som tahala 12 - ku, hlavne že ma chrbet boli ale zvyknem si, úprachy potrebujem
ako sa da školka odhlasit v chtelnici alôe tak aby sa nenajedovali a prijali ju po pripade zasa od septembra, tu mam zmluvu na tri mesiace a robota sa da zvladat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre